17 Kasım 2015 Salı

thumbnail

Öğretmene Ne Hediye Alınır

Öğretmenler Günü Hediyesi
Yıl içerisinde belkide en soluk şekilde kutlanan özel günlerin başında gelir Öğretmenler Günü. Oysa ki, her konuşmasının başında "Eğitim Şart" diyen toplumumuzda eğiticilere (Öğretmenlere) adanmış bu özel Güne daha fazla önem vermeleri beklenirdi. Çünkü, bu toplumu gerçek anlamda muhasır medeniyetler seviyesine taşıyacak olan baş aktörler Öğretmenlerdir. Bu nedenle öğretmenlik mesleğine verilen değerin gösterilebilmesi açısından sembolik anlamda bile olsa, Öğretmenler Gününe çok daha fazla önem verilmesi gerektiği kanısındayız! Yani bu özel gün, sadece bir kaç şiir okunarak veya Okul Müdürlerinin bir iki laf etmesiyle geçiştirilebilecek bir gün olmamalıdır. Ancak çok iyi biliyoruz ki, bu sene de Okullarda 24 Kasım Öğretmenler Günü, her zaman ki gibi lokal bazda, yani fazlaca bir şatafata veya gösterişe girilmeden cılız bir şekilde kutlanacak! O halde işte bu duruma inat, en azından Öğretmenler Gününü, Biricik Öğretmenlerimize verdiğimiz değeri en güzel şekilde yansıtacak özel Öğretmenler Günü Hediyeleri ile Biz veliler kutlayabiliriz. İşte bu noktada da insanın aklına şöyle bir soru geliyor; "Öğretmene Ne veya Hangi Hediye Alınabilir?"

Bu yazımızda sizlere, Öğretmenler Gününü özel kılacak en güzel Öğretmenler Günü Hediye Tavsiyelerinde bulunacağız. Erkek ve bayan öğretmene alınabilecek birbirinden özel, birbirinden renkli, ve birbirinden şahane hediyeler bu makalemizde sizi bekliyor. Öğretmene alınabilecek kişiye özel hediyeler (Üzerinde fotoğraf baskısı, kutlama mesajınız veya Öğretmeninizin İsminin Yazılı olacağı hediyeler) ile, hem işlevsel anlamda, hem de görüntüsüyle ilginç tasarımları bulunan ve öğretmeninizi çok şaşırtacak değişik tipte armağanlar bulabileceksiniz. Öğretmeninize ister doğum gününde, isterseniz 24 Kasım Öğretmenler Gününde bu hediyeleri gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Türkiye'nin en güvenilir hediye siteleri içerisinden  derlediğimiz hediyelerle, Öğretmenlerimizi kesinlikle çok mutlu edebilirsiniz. Aynı Gün kargo ve kapıda ödeme kolaylığıyla sipariş verebileceğiniz bu harika ürünlere kolaylıkla sahip olabilir ve Öğretmeninize verdiğiniz değeri en güzel şekilde gösterebilirsiniz.

Öğretmenlere Özel Mesajlı Duvar Saati

Öğretmene Ne Hediye Alınır
Bilim ve ahlak ışığımız, göz bebeğimiz Biricik Öğretmenlerimize hediye edebileceğiniz 2015 Yılı Hatırası biir duvar saatine ne dersiniz? Üzerine sanki tebeşirle yazı yazılmış gibi özel bir efekte sahip olan bu duvar saati üzerine dilediğiniz mesajlarınızı yazabilir, öğretmeninizin ismini yazdırarak Ona unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. 

Öğretmenler Gününe Özel Mesajlı Çikolata

Öğretmene hediye çikolata
Klasik çikolatalarla Öğretmenler Gününü kutlamak yerine, Öğretmeninize her yediği çikolatada üzerinde kutlama mesajınızın yer alacağı bu leziz çikolatalardan hediye edebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan Öğretmenler Günü Çikolatası, özel tasarım hediye kutusu ve içerisindeki mesajlı çikolatalarıyla değim yerindeyse enfes bir Öğretmenler Günü Hediyesi.

Müzik Öğretmenine Ne Hediye Alınır?

müzik öğretmenine hediye
Müzik Öğretmeninize öyle bir hediye verin ki, içtiği her çayda, yudumladığı her kahvede gururlansın ve Siz değerli öğrencisini hatırlasın! Müzik notaları, sol anahtarı ve Öğretmenizin isminin eklenmesiyle harika bir kupa bardağa dönüşecek olan Müzik Öğretmenlerine Özel Kupa Bardak, 24 Kasım Öğretmenler Gününün en kullanışlı hediyesi.

Öğretmenime Benim Karnem Hediyesi

Öğretmene ne hediye alınır
Elinden karne almaya alışkın olduğunuz Öğretmeninize bu kez Siz karne vermeye ne dersiniz? Öğretmenler Gününün en sürpriz ve en eğlenceli hediyesi işte karşınızda. Kişiye Özel Öğretmenime Benim  Karnem üzerine Biricik Öğretmeninize verdiğiniz puanlar/notlar yer alıyor. Orijinal karne görünümünde olan bu özel sertifika üzerine ayrıca Sevgili Öğretmeninizle ilgili kanaat ve düşüncelerinizi de yazabilirsiniz.


Öğretmene Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Plaket

Anlamlı Öğretmenler Günü Hediyeleri
Milyonlarca kez teşekkürlerimizin bile az kalacağı Biricik Öğretmenlerimize en anlamlı hediye seçeneği işte karşınızda! Kadife özel kutusu içerisinde Öğretmeninizin fotoğrafını, kişisel öğretmenler günü mesajınız ve isminizi yazdırabileceğiniz bu şahane plaketle ister öğretmeninizin bu özel gününü kutlayın, ister kısa bir şiir yazın, ister O'na olan sevginizi anlatın. Her şekilde muhteşem ötesi bir armağana dönüşecek olan Öğretmenler Günü İçin Özel Plaket, Öğretmeninizi acayip derecede onurlandıracak bir armağan!


Öğretmene Özel Mesajlı OSCAR Ödülü

Öğretmene ne hediye alınabilir
Öğretmenlerinize Yılın En İyi Öğretmeni Oscar Ödülü hediye ederek, Okulunuzun en gözde öğretmenini bu şekilde ilan edebilirsiniz. Hayal edebiliyor musunuz; Öğretmeniniz elinde Oscar Ödülü ile diğer Öğretmenlere ne hava atacak ama? Öğretmenler günü için ilginç; ancak etkileyici bir hediye arayışında olanlar için Öğretmenler için Oscar Ödülü ideal bir tercih.


Öğretmene Özel Mesajlı ve İsim Yazılı Kitap Ayracı

Öğretmene hediye
Fiyatıyla ucuz, ancak son derece etkileyici bir diğer hediye seçeneğimiz ise, öğretmenler gününe özel olarak hazırlanmış şık bir kitap ayracı. Üzerine dilediğiniz mesajınızı ve Öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz, kaliteli malzemeden hazırlanmış, bej rengi püskülü ile Öğretmeninize kitap okurken kolaylık yaşatabilecek harika bir hediye. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.