15 Nisan 2014 Salı

thumbnail

Anneye Ne Hediye Alınır?

Anneler gününde annenize sürpriz bir anneler günü hediyesi almak istiyor fakat ne alacağınıza karar veremiyor musunuz? Sebebini söyleyelim; siz annenize çok fazla değer veriyor ve neredeyse hiçbir hediyenin ona layık olduğunu düşünmüyor ve her zaman en iyisini arıyorsunuz. Ne varki! bu zamana kadar onlarca internet sitesi ve mağaza dolaştınız bir türlü mükemmel anneler günü hediyesine ulaşamadınız. Ya beğendiğiniz hediye sıradan giyim ve takı ürünleri oldu ya da annenizi mutlu edecek ve sürpriz özelliği taşımayan bir hediye oldu. Peki ozaman asıl sorumuza gelelim ;  11 mayıs 2014 anneler gününde anneye ne hediye alınır? Öncelikle daha nereydeyse 1 ay gibi bir süre var önünüzde bu yüzden çok acele etmeyin ,çok acele etmeyin demişken son güne de bırakmayın. Yaklaşık bir hafta önce annenize ne alacağınıza karar vermiş olun. Bu yüzden anneye hediye konusunda beyin fırtınası yapmaya ve ürün araştırmaya şimdiden başlayın ve son hafta içinde de hediyenizin siparişini verin. Bu makalemizde surprizinvar.com ekibi olarak sizler  için anneye ne hediye alınır sorusuna cevap bulabilmek için uzunca araştırma ve beyin fırtınası yaptık. Bugüne kadar sizi büyütmüş,her türlü fedakarlığı göstermiş o değerli varlık olan anneniz için en doğru,en sıradışı ve en sürpriz hediyenin ne olacağını detaylarıyla araştırdık. Sonuç olarakta hem bütçenizi yormayan ucuz anneler günü hediyesini,sürpriz niteliği taşıyan ilginç anneler günü hediyelerini ve hem kullanışlı hemde kişiye özel 10 farklı modelde anneye alınabilecek hediyeleri seçtik.
ANNEYE KİŞİYE ÖZEL PLAKET HEDİYESİ
Anneler günü hediyesi olarak anlamlı bir ürün arıyorsanız, kişiye özel ürünler her zaman biçilmiş kaftanlardandır. Anneye hediye dendiğinde ilk akla mutfak robotu,kahve takımı,bayan parfümü,mikrodalga fırın,kolye vs gibi sıradan mutfak eşyaları gelir. Fakat hiç kusura bakmayın bu tip ürünler hiç anlamlı ve sürpriz özelliği olan ürünler değil. Fakat kişiye özel ürünler her zaman kalıcı ve bir ömür boyu saklanacak türde olan ürünlerdir. Üzerinde bir isim,fotoğraf,mesaj ya da kısa bir şiir olması hediyenin değerini ve kalıcılığını kat ve kat arttırır. İşte bu kişiye özel kadife kutusunda anneler gününe özel plakette böyle bir hediye.  Üzerine annenizle birlikte çekildiğiniz bir adet fotoğrafı bastırabilir ve 7 farklı anneye kısa mesajı yazdırabilirsiniz. Eğer annenize bir ömür saklayabileceği çok kıymetli bir ürün arıyorsanız plaket hediyesini alabilirisiniz.
ANNEYE TELEFON KILIFI HEDİYESİ
Teknoloji git gide ilerliyor ve artık 7'den 70'e herkesin cep telefonu var. Cep telefonları artık bir ihtiyaçtan öteye geçti ve artık bizlerin ayrılmak birer parçası halini almaya başladı. Artık cep telefonları ile yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video çekilebiliyor, sosyal paylaşım sitelerinde anlık olarak paylaşımlar yapılabiliyor ve online bankacılık gibi yüzlerce uygulama ile çok kolay şekilde hayatımızı kolaylaştırabiliyorlar. Hal böyle olunca bu kadar değerli bir aracı korumak için kılıflar piyasaya çıktı. Eğer sizinde anneniz piyasada pahalı olarak bilinen iphone ve samsung gibi akıllı telefon kullanıyorsa, alınabilecek en doğru anneler günü hediyesi üzerine fotoğrafınızı bastırabileceğiniz telefon kılıfıdır.
KAHVE SEVER ANNELERE HEDİYE
"Bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı vardır" sözünü bilmeyen yoktur herhalde. Annelerin yemekten sonra yaptıkları kahve keyifleri çok meşhurdur. " hadi kızım yap bi kahve de içelim" sözünü bu zamana kadar belki yüzlerce işitmişsinizdir. İşte bu kadar sıklıkla bu lafı işitiyorsanız anneniz kısacası bir "kahve sever" Bu yüzden annenize alınabilecek en güzel anneler günü hediyesi içerisinde bakır kahve seti, 2 adet su bardağı,1 paket kahve,1 adet çikolata ve annenize özel hazırlatabileceğiniz bir mektup bulunuyor. Ayrıca kahve sever anneler için üretilen sepet özel bir tül ile sarılarak çok orjinal bir paketleme ile annenize hediye edebilirisiniz. Eğer anneniz kahve içmeye bayılıyorsa anneye ne hediye alınır ? diye düşünmenize gerek kalmadı.
ANNELER GÜNÜNE ÖZEL AKRİLİK TEPSİ
Mutfağın kralı her zaman annelerdir.  Anneler günde 2-3 çeşit yemek yapmak için mutfakta saatlerce uğraşır ve siz akşam eve geldiğinizde karnızı doyurmak için çabalar durur.  Bu kadar uğraşın ardından da en büyük keyifleri bir Türk kahvesi içmektir.  Eğer sizinde anneniz çay ve kahve konusunda titiz birisiyse hem içmeyi seviyor hemde misafirlerine ikram ederek saatlerce muhabbet etmyi seviyorsa, anneler gününde üzerine annenizin ismini ve ona özel güzel bir mesajı yazdırabileceğiniz akrilik tepsiyi satın alabilirsiniz. Örneğin üzerine" bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı vardır" gibi klasikleşmiş bir cümleyi yazdırabileceğiniz gibi istediğiniz bir anneler günü kutlama mesajınıda yazdırabilirsiniz. 22x40 cm boyutlarında şeffaf kırılmaz akrilikten yapılan bu tepsi anneye hediye konusunda uzun uzun düşüncelerden sizi kurtarabilir.
ANNEYE ÖZEL AHŞAP ÇERÇEVE
Ahşap çerçeveler yıllardır en çok tercih edilen hediyelerin başında gelmişlerdir. Çünkü nerdeyse her mutlu anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekildiğimizden, bu fotoğrafları koyacak çerçevelerede ihtiyaç vardır. Bu yüzden eğer sizinde annenizle birlikte çekildiğiniz unutlumaz bir mekanda , unutulmaz bir anda ölümsüzleştirdiğiniz bir fotoğrafınız varsa, bu anneler gününe özel hazırlanmış ahşap fotoğraf çerçevesi içerisine koyarak annenize sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca bu çerçeve öyle sıradan düz model ahşap çerçeveler değil. Üzerinde annenizin özellikleri,annenizin ismi ve onu ne kadar çok sevdiğinizi gösteren cümleler kazınmış . Bu çerçeveyi anneler gününde annenize hediye olarak alırsanız, anneniz hiç şüphesiz bu çerçeveyi evinizin baş köşesine koyacaktır.
ANNEYE FOTOĞRAF BASKILI REÇEL KAVANOZU
Anneler yemek konusunda herşeyi bilirler,hatta evde reçel dahi yaparlar. Portakal reçelinden tutunda çilek reçeline her türlü reçel konusunda bilgisi olan annenize ,bu sefer siz bir sürpriz yapın ve o süslü reçel kavanozu içerisinde birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafın basılı olduğu kişiye özel çikolatalı reçel kavanozu hediye edin. İçerisinde 20 adet çikolata bulunan bu kavanoz annesine nostaljik bir hediye arayanlar için en doğru tercih.
ANNEYE AYICIKLI HEDİYE SEPETİ
Ayıcık gibi peluş oyuncaklar her zaman sevgiliye alınan en birinci hediye olarak bilirnirler. Artık bu tabuyu yıkarak anneler gününe özel hazırlanmış hem çikolatalı hemde ayıcıklı sepetler bulunmakta. Eğer annenize bu zamana kadar sürekli takı,mutfka eşyası,dekoratif ev eşyası aldıysanız bu sefer sevimli mi sevimli hediye almanın vakti gelmiş demektir. İçerisinde kahve renkli tontiş bir ayıcık ve 15 adet anneler günün kutlu olsun lezzetli çikolata bulunan sepeti annenize hediye edebilirsiniz.
MELEK ANNEYE KOLYE HEDİYESİ
Bu zamana kadar hep farklı ve değişik anneye hediye seçeneklerine yer verdik. Şimdide "cennet annelerin ayaklarının altındadır" sözünü vurgulayabileceğiniz melek annelere özel bir hediye önerisi yapacağım. Bayanların hemen hemen hepsi yüzük,kolye,bileklik,bilezik gibi pahalı ve değerli mücevherleri sevmişlerdir. Fakat çoğu zaman maddi zorluklar yüzünden bu tarz hediyeler bayanlara alınmamıştır. Bu melek kanadı şeklindeki kolye de hem uygun fiyatı ile hemde derin anlamlar taşıması nedeniyle anneye ne hediye alınır sorusunun en güzel cevabı olabilir. 14 ayar altından yapılan bu kolye 119TL'lik fiyatı ile annesine anlamlı bir hediye alacaklar için en güzel ürün.

 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.