28 Mart 2014 Cuma

thumbnail

Sürpriz Anneler Günü Hediyeleri

Bugünkü makalemizde 2014 yılının 11 mayısında kutlanacak olan anneler gününde alınabilecek sürpriz hediyeler ne olabilir? sorusuna cevap arayacağız. Mayıs ayı dendiğinde ilk akla gelen yaz sıcaklarının yavaş yavaş kendisini göstermesi, baharın haberici olan çiçeklerin açması ve ağaçların yeşillenmesi kesinlikle değildir. Bu ayın en önemli olayı anneler gününün kutlanacak olmasıdır. Öncelikle anneler günü bu sene mayıs ayının ikinci haftası olan 11 mayıs günü kutlanacaktır. Siz siz olun bu tarihi hafızanıza kazıyın ve kesinlikle unutmayın. Çünkü bizler için yemeyen yediren,içmeyen içtiren,giymeyen giydiren vefakar analarımıza bu özel günü mutlu geçirtmek boynumuzun borcudur. Sürpriz anneler günü hediyesi önerilerime geçmeden evvel 2014 yılının anneler için mutlu,huzurlu ve evlatlarıyla birlikte geçirmelerini diliyorum. Öncelikle anneler gününde alınabilecek hediyeler konusunda detaylı ürün incelemelerine geçmeden evvel size bir konuda ipuçu ve öneri vermek istiyorum. Malumunuz anneler günü dendiğinde hediye olarak ilk akla mutfak eşyası gelir. Çünkü anneler sabah akşam mutfakta yemek yapan ,evi silen süpüren kişiler olarak görülür. Sakın annenizi sizde bu sıfata sokmayın. Ona mutfak eşyası olan tava,tencere,yemek setleri, elektrikli ev aletleri gibi hemen hemen her evde olan annenizi hiç mutlu etmeyecek ve sürpriz yaşatmayacak ürünler almayın. Peki sürpriz anneler günü hediyesi ne olabilir? Bizim önerimiz ufak ya da büyük, pahalı ya da ucuz her ne olursa olsun yeterki annenize ufak bir tebessüm yaşatsın. Hediyesini aldığında şaşırsın,gözlerinin içi parlasın kısacası hayatımda aldığı çok değişik bir hediye olsun. Örneğin üzerinde annenize sevgi mesajları olan bir yastık, yılın en iyi annesi oskarı, Melek şeklinde kolyeler,Üzerine ismini yazdırabileceğiniz akrilik ödüller gibi farklı ve değişik anneler günü hediyelerini seçin. Aşağıda sizler için anneye alınabilecek enteresan ve ilginç anneler günü hediyeleri bulabilirsiniz.
MELEK ANNEMİZE ANNELER GÜNÜ YASTIĞI

Annelerimiz bizlerin herşeyidir. yufka yürekli,hayatındaki çoğu şeyden feragat eden en değerli varlıklardır. Peygamderimizin de dediği gibi "cennet annelerin ayaklarının altındadır" İşte annelerin değeri bu kadar yüksektir. O yüzden ne alırsanız alın annenizin verdiği emeklerin yanında bir hiçtir. Fakat anneler gününün şanındandır anneye ufakda olsa bir hediye almak. Üzerine annenize iletmek istediğiniz bir mesajı yazdırabileceğiniz yastıkta anneler gününün en duygu yüklü hediyelerinden. Üzerinde bir kalp deseni,melek figürü ve sizin oluşturacağınız kısa bir yazı ile anneler gününde annenize alabileceğiniz sürpriz hediyelerden.
 
ANNELERE ÖZEL MESAJLI KAVANOZ

Son zamanların en popüler sevgili hediyelerin olan aşk dolu kavanoz bu sefer anne versiyonu ile karşınızda.Sevgilisine bu kavanozu alanlar bilir , 1 yıl boyunca içerisinde her bir günü temsil eden aşk sözcükleri bulunduğunu. Anneler gününe özel üretilen "canım annem" kavanozuda aynı bu mantıktan yola çıkılarak üretilmiş. İçerisinde 365 adet annenize verebileceğiniz mesaj bulunuyor. Örnek vermek gerekirse; "annecim bir günümde değil her günümdesin" , " yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyorsun annecim" ,"Bana hayatı öğreten en değerli varlıksın annecim" gibi 365 farklı mesaj. Eğer ben anneme farklı ve değişik bir hediye arıyorum diyorsanız bu kavanozu kaçırmamanızı tavsiye ederim.
 
ANNELER GÜNÜNE ÖZEL MUTFAK ÖNLÜĞÜ

Makalenin başında annenize ne olursa olsun mutfak eşyası almayın demiştim. Fakat bu ürünü gördükten sonra kararımdan vazgeçtim. Anneler gününde alınabilecek öyle güzel öyle değişik mutfak ürünleri varki önermekten kendimi zor tutuyorum. Anneniz mutfakta yemek yaparken sürekli önlük kullanma alışkanlığına erişmiş biriyse ona çok özel bir mutfak önlüğü alabilirsiniz. Mutfak önlüğünün neresi ilginç diyebilirsiniz.Cevabı; bu önlüğün üzerine annenizle birlikte çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafınızı ve istediğiniz anneler günü kutlama mesajınızı yazdırabiliyor olması. Tamamen pamuklu malzemeden üretilmiş olan bu önlük evdeki diğer mutfak önlüklerinin pabuçunun dama atılmasını sağlayabilir. Eğer annenize anneler günü hediyesi olarak mutfak eşyası arıyorsanız , mutfakta çalışırken her gün kullanabileceği bu kişiye özel önlüğü tercih edebilirsiniz.
 
CANIM ANNEM SENİ ÇOK SEVİYORUM BARDAK

Annelerimizin bize gösterdiği sevgiyi ve şevkati hiç bir kimse gösteremez. Hiç kimse anneler kadar bizi sevemez. Aynı şey bizler içinde geçerli. Annelerimiz bizlerin baş tacı ve her şeyin en iyisini ve en güzelini hakediyorlar. Laleler anneler gününde hediye eldilen en popüler çiçek türlerinden. Fakat her sene her sene çiçek alarak bu öze günü sıradanlaştırmamak da gerekiyor. Eğer annenize illaki çiçek alacaksanız üzerinde lale motifleri ve "canım annem seni çok seviyorum yazısı bulunan kupa bardakları alabilirsiniz.Bej renk üzerinde pembe laleler bulunan bu kupa bardak ile anneniz artık 5 çayında ,çayını sizin aldığınız kişiye özel kupa bardağında içecek.
 
ANNEYE İSME ÖZEL CÜZDAN HEDİYESİ

Anneler günü hediyesi dendiğinde her zaman alacağınız ürünün ilginç olması gerekmez. Bazen annenizin ihtiyacı olan ve günlük hayatında kullanabileceği türde de eşyalar almak gerekir. Annelerin sürekli kullanlığı eşyalardan birtaneside cüzdanlardır. Evin ihtiyaçlarını karşılamak için her gün o market senin bu market benim gezen annelerin haliyle cüzdanlarıda kullanmaya bağlı deforme olabilir. Bu yüzden annenizin cüzdanının eskidiğini ve yenisiyle değiştirmenin vakti geldiğini düşünüyorsanız, üzerine annenizin ismini lazer işleme tekniğiyle yazdırabileceğiniz bayan cüzdanı alabilirsiniz.İsme özel bu cüzdanın tek kötü yanı; market kuyruğunda bekleyen kişiler ve kasiyer kız annenizin cüzdanını gördüğünde nereden aldığını ve nasıl yaptırdığına dair soru bombardımamına tutabilir.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.