23 Şubat 2023 Perşembe

thumbnail

Sevgiliye Sürpriz Evlilik Teklifi

Bu makalemiz evlilik yolunda kendini hazır hisseden ve sevgilisine nasıl bir sürpriz evlilik teklifi yapacağına karar veremeyen damat adaylarına gelsin. Geçmişten günümüze evlilik teklifi eden taraf her zaman erkekler olmuşlardır ve tüm erkekler bu kısmın evlilik yolundaki en zor aşamalardan biri olduğunu bilirler. Eğer sizde sevgilinize evlenme teklifi etmek istiyor fakat nerede,nasıl ve ne şekilde edeceğinize karar veremiyorsanız, tüm önerilerimize kulak verin.

Sevgilinize Sürpriz Bir Evlilik Teklifi Yapın.

Evlilik, bir insanın hayatını komple değiştiren çok önemli bir husustur. Bu yüzden evlilik teklifi edeceğiniz bayanı iyi tanımış, ilişkinizin uzun süredir beraber sürdürebileceğiniz inanmanız, ve hayata bakış açılarınızın uygun olduğunu bilmeniz çok önemlidir. Artık "herşey tamamdır sadece teklif etmesi kaldı" şeklinde düşünüyorsanız, ilk ipucumuz; kadınların tamamı sürprizlerden hoşlanırlar. Evlenme teklifinizi bu yüzden sevgilinize çaktırmadan ve hiç beklemediği bir anda yapmalısınız.

Ona Hayallerinde Kurduğu Evlilik Teklifini Yapın.

Evlilik teklifi artık son noktadır. Alacağınız bir "evet" cevabı karşısında bundan sonrası için kendinizi hazırlayın çünkü artık hiçbirşey eskisi gibi olmayak. İşin içerisine aileler,sorumluklar,fikir ayrılıkları ve daha neler neler girecek.  Tüm bunları göze aldıysanız siz evlenmeye hazırsınız demektir. Evlilik teklifiniz sevgilinize ona ne kadar aşık olduğunuzu,saygı gösterdiğinizi,onu ne kadar çok istediğinizi ve bir ömrü beraber geçirmek istediğinizi göstereceğiniz son adımdır. Bu yüzden teklifiniz tek seferde "evet" cevabını alacak cinste olmalıdır.  Kısacası sevgilinize öyle bir teklif yapmalısınız ki reddedemeyeceği şekilde ve hayallarinde ki teklif olmalıdır. Unutmayın ki, yapacağınız sıradan ve özenilmemiş bir evlilik teklifi onu kararını tekrar düşünmesini ve "hayır" cevabını almanızı sağlayabilir.
Eğer uzun yıllardır sevgilinizle beraberseniz, nelerden hoşlandığını,nelerden çekindiğini ,nerede bulunmaktan rahat olduğunu ya da rahatsız olduğunuzu bilmiş olmanız lazım. Zaten o da sizinle evlenmek istiyorsa, cümlelerinde evlilik lafını sıkça geçirmeye başlamıştır ve size sinyal gönderiyodur. Tek yapmanız gereken bu anı beklemek ve ona hayatında unutamayacağı teklifi sunmak.

Peki Sürpriz Bir evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Müstakbel eşinize evlilik teklfini nasıl,nerede ve ne şekilde yapacağınız en önemli kısımdır. Çünkü o an ikinizinde rahat olacağı bir yer olmalıdır. Sevgilinizin rahat olmayacağı bir yerde teklif etmeye kalkarsanız, kendisini huzursuz hissedebilir. Örneğin; kalabalık ortamları sevmeyen kız arkadaşınıza, çevresinde onlarca masa ve çok fazla bir insan olan restaurantta sürpriz bir evlilik teklifi planlıyorsanız yanlış yoldasınız demektir. Her zaman lüks ve pahalı restaurantlar işe yaramaz. Bazen ilk buluştuğunuz mekanda edeceğiniz evlilik teklifi onun ruhunu okşayabilir. Bu yüzden yukarıda da bahsettiğimiz gibi sevgilinizin nerede rahat hissedeceğini kestirebilmeniz lazım. Şimdi sizlere sürpriz evlilik teklifi edebileceğiniz birkaç tane örnek sunacağız. Umarız birtanesi sevgilinizin hayalindeki evlilik teklifidir.
Romantik Bir Akşam Yemeğinde Evlilik Teklifi Edin!
İlk olarak evlilik tekliflerinin en klasik şekli olan romantik bir akşam yemeğinden başlayalım.  Çok lüks,boğaz manzaralı bir restaurantta evlilik teklifi edebilirsiniz. Ya da evinizde kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir masayı mumlar ve gül yaprakları ile süsleyerek , sevgilinize çok şık evlilik teklifi edebilirsiniz.
Evlilik Teklifinizi kumlara yazarak yapabilirsiniz. 
Sahiller genelde kış aylarında bomboş olur. Bu yüzden bu durumu bir fırsat bilerek sevgilinize unutamayacağız bir evlilik teklifi hazırlayabilirsiniz. Önceden kumun üzerine "benimle evlenir misin" yazıp , sevgilinizi herhangi bir yere götürüyormuş bahanesi ile evlilik teklifinizin yazılı olduğu sahili tam tepe noktadan gören yere çıkın .Sonucu deneyip görün:)
Futbol maçları evlilik tekliflerine çokça şahit olmuştur. 
Beraber gideceğiniz bir futbol maçında karşı trübünde olan arkadaşlarınıza vereceğiniz evlilik teklifinizin bulunduğu pankart açıldığında, sevgilinizin gözlerinin içine bakın. Mutluluktan boynunuza sarılıp " evet evet evet" diyeceğine emin olabilirsiniz.
Lazer İle Köprüye "benimle evlenir misin?" Yazdırın!
Son zamanlarda sürpriz evlilik teklifi organizasyonu yapan birçok firma bulunmaktadır. Heleki lazer ile boğaz köprüsü altına "benimle evlenir misin" yazısı yansıtmaları görülmeye değer. Eğer sizde mustakbel eşinize boğaz turu eşliğinde romantik bir yemeğin ardından, lazer ile evlilik teklifi etmek istiyorsanız google'da bu tarz organizasyonları yapan firmaları bulabilirsiniz.
Akvaryum içinde aniden çıkan pankart. 
Eğer istanbul'da yaşıyorsanız yüzlerce cinste balıkların olduğu devasa akvaryumlar vardır. Sizde sevgilinizle bu akvaryumlara gideceğiniz bir günde sürpriz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Akvaryum içierisinde önceden hazır bekleyen dalgıçlar tam siz balıklara bakarken aniden evlenme teklifinizin olduğunu pankartı açtıklarında sevgiliniz küçük dilini yutabilir bizden söylemesi:)
Kumsalda evlilik teklifi!
Kış aylarında yapılabilecek en güzel teklif şekli yukarıdaki örnek resimde görmüş olduğunuz bomboş kumsalda gül yaprakları ile oluşturduğunuz kalp içerisinde diz çözerek tek taş yüzüğünüzü sevgilinize sunmanız olabilir.
Ortak arkadaşlarınızı kullanarak her biri bir harfi oluşturacak şekilde,sevgilinizin evinin önünde hiç beklemediği bir anda evlilik teklifi yapabilirsiniz.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.