26 Mart 2014 Çarşamba

thumbnail

Doğduğun Gün Neler Oldu Takvimi

Hem sevgiliniz hemde sizin için o çok özel gün olan biricik aşkınızın doğum gününü kutlamaya sayılı günler  kaldı fakat hala ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Uzun yıllardır da birlikteliğiniz olan sevgilinize doğum günü hediyesi arayışı içerisindeyseniz de durumunuz çok vahim. Çünkü geçen seneye göre daha farklı daha değerli bir hediye arıyorsunuz muhtemelen.  Tamam herşey güzel de pahalı bir kolye ya da marka bir çanta için bütçeniz elvermiyorsa hem sürpriz olacak hemde çok para harcamadan nasıl bir doğum günü hediyesi alınır? Sevgilinizin doğduğu günü,ayı ve yılı kullanarak , sevgilinizin bilmediği yönlerini,karakteristik yapısını ve doğduğu gün dünya ve Türkiye de nelerin olup bittiğini gösteren bir doğum günü takvimi olabilir mesela.  Düşünsenize her ikiniz içinde en özel günlerden biri olan sevgilinizin doğum gününde neler olmuş bilmek istemezmisiniz? O gün ekmek kaç paraymış mesela? ,Şarkılarının zirvede olduğu en popüler sanatçı ve şarkısı? Ya da sevgilinizin doğduğundan beri kaç sene,kaç saat,kaç dakika,kaç saniye geçti?, Onunla aynı gün doğan ünlüler kimlerdi? Daha onlarca soru ve cevabı bu doğum günü takvimi içerisinde.

O gün annesi,babası,sevdikleri ve sizin için olan o özel insan dünyaya geldi. Tabiki ona unutamayacağı bir doğum günü hediyesi sunmak istersiniz. En pahalı hediyeleri önüne sermek isteyebilirsiniz fakat bazen maddi durum buna el vermez. Fakat bazen karşınıza öyle bir hediye çıkar ki en değerli eşyalardan bile daha değerlidir. İşte doğum günü takvimide ucuz fiyatıyla ve sevgiliye şok etkisi yaratma özelliğiyle alınabilesi en özel hediyelerden.

Eğer ben hediye olarak yaptırmak istemiyorum sadece doğduğum gün de hürriyet gazetesi nasıl görünüyormuş, Burçlarımın özellikleri,ayın o gün dünyadan görünüşü ve o gün dünyada hangi olayların olduğunun kısa bir özetini görmek istiyorum derseniz "Buradan" doğum yılınızı girerek bakabilirsiniz.

Ben tüm bu bilgileri şık bir karton kağıda bastırıp, kurdale ile sardıktan sonra kalp bir kutu içerisinde sevgilime hediye etmek istiyorum derseniz, "Buradan" fiyatını ve nerede satıldığına dair tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki bazen kağıt parçası olarak gözüken şeyler, dünyanın en değerli hediyesi olabilir.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.