27 Şubat 2014 Perşembe

thumbnail

El Yapımı Fotoğraf Albümü

İnternette erkeklere yapılabilecek el yapımı sürprizlerini araştırırken birden kendimi ingilizcesi "explosion box" adlı el yapımı fotoğraf albümünü izlerken buldum. Ortaya çıkan el emeği fotoğraf albümünü gördüğümde gerçekten çok beğendim.   Albümün özelliği katmanlar halinde hazırlanmış olması. Aslında dışardan bakıldığında sıradan bir kutu gibi gözüküyor fakat kapağını açtığınızda albümün büyülü kısmıyla karşılaşıyorsunuz. Normal bir kutu, adından da anlaşılacağı gibi patlayarak yanlara açılıyor ve katmanlar halinde olan fotoğraflar,notlar, şiirler, stickerlar ve ufak ufak origamilerle karşılaşıyorsunuz. Sevgilinizle birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafları ve ufak anılarınızı kullanarak çok hoş bir el yapımı fotoğraf albümü yapmak isteyen için çok yaratıcı bir hediye.
Yabancı forum ve websitelerinde aniden açılan fotoğraf albümünün örnek resimlerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Şahsi fikrim erkek arkadaşlarına hediye arayan bayanların kesinlikle yapması gereken bir sürpriz.


El yapımı fotoğraf albümünü sevgilinize yaptırmak istiyorsanız tasarımı kırmızı siyah rennklerde 4 katmandan oluşan , 10 fotoğraf bölümü 5 mesaj yeri ve sevgilinizle isimlerinizin olduğu bir görselin bulunduğu bir patlayan kutumuz var.

SİPARİŞ İÇİN  : hediyemutfak@gmail.com yada 0507 876 88 08 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. 
Detaylı incelemek ve satıldığı sayfaya gitmek için tıklayın...
Yukarıdaki fotoğraf albümünde fotoğrafların haricinde ufak notlar da kullanılmış, bu şekilde oluşu albümün daha özel ve romantik olmasını sağlayabilir.

2 Yorumlar

avatar

Peki mesaj yerine neler yazabiliriz

Reply Delete
avatar

Merhabalar ürün fiyatı nedir ? Kaç günde geliyor?

Reply Delete

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.