26 Şubat 2014 Çarşamba

thumbnail

Romantik Mektuplar Sürprizi

Diğital çağın gelmesiyle mektupların yerini artık mailler ve smsler aldı.Bu sayede sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi saniyesinde mesaj olarak gönderebiliyor, istediğiniz aşk dolu şiiri kopyala yapıştır yaparak mail ile sevgilinizin mail adresinize çabucak yollayabiliyorsunuz. Fakat bundan 15-20 sene önce internetin ve cep telefonlarının bu kadar popüler olmadığı yıllarda, insanlar sevdikleriyle mektup yoluyla iletişim kurabiliyorlardı. O iki kelimelik sihirli sözcüğün ( seni seviyorum ) mektup yoluyla gitmesi dahi haftalar sürebiliyordu. Fakat o mektubun aldığındaki sevinç ve mutluluk şuanda hiçbir mesajla gönderilen kadar yoğun yaşanmamakta. Bizde sürprizinvar.com olarak eskiyi hatırlamak,mektubun hisleri ne kadar yoğun bir gösterici aracı olduğunu göstermek için sizlere sürpriz mektuplardan bahsetmek istiyoruz. Fakat bu mektuplar öyle birer mektuplar ki; Sevgilinizin ruh haline göre yazılmış onlarca sürpriz mektuptan oluşuyor.

Öncelikle malzemelerden bahsedelim: Renkli renkli mektup zarfları, Mektup yazma kabiliyeti:) ve biraz da yaratıcılık.

Öncelikte daha önce mektup yazma konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, sevgilinize bu sürpriz hediyeyi yapmanız çok zor olmayacaktır.

İlk olarak; Tüm mektupların renkleri sevgilinizin moduna göre ayarlayın. Örnek vermek gerekirse; üzgünken:sarı, mutluyken:mavi,kızgınken;kırmızı,Yalnızken yeşil vs. Tüm renkleri sizin yazacağınız mektup adetine göre belirleyebilirsiniz.
Ardından tüm mektupların üstüne örnek resimde olduğu gibi aşağıda vermiş olduğum yazıları ya da size uygun olan yazıları yazabilirsiniz.
1- Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmene ihtiyacın olduğu zaman aç
2-Kendini çok yanlız hissettiğin zaman aç
3-Kendini çok üzgün hissettiğin zaman aç
4-Uykuya dalamıyor bizi düşünüyorsan aç
5-Çok mutlu olduğun zaman aç
6-Doğum gününde aç
7-Sevgililer gününde aç  vs. vs.
Mektupların üzerine yazacağınız tüm yazıları , yazacağınız mektup adetine göre arttırabilirsiniz.
Son aşama; Bu kısım sizin yaracılığınıza ve mektup yazma becerinize kalmış. Tüm mektupların içini yukarıdaki sevgilinizin moduna göre ayrı ayrı mektuplar yazarak doldurun. Eğer sevgilinizin üzgün olduğu bir gün için mektup yazacaksanız onu teselli edecek ve güldürecek birşeyler yazın.  Bu sürpriz çok fazla kavga eden ve bazen birbirlerine vakit ayıramayan çiftler için emniyet çekici niteliğinde bir hediye olabilir.
Eğer sizde sürprizi yapma konusunda yardım isterseniz ya da yatığınız hediyenin websitemizde yayınlanmasını düşünürseniz bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

1 Yorum

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.