26 Kasım 2020 Perşembe

thumbnail

Sürpriz Yılbaşı Hediye Fikirleri

yeni yıl hediyeleri
Yeni yılın en güzel ve en gözde hediyelerine buradan ulaşabilirsiniz. Erkeklere ve bayanlara özel yılbaşı hediyeleri ile sevgilinize, arkadaşlarınıza, eşinize, anne veya babanıza yılbaşına özel ürünler alabileceksiniz. Malum, yeni yıla girmemize şunun şurasında sayılı günler kaldı. Eski ve yorgun bir yıl daha, aramızdan öylece ayrılıp gidecek. 2015 yılı geride acı-tatlı ve bol aksiyonun olduğu adeta bir sinema filmi tadında hep hatırlanacak. Çoğu betimlemeler de karikatürlerde veda edilecek olan yıl yaşlı, aksakalı ve elinde bastonu olan asık suratlı bir dede şeklinde, yeni yıl ise kundak içinde ve ağzında emzikli gülen bir bebek şeklinde tasvir edilir. Yani geçen 365 gün o yılı yaşlandırmaya yetmiştir. Aksakallı dede eski yılı, yeni doğan bebek ise taze başlangıcı, yani yeni bir yılı ifade eder. Eski beyaz eşya reklamları gibi eskiyi getir yeniyi götür, tarzı biz de eskiyen bir yılı tarihe teslim edip, yerine henüz hiç yaşanmamış yeni bir yıl alacağız.

Her yeni yıla girerken duyduğumuz heyecanı, bu yılda tüm kalbimizle, tüm benliğimizle yüreğimizde hissedeceğiz. Tatlı bir heyecan saracak içimizi. Yılbaşı gecesi gibi özel bir geceyi nasıl değerlendirelim diye planlar yapılamaya başlandı bile. Kimi sevgilisiyle baş başa geçireceği romantik bir yılbaşı gecesinin hayalini kurmakta, Kimi arkadaşları ile birlikte kutlayacakları yılbaşı gecesinin planlarını yapmakta, kimi ailesi ile beraber cümbür cemaat geçireceği bol eğlenceli bir yılbaşı gecesi planlamakta. Kim bilir bu özel gece için herkesin türlü türlü planları olacak. Ama bütün planlar hep beraber olmak üzerine kurulacak. Hep beraber yani bir arada mutluluğu ve bu heyecanı birlikte yaşamak olacak.

Yılbaşı söz konusu olduğun da akla gelen bir diğer hususta Yılbaşı hediyeleridir. Tüm Dünya’da yılbaşı dışında, başka hiçbir günde bu kadar fazla sayıda insanın birbirlerine hediye alı verdiği gün yoktur! Sadece sevgiliye, anneye babaya ya da arkadaşa değil; yaşlı, genç, çocuk, kadın, erkek herkes birbirlerine hediyeler vermeye çalışır. Dünyada ilan edilmiş diğer özel günlerden farkı da burada yatar. Mesela anneler gününde sadece annelere ya da sevgililer gününde sadece sevgiliye hitaben hediyeler alınır ancak yılbaşı bütün yaş guruplarını kapsar ve hepsinin babasıdır. Noel baba gibiJ))Noel baba denmesinin sebebi de budur. Norveç dilinde Bütün hediyelerin babası anlamındadır:)) Şaka bir tarafa bu özel günde herkes birbirlerine hediye almak için adeta yarışır. Günler öncesinden mağazalar dolaşılır. İnternet üzerinden hediye siparişleri verilir. Herkes kendi bütçesine uygun hediye arayışı içine girer. Kimi sadece sevgiline yılbaşı hediyesi alma planı yapar. Kimi de daha fazla sevdiklerine yılbaşı hediyesi alma isteği duyabilir. Ailesi, arkadaşları, çocukları gibi. Biz bu yazımızda yılbaşı gibi özel bir günde sevdiklerini ufak da olsa yılbaşı hediyesi alıp mutlu etmek isteyen ama ne hediye alacağı konusunda kararsızlık yaşayan; farklılık arayan kişilere yardımcı olmak maksadıyla bazı yılbaşı hediye önerilerinde bulunduk. Umarız aradığınız hediyeyi bulmanızda yardımımız olur.
nokta
yılbaşına özel kar küresi
YILBAŞINA ÖZEL KAR KÜRELERİ

Bu yılbaşında nostalji rüzgarları esecek! Zira salladıkça içinden kar taneler, yağan Kar küreleri ile sevdiklerinizi geçmişe, çok tatlı bir yolculuğa çıkartacaksınız! Bayan sevgilinize yılbaşı hediyesi olarak romantik ve şık bir hediye alternatifi olan Kar Küreleri en güzel sürpriz yılbaşı hediyelerinden biri.
nokta
yılbaşı hediyesi
MUTLU YILLAR DİLERİM HEDİYE SEPETİ

Sevgilinizin yeni yılını romantik ve de şirin bir hediye sepeti ile de kutlayabilirsiniz. Şık bir sepet içerisinde şirin hediyeliklerin bulunduğu, Mutlu Yıllar Dilerim Hediye Sepeti, kardan adam, seni seviyorum yastığı, mutlu yıllar mesajlı kupa bardak ve çeşitli süslerden ibaret! Sevgilinize romantik bir hediye sepeti vermeyi düşünüyorsanız, yılbaşı için ideal bir sepet!
nokta
yılbaşı hediyeleri
KİŞİYE ÖZEL YILBAŞI TEMALI ÇAKMAK

Üzerine taşıyacağınız mutlu yıllar veya Nice güzel senelere tarzındaki özel mesajlarınızla sevdiklerinizi mutlu edecek ve heyecanmalarını sağlayacak sürpriz bir hediye daha! Kişiye Özel Yılbaşı temalarıyla süslenmiş bir çakmak! Üzerine YIL, MESAJ, İSİM gibi size özel kelimelerle hazırlanacak bu çakmağı, babanıza, annenize, sevgilinize veya eşinize yılbaşında armağan edebilirsiniz.
nokta
Esprili Noel Baba Yılbaşı Yastık
KİŞİYE ÖZEL ESPRİLİ YILBAŞI YASTIK

Erkek arkadaşınıza bu yılbaşında en esprili sürprizi, işte bu yastıkla yapabilirsiniz. İçerisinde sevgilinizin fotoğrafının yer alacağı ve adeta Noel Baba kılığına gireceği bu özel yastıkla, kesinlikle Onu çok sevindirebilirsiniz. Hem mesajınıza, hem de erkek arkadaşınızın ismine özel olarak dizayn edilecek kişiye özel yılbaşı yastığı, tavsiyemiz odur ki, kesinlikle ıskalanmaması gereken harika bir sürpriz.
nokta
yılbaşı hediye fikirleri
YILBAŞINA ÖZEL RESİM ÇERÇEVESİ

Şık olduğu kadar, sevdiklerinize yılbaşı sürprizi olarak da değerlendirrebileceğiniz fotoğraf çerçevesi şahane bir yılbaşı hediyesi! Her tarafının yılbaşını temsil eden figürlerle süslendiği bu özel resim çerçevesi içerisine, sevgilinizle öpüşürken, el ele dolaşırken veya boynuna sarılmışken çektirdiğiniz özel bir fotoğrafı yerleştirerek, O'na yılbaşına uunutamayacağı çok özel bir sürpriz yapabilirsiniz.
nokta
KİŞİYE ÖZEL AŞK GAZETESİ SÜRPRİZİ

Bu yılbaşında Aşkınızı Haber yapmaya ne dersiniz? İşte karşınızda şahane bir yılbaşı sürprizi... Hem sevgiliniz için, hem de sevdikleriniz için en güzel sürpriz yılbaşı hediyelerinden biri de, Kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz AŞK GAZETESİ. Manşetini, içeriğini, haberlerini, fotoğraflarını ve yazılarını kendinizi tasarlayacağı Aşk Gazetesi ile eşinize sürpriz bir yılbaşı yaşatabilirsiniz. 
nokta
yılbaşı hediye fikirleri
YILBAŞINA ÖZEL FANTEZİ HEDİYE SETİ

Eğlencenin gırla olduğu yılbaşında kimileri de heyecan peşinde:) Eğer siz de yılbaşı gecesi eşiniz veya sevgilinizle heyecan verici oyun oynamak istiyorsanız, yılbaşına özel fantezi hediye seti tam size göre. Sevgilinize acayip bir sürpriz olacak olan Fantezi set içerisinde erotik aşk oyunları için şahane ürünler var! Bir kere yeni yılın fenomen ürünlerinden biri olan Kırmızı İç Çamaşırı var. Ardından da Kamasutra zar ve pozisyon kartları, Aşka davet çanı var. Tamamı Noel Baba Çizmesi Şeklindeki özel keçe kese içerisine konulan bu sürpriz seti ile sevgilinize yeni yıl gecesi acayip bir heyecan yaşatabilirsiniz.
nokta
YILBAŞI HEDİYESİ

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.