15 Mart 2014 Cumartesi

thumbnail

Yıldönümü için Anı Defteri Sürprizi

Yıldönümleri sevgililer ve eşler için en önemli günlerin başında gelir. Bu günün unutulmaması lazım çünkü bu gün ilklerin günüdür. Yıldönümü dendiğinde içerisinde çıkmaya başlanan ilk ayı, yılları,evlilik yıldönümlerini kapsar. Heleki yeni sevgiliysenize ya da yeni evliyseniz yıldönümlerinizi unutursanız yandınız. Bu yüzden hafızanızın en önemli kısmına bu tarihi kazıyın. Yıldönümü demişken hediyesiz ve sürprizsiz geçmiyeceğinide unutmayın.. Bizde surprizinvar.com olarak sevgilinize ya eşinize yapabileceğiniz çok özel sürprizin yapımını sizlere anlatacağız. Bizim koyduğumuz isim: yıldönümü için anı defteri. Yabancıların koyduğuda: scrapbook. Özetlemek gerekirse, çıkılmaya başlanan ilk günden beri çekilen fotoğrafların,beraber gidilen yerlerin,unutulmaz dakikaların,ilklerin yaşadığı yerlerin kısacası birbirinizi ilk gördüğünüz andan itibaren herşeyin kısa bir özeti olan bir anı defteri. Yapması oldukça zor fakat eğer yapabilirseniz sevgilinize ya da eşinize unutulmaz bir ömür boyu saklanacak, hatta arkadaş çevresini çatlatacak bir hediyeye imza atmış olursunuz.
Gerekli Malzemeler; Anı defterini yapabilmek için oldukça çeşitli malzemeler satın almanız gerekiyor bu yüzden fiyatı size çok ucuza gelmeyeceğiniz baştan söyleyelim.

Scrapbook yani (Anı Defteri) hediyesi için internette malzeme satan birkaç websitesine rastladım. Bunlardan ilki defterinizin kağıt kaplamalarını ve stickerlarını bulabileceğiniz ibeking sitesi. Burdan bakabilirsiniz.
Yapımına geçmeden evvel scrapbook yani anı defteri neymiş ilk önce onu öğrenelim. Aslında scrapbook çok uzun yıllardan beri olan ve gün geçtikçe değişen bir hobidir. Yani içerisinde gazete küpürleri,günlük notları,fotoğraflar,listeler, her gün yapılacak şeylerin notları gibi gerekli gereksiz notlarla dolu olan bir defterdir. Zaman geçtikçe not tutmak için oluşturulan bu hobi, yapan kişinin tasarım yeteneğini kullanarak kendine has dizaynıyla bir kitap oluşturma hobisi şeklini almış ve artık günümüzde sevgililer ya da eşler yıldönümlerinde,doğum günlerinde çıkmaya başladıkları ilk aydan itibaren biriktirdikleri anılarını bir kitap haline getirip yıldönümü hediyesi olarak sevdiklerine sunuyorlar. Yapımı gerçekten çok zor hem yaratıcılık hem vakit hemde uzun yılların vermiş olduğu bir anı birikimi gerekiyor. Bizim tavsiyemiz eğer çıkmaya başladığınız andan itibaren 4-5 yıl gibi uzun seneler geçtiyse yapılabilecek en güzel yıldönümü hediyesi.

Yıldönümü Sürprizinizi hazırlamaya başlamadan evvel bittiğinde nasıl birşey olacağının videosunu izleyin.


Sipariş ve Bilgi Almak için whatsapp ve telefon : 0507 876 88 06 Videoda nasıl birşey olduğunuz iyice kavradıysanız ,tek sorunu malzeme bulmada yaşabilirsiniz. Anı defterinin içerisindeki o katlanan çiçek vs olan şeyleri youtube da aratarak bulabilir. " scrapbook origami" tarzında arattığınızda videodakinin haricinde onlarca katlama örneği bulabilirsiniz. 

Son olarak,yeni sevgililerin bulaşmaması gereken bir hediye, evli çiftler için bence yapılabilecek en güzel yıldönümü sürprizi. Her ne kadar ülkemizde okadar popüler olmasada elin yabancılarında binlerce örneğini bulabilirsiniz:) İşte bazıları:yıldönümü hediyesi

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.