27 Haziran 2014 Cuma

thumbnail

Kız Arkadaşa Sürpriz Hediyeler

Sevgili sürprizinvar.com takipçileri bugünkü makaleme bir soruyla başlayıp ardından sorunun cevabına uygun paylaşımlar yapmak istiyorum. Öncelikle Kız arkadaş kime denir? Nasıl bir soru bu der gibisiniz. Kız arkadaşın iki anlamı vardır. Öncelikle ilk ve en çok bilineni sevgili olarak tabir edilen tarafı. Diğer kısımda yakın arkadaş olan yani derdini,sırrını paylaşabildiğin oturup biryerlerde muhabbet edebildiğin sadece bir arkadaş. Yazımızın başlığı sizi aldatmasın. Bu makalemizde ilk anlamda olan kız arkadaşa yani sevgiliye yapılabilecek ya da alınabilecek hediyeleri önereceğiz. Peki kız arkadaşa ne gibi hediyeler alınır? Öncelikle bayanların günlük hayatta kullandıkları ve takmaktan çok hoşlandıkları objeler vardır. Bunlardan ilk kolyeler,bileklikler ve takılardır. Bu yüzden kız arkadaşınıza hediye alacaksanız ilk tercihiniz takı ve aksesuarlar olsun. Ayrıca kız arkadaşınıza yani sevgilinize hediye alacaksanız hediyenizin kalpli,kırmızı renkte,onu sevdiğinizi anlatan romantik hediyeler olmasınıda göz ardı etmeyin. Çağımız teknoloji çağı olmasından ötürü son zamanların popüler hediyeleri olan fotoğraf baskılı ya da üzerine isim yazdırılabilen ürünlerde kız arkadaşa sürpriz olacak cinste hediyelerdendir. Son olarak el emeğinizi katarak hazırlamış olduğunuz ufak ufak eşyalar bir bayanı en derinden etkilen hediyelerden olabilir. Bazen ufacık bir not kağıda "seni seviyorum" yazıp çaktırmadan çantasına atmanız , ona alacağınız milyarlarca değerinde olan pırlanta kolyeden dahi daha değerlidir. Bu yüzden kadınlar hassas varlıklardır. Onların bu hassaslığına ve zerafetine uygun hediyeler almaya çalışın. Lafı daha fazla uzatmadan kız arkadaşınızı şaşırtacak belkide o hassas ruhunu etkileyecek hediye önerilerimize geçelim. 

Seçmiş olduğum tüm ürünler Türkiye'nin en büyük hediyelik sitelerinin bir bayana alınan en çok ne alınmış istatistikleri incelenerek seçilmişlerdir. 

 istiridye içinde inci- kız arkadaşa hediye
İSTİRİDYE İÇİNDEN ÇIKAN İNCİ KOLYE
Yazımızın başında da dediğim gibi bir bayanın en çok almaktan hoşlandığı hediyelerin başında kolyeler gelir. Kız arkadaşınıza alabileceğiniz bu inci kolye de gerçek istridye kabukları içerisinden çıkarılarak yapılan bir kolyedir. Hepimizin bildiği gibi inci o kalın istiridye kabuğu içerisinde türlü zorluklara gögüs gererek yetişen bir canlıdır. Uzun yıllar boyunca kabuğunun içerisinde o parlak inciyi yetiştirir. Bu yüzden değerli ve özel canlılardır. Eğer sizde kız arkadaşınıza "inci tanem" diye sesleniyor ve onun sizin için ne kadar değerli olduğunu mesajını iletmek istiyorsanız, bu gerçek istiridye içinden çıkan inciyi kız arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. İlk başlarda inciyi içerisinden çıkarmakta tiksinse de kolye ucunun içerisine koyduğunda ne kadar değerli bir hediye olduğunu anlayacaktır. 
 sevgiliye hediye
SENİ SEVİYORUM YAZISI AÇAN ÇİÇEK
Bazen öyle hediyeler vardır ki ,sürpriz olmaktan çıkar insana şok etkisi yaratır. İşte bu yapraklarında "seni seviyorum" yazısı açan bitkide aynen böyle bir hediye. Kız arkadaşına hem romantik,hem şaşırtıcı hemde çok ucuz bir doğum günü hediyesi arayan beyler turnayı gözünden vurdunuz diyebilir. Hediye olarak aynı ürünü bende aldım bu yüzden nasıl büyütüldüğünü ve ektilerini tek tek anlatacağım. Öncelikle sihirli yumurta aldıysanız yumurtanın üstündeki kabuğu bir miktar kırın. Sihirli yumurtanın içerisinde bir tohum var onu üst kısma getirene kadar sallayın. Ardından toprak ıslanana kadar sulayın. Ve güneş alan bir yere koyarak gün aşırı sulamaya devam edin. Yaklaşık bir hafta sonra fasülyenin filizlendiğini göreceksiniz. Çiçek açmaya başladığında ise ta taaaa! yaprakların üzerinde "seni seviyorum" yazıyor. Bence kız arkadaşa alınabilecek romantikliğin dibine vurmuş nadir hediyelerden. 

 aşk dolu kavanoz
İÇERİSİNDE 365 ADET MESAJ BULUNAN KAVANOZ
Detaylı yapımını sitemizde bulabileceğiniz gibi hazır halde satın almak isteyen buradan satın alabilirler. Öncelikle ürünün nasıl birşey olduğunu anlatmak istiyorum. Son zamanların en popüler bayan hediyesi olduğundan belki biryerlerde denk gelmişsinizdir. İçerisinde 1 yılı temsil edecek sayıda yani 365 adet aşk dolu sözcükler,mesajlar ve şiirler bulunduran bir kavanoz. Yıldönümü ve doğum günleri gibi yılda 1 defa kutlanan özel günler için kız arkadaşa alınabilecek en romantik hediye olduğunu düşünüyorum. Çünkü her gün bir not okuduğunda tam bir sene sonra notlarını okumayı bitirebilir ve yeni hediyesine kavuşabilir. İçerisindeki yazıların nasıl olduğunu merak ediyorsanız içerisinde; "seninle uzun uzun konuşmayı çok seviyorum", "seni çok özledim","seni çok seviyorum","sen benim gördüğüm en harika rüyasın" gibi yüksek dozda aşk içeren mesajlar bulunuyor.

konuşan çikolata-seni seivoyrum
KONUŞAN ÇİKOLATA - "SENİ SEVİYORUM"
Kız arkadaşınızı şaşırtmak istermisiniz? eğer cevabınız evet ise doğru hediyeyi inceliyorsunuz demektir. "seni seviyorum" sözcüğü bildiğiniz gibi sevgililer arasında en çok kullanılan anlamı çok etkili bir sözcüktür. Fakat bazen okadar çok sık kullanılır ki anlamını yitirmeye başlar. İşte sizde sevgilinize "seni seviyorum" demeyi farklı bir yol ile gösterin. Çikolatalar mutluluk hormonunu arttıran bayanların depresyon ve sıkıntılı hallerindeki en büyük ilaçlarıdır. Aynı zamanda alınabilecek en lezzetli ve en güzel hediyedir. Fakat bu çikolata bildiğiniz o sıradan çikolatalardan biraz farklı. Çünkü üzerine ses kaydı yapılabiliyor. İstediğiniz bir sözcüğü örneğin "seni seviyorum" 10 sn boyunca kayıt altında alabiliyorsunuz. Sevgiliniz çikolataları yemek için kutuyu açtığında sizin sesini duyduğunda çok şaşıracağından emin olabilirsiniz. Bence kız arkadaşa alınabilecek en romantik ve en ilginç doğum günü hediyesi.

 Kız arkadaşa sihirli kupa bardak
ÜSTÜNE FOTOĞRAF BASTIRILAN SİHİRLİ KUPA
Sevgilinize yani kız arkadaşınıza neredeyse sağır sultanın dahi bildiği sihirli kupa bardak almadıysanız çok geç kalmışsınız demektir. Çıktığı günden beri sevgililer arasında en popüler ürünlerden birtanesidir sihiri kupa bardaklar. Üzerine istediğiniz iki adet fotoğrafı bastırıp ardıdan onu siyah hologramla kaplıyorlar. Kupa bardağın içerisine sıcak bir içecek konulduğunda siyah hologram açılıyor ve sizin fotoğraflarınız ortaya çıkıyor. Bardak tekrar soğuduğunda fotoğraflarınızın üzerini tekrar siyah hologram kaplıyor. Eğer yeni bir ilişkiye başlamış bir çiftseniz kız arkadaşınıza ne alacağınıza kara kara düşünmenize gerek yok. En beğendiğiniz iki fotoğrafı belirleyin ve kız arkadaşınıza çok orjinal bir kupa bardak hazırlatın.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.