4 Mayıs 2015 Pazartesi

thumbnail

Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Sevgiliye hediye konusunda derdinize derman olacak makalemize hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlere , hem erkek hemde bayan sevgilinize doğum gününde,sevgililer gününde ya da yıldönümü gibi özel günlerden alabileceğiniz en harika fikirleri vermeye çalışacağız.


İnsanlar hayatları boyunca karar verme ve birçok konuda kesin kararlar vermek için kendilerini eğitirler ama söz konusu sevgiliye alınacak hediyeye geldiğinde akan sular durur. Keşke Aladdin'in sihirli lambası gibi bir eşyanız olsa da 3 kere ovuşturup içinden çıkardığınız sihirli cine sevgilime ne hediye alabilirim? diye sorabilseniz. Ama bu tarz şeyler küçükken izlediğimiz çizgi filmlerde ya da okuduğumuz hikayelerde olur. Demek ki, Bu tarz şeylerden medet ummadan kendi kendimize karar vermeliyiz. Aslında kendiz kendimize karar verirken , aynı alladdin'in sihirli lambası gibi teknolojimizin bulunmaz nimeti google var! Google amca'nın bizlere sağlamış olduğu milyarlarca bilgi hazinesi içinden sevgiliye hediye fikirlerini cımbızla çekip alabiliriz.  Girersiniz google'a erkek sevgiliye hediye,bayan sevgiliye hediye gibi aramalar yapabilir onlarca hatta yüzlerce websitesinin altını üstüne getirip en güzel hediyeyi bulabilirsiniz. Üstelik tüm bu aramalarınız AVM , mağaza ve alışveriş merkezlerini teker teker gezmeden evinizde ayaklarınızı uzatıp keyfinize bakarak gerçekleştirebilirsiniz!
Yukarıda bahsetmiş olduğum konforun haricinde sizi olumsuz şekilde etkileyecek tek sorun, kafanızın çok karışarak kendinizi online alışveriş yapabileceğiniz yüzlerce çöplük websitesi içerisinde bulmanız. Bu yüzden bu zamana kadar sevgiliye sürpriz kategorisinde sizlere yüzlerce öneri yapmış sürprizinvar.com bu sefer erkek ve bayan kategorileri altında tüm özel günler için sizlere en güzel hediye fikirlerini sunacak.

Erkek Sevgiliye HediyeBayanların hediye konusunda en fazla zorlandığı konuların başında hiç şüphesiz erkek sevgiliye kategorisi gelmektedir. Bunun başlıca sebebi de erkek hediyelerinin sıradan,daha önce alınmış olması ve hep kendini tekrarlayan ürünlerden oluşması. Bunlar neler olabilir? Gömlek,ayakkabı,kazak,cüzdan,kalem... Saymakla bitmeyecek seviyede. Fakat gel görki hepsi tercih edebilmiş ürünler. Heleki uzun yıllardır birliktelik yaşıyorsanız zaten yukarıda saymış olduğum tüm ürünleri sevgilinize hediye etmişsinizdir. Gelin bu sene bir farklılık yapın ve sevgilinize daha farklı ve özgün tasarıma sahip hediyeler alın. Örneğin fotoğraf meraklısı birisiyse objektif şeklinde kupa bardak alabilirsiniz.  Arabalar ve otomobile hayranlığı varsa plaka şeklinde duvar saati hediye edebilirsiniz. Alkol ya da sigara gibi kötü alışkanlıkları var fakat bunları bırakamıyorsa, üzerine fotoğraf bastırabileceğiniz zippo çakmak ya da sigara tabası hediye edebilirsiniz. Tüm ürünleri aşağıdaki görsele tıklayarak bulabilirsiniz.
 erkek sevgiliye hediye

Bayan Sevgiliye Hediye


Bayanlar için hediye bulma evresi, erkeklerden çok daha kolaydır. Zaten bu durum alışveriş merkezlerindeki reyonların daha çok bayanlara ayrıldığından da belli olmakta. Kıyafet ve takının onlarca farklı mağazası tüm alışveriş merkezlerinde bayanlar için hali hazırda mevcut. Bu yüzden kıyafet ve takı alacak iseniz, hiç zorlamadan sevgilinize istediğiniz mağazadan bu tarz ürünleri temin edebilirsiniz. Fakat bayan sevgilinize farklı alternatifler arıyorsanız, aşağıdaki görsele tıklayıp birbirinden ilginç ve modayı yakından takip eden ürünleri bulabilirsiniz.
 bayan sevgiliye hediye

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.