26 Şubat 2014 Çarşamba

thumbnail

Seni Sevmenin 52 Nedeni Sürprizi

İskambil kağıtları ile sevgilinize çok romantik bir sürpriz yapabileceğinizi söyelesek ,inanmanız biraz zor olabilir. Fakat sürpriz hediye yapımı için bi karıştırmadığımız iskambil kağıtları vardı surprizinvar.com sayesinde onlarıda karıştırdık."seni sevmenin 52 yolu" adını vermiş olduğumuz bu sürprizi sevgilisine romantik bir el yapımı hediye vermek isteyen herkes yapabilir.

Gerekli Mazlemeler:52 Adet iskambil kağıdı,Sevgiliniz neden sevdiğinizi anlatan 52 adet kısa şiir ya da söz,52 adet iskambil kağıdı boyutlarında kesilmiş beyaz kağıt ve son olarak sert kapaklı dosyalıkların kenarlarında bulunan halka şeklindeki tutucular.

"Seni sevmenin 52 yolu" adlı sürprizimiz yapmadan evvel beyaz dosya kağıtlarını iskambil kağıtlarının boyutlarında kesiyoruz ve iskambil kağıtlarının sayı ve harf olan kısımlarının tersine yapıştırıyoruz. Daha sonra ister kendi cümlelerinizden oluşan isterseniz internetten bulabileceğiniz 52 farklı sevgilinizi neden sevdiğinizi anlatan cümlelerden bir havuz oluşturup, tüm iskambil kağıtlarına yazıyoruz. Son olarak iskambil kağıtların toplu şekilde aynı destede durmasını sağlamak için sert kapaklı dosyalıkların kenarlarında bulunan metal hakaları söküp,delgeçle deldiğimiz iskambil kağıtlarına geçiriyoruz. 

Sevgilinizi neden sevdiğinizi anlatan 52 adet cümlede zorluklar yaşıyorsanız, birkaç öneri sürprizinvar.com'dan:

1-Seni seviyorum çünkü,seninle hayatı paylaşmayı seviyorum.
2-Seni seviyorum çünkü, çok içten ve çok güzel gülüyorsun.
3-Seni seviyorum çünkü,her günün senin sesinle doğuyor.
4-Seni seviyorum çünkü,kendini bana tekrar tekrar aşık edebiliyorsun.
5-Seni seviyorum çünkü,hayatıma inanılmaz bir anlam katıyorsun.

Yukarıdaki 5 örneği kendi cümlelerinizle türeterek 52 adet yazabilirsiniz. 52 adet mesaj yazma konusunda kendinizi yeterli görmüyorsanız size son bir ipucu; Gökhan bozdoğan,Nurcan sert ve Can yücel'in seni seviyorum çünkü şiirlerine göz atabilirsiniz.
Sonuç olarak; Sevgilinize bir ömür boyu saklayabileceği,hem el emeği hem çok romantik hemde manevi değeri yüksek bir sürpriz hediye vermiş oldunuz...

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.