27 Eylül 2016 Salı

thumbnail

Erkek Arkadaşa Sürpriz Hediyeler


Bugünkü makalemizde erkek arkadaşa alabileceğiniz sürpriz niteliği taşıyan hediyeleri inceleyeceğiz ama öncelikle sizi bizim sitemize getiren olaydan başlamak istiyorum. Eğer şuanda bizim sitemizde dolaştığınıza göre erkek arkadaşınıza sıradan bir hediye yerine daha çok onu şaşırtacak sürpriz olacak bir hediye arayışı içerisindesiniz. Belki de sabahın erken saatlerinde kalktınız, çevrenizdeki alışveriş merkezlerinde erkeklere özel olan mağazalarda onlarca dükkana gittiniz fakat karşılaştığınız hediyelik eşyaların büyük çoğunluğu ayakkabı,gömlek,kazak,pantolon ve kitap gibi hep sıradan şeylerdi. Bu yüzden derdinize derman olacak şeyin internet olduğuna karar verdiniz ve google'da "erkek arkadaşa sürpriz hediyeler" diye aratarak bizim sitemizi buldunuz. Artık doğru yerdesiniz çünkü surprizinvar.com'un amacı mağazalarda olmayan, sıradışı,ilginç ve erkek arkadaşınızı şaşırtacak ilginçlikteki hediyeleri araştıran,inceleyen ve hediye konusunda bir türlü karar kılamayan sizlere sunmaktır. Hediye önerilerime geçmeden evvel erkeklere hediye bulma konusunda sizlere birkaç ufak ipucu vermek istiyorum. 
 
Yukarıda da bahsettiğim gibi saatlerdir arama yapıyorsunuz ve hala ne alacağınıza karar veremediniz daha doğrusu iki ürün arasında karar verecek ürünleri dahi bulamadınız. O halde ipuçlarını sırasıyla veriyorum . Erkekler kullanışlı ve çevresine sevgilisinden geldiğini gösterecek havalı ürünleri çok severler. Bunlar; sigara içiyorsa şık ve pahalı bir zippo çakmak ya da sigara tabakası. Tuttuğu takımın renklerinden oluşan lisanslı ürünler, örneğin Fenerbahçeyi tutan erkek arkadaşınıza Fenerium'dan bir forma alabilirsiniz. Motor ya da deniz sporlarıyla uğraşan bir erkeğe d&r'dan revell marka motosiklet ya da gemi maketi sürpriz bir hediye olabilir. Burçların kişilik üzerindeki özelliklerini ve etkilerini göz önünde bulundurarak erkek arkadaşınıza sürpriz bir hediye alabilirsiniz. Örneğin; başak erkekleri titiz olurlar ve temizliklerine düşkündürler bu yüzden hepsiburada gibi Türkiyenin online en büyük alışveriş mağazasından hoş kokulu bir erkek parfümü alabilirsiniz. Son olarak erkek arkadaşınıza manevi değeri büyük bir süpriz hediye vermek isterseniz , içten gelecek şekilde hiç beklemediği bir anda ona kocaman sarılın,öpün ve onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin.. Lafı yeterince uzattım isterseniz erkek arkadaşa alınabilecek sürpriz hediye fikirlerimize geçelim.
ÜZERİNE İSİM YAZDIRABİLECEĞİNİZ ERKEK CÜZDANI

Bayanlar için kol çantaları neyse erkekler içinde cüzdan o demektir. Fakat tek fark erkekler ufacık bir cüzdan içine herşeylerini sığdırabilirken, bayanlar kocaman çantalarının küçüklüğünden der yanarlar. Erkekler için cüzdan çok önemli bir eşya ve ileriki yaşlardaki olgunluğunu ve şıklığını en iyi temsil eden aksesuarlardandır. Fakat cüzdan bulmak okadar da kolay bir iş değildir. Bu yüzden sizde erkek arkadaşınızın yeni bir cüzdana ihtiyaç duyduğunu hissediyorsanız ona üzerine ismini yazdırabileceğiniz deri bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Cüzdan hediyesi her nekadar sıradan bir hediye olarak gözükse de üzerine isim yazdırılabildiğinden yani kişiye özel olması nedeniyle en şık ve sürpriz bir erkek hediyesi.
ERKEK ARKADAŞINIZA AŞKINIZIN TAPU SENEDİ

Erkek arkadaşınıza olan bağlılığınızı ve sevginizi gösterecek sürpriz bir hediye arıyorsanız aşk tapusu tamda sizin aradığınız bir hediye olabilir. Üzerine orjinal bir tapuda olan tüm bilgileri esprili şekilde ikinize özel olarak doldurarak ilginç bir hediye hazırlatabilirsiniz. Ayrıca üzerine fotoğraf bastırtabilme olanağı olması hediyenizin çok daha orjinal olmasını sağlayabilir. Eğer erkek arkadaşınıza ilginç ve onu şaşırtacak bir ürün arıyorsanız aşkımızın tapu senedi en doğru tercih.
İÇECEK ŞAPKASI

Bilgisayar oynarken mutfaktan su alıp içmeye dahi üşenen bir erkek arkadaşınız varsa ya da Televizyonda ki futbol maçına kendini fazlasıyla kaptıran elinde içecek ne varsa çevreye saçan bir eşiniz varsa alınabilecek en mantıklı hediye içecek şapkası. Bu şapka hanımları ,bilgisayar başında uzunca vakit geçiren programcı ya da yazılımcıları sıvı tüketimi konusunda kurtaracak asrın icadı. Yanlarında iki adet içecek gözü ve onlara bağlı olan bir pipeti olan bu şapka sıvı tüketimi konusunda sıkıntı yaşayan beyler için en güzel hediye. Artık erkek arkadaşınız ellerini dahi kullanmadan birasını,kolasını,gazozunu ya da suyunu yudumlayabilecek. Eğer ilginç erkek hediyesi arıyorsanız bu şapkayı almanızı öneririm.
FOTOĞRAF MAKİNASI OBJEKTİFİ ŞEKLİNDE BARDAK

Profesyonel fotoğrafçılıkla uğraşan ya da hobi olarak dağda bayırda profesyonel makinesiyle fotoğraf çekenler iyi bir objektifin neler yaptığını bilirler. Ama bazen yapamayacakları şeylerde vardır. Fakat bu cuplen marka profesyonel objektifin replikası bazen o çok pahalı objektiflerden daha fazla iş yapar. İçinde kahve içilir,kalemlik olarak kullanılır,küllük olarak etrafı pisletmez vs. Ayrıca bu önermiş olduğum bardak piyasa çok ucuza bulabildiğiniz şekilde içi plastik olanlardan değil. İnsan sağlığına önem veren ve içi metal kaplı kaliteli olanlardan. Eğer sizde fotoğraçılık konusunda kendini geliştirmeye çalışan bir erkek arkadaşınıza ya da profesyonel fotoğrafçı olan sevgilinize ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız, bu bardağı almanızı tavsiye ederim.
DERİ CÜZDAN ŞEKLİNDE İPHONE KILIFI

Teknolojinin iyice ilerlemesiyle cep telefonları da iyice akıllandılar. Artık her istediğimizi iki dokunma hareketiyle yerine getirebiliyoruz. Bunların en güzel en çok kullanılan örneğide iphone cep telefonları. İphone'lar dünya üzerinde en çok satış rakamına ulaşmış telefonların başında gelir. Fakat milyarları bulan ücreti nedeniyle korunmasıda şart olan bir telefon. Hal böyle olunca iphone'lara özel birbirinden farklı kılıflar piyasada boy göstermeye başladı. Bunlardan biride hem cüzdan hemde kılıf olarak kullanılabilen ibook cep telefonu kılıfıdır. Cüzdan taşımaktan istemeyen ve iphone sahibi olan erkek arkadaşınıza sürpriz ve kullanışlı bir hediye arıyorsanız ibook cep telefonu kılıfını satın alabilirsiniz. Ayrıca eskitilmiş kitap görünümüyle diğer iphone kılıflarının yanında çok daha orjinal durduğunu söyleyebilirim.
ÜZERİNE FOTOĞRAFINIZI BASTIRABİLECEĞİNİZ ZİPPO ÇAKMAK

Makalemin başında da dediğim gibi şık ve sigara içen beylerin tamalıyıcı objesi zippo çakmaklardır. Bu yüzden zippo çakmaklar bir erkeğe alınabilecek hem kullanışlı hemde sürpriz hediyelerdendir. Fakat aldığınız çakmağın sizden birşeyler taşıması hediyenizin daha özel olmasını sağlayabilir. bu sebeple hediyemen.com üzerine fotoğraf bastırılabilen bir çakmak geliştirmiş. Üzerine erkek arkadaşınızla birlikte beraber çekilmiş istediğiniz bir fotoğrafı bastırtabileceğiniz bu çakmak kaliteyi,şıklığı ve özeli kendine prensip edinmiş beylere alınacak en güzel sürpriz hediye.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.