18 Aralık 2014 Perşembe

thumbnail

Sevgiliye Sürpriz Yılbaşı Hediyeleri

sürpriz yılbaşı hediyeleri
Tabi ki de aşk, sürprizlerle daha bir özel ve daha heyecan verici yaşanır. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, biricik aşkınıza sizi bekleyen upuzun 2015 yılının ilk dakikalarında muhteşem bir sürpriz yapıp Onu çok mutlu hissettirebilirsiniz. Sevgilinize romantik bir sürpriz için yılbaşına birlikte girmek istediğiniz mekanı siz planlayın, sevgilinize o özel mekanda vereceğiniz ve kendisini değerli hissettirecek yılbaşına özel sürpriz hediye fikirleri de bizden olsun! Kesinlikle akıldan çıkarılmaması gereken en önemli şey; eğlenceli bir ortamda yılbaşına neşeli ve aşk dolu bir başlangıç yapmak! Zaten sürprizin de amacı bu:) Yılbaşında sevgilinize ama küçük, ama büyük mutlaka ama mutlaka güzel bir sürpriz yapmayı ihmal etmeyin! Bu öyle güzel, öyle unutulmaz bir sürpriz olsun ki, Sevgilinize "Hayatımda iyi ki varsın" ya da "Seninle nice nice mutlu yıllara Aşkım" dedirtecek türden özel bir şeyler olsun! Gerçekten de ister planlı, isterse de spontane olsun, sürprizlerin her türlüsü, bir aşkı kurtaracak olan, daha da alevlendirecek olan en önemli şeylerden biri. Sadece yılbaşında değil, yılın geri kalanında da sevgilinizi asla sürprizsiz bırakmayın! Yeni yılı sevgilinizle beraber karşılamak istiyor ve O'na hayatı boyunca unutamayacağı şahane bir hediye sürprizi yapmak istiyorsanız, buradaki sürpriz hediyeler tam da aradığınız türden! Çünkü bu yazımızda 2015 yeni yıla özel olarak hazırladığımız ve tamamını sizin için derlediğimiz birbirinden güzel ve etkileyici sürprizler içeren yılbaşı hediyeleri var. Size önermiş olduğumuz güzel yılbaşı hediyeleri başlı başına özel sürprizler taşıyor zaten ancak siz dilerseniz hediyenizin sunumunda kendinize özel sürprizler planlayabilirsiniz.

Yanan bir mum gibi 2014 de birbir takvim yapraklarından sökülüp, hayatımızdan çıkıp sessizce aramızdan Tıpkı geride bıraktığımız diğer yıllar gibi. Galiba önemli olan, 2014 ya da öncesi geçmişe dönüp baktığımızda, hatırlanabilir kaç tane mutlu an geride bırakmışız, işte budur önemli olan! Ya da sorgulanması gereken tek şey! Çünkü hem mutlu olmaya gayret etmek, hem de belki de ortada bir neden yokken kendimizi mutsuz hissetmek sadece ama sadece kendi elimizde. Bu durum klasik bir değerlendirme olacak ancak; yarısı dolu olan bardağın neresini görmek istediğimizle alakalıdır. Peki acaba insan yitirilip giden zamana dair dair en çok neyi hatırlamaktan keyif duyar? Kanaatimizce sevgilimiz, ya da sevdiklerimizle geçirdiğimiz mutlu dakikalardır insanı en fazla mutlu kılan. İşte sevgilinizle geleceğe mutlu bir hatıra bırakabileceğiniz özel bir gün var karşınızda; 2015 Yılbaşı! Bu özel geceyi daha anlamlı ve daha değerli kılmak için, sevgilinize seçeceğiniz hediyenin ne kadar önemli olduğunu söylememize gerek var mı acaba? Bu konuda tavsiye isterseniz, işte sizin için incelediğimiz ve tavsiye mahiyetinde belirlediğimiz güzel yılbaşı hediyeleri;

Sevgiliye Alınabilecek Sürpriz Yılbaşı Hediyeleri


Sevgiliye sürpriz yılbaşı hediyeleri

Kişiye Özel INSTAGRAM Yastık: Sosyal medyanın en popüler mecralarından biri Instagram ile sevgilinize yeni yılın en güzel sürpriz hediyelerinden birini hazırlatabilirsiniz. Çok şaşırdınız değil mi? Hemen gerekli bilgileri verelim. Şöyle ki, Görmekte olduğunuz ürün, göndereceğiniz 8 adet fotoğraf ile size özel olarak hazırlanacak şık ve dekoratif bir yastık modeli. Ürün, Instagram'dan ilham alınarak tasarlanmış. Sevgilinize Kişiye Özel Instagram Yastık hazırlatarak, hem şık, hem anlamlı, hem de en romantik yılbaşı hediyelerinden birini verebilirsiniz. 

Sevgiliye sürpriz yılbaşı hediyesi

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Yılbaşı Kupa Bardak: Üzerinde size özel fotoğrafın ve isimlerinizin yer alacağı bu kupa bardak, belki fiyatı ile ucuz ya da mini minnacık bir yılbaşı hediyesi olabilir ama inanın sevgiliniz üzerindeki sürpriz etkisi büyüleyici olacaktır. Yeni yılın en nefis kahveleri size özel kupa bardaktan içilecek. 

Sevgiliye sürpriz yılbaşı hediyeleri

İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye: Parlak ve ışıl ışıl bir inci tanesi görüp de, etkilenmeyecek bir bayan biz bilmiyoruz! Kalbinizin inci tanesine yılbaşı için en güzel sürprizlerden bir tanesi de göz kamaştırıcı bir görüntüye sahip olan İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye! Denizlerden gerçek istiridye kabukları içerisinden toplanan bu değerli taş, yılbaşı gecesi sevgilinizin boynunu süsleyecek anlamlı bir hediyeye dönüşecek!
Sevgililer için sürpriz hediye


Sevgiliye Özel Fotoğraf ve Mesajlı Duvar Saati: Üzerinde yer alan kalpler ve ortasına gelecek olan fotoğraflarınızla oldukça romantik bir duvar saatine dönüşecek olan bu ürün, yine yılbaşı için sevgilinizi en fazla duygulandıracak hediyelerden biri. 

sürpriz yılbaşı hediyeleri

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak: Daha önce sihirli kupa bardaklarla bir tanışıklığınız olmadıysa, bu yılbaşında sevgilinize mutlaka bir sihirli kupa bardakla sürpriz yapmalısınız! Bilmeyenler için minik bir açıklama yapalım; Sihirli Kupa Bardak nedir ve ne işe yarar? Soğuk haldeyken dışı simsiyah bir görüntüye sahip olan ancak içerisine sıcak içecek döküldüğünde yüzeyindeki fotoğraf baskısını dışarı veren ve beyaz renge dönüşen kupa bardağa denir. Sihirli kupa bardak üzerine istediğiniz fotoğrafı taşıyabilir ve sevgilinize yeni yılın en güzel sürprizlerinden birini yapabilirsiniz. 
sevgiliye sürpriz ne hediye alınır

Kişiye Özel Parmakların Aşkı iPhone Kılıf: Yeni yılda sevgilinizin cep telefonuna kendi elleriniz ile yılbaşı mesajınız ve isimlerinize özel olarak hazırladığınız Parmakların Aşkı iPhone Kılıf takın! Üzerinde birbirine aşkla sarılan sevimli parmakcıkların yer aldığı bu telefon kılıfı ile sevgilinize minik ancak oldukça sevimli bir yılbaşı hediyesi vereceksiniz.
sürpriz hediyeler

Sevgiliye Özel Karakalem Hediye Seti: İşte karşınızda yılbaşı için sevgilinize verebileceğiniz abartısız hem en orijinal, hem de en etkileyici hediyelerden biri Sevgiliye Özel Karakalem Hediye Seti! 3'lü set olarak satılan bu özel armağan ile, sevgilinizin ayaklarını yerden kesin. Göndereceğiniz fotoğraf ile %100 el yapımı hazırlanacak olan Sevgiliye Özel Karakalem Hediye Seti, 1 adet portre resim resim, 1 adet kara kalem resşm baskılı masa saati ve 1 adet yine portre resminizin baskılı olacağı kupa bardaktan oluşuyor. 

Daha fazla yılbaşı hediyesi görmek istiyorsanız şu linke detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz. Lütfen TIKLAYIN: 2015 Yılbaşı Hediyeleri

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.