27 Şubat 2014 Perşembe

thumbnail

Sevgiliye El Yapımı Puzzle Hediyesi

Puzzle, yüzlerce hatta binlerce parçanın birleştirip bittiğinde insana çok büyük mutluluk veren bir hobi aracıdır. Puzzle yapmanın vermiş olduğu bu büyük mutluluk bizde surprizinvar.com olarak sevgiliye romantik bir puzzle yaparak mutluluk + romantiklik olarak çift etkili bir hediye yapma fikri doğurdu.  Bu yüzden bu yazımızda puzzle yapmaktan büyük keyif alan ve bunu kendine hobi edinmiş sevgilinize ya da eşinize romantik bir el yapımı puzzle nasıl yapılır onu öğreneceksiniz.
Öncelikle Gerekli Mazlemeler: 1 adet siyah karton,1 adet beyaz yada kırmızı karton,makaz,yapışkan,cetvel ve kurşun kalem.
Tüm gerekli mazlemeleri tedarik ettikten sonra ilk aşama; Beyaz ya da kırmızı kartonun üzerine kurşun kalem ile kocaman bir kalp çizmek olacaktır. Ardın çizmiş olduğunuz kalbi siyah kartonun üzerine yapıştırın.
İkinci aşama: Üzerine beyaz kalbi yapıştırdığınız siyah kartonu ters çevirerek cetvel vasıtası ile puzzle'ın parçalarını oluşturacak şekilde kare parçalar çizin ve her birini makas vasıtası ile kesin.
Üçüncü aşama: Kesmiş olduğunuz tüm kare parçaların arkasına sevgilinize romantik aşk sözcükleri ya da onu neden sevdiğinize dair kısa açıklamalar yazın.

Son aşama:Sevgilinize el yapımı puzzle'ınız bitmiştir. Şık bir karton kutu içerisine parçaları karıştırarak doldurun ve sevgilinize ya da eşinize hediye edin.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.