28 Mart 2014 Cuma

thumbnail

Fotoğraf Baskılı Puzzle Sürprizi

Puzzle 7'den 70'e tüm insanların keyif alarak yaptığı bir hobidir diyemeyeceğim. Çünkü o minnacık parçalar bazı insanlar için işkenceye dönüşebilir. Uzun yıllarca 1000 parçadan 4000 parçaya kadar olan puzzle'ları  yapmış biri olarak söylüyorum ; puzzle yapmak yüksek sabır, çok iyi konsantrasyon ve dikkat gerektiren bir hobidir. Bu yüzden sevdiklerinize sürpriz puzzle hediyesi alacaksanız, hediyeyi alacağınız kişinin sabır küpü olması gerektiğini unutmayın. Eğer benim sevgilim  tam bir sabır taşı ufacık parçalarla uğraşmayı çok seviyor diyorsanız ona tam da hobisine uygun olacak şekilde üzerine fotoğrafınızı ya da istediğiniz bir yazıyı yazdırabileceğiniz puzzle yaptırabilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Puzzle Sürprizi

Foto baskılı puzzle'ı dileğiniz kişiye yaptırabilirsiniz. Örneğin puzzle yapmaktan çok keyif alan sınıf arkadaşınıza,annenize ya da babanıza doğum gününde hediye olarak yaptırabilirsiniz. buldumbuldum.com da satılan bu puzzle 130 parçadan oluşmakta. Bu yüzden bitirmesi binlerce adet puzzle'lara göre çok daha kolay. Yaklaşık birkaç saat içinde beraber çekilmiş olduğunuz fotoğrafın parçaları birleştirilerek ortaya sevgilinizi ya da arkadaşınızı şaşırtacak bir tablo ortaya çıkabilir. Ayrıca fotoğraf baskılı puzzle kişiye özel bir üründür ve karışık ve yüzlerce parçadan oluştuğundan sürpriz özelliğide vardır.

Eğer sizde sevdiklerinize 130 parçadan oluşan üzerine fotoğrafınızı bastırabileceğiniz bir puzzle sürprizi yapmak istiyorsanız "BURADAN" detaylı incelemesini ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

"Konuşan Puzzle" Üzerine Mesaj Yazdırılabilen Puzzle Sürprizi

Bir diğer puzzle sürprizi de piyasada "konuşan puzzle" olarak bilinen üzerinde aşk mesajı,evlilik teklifi,çıkma teklifi gibi soruların ve yazıların olduğu puzzle'lar. Eğer evlilik yolunda ilerlediğiniz sevgilinize nasıl bir evlilik teklifi edeceğiniz konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız üzerine "benimle evlenir misin? yazdırarak sürpriz evlilik teklifi yapabilirsiniz. Ya da "seni çok seviyorum aşkım", "Yılın en tatlı sevgilisi ayşe" gibi istediğiniz iltifatı ve sevgi sözcüklerini yazdırarak sevgilinize sürpriz bir hediye verebilirsiniz.

Eğer sizde sevgilinize kalp şeklinde üzerine istediğiniz aşk mesajını yazdırabileceğiniz puzzle sürprizi yapmak istiyorsanız "BURADAN" detaylı bir şekilde inceleyip fiyatını öğrenebilirsiniz.


Son bir öneri: Eğer sevdiklerinize tamamıyla sürpriz olacak bir hediye verecekseniz, içerisine puzzle'ın birleştirilmiş halinin örnek resminin koyulmamasını alacağınız firmadan isteyebilirsiniz. Böylelikle sevgilnizin sürpriz mesajı öğrenmesi ya da birlikte çekildiğiniz fotoğrafın tamamını görebilmesi için tüm parçaları birleştirmesi gerekecektir.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.