23 Şubat 2023 Perşembe

thumbnail

Uzaktaki Sevgiliye Sürpriz Hediyeler

Uzaktaki sevgili her zaman yolu gözlenen beklenen ve kavuşulacak sevgilidir. Birlikte yaşanılacak okadar çok şey vardır ki fakat aradaki uzak mesafeler bunlara engeldir. Heleki üniversite okumak için bulunduğunuz ilin dışında farklı bir üniversiteye gitmiş sevgiliniz varsa , birkaç yıl boyunca ara tatilleri ve yaz tatillerini beklemek zorundasınızdır. Fakat bu süre dolduğunda, beraber yapılamamış onca şey özlemden dolayı çok içten ve dolu dolu yaşanır. Bu yüzden yılda sadece birkaç kere gördüğünüz sevgilinize sürprizler ve hediyeler almak ,beraber geçireceğiniz günlerin daha güzel geçmesini sağlayabilir. Fakat uzaktaki sevgiliye doğum gününde,yıldönümünüzde ve diğer özel günlerde sürpriz bir hediye göndermek sadece kargo aracılığıyla olur. Bu yüzden yapılacak ya da alınacak hediye çok önemlidir.  Sürpriz niteliği en dolu hediyelere bakılır. Bize göre; hem manevi değeri yüksek hem de uzaktaki sevgiliye gönderilebilecek en güzel sürpriz hediye el emeğinizle yaptığınız şeylerdir. Örneğin doğu bölgesinde okuyan bir erkek arkadaşınız varsa kışları o bölgeler çok soğuk olur. Eğer sizde örgü biliyorsanız öreceğiniz bir atkı,eldiven ya da şapka uzaktaki sevgilinize yapabileceğiniz en güzel sürpriz hediyelerdendir. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sevgilinizin ruhunu okşayacak,hem manevi değeri yüksek hemde sürpriz el yapımı hediye önerilerim aşağıdadır.
El örgüsü atkı,bere ya da kazak yapın.
Öncelikle Erzurum gibi soğuk bir yerde okuyan bir sevgiliniz varsa, yukarda da bahsettiğim şekilde soğuk hava koşullarında onu soğuktan koruyacak eldiven,kaşkol ya da atkı yapabilirsiniz. Yaptığınız atkının ya da berenin kenarına isimlerinizin baş harflerini işleyerek size özel olmasını da sağlayabilirsiniz. Eğer ben örgü örme konusunda çok iyiyim herşeyi yaparım diyorsanız, öreceğiniz bir kazak uzaktaki sevgilinizi çok daha mutlu edebilir.
Sevgilinize mis kokulu,tereyağlı ve birbirinden romantik şeker hamuruyla hazırlanmış kurabiyeler yapın ve gönderin. 
Son zamanlarda hemen hemen her pastanede şeker hamuruyla süslenmiş kurabiyeler görmeye başlamışsınızdır. Genelde bebek puseti,biberon, emzik vs kalıplarla yapılmış bebek hediyesi olarak götürülürler. Fakat sevgililer içinde olanları vardır. Eğer istanbulda yaşıyorsanız eminönündeki besan mutfak adlı mağazadan kalp şeklinde kalıpları,şeker hamurlarını,yazı setleri vs hepsini alabilirsiniz. Biraz da el beceriniz var ise, uzaktaki sevgilinize el emeği çok romantik tereyağlı kurabiyeler yapıp kargo ile gönderebilirsiniz.  Sevgiliniz yapmış olduğunuz kurabiyeleri tatdıkça parmaklarını yiyecektir. Bence yapılabilecek en güzel sürprizlerden. Eğer benim el becerim yok faka yaptırmak istiyorum derseniz. Google'da "sevgiliye Kurabiye" şeklinde arattığınızda yapan kişileri bulabilirsiniz.
Aşk mesajlarıyla dolu kutu yapın.
Eğer romantik bir sürpriz yapmayı düşünüyorsanız ve biraz da şairane bir yapınız var ise; uzaktaki bayan sevgilinize içerisinde aşk dolu romantik şiirlerle ve sözlerle dolu bir kutu yapabilirsiniz. Sevgiliniz uzakta olduğunu için ve hasreti gözlerinizde tüttüğü için duygusal olmanız ve aşkınızı haykırmanız çok doğal. Bu yüzden bu durumu göz ardı etmeyin ve sevgilinize olan özleminizi,aşkınızı kelimelere dökün ve ona hediye edin. Yukarıdaki örnek kutuda ki gibi kalp şeklinde renkli kağıtları kesin ve sevgilinize iletmek istediğiniz herşeyi yazın. Aklınızdan neler geçiyorsa. Daha sonra kargoyla gönderin. Zaten sizide çok özlemiş olan sevgiliniz , yazmış olduğunuz sözleri okudukça göz yaşlarını tutamayacaktır. Hatta hasretinize dayanamayıp atlayıp uçağa yanınıza gelecektir.
Çiçek Gönderin...
Tüm kadınlar çiçek almaktan hoşlanırlar, fakat yakınında değilsiniz diye çiçek gönderemiyorum diye düşünmeyin. Artık teknoloji çok gelişti bir tıkla istediğiniz çiçek sevgilizin kapısında. Yeter ki siz isteyin. Çiçeksepeti vs onlarca çiçek gönderimi yapan firmalardan istediğiniz çiçeği seçerek uzaktaki sevgilinize bir tık mesafede gül,orkide,papatya vs. istediğinizi seçerek beklemediği bir anda sürpriz yapabilirsiniz.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.