16 Haziran 2021 Çarşamba

thumbnail

Sevgiliye Yapılacak Sürpriz Hediyeler

Sevgiliye Yapılacak Sürpriz Hediyeler
Konu sevgili olduğunda akan sular durur. Tüm sevgililer çıkmaya başlanan ilk günden itibaren kendilerine sürpriz yapılmasını beklerler. Hele ki hiç beklemedikleri bir anda yapılacak sürprizler doğum günü, yıldönümü ve sevgililer günü gibi her zaman hediyelerin alındığı günlere nazaran çok daha fazla mutlu edicidir. Çünkü hiç beklenilmediği bir günde hazırlayacağınız romantik bir sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği sevgilinize şok etkisi yaratabilir bununla birlikte ufak sürprizler ile aşkınıza heyecan katabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan sizde sevgilinize sürpriz bir hediye yapmayı planlıyor ya da mükemmel bir gün yaşatmak istiyorsanız önerilerimizi inceleyiniz..

Sevgilinizi Meraklandıracak Sürprizler Yapın.

Merak duygusu bir insanı heyecanlandırabilecek en güzel hislerden biridir. Eğer sevgilinize dışarıdan bakıldığında çok fazla anlam ifade etmeyen bir şey verip, içinde ne olduğunu düşündürebildiyseniz, işte sürpriz bir hediyenin nasıl yapılacağını öğrenmiş oldunuz. Onu meraklandıracak bir hediye de daha önce paylaşmış olduğumuz sürpriz hediye topu olabilir. Onlarca ufak hediyenin birleşerek top oluşturmasından oluşan bir sürpriz hediye. İlk bakıldığında sıradan bir top gibi gözüksede açtıkça içinden ufak eşyaların düştüğünü gören sevgilinizi bu hediye ile şaşırtabilirsiniz. Hatta hediyenizi daha da geliştirerek içine romantik bir sinema bileti, Daha önceden organize ettiğiniz bir mekanda buluşmanız için bir tarih ve saat notu gibi şeyler koyabilirsiniz.

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları


Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Sözleri
fiyat bilgisi
Kendi el yazınızla sevgilinize özel yazacağınız küçük romantik not kağıtlarının yerini elbette ki hiçbir şey tutamaz. Ancak, eğer sevgilinize sürpriz yapabileceğiniz alternatif romantik notlar arıyorsanız, içerisinde 50 adet şahane tasarımlar ve birbirinden güzel mesajlarla hazırlanmış Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları tam size göre. Harika illüstrasyonlar, etkileyici mesajlarla sevgilinizin arabasına, ceket cebine veya çekmecesine bu romantik kartlardan koyabilir veya sevgilinize hediye kutuları içerisine bu güzel kartlardan serpiştirebilirsiniz. 

sevgiliye sürpriz seti
fiyat
Eğer sevgiliniz ile aynı evi paylaşıyorsanız, Ona çok seveceği bir hediye satın alın ve evinizde kolay kolay bulamayacağı bir yere saklayın. Daha sonra evin kapısından girdiği anda karşısında bulabileceği kocaman soru soran bir not koyun. Bu soruların tamamını evde kullandığınız eşyalardan ve sizinle alakalı olan sorulardan oluşsun. Çünkü her soruda sevgilinizin vereceği cevaplar onu farklı bir objeye götürecek ve farklı bir soruyla karşılaştıracak ta ki en son soruda karşılaşacağı sürpriz hediyesini görene kadar.

İçerisinde Mesajınızın Yer alacağı Konserve Kutusu

Sevgiliye sürpriz hediye
fiyat
Sevgilinize duygularınızı sürpriz mesaj konserve kutusuyla da iletebilirsiniz. İçerisinde gül yaprakları ve size özel mesajınızın yer alacağı konserve kutusu ile evlilik teklifi, sevgililer günü veya yıl dönümü kutlaması ve daha sevgilinize bir çok farklı sürpriz gerçekleştirebilirsiniz. Hem konserve kutusu gibi şaşırtıcı bir hediye kutusuna sahip olması hem de içerisinde yer alan size özel mesajla gerçek anlamda sürpriz bir hediye! Sürpriz Konserve Kutusunun fiyatını öğrenmek için yukarıdaki butonu Tıklayınız.

Sevgilinize İçinde Ufak Hediyelerin Ve Abur Cuburların Olduğu Sepet Hazırlayın.

fiyat
Hemen hemen her sevgilinin ilk yaptığı sürprizler hediyelerin başında içerisinde çikolataların,çerezlerin,ufak hediyelik eşyaların olduğu bir kutu hazırlamaktır. Bizde geleneksellikten vazgeçmeyerek son sürpriz önerimizi buna ayırıyoruz. Öncelikle sevgilinize sürpriz bir kutu yapmaya karar verdiyseniz, onun nelere ilgi gösterdiğini,nelerden hoşlandığını ve ne tür ufak eşyalar aldığında mutlu olacağınız iyice düşünmeniz gerekecek. Bunun için alın elinize bir kağıt ve kalem tek tek listenizi çıkarın. Ya da uzun yıllardır birlikte olan çiftseniz ve artık yavaş yavaş evlilik vaktinin geldiğini düşünüyorsanız , sevgilinize hem evlilik teklifi niyetinde sayılacak ,bir paylaşım kutusu hazırlayabilisiniz. Paylaşım kutusu demek; ilerde birlikte kullanacağınız eşyalardan oluşan ve birlikte yapmayı planladığınız hayallerin olduğu bir kutu. İçerisine; ortak para biriktireceğiniz bir banka hesap cüzdanı, İlerde eviniz için kullanacağınız ufak mutfak eşyaları,arabanızın yedek anahtarları, beraber gitmek istediğiniz bir tatil planı,baş başa izleyeceğiniz filmlerin listesi belki bir dvd. Tüm bu saydıklarımıı kutunuza koyabilirsiniz. Ayrıca evlilik teklifi hediyesi olarak düşünürseniz, içine atacağınız bir tek taş yüzük ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldönümünüzde Sevgili Kol Saatleri İle Ona Güzel Bir Sürpriz Yapın

çift saatleri
Kişiye özel olarak hazırlanan sevgili kol saatleri içerisine isimlerinizi yazdırarak, erkek arkadaşınıza yıldönümünüzde unutulmaz bir hediye sürprizi yapabilirsiniz. İçerisinde sonsuzluk sembolü yer alan ( Ona olan sonsuz aşkınız) sevgili kol saatleri, modern tasarımı ve şıklığıyla da çok beğenilecek. Yıldönümü hediyesi olarak sevgilinize anlamlı ve etkileyici bir hediye vermek isterseniz İsim Yazılı Çift Saatleri ilginizi çekebilir. 

Romantik Görevler Bulunan Kavanoz Sürprizi

sevgiliye sürpriz hediye
Aşk hayatınıza romantik oyunlarla heyecan katabilirsiniz. Nasıl mı? İşte karşınızda içerisinde 100 kadar romantik görev kağıdı bulunan sıra dışı bir sevgili sürprizi. Romantik kavanoz içerisinde hem erkek; hem de kadınlar için ayrı ayrı olmak üzere 100 romantik görev bulunuyor. Bu ürünle ilgili daha detaylı bilgi almak için fiyat bilgisi butonuna tıklayabilirsiniz.

Sevgilinize İçerisinde 365 adet Aşk mesajı içeren Kutu yaptırın.

fiyat
En güzel aşk mesajlarını bu zamana kadar sevgilinize attınız ve sevgilinizin mutluluğu oldunuz. Ancak artık aşk mesajı kotanız tükendiyse sizlere 365 adet aşk mesajının yazılı olduğu mesaj kutularını öneriyorum. Sevgiliniz her gün bir adet aşk mesajını okurken yüzünde gülümsemeler eksik olmayacak. Her gün sizi düşündürecek bir hediyeden daha güzeli ne olabilir. Sevgilinize el emeği bir hediye arıyorsunuz ancak yapım aşamasında zorlanıyorsanız üzülmeyin bunu sizler için yapan bir yer var. El yazısıyla 365 adet aşk mesajı kalp kağıtlara yazılıyor ve sizler için sevimli kalp kutulara konuluyor. Sevgilinize sürpriz yapmanın ve aşkınızı hissettirmenin en güzel yollarından birisi olacaktır.

Sevgilinize Explosion Box ( Patlayan Kutu) Yaptırın.

fiyat
Sevgilinizle bir çok fotoğrafınız ve ona söylemek istediğiniz aşk sözleri varsa bunu bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz. Son zamanların modası ve görülmemiş bir hediye ile sevgilisine gitmek isteyenler için güzel bir seçenek explosion box. Kutunun kapağı açıldığı zaman kutu patlıyor ve ortaya fotoğraflar seriliyor. Üzerinde fotoğraflarınızın ve içinde boyanmış şirin bir sürpriz yumurtanın bulunduğu bu hediye sevgililer günü hediyesi ne alınır diyenler için güzel bir seçenek. Sevgilinize daha önce hiç bir yerde görmediği explosion box ile gittiğinizde hem şaşıracak hemde hatıra olarak saklayabileceği bu hediyeye bayılacaktır. Bir aşk hikayesinin sığacağı sevgiliye fotoğraf albümü satın almak isterseniz linke tıklayarak satıldığı yere yönlenebilirsiniz.

Beraber Çekildiğiniz Fotoğraflardan Puzzle Yaptırın.

fiyat
Her sevgilinin buluştuğu ilk günden itibaren beraber çekilmiş oldukları yüzlerce fotoğrafı vardır. Bunlardan bazıları çok önemli günlerde ve çok özel anlarda çekilmiştir. Örneğin; ilk buluşmada çekilen ilk fotoğraf ya da süper bir doğa manzarasının önünnde çekilmiş birbirinize sarılan çekilmiş olduğunuz o an. Eğer sizinde unutamadığınız, işte bu dediğiniz fotoğrafınız var ise; sevgilinize o fotoğrafınızı kullanarak unutulmaz ve bir ömür boyu kalıcı puzzle yaptırabilirsiniz. Kişiye özel olarak tabir edilen fotoğraf baskılı puzzle'ları birçok firma yapıyor. İsterseniz google.com'da küçük bir arama yaparak hangi firmaların sattığını öğrenebilir. İsterseniz de bizim önerimiz olan Türkiye'nin en büyük hediyelik sitesinden satın alabilirsiniz.

Her Saat Başı Sevgilinize Sürpriz Bir Hediye Verin.

Daha önceki makalelerimde de üstüne basa basa söylediğim birşey var; sıradan ve beklenmedik bir günde yapılacak sürprizler sevgiliyi çok mutlu edebilir. Çünkü bu onu düşündüğünüzü ve önemsediğinizi gösterir. Zaten yıl dönümünde,sevgililer gününde ve doğum gününde hediye alacağınızı biliyor sadece ne olduğunu merak ediyor. Hatta bazen ne hediye istediğine dahi kendisi karar veriyor. Bu sürpriz fikride her saat başı sevgilinizi merak ettirecek ,sürekli hediyesini düşüneceği bir sürpriz. Her saat başı hediye lafını duyduğunuzda gözleriniz fal taşı gibi açılabilir:) Fakat merak etmeyin alacağınız tüm hediyeler ufak ve ucuz şeyler olacak.Örneğin romantik bir aşk filmine sinema bileti, Buldumbuldum.com'da 3TL'den 10TL'ye kadar olan birbirinden ilginç hediyelik eşyalar, marketten alabileceğiniz jelibon,çikolata ve sakız gibi yiyecekler fiyatı çok pahalı olmayan ürünlerdir.. 3TL'den 10TL' Ye kadar olan ilginç ürünleri buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca unutmayın ki çikolatayı sevmeyen bir kadın yoktur! Daha sonra tüm almış olduğunuz abur cubur ve hediyelik eşyaları, yukarıdaki örnek fotoğraftaki gibi paketleyin ve üzerlerine her bir hediyeyi alacağı saati kalem ile yazın. Örneğin ilk hediyesini; 07:30 da verdiyseniz diğerini 8:30 ,9:30,10:30 bu şekilde her saat başı olacak şekilde 24 adet hediye paketi hazırlayın.Eğer aynı evde yaşıyorsanız, bu sürprizi yapmak için cumartesi ya da pazar gününe denk getirin. Sevgiliniz tüm gün evde olsun ve her saat başı sizin koyacağınız bir yerde ufak hediyeciklerini bulsun.

Ona Romantik Bir Sabah Kahvaltısı Hazırlayın

Haftanın 5 günü çalışan biriyseniz , haftasonları sevgiliyle baş başa yapılacak bir kahvaltının hayalini tüm hafta içi işyerinde kurabilirsiniz. Ayrıca çalışmaktan son zamanlarda sevgilinizi ihmal ediyorsanız, işte size bulunmaz bir fırsat. Sabahları sevgiliden önce kalkıp kahvaltını sofrasını hazırlamak her zaman ince düşünülmüş bir harekettir. Bu sebeple, Sevgilinize hem romantik bir sürpriz hem de çok şık bir kahvaltı sofrası hazırlamak istiyorsanız,şimdi anlatacağım tarifi uygulayabilirsiniz. İki dilim tost ekmeğini kızartın ve ortasını kalp şeklindeki kurabiye kalıpları veya bıçak yardımıyla kalp şeklinde çıkarın. Ekmeklerinizi tavaya atın ve kalp şeklinde çıkarmış olduğunuz kızarmış ekmeğin içine yumurtayı kırın. Tabağın çevresine yeşillikleri,zeyinleri ve peyniri koyup sevgilinizin uyuduğu yatağa servis edin.

Sevgilinize üzerinde aşk dolu mesajlar yazılı olan kurabiyeler yaptırın.

Son zamanlardaki en popüler hediyelerin başında şeker hamuruyla süslenmiş lezzetli mi lezzeli butik kurabiyeler bulunuyor. Eğer sizde sevgilinize el emeği verilmiş şeker hamuruyla süslenmiş tereyağlı kurabiyeler alarak , ona farklı bir dilde seni seviyorum ve özel mesajlar iletebilirsiniz. Üzerilerine istediğiniz ismi,tarihi,mekanı,sevgilinize olan hitap şekillerini, dilediğiniz herşeyi yazdırabilirsiniz. Uzun yıllardır kurabiyecim.net tarafından yapılan bu değişik sevgili hediyelerini aşağıdaki linkten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sevgilinizin Kapısına Bir Hediye Bırakın Ve Saklanın!


Kadınların almaktan en çok hoşlandıkları hediyelerin başında çiçekler ve çikolatalar bulunur. Heleki koskocaman buket haline gitirilmiş çiçeklerin etkilemeyeceği kadın yok denecek kadar azdır. Bunu fırsat bilen erkekler,sevgililerini üzdükleri ve araları bozuk olduğu zamanlarda gönül almak için birinci sırada çiçekleri kullanırlar.Bu sürprizimizde çiçek almaktan çok hoşlanan bayanların kalbini tam 12'den vuracak cinste. Çevrenizdeki bir çiçekçiden koskocaman güzel kokulu güllerden, papatyalardan, liliumlardan bir buket yaptırın. Yaptırmış olduğun buketin içerisine sevgilinize aşk dolu bir not koyup,sevgilinizin evinin önüne bırakın. Daha sonra zili çalış onu görecek şekilde saklanın. Sevgiliniz kapıyı açıp yerdeki güzel kokulu çiçekleri gördüğünde yüksek ihitmal şaşkınlıktan çevresine bakınacaktır. İşte sizde tam bu esnada saklandığınız yerden fırlayın ve ona kocaman sarılın. Bu sürprizi yaparken dikkat etmeniz gereken tek kısım; Sevgilinizin evde olduğundan emin olmanız. Eğer kız arkadaşınız yerine babası kapıyı açıp, çiçekleri görürse yandınız, saklandığınız yerden çıkıp kaçın:)

Sevgilinize Aşkınızı Vosvoslarla Anlatın.

fiyat
Vosvos hayranı olsun olmasın sevgiliniz bu şirin hediyeye bayılacak. plakasına istediğiniz yazı yazılarak size özel tasarlanan, isteğe göre papyon ve kurdele ile süslenen vosvoslar ilginç bir hediye. Takım renklerine özel hazırlanan ve takım logosu ile süslenen vosvoslarımız da mevcut. Hatta nikah şekeri, söz hediyesi , kına hediyesi olarak toplu siparişte almaktayız. 

Onu Ne Kadar Çok Sevdiğinizi Anlatan Bir Websitesi Yapın. 

Günümüzde ücretsiz servis sağlayan blog siteleri çok popüler durumda. Bu kadar popüler olmalarının temel nedeni de sundukları servislerin ücretsiz ve kullanımının kolay olması. Bu kadar kolay kullanımı olan bir sistemi kullanarak sizde sevgilinize çok yaratıcı ve farklı bir sürpriz için kullanabilirsiniz. Sevgilinizin ya da ikinizin ismine bir websitesi kurabilirsiniz. Düşünsenize (ör: ayseveahmet.com) adlı bir websitenizin olduğunu ve içerisinde sevgilinizle gitmiş olduğunuz tatilden fotoğraf karelerinin,en sevdiğiniz restaurantlarda yemiş olduğunuz yemeklerin resimlerinin,beraber dinlemekten hoşlandığınız şarkıların ve ilerde beraber yapmayı planladığınız hayallerin olduğunu. Emin olun sonsuza dek kalabilecek bir sürpriz. Ayrıca yapmış olduğunuz websitesini facebook ve twitter hesabınızdan paylaştığınızı düşünsenize, arkadaşlarınız kıskançlıktan çatlama noktasına gelebilir. Ben websitesi yapmaktan hiç anlamam sakın demeyin. Bu kadar güzel sürprizi kaçırmak olmaz. Blogger gibi tüm dünya da en popüler blog servisini kullanabilmeniz için bir webmaster olmanıza gerek yok. Google'da ufak araştırmalar sonucu nasıl kullanacağınız ve nasıl bir websitesi kurulacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm dünya ya aşkını ilan eden bir erkekten hangi bayan etkilenmez ki...

Sevgilinizle Çıkmaya Başladığınızdan Beri Tüm Ayları Kutlayın.

Son zamanlarda birçok sevgili daha doğrusu yeni sevgililer ay dönümü kutlama gibi adet ortaya çıkardılar. Her ay , ilk tanıştıkları günün tarihinde birbirinlerine ufak hediyeler vererek bu gelenekleri sürdürüyorlar. Eğer sizde ilişkiye yeni başlamış ve hediye almanın çok zevkli olduğunu düşünüyorsanız, Sevgilinizle ilk çıkmaya başladığınız günden itibaren tüm aylar için ufak bir hediye alın. Fakat alacağınız hediyelerin çok yüksek ücretli olmalarına dikkat edin. Çünkü 1 yılı aşkın süredir birlikteyseniz 12'den fazla hediye alma durumunda olabilirsiniz. Bu sürprizi genelde 3-4 aylık çiçeği burnunda çiftler için öneriyorum. Hem bütçeyi çok zorlamazsınız hemde ilk ayların gelenekseli olan sevgiliyi etkilemenin yolunu bulmuş olursunuz. 

Evinizin Bir Duvarını Aşk Dolu Notlar İle Doldurun.

İncir reçeli filmini izleyenler bilir. Halil sezai'nin kanser hastası sevgilisini kaybettikten sonra evinin tüm duvarlarına post-it kağıtlarını kullanarak ufak ufak notlar yazıp, en sonunda bu notları birleştirip bir kitap haline getirdiğini. İşte bu filmden esinlerek sevgilinize şok etkisi yaratacak fakat biraz zahmetli ve uzun uğraşlar vereceğiniz bir sürpriz önerimiz var. Aynı filmdeki gibi yüzlerce farklı renkte satın alacağınız post-it kağıtları üzerine sevgilinizi ifade eden aşk sözcükleri,ufak ufak şiirler ve mesajlar yazın. Tüm bir duvarı kaplayacak şekilde yazmaya devam edin ve yapıştırın. İlk başta dediğim gibi biraz uzun zaman alabilir fakat sonunda sevgilinizi çok etkileyebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Kullanarak Kalp Şeklinde Duvar Resmi Oluşturun.

fiyat
Hemen hemen her sevgilinin ilk buluştukları andan itibaren çekildikleri yüzlerce fotoğraf vardır. Hatta ilişki uzun yıllardır devam ediyorsa , bu sayı binleri dahi bulabilir. Sizde binlerce fotoğrafınızı harddisklerde saklamak yerine, sevgilinize hem romantik hem de çok şık dekoratif bir duvar panosu yapabilirsiniz. Yukarıda görmüş olduğunuz örnek resimde tam olarak 70 adet fotoğraf kullanılarak yapılmıştır. Sert bir mukavva üzerine fotoğraf stüdyolarında bastırabileceğiniz 70 adet fotoğrafı yapıştırarak bu sürprizi hazırlayabilirsiniz. Sipariş için 05078768806 numaralı hatta telefon edebilir ya da whatsapp'dan yazabilirsiniz.

Gül Yapraklarının Ve Mumların Gücünü Kullanın.

Romantik bir ortam hazırlamak için gerekli olan en önemli iki şey mumlar ve gül yapraklarıdır. Bu iki nesneyi kullanarak sevgilinize unutamayacağı bir gece yaşatabilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği için masanızı süsleyebilir. Ufak mumları kullanarak sevgilinize sonunda büyük bir sürprizle karşılaşacağı mumlardan oluşmuş bir yol yapabilirsiniz. Ya da gül yapraklarını kullanarak örnek resimdeki gibi sevgilinizin doğum gününü kutlayan bir mesaj yazabilirsiniz. Dediğim gibi mumların ve güllerin romantik bir ortam hazırlamada gücü yadsınamaz. Bu yüzden sevgilinize ya da eşinize romantik bir gece yaşatmak istiyorsanız bu iki nesneyi temin etmeyi unutmayın.

Sevgilinize Bir Anı Defteri Yapın.

İngilizcesi scrapbook olan bu defter tamamen sizin el yapımınız olan bir anı defteridir. Eğer sevgilinize yıldönümünüzde ya da doğum gününüzde sürpriz bir el yapımı hediye vermeyi planlıyorsanız scrapbook yapmayı düşünebilirsiniz. Kalın kartonlar ,fotoğraflar, süsleme kağıtları, stickerlar ,mesajlar, şiirler, beraber gezdiğiniz yerler, unutamadığınız anılar vs gibi birlikte olduğunuz günden beri herşeyi kullanarak hazırlayabileceğiniz çok özel bir kitap. Yapımı biraz zahmetli fakat sonsuza dek saklanılabilecek bir hediye. Eğer detaylı bir şekilde incelemek isterseniz benim seçtiğim videoyu Buradan izleyebilirsiniz. Ya da youtube' da scrapbook yazarak yabancılar tarafından yapılmış onlarca örneği inceleyebilirsiniz.
sürpriz hediyeler

1 Yorum

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.