19 Ekim 2013 Cumartesi

thumbnail

365 Güne 365 Mesaj Kavanozu Yapımı

Sevgilinize ya da eşinize romantik bir hediye ya da sürpriz arıyorsanız,  bu makalede sizlere yapımını anlatacağım aşk dolu kavanoz tam size göre. Son zamanlarda çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış ve sevgiliyi gerçekten etkileyecek bir hediye olan aşk dolu kavanoza çok para vermek istemiyor, kendim yaparım diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.  Birçok hediye sitesinde çeşitli fiyat seçeneklerinde bulabileceğiniz içerisinde 365 adet farklı romantik mesaj barındıran kavanoz ya da kutular sevgiliye verilebilecek gerçekten çok hoş bir hediye. Fakat içerisindeki yazıların bilgisayar yazısı olması ve size ait herhangi bir cümlenin,ismin ya da tarihin olmaması " armut piş ağzıma düş" tarzında kolaya kaçma olarak gözükebilir. Bu yüzden bizde sürprizinvar.com olarak size sadece size özel olacak aşk kavanozu yapımını anlatacağım.

İçerisinde 365 farklı mesajı barındıran bu kavanozu yapmadan evvel gerekli malzemeler şunlardır:
*1 adet şeffaf kavanoz ya da kalp kutu. ( Milyoncu diye tabir edilen dükkanlar kalp kutu ya da kavanozları bulabilirsiniz.)
*Kırmızı ya da çeşitli renklerde karton
*İnternetten bulabileceğiniz romantik kısa şiirler,sözler  ya da size özel cümleler,tarihler,mekan isimleri.

İlk aşama olarak farklı renklerde ya da tek renk kırmızı aldığınız kartonları kalp şeklinde 365 adet kesmelisiniz. 365 adet olmasının nedeni yılın 365 günden oluşması ve her güne bir mesajınızın olduğunu belirtmek. 365 adet mesaj yazmak size zor gelirse daha az sayıda da yapabilirsiniz. Fakat dediğim gibi 365 adet olması sürprizinizin büyüsünü kat ve kat arttırmış olacak. Herkesin en çok zorlandığı kısım kesilen kartonların içerisine hangi mesajlar yazılabilir? Kestiğiniz kalp şeklindeki kartonların içerisine internetten bulduğunuz romantik kısa sözleri,sevgilinize ya da eşinize olan hitap şekillerini, onu ne kadar çok sevdiğinizi,beraber gittiğiniz ilk mekanı,evlilik yıldönümünüzün ya da çıkmaya başladığınız günü tarihini,beraber geçirdiğiniz önemli anları,yerleri vs vs aklınıza ne geliyorsa yazabilirsiniz. Tüm mesajların yazımını bitirdikten sonra kalp şeklindeki mesajları kutunuza ya da kavanozunuza doldurarak sevgilinize ya da eşinize yıllarca unutamayacağı hatta her yazıyı okuduğunda etkileneceği bir sürpriz ya da hediye vermiş olabilirsiniz. İçerisinde 365 adet aşk dolu mesaj içeren kavanozunu ya da kutunuzu daha etkili hale getirmek ve internette gördüğünüz örneklerden farklı kılmak isterseniz, kutunuzun içerişine beyaz ve kırmızı gül yaprakları ve kaliteli çikolatalar ekleyerek sürprizinizi yapabilirsiniz.


365 ADET MESAJ İÇEREN KAVANOZ VE KUTU ÖRNEKLERİ:

365 Güne 365 Adet Mesaj İçeren Kavanoz Örneği
>>>>>>>>>> SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN <<<<<<<<

365 Güne 365 Adet Aşk dolu Mesaj içeren Kalp Kutu

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.