25 Mart 2014 Salı

thumbnail

İstiridye İçinde Gerçek İnci Sürprizi

Sevgilinize gördüğünde şaşıracak hem romantik hemde çok doğal bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman konserve içindeki gerçek deniz suyunda saklanan istiridye içerisindeki gerçek inci tam aradığınız sürpriz hediye olabilir. İstiridyeyi görmeyen yoktur herhalde! ve nasıl bir yapısı olduğunu ve nerede yetiştiğini biliyorsunuzdur. İnciler bir istridye kabuğu içerisinde kayalara yapışarak yaşarlar ve zorlu deniz şartlarında oluşumunu tamamlayan en narin deniz canlılarındandır. Dış yüzeyi sert kabukla sarıldığından denizin içinde o narin yapısını her zaman korur. Bu kadar zor şartlarda oluşan bir canlıyı sevgilinize hediye etmeye ne dersiniz peki? Son yıllarda sevgililere alınan en popüler hediyelerin başında istiridye içinde inci gelmekte. Bu yüzden bizde bu sürpriz hediyeyi detaylı incelemeye ve nerelerden satın alabileceğinize dair tüm bilgileri araştırdık. Sonuçta sevgilinize sürpriz her zaman el emeğiyle olmaz bazen doğal ortamda yaşayan değerli oluşumlar sürpriz hediye niteliği taşıyabilir. İstiridye de içerisinde değerli bir mücevher oluşturan tek deniz canlısıdır. Bayanlarında mücevhere olan ilgileri doğru orantılı olduğunuda varsayarsak,bayanlara alınabilecek en güzel hediye tabiki istiridye içinden çıkan incidir.

Peki İncilerin Renkleri Neyi Temsil Eder?

Her istridye içinden beyaz renkte inci çıkmayabilir. En yaygın olanı beyaz inciler olsada 5 farklı renk seçeneğine sahiptir ve bunlarında taşıdığı farklı farklı anlamlar vardır. Beyaz,krem,turuncu,altın ve siyah renkleri olan incilerin taşıdıkları anlamlar; birnevi gelecek konusunda tahminler üretir.
Beyaz renkli inci: sağlığı temsil eder.
Siyah renkli inci: Bilgeliği temsil eder.
Altın renkli inci:Zenginliği ve parayı temsil eder.
Turuncu renkli inci: Sevgiyi ve saygıyı temsil eder.
Krem renkli inci: Mutluluğu ve hoşgörüyü temsil eder.
Eğer sevgilinize istiridye içinde inci alacaksanız bu renkler kabuğunun içinden şansa çıkmaktadır. Bu da sizin geceleğe dair falınız oluyor.

İstridye İçinden İnci Nasıl Çıkartılır?

İstiridye içinde olan inci tanesinin nasıl çıkarıldığını görseniz belkide bu hediyeyi sevgilinize hediye etmekten vazgeçersiniz. Çünkü doğal ve gerçek olduğundan istiridyenin o canlı ve etli kısmının içerisinden inciyi çıkarmak zorundasınız. İnciler çok zor şartlarda meydana geldiklerinden sert kabuğunu açarak işe başlamalısınızki o parlak,zarif ve son derece değerli parçayı dışarı çıkarabilesiniz. Nasıl çıkaracağınıza dair detaylı videoyu aşağıdaki youtube kanalından izleyebilirsiniz.İstridye İçinde İnci Hediyesinin İçinde Neler Var ve Nereden Alınır?

Bu ürün aslında iki yapıda ve iki farklı fiyat seçeneğine sahip. Her ne kadar istiridye kısmı aynı olsada kutulama ve paketleme değişiklikleri yüzünden fiyatlarıda biraz farklı olabiliyor. Çok fazla para harcamadan sevgiliye sürpriz bir hediye alma niyetindeyseniz dikdörtgen kutusu içerisinde kolye ucu,bir çift küpesi,yüzüğü ve orjinal istiridyesi olan seti alabilirsiniz. Fakat ben sevgilimize daha şık ve daha kaliteli görünen bir hediye vermek istiyorum derseniz istiridye görünümlü kadife kutusu içerisinde 925 ayar gümüş kolye ucu bulunan inci setini hediye edebilirsiniz. Fiyat bilgilerini ve nerede satıldıklarını aşağıdaki ürünlere tıklayarak öğrenebilirsiniz..


 istiridye içinde inci kolye istiridye içinde inci kolye ucuz

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.