7 Nisan 2014 Pazartesi

thumbnail

Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Malumunuz anneler günü yaklaşıyor ve bizde surprizinvar.com olarak anneler gününde alınabilecek sürpriz niteliği taşıyan hediyeleri sizler için araştırdık. Anneler günü hediyenizi ararken internet gibi engin bilgi havuzunda kaybolmayın diye Türkiye'deki bir çok hediyelik ürünler satan online alışveriş sitelerindeki ürünleri tek tek inceleyerek annelere uygun olanları ayırdık. Peki bugünkü makalemizin içeriğinde annelere alınabilecek ne tür hediyeleri bulacaksanız. Öncelikle anneye hediye dendiğinde ilk akla gelen şey olan mutfak eşyalarını, Kadınların almaktan en çok hoşlandığı şey olan kolyeleri, Üzerine annenizin fotoğrafını bastırabileceğiniz kişiye özel plaketleri,yastıkları,kupa bardakları,duvar saatleri gibi kullanışlı ve dekoratif eşyaları, ve anneler gününün olmazsa olmazı kutlama mesajlı ürünleri bulabileceksiniz.  Ayrıca sıradanlıktan uzaklaşıp annesine ufakta olsa sürpriz ve şaşırtmak isteyenler içinde ilginç ve sıra dışı tasarıma sahip anneler günü hediyeleri araştırdık..

Anneler gününde annemize sadece somut değeri olan ürünlerin yerine manevi değeri olan hediyeleride araştırdık. Eğer Annenize pırlanta kolye gibi değerli hediyeleri alamayacak yaşta olan bir öğrenciyseniz annenize ufak sürprizler yaparak da anneler gününü kutlayabilirsiniz. Örneğin; İçerisinde kendi fikirlerinizin ve anneler günü kutlama mesajlarınızın olduğu bir not kağıdını herhangi bir çiçekçiden alacağınız çok pahalı olmayan bir çiçek buketiyle 11 mayıs 2014 günü annenize takdim edebilirsiniz. Eğer annenizden uzakta öğrenci evinde kalıyorsanız annenize göndereceğiniz anlamlı kutlama mesajı bile annenizi sevindirmeye yetebilir. Kısacası annelerimiz bizlerden hiç bir zaman ufak ya da büyük hediye beklemezler. Annelerimize olan sevgimizi göstermemiz için içten bir sarılma ve "anneler günün kutlu olsun annecim" lafı dahi yeterlidir.  Bu yüzden ister annenize hediye alın ister almayın en azından 11 mayıs 2014 gününün fedakar anneniz için özel bir gün olduğunu hissettirin yeter.

Lafa daha fazla uzatmadan anneler günü hediyesi ne alınır? sorusuna cevap bulabileceğiniz en güzel hediyelere bir göz atalım...
EN İYİ ANNE KUPA BARDAK
Elinize kağıt kalem alın ve gözlerinizi kapatıp 2 dk düşünün. Annenizin en iyi olduğu konular ve en güzel özellikleri nelerdir diye? Eğer yazacak çok şeyiniz varsa annenize anneler gününde alınabilecek en güzel hediye üzerine annenizin sevdiğiniz özelliklerini ve huylarını bastırabileceğiniz bir kupa bardak. Ayrıca fotoğraf baskısı ekleyerek çok daha özel bir hediye haline getirebilirsiniz. Örneğin anneniz çok iyi yemek yapan,hamarat, dikiş konusunda uzman, moraliniz bozulduğunda en iyi destekçinizse, üzerine 4 farklı özelliği yazdırabileceğiniz kupa bardak hem kullanışlı hemde çok esprili bir anneler günü hediyesi.
 
ANNEYE ÖZEL AHŞAP ÇERÇEVE HEDİYESİ
Fotoğraf çerçeveleri çok klişe gibi görünen anneler günü hediyesi olarak gözüksede bu kişiye özel tasarıma sahip ahşap fotoğraf çerçeveleri biraz farklı. Üzerinde annelerimize olan onlarca ufak sevgi sözcüğü ve annemizin isminin basılı olduğu bu çerçeveleri, anneler gününde annelerimize hediye edebiliriz.
 
ANNEM "ŞÖYLEDİR BÖYLEDİR" YASTIK KILIFI
Dünya üzerindeki en kutsal varlıklar annelerdir. Anneniz sizi tam 9 ay boyunca karnında taşıdı ve sizleri bu yaşınıza gelmenizde en büyük fedakarlığı gösterdi. Anneler sadece fedakar değil aynı zamanda daha bir çok özelliğe de sahiplerdir. Eğer sizin annenizinde sayılamayacak kadar çok özelliği varsa tüm bu özelliklerini bir ürün haline getirebilirsiniz. Üzerine tam 5 farklı özelliği yazdırabileceğiniz bu yastık anneler gününde annenize alabileceğiniz çok farklı bir anneler günü hediyesi olabilir.
 
ANNELER GÜNÜNE ÖZEL FOTOĞRAFLI PLAKET
2014 yılında annenize sıradan mutfak eşyaları alacak değilsiniz herhalde. Bu sene bir farklılık yapın ve annenize ilginç bir hediye alın. Üzerine annenizin fotoğrafını,ismini ve onun dünyanın en güzel annesi olduğunu belirten bir sözü bastırabileceğiniz plaketi hediye edebilirsiniz. Plaketler bildiğiniz gibi bir konuda başarıya ulaşmış ya da ortaya koyduğu güzel şeylerden sonra bir kişiyi ödüllendirmek için verilen nesnelerdir. Sizde annenize ,sizi bu yaşa getirene kadar verdiği emeklerinden dolayı ödüllendirebilirsiniz. 3 farklı boy ve 3 farklı fiyatta olan bu annelere özel plaket anneler gününde annenizi şaşırtabilecek en sürpriz hediyelerden.
 
DÖRT MEVSİM BAHARATLIK SETİ
11 mayıs 2014 anneler gününde ben illa anneme mutfak eşyası alıcam diye düşünceniz varsa, sıradan baharatlıklar,sürahiler,dekoratif eşyalar yerine daha farklı tasarımdaki mutfak eşyalarını tercih edin. Çünkü zaten hemen hemen her evde bulunan şeylerin aynısı almak çok mantıksız. Bu yüzden önerdiğim bu 4 mevsimi tesmil eden baharatlıkları alabilirsiniz. Örneğin kışı temsil eden baharatlığın içine tuz, yazı temsil eden baharatlığa pul biber, ilk baharı temsil eden baharatlığa kekik ve sonbaharı temsil edene karabiber koyarak, her aya özgü baharatlıklarla sofralarınıza dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz.
 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.