16 Haziran 2021 Çarşamba

thumbnail

Sevgiliye Yaratıcı Hediye Fikirleri

Sevgiliye Yaratıcı Hediye Fikirleri
Sevgiliye hediye dendiğinde durup düşünülesi en zor konuyla karşı karşıyasınız demektir.  Çünkü hediye konusunda hemen hemen herkesin zorlandığı ve hediye bulmada zorluk çektiği iki ana başlık vardır. Birincisi erkeğe hediye , ikincisi de konu başlığımız olan sevgiliye hediye. Her ne kadar yılımız teknoloji çağı, internetimiz avuçlarımızın arasında olsa da sevgiliye hediye konusunda akan sular, harıl harıl çalışan bilgisayarlar, zehir gibi çalışan beyinler aniden durur. Hele ki yaklaşan özel gün; sevgilinin doğum günü, yıldönümü ve sevgililer günü gibi "hediye almazsan tribi yersin" gibi günlerse telaşla birlikte ne hediye alacağım soruları havalarda uçuşmaya başlar. Bizde surprizinvar.com olarak sizleri telaşa kaptırmadan yaratıcılığınızı konuşturacağınız en yaratıcı 5 sevgiliye hediye fikirlerini paylaşacağız. Yazımızın devamına geçmeden evvel şunu iyi bilmelisiniz. Eğer söz konusu sevgiliyse, ona alacağınız hediye ile romantikliğinizi ve onu ne kadar çok sevdiğinizi ortaya koymalısınız. Alacağınız ya da yapacağınız hediye romantik, mest edici ve şaşırtıcı olmalı. Bu 3 öğeyi bulunduran bir hediye alırsanız ya da yaparsanız sevgilinize alacağınız hediye konusunda başarıya ulaşırsınız. Ayrıca el emeğinizi ve yaratıcılığınızı kullanarak hazırlatacağınız ufak sürprizler de sevgilinizin bir ömür boyu unutamayacağı bir hediyeye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi sevgilinize yapabileceğiniz ya da alabileceğiniz en yaratıcı 5 hediye fikrini vereceğiz. Son olarak bizim önerilerimizin dışına çıkarak birazda kendinizden bir şeyler katarsanız , sevgilinizi etkileyecek 10 numara bir hediye verebilirsiniz.

Sevgiliye Şişede Mesaj Hediyesi

Denizden kumsala vurmuş şişe içerisinde, size yazılmış bir mesajı bulduğunuzu düşünsenize? İnanması zor bir durum dimi. Filmlere konu olmuş bu klasik yöntemi sevgilinize hediye olarak kullanabilirsiniz. Öncelikle şeffaf beyaz renkte burun kısmı tombik bir şişe buluyoruz. (şarap şişesi) Daha sonra üzerinde marka bulunan etiketi ıslatarak tıraş bıçağı yardımıyla kazıyoruz. Şişemiz tertemiz olduktan sonra içerisini biraz kum, çakıl taşları, midye kabukları, salyangoz kabukları vs ile dolduruyoruz. (sanki yıllardır o sahil senin bu sahil benim gezen şişe görünümü vermek için) Daha sonra sevgilinize olan hislerinizi anlatan bir şiiri eskitilmiş görüntüsü olan dosya kağıdına yazıyoruz ve şişenin içerisine atıyoruz. Mesajlı şişemizin kapağını şarap şişelerinin mantarlarlarıyla kapatıp ,öyle süslü paketlere sarmadan otantik şekil oluşturacak şekilde hediye ediyoruz.


Sevgilinize Özel Albüm Doldurun

Her sevgilinin mutlaka bizim şarkımız olsun dedikleri romantik aşk şarkıları vardır. Ya da beraber dinlemekten en çok keyfi aldıkları bi albüm. Eğer sizde sevgilinizle birlikte sürekli müzik dinliyor, sanatçı, şarkıcı ya da albümleri sık sık paylaşıyorsanız ona son derece özel bir DVD hazırlayabilirsiniz. Tabi ki de internetten korsan şarkılar indirerek yapın demiyorum bu sürprizi. Artık internet ortamında kolaylıkla istediğiniz şarkıyı satın alabileceğiniz platformlar var.
sevgiliye sürpriz hediye
Örneğin: ( İtunes ve TTnet Müzik) bu siteler üzerinden istediğiniz şarkıyı aratıp bularak tanesini 0,99$' alabilirsiniz. Sevgilinize itaf etmek istediğiniz ya da beraber dinlemekten çok hoşlandığınız şarkıları indirdiyseniz, sıra geldi size özel kısım olan DVD'nizin kapak tasarımına. Sevgiliniz için doldurmuş olduğunuz DVD'nin kapağını mutlaka siz hazırlamalısınız. İsterseniz kapağın ön yüzüne beraber çekildiğiniz fotoğrafı, arka yüzüne de DVD içindeki albümlerin listesini yazabilirsiniz. Bizce biraz araştırma ve emek vererek sevgiliye yapılabilecek en güzel hediye fikirlerinden.

Size Özel hikaye Kitabı Yapın.

Sevgilinizle uzun yıllardır birlikteyseniz beraber çekilmiş yüzlerce fotoğrafınızın olmaması imkansız. Bu fotoğrafları kullanarak sevgilinize size özel el yapımı hikaye kitabı yapabilirsiniz. Öncelikte büyük kitapçılara gidin ve çocuk kitaplarının olduğu reyondan sevimli mi sevimli kitapların arasından bol resimli kitaplardan seçim yapın. (Pamuk prenses, Kül kedisi ) gibi kitaplar hikayeniz için uygun olabilir. Hikayenin kahramanları siz olduğunuz için karakterlerin kafalarına sevgilinizle birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafların arasından seçtiğiniz fotoğrafların kafa kısmını keserek yapıştırın. Boyutlarının aynı ölçüde olması şart değil. Hatta biri büyük diğeri küçük olması hikaye kitabınızın daha sevimli olmasını sağlayacaktır.  İşte karşınızda sevgilinize yıldönümünüzde hediye edebileceğiniz ilişkinizin hikayesi hediye.

Sevgilinize Özel 6-7 Sayfalık Gazete Yapın.

Yaratıcılığınızı kullanarak son derece ilginç bir sevgiliye hediye yapmaya ne derseniz? Bunu için gerekli malzemeler; Biraz daha magazine yönelik bir gazete ve sevgilinizle birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğraflar. Ek olarak size özel gazetenizi süslemek için stcikerlar, renkli boya kalemleri. Sevgilinize yaptığınız hediye tamamen size özel kurgulanmış bir gazete. Magazin yoğunluklu olan gazetelerde o bununla şu mekanda yakalandı gibi birçok haber vardır. Bu tarz haberlerdeki karakterlerin kafasına sevgilinizle size ait olan fotoğrafların kafa kısmını keserek yapıştırabilir, haber kısmına da ister kafanızdan uydurma bir makale ,isterseniz de başınızdan geçmiş gerçek bir olayı yazabilirsiniz. Eğer sevgilinizle çıkmaya başladığınızdan beri başınızdan bir komik, romantik ve duygusal olay geçtiyse tüm bunları kronolojik olarak sıralayarak gazete haline getirebilirsiniz. Size özel gazetenizi yaptıysanız, son olarak gazetenizi özel bir kutuya koymadan rulo haline getirip sevgilinize hiç beklemediği bir anda vererek sürpriz yapabilirsiniz.

5 Duyu Organına Özel Hediye Kutusu Yapın.

Sevgilisine içinde çikolatalar, drajeler, çeşitli ufak hediyelik eşyalar ve kısa aşk notlarının olduğu kutuyu yapmayan yoktur herhalde. O halde bu kutuyu biraz değiştirerek 5 duyu organımıza hitap edecek şekilde hazırlayacağız.  5 duyu organımızı sayarsak , koklama, duyma, görme, tad alma ve dokunma. Tüm bu duyularımız için farklı 5 hediye. Peki duyularımıza özgü hediyeler ne olabilir? Koku duyumuz için ; parfüm, deodorant. Tad alma duyumuz için; Lezzetli çikolatalar. Görme duyumuz için; içinde ikinizin fotoğrafının olduğu bir çerçeve. Duyu organımız için ; içinde romantik aşk şarkılarının olduğu bir CD. Dokunma duyumuz içinse; özel masaj yağları olabilir. Tüm hediyeleriniz hazırsa, sevgilinize hazırladığınız kutunuzu biraz daha etkili hale getirmek için her bir hediyenin üzerine ufak notlar yazın ve yapıştırın.  Örneğin; masaj yağı hediyesinin üzerine " aşkımızı dahi iyi hissedebilmen için" tarzında cümleler yazabilirsiniz.

>>>>>>> SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN <<<<<<<<

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.