27 Eylül 2016 Salı

thumbnail

Sevgiliye Karakalem Resim Sürprizi

sevgiliye yapılabilecek sürprizler
Sevgilinize romantik bir sürpriz hediye yaptırmak ister misiniz? "Eveeet" dediğinizi biz ekranın gerisinden duyuyoruz:) O halde hemen bu muhteşem sürprizin ne olduğunu açıklayalım; Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak karakalem portre resim çizdirmeye ne dersiniz? İkinizin birlikte yer aldığı yüksek çözünürlükte bir fotoğrafı aşağıda linkini paylaştığımız web sitesine gönderin ve Ona hayatının sürpriz hediyesini verin! İster sadece sevgilinizin resmini çizdirin, ister ikinizin birlikte olduğu bir fotoğrafı! Gerçek olan şu ki, portre resim hediyesi, sevgilinizin yaşamının bundan sonraki bölümünde asla unutamayacağı, her zaman duvarında asılı duracak olan ve an itibari ile Ona yaşatabileceğiniz en etkileyici sürprizlerden biri.

Sevgilime Nasıl Karakalem Resim Sürprizi Yapabilirim?


*** Öncelikle, siz ve sevgiliniz için anlam ifade eden, baktıkça kendinizi en çok mutlu hissettiğiniz güzel bir fotoğrafınızı bulun. Yalnız burada önemli olan bir ayrıntı var; Seçeceğiniz fotoğrafın yüksek kalitede olmasına özen gösterin. Böylelikle hem resim çizdireceğiniz ressamın işini kolaylaştırmış olur, hem de ortaya kusursuz güzellikte ve son derece orijinal bir armağan çıkmasında rol oynamış olursunuz.
portre resim sipariş
*** Fotoğraf seçiminizi yaptıktan sonra, sıra bu resmi profesyonel bir şekilde çizdirebileceğiniz web sitesi seçimine geldi. Şayet resim çizdirmek için profesyonel ressam arıyorsanız, linkini paylaştığımız resim sitesinden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Sitenin adı; portreresim.com!  Bu sitede hem kaliteli, hem de oldukça uygun fiyatlara karakalem resimler çiziliyor. Dilerseniz bu sitede yapılan çalışmalara göz atabilir ve bu şekilde sağlıklı bir karar verebilirsiniz. 
karakalem resim yaptırmak istiyorum
*** Resim sipariş ettikten ve siparişiniz elinize ulaştıktan sonra bu çalışma için güzel bir resim çerçevesi yaptırmayı unutmayın! Daha sonra sevgilinizin çerçeve içerisindeki kara kalem portre çalışmasını romantik bir hediye kutusu içerisine koyun ve Ona doğum gününde armağan edin! Hatta bir tavsiye isterseniz, ressamdan üzerine sizin belirleyeceğiniz romantik mesajı yazmasını da isteyebilirsiniz. 

Eşinize sürpriz bir evlilik yıldönümü hediyesi mi arıyorsunuz? Ya da kız arkadaşınıza romantik bir sevgililer günü sürprizi mi yapmak istiyorsunuz? İşte size harika bir fırsat! Karakalem portre resim, hem sevgiliniz için farklı bir doğum günü hediyesi, hem de yıllarca değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek son derece orijinal hediyelerden biri.
portre resim siparişi

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.