27 Şubat 2014 Perşembe

thumbnail

Sevgiliye Şıpsevdi Sakızı Sürprizi

Şıpsevdi sakızıyla da sürpriz yapılır mı demeyin! İçinden aşk kokusu en ufak şeyden buna sakızda dahil çok romantik sevgi dolu sürprizler yapılabilir. Öncelikle şıpsevdi sakızını bilmeyen yoktur herhalde. Hani bu üzerinde iki pıtırcık karakterin olduğu, içinden sakızla birlikte aşk sözcükleriyle bezenmiş notlar çıkan şekerli sakız. İşte bu sakızları kullanarak sevgilinize nasıl romantik bir sürpriz hazırlanacağınız bu yazımızda öğreneceksiniz.

Şıpsevdi Sürprizi için sakızları nereden bulabilirsiniz?


Şıpsevdi sakızlarını bulmak biraz zor olsa da büyük marketlerin abur cubur satan reyonlarında bulabilirsiniz. Eğer marketlerde bulamazsanız şıpsevdi sakızının içinden çıkan notları koleksiyon haline getirmiş insanlar 2.el satış sitelerinde koleksyionları satmaktadırlar. Koleskiyon satıcısıda bulamadıysanız, google.com'u kullanarak görseller kısmında şıpsevdi diye aratın gelmiş geçmiş yüzlerce şıpsevdi örneğinin resimlerini bulabilir bunları yazıcı vasıtasıyla bastırabilirsiniz.
Sakızların üzerinde örneğin: aşk,zorlu dünya da romantik bir dokunuştur . şeklinde sürekli aşkı tarif eden romantik sözcükler bulunmaktadır. Bu yüzden bu sürprizin asıl amacı sevdiğiniz bayana ya da erkeğe aşkın sizin için neler tarif ettiğini anlatmaktır.Bu yüzden tüm şıpsevdi notlarının arkasına aşkın sizin içinde ne olduğunu anlatan kısa cümleler yazın. Ardından tüm notları bir zarfın içine doldurup sevgilinizin iş ya da ev adresine postalayın. Bu devirde mektup mu kaldı demeyin, sevgilinizin bu mektubu açtığında ne kadar çok şaşıracağını görmek isteyebilirsiniz.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.