7 Nisan 2014 Pazartesi

thumbnail

"Seni Seviyorum" Sürprizi

"Seni Seviyorum" Sözcüğü belkide dünya üzerindeki en sihirli iki kelime. Bu iki kelimeden oluşan sihirli sözcüğün kullanım sıklığı ve söyleniş biçmi bazen çok romantik,bazen çok sıkıcı bazende çok monoton ve hissiz olabilir. Bu yüzden "seni seviyorum" sözcüğü her ne kadar dünya üzerindeki çiftlerin birbirlerine olan aşklarını ve sevgilierini göstermede sıklıkla kullanılsada bazı çok sık kullanım durumlarında monotonlaşmaya götürebilir ve hissizleşebilir. Fakat yinede dünya üzerindeki en romantik ve en çok kullanılan iki kelime "seni seviyorumdur" ve bu durum dünyadaki aşk son bulana kadar da değişmeyecektir. Bizde bu makalemizde "seni seviyorum" sözcüğünden yola çıkarak sevgilinize ya da eşinize bu iki sözcüğü nasıl daha farklı söyleyebileceğinizi gösteren bir sürprizin yapım aşamasını anlatacağız.
Resimde de gördüğünüz gibi aslında bu sürprizimiz; üzerinde farklı renklerde harflerin birleşiminden oluşan "ı love you" yazısını yüzlerce kez farklı boyutlarda ve şekillerde oluşturmuş romantik bir pano.

Yapımı oldukça basit fakat biraz uğraştırıcı. Tek sorununuz bu sürprizi oluşturabilmek için belkide yüzlerce dergi ve gazeteye ihtiyacınızın olması. Bu sürprizin yapımını kızlar daha kolayca yapabilir çünkü ergenlik dönemlerinde biriktirdikleri genç kız dergilerinden olan "hey girl,cosmo girl" vs gibi dergilerin arşivlerini saklıyorlarsa ,renkli renkli harfleri bulmada sıkıntı yaşamayacaklardır. Çünkü bu tarz dergiler zaten kocaman puntalı ve renkli yazıları ile tamda bu sürpriz için biçilmiş kaftan. Yukarıdaki resimdeki  "ı love you" yazıları yerine "seni seviyorum"  harflerini oluşturacak şekilde yüzlerce harf kestikten sonra ne kadar büyüklükte bir pano oluşturacaksanız o boyutlarda karton satın alarak üzerine harfleri tek tek yapıştırın.

Sonuç olarak;sevgilinize romantik bir el yapımı hediye yapmak isteyenler için yapımı çok kolay fakat harfleri bulması çok zor bir hediye. Sevgilinizin yıldönümünde ya da doğum gününde onu ne kadar çok sevdiğinizi farklı bir şekilde göstermek isterseniz "seni seviyorum" sürprizi tam size göre.


İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.