24 Mart 2014 Pazartesi

thumbnail

Sevdiklerinize Foto Mozaik Hediyesi

Bu makalemizde Kişiye özel fotomozaik sürprizini nerede yaptırabileceğinize dair kısa bir bilgi vereceğiz. Eşinizle, sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla bazı güzel anları ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekilinir. Ardıdan tüm bu fotoğraflar ya da bastırılıp fotoğraf albümlerine koyulup kaldırılır ya da harddisk,flash bellek gibi depolama aygıtlarına atılarak sonra bakarız beklentisiyle saklanır. Fakat günler,aylar ve yıllar geçer o fotoğraflar hiç akla gelmez ve bakılmaz. Bizde sürprizinvar.com olarak dijital fotoğraf makinanızla çekmiş olduğunuz fotoğrafları çok orjinal sürpriz bir hediyeye nasıl dönüştüreceğiniz anlatacağız. Örneğin; evlisiniz ve evlilik yıldönümünüz için eşinize eşşiz bir hediye vermek istiyorsunuz ya da sevgilinizin veya sınıf arkadaşınızın  doğum günü ve günlerce araştımanıza rağmen hala bir hediye bulamadınız. Eğer elinizde birlikte çekilmiş olduğunuz yüzlerce fotoğraf varsa, eşinize,arkadaşlarınıza ya da sevgilinize yaptırabileceğiniz engüzel sürpriz hediyelerden birtanesi foto-mozaiktir.

Peki Fotomozaik Nedir?

Yüzlerce fotoğrafın küçültülerek, tek bir fotoğrafı oluşturmasına fotomozaik denir.  Uzaktan bakıldığında tek bir fotoğraf olarak görülsede, yakınlaşıldığında ufak fotoğrafların hepsinin farklı bir fotoğrafı temsil ettiğini görebilirsiniz.

Eğer birlikte çekilmiş olduğunuz 100'den fazla fotoğrafınız varsa, sevgilinizin odasının duvarını ya da evliyseniz yatak odanızın duvarını kaplayacak kişiye özel fotomozaik hediyesini yaptırabilirsiniz.

Foto-Mozaik Hediyesini Nerede Yaptırabilirsiniz?


Bu hediyeyi yaptırabilmek tabiki profesyonel bir ekip işi. Çünkü tüm fotoğraflar tek tek işlenip özel kağıtların üzerine matbaalarda bastırılarak hazırlanmakta. Eğer ben küçük boyutlu a4 kağıdına sığacak şekilde fotomozaik yapmak istiyorum derseniz, evdeki bilgisayarınızı ve printerinizi kullanarak da yapabilirsiniz. "Buradan" indireceğiniz foto-mozaik programı ile evde kendi bilgisayarınızı kullanarak standar kalite de ufak bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Fakat profesyonel kalitede bu surprizi yaptırmak istiyorum derseniz, "BURADAN" detaylı fiyat bilgisine ve ne kadar sürede hazırlanacağına dair bilgi alabilirsiniz...


İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.