26 Şubat 2014 Çarşamba

thumbnail

Sevgiliye Balon Sürprizi

Balonlar, doğum günlerinin ve diğer tüm özel günlerin vazgeçilmez süsleme ürünü. Uçan balonları hemen hemen herkes bilir. İçindeki helyum gazı sayesinde yer çekiminin aksine gökyüzüne doğru uçan balonlar. Kimbilir kaç çocuk elindeki balonu tutamayıp ebediyete kaçırdı:) Yazımın başında dediğim gibi hemen hemen her özel kutlamada kullanılan balonları bu yazımızda sevgilinize çok özel bir sürpriz yapımında kullanacağız. Sevgilnize romantik bir doğum günü sürprizi yapmayı planlıyorsanız balonları kullanarak neler yapılıyormuş bir bakalım.

Gerekli Malzemeler: İçi helyum gazı ile doldurulmuş uçan balonlar, Sevgilinizle beraber çekilmiş olduğunuz unutulmaz fotoğraflar, sevgilinize iletmek istediğiniz biribirnden romantik aşk dolu yazılar.
İlk aşama: sevgiliniz ya da eşinizle birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafları fotoğrafçıda bastırın. Ardından tüm fotoğrafların arka beyaz kısmına sevgilinize iletmek istediğiniz aşk dolu mesajları yazın. Fotoğrafları ve mesajların hazırlanmasını bitirdiyseniz yukardaki örnek resimde gördüğünüz gibi uzun bir ip ya da kurdale vasıtası ile uçan balonlar ve fotoğraflı notlarınızı birbirine bağlayın. Sürprizin tüm yapım aşaması bu kadar hazırlamış olduğunuz sürpriz balonları nerede kullanacağınız artık size kalmış fikir bizden uygulaması sizden:)
Uçan balonlarınızın ışık saçar bir yapıda olmasını istiyorsanız ufak led ışıkları kullanarak yapabilirsiniz.
Fotoğrafları kullanmadan balonlara bağlı aşk dolu mektuplar hazırlayarak yatak odanızda sevgilinize ya da eşinize çok romantik sürpriz yapabilirsiniz.
Eğer uçan bolan bulma konusunda zorluk çekeceğinizi biliyorsanız, normal balonları tavana yapıştırarak  da sürprizinizi hazırlayabilirsiniz. Fakat bu şekilde sürprizinizde bazı değişiklikler yapmak zorundasınız. Örneğin fotoğraflı not kağıtları yerine ufak kağıtlara yazılmış aşk dolu sözcük ya da şiirleri balonu şişirmeden içine atabilir. Şişirdikten sonra içinde notlarla dolu şekilde tavana asabilirsiniz. Böylece sevgiliniz her bir balonu patlattığında içinden çıkan aşk dolu mesajlarla daha çok şaşıracak.

Sonuç olarak;kız arkadaşınıza ya da eşinize evde çok özel bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız uçan balonları kullanarak hazırlayabileceğiniz balon sürprizi tam size göre.


İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.