31 Ocak 2016 Pazar

thumbnail

Sevgililer Günü İçin 5 Sürpriz Hediye

sevgililer günü için sürprizler
Eminim ki Sevgilisi olan herkes gibi Siz de 14 Şubat'ta kız/erkek arkadaşınıza vereceğiniz Sevgililer Günü hediyenizin hem romantik, hem de sürpriz içeren çok özel bir hediye olmasını istiyorsunuzdur! Bu konuda yalnız olmadığınız bilin Çünkü düşüncelerini tamamen sevgililer gününe odaklamış romantik sürprizler araştıran herkesin ortak düşüncesi bu :) Özellikle Ocak Ayının şu son günlerinde, aralarına kendimi de dahil ettiğim tüm arkadaş çevremde acayip bir hareketlilik ve heyecan var! Birazdan bu heyecanın ve kıpır kıpırlığın nedenlerini açıklayacağım. Dahası orijinal sürpriz fikirleri vermeye çalıştığım surprizinvar.com'un araştırmacı bir yazarı olarak; Google'nin aylık trend arama sonuçlarını incelediğimde adeta şok oldum! Çünkü Şubat ayına gireceğimiz şu son günlerde Türkiye'deki genç nüfusun Google'da en fazla arama yaptığı konunun "Sevgililer Günü Hediyeleri ve Sürprizleri" olduğunu gördüm! Aslında neden şok olduysam artık, çünkü bu çok da normal bir şey:) Ne bekliyordum ki? Sevgililer Gününün kutlanacağı Şubat Ayı içinde Google'da Afrika'nın leoparları veya timsahları trend olacak değil ya:) Bir taraftan da meğersem maşallah gençlerimiz sevgililer günü hediyeleri ve sürprizleriyle ne kadar da ilgililermiş:) Sevgililer Gününü özel kılmaya çalışan, bu günde sevgilisi için romantik sürprizler araştıran tüm romantik gençlerimizle de gurur duydum:) Neyse kafanızı fazla şişirmeden, gelelim artık başlığımızla alakalı olan içeriği anlatmaya. Yani "Sevgililer Günü için Romantik 5 Sürpriz Hediye Önerisi." 

İşte bu yazımızda değerli Surprizinvar.com takipçileri için, kız/erkek arkadaşınızı mutluluktan havalara zıplatacak son derece romantik sevgililer günü hediyeleri sunacağım. Aslına bakarsanız 150 tane de hediye önerisi yapabilir veya seçebilirdim ancak kanımca fazlası artık sululuğa ve amacının dışına taşıyor. Yani misal sevgililer günü için özel bir çikolata modeli seçip, ardı ardına 10 tane daha çikolata modeli sunmanın mantıklı bir tarafı yok bana göre. Şayet sevgilinize 14 Şubat'ta çikolata hediye etmeyi düşünüyorsanız, girin Google'a görsel aramalar kısmından "Romantik Çikolata Modelleri" şeklinde bir arama yapın, binlerce çikolata modeli zaten en iyi görselleriyle karşınıza anında dökülecektir. İkincisi ise, zaten şu an benim gibi henüz gönlünüze layık bir sevgililer günü hediyesi bulamadınız diye gerginsiniz:) Bir de ben sizi, sözüm ona "çok sürpriz bir hediyedir. Aman kaçırmayın" diye alakasız hediye önerileriyle meşgul etmeyeyim:) Sonuç olarak bu yazımda sürpriz hediye sayısını 5 adetle sınırlı tutmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz...


Sevgililer Günü İçin Sürpriz Hediyeler

nokta
Sevgililer günü için sürpriz hediyeler

SEVGİLİYE SÜRPRİZ AŞK KULESİ: Kız arkadaşınıza Sevgililer Günü için yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri Ona Seni Her şeyden Çok Seviyorum AŞK KULESİ hediye etmek olacaktır. Bu şekilde Ona en romantik sürprizlerden birini de yapmış olacaksınız. Kalp şeklindeki kırmızı renkteki kutuların üzerinde Seni Her şeyden Çok Seviyorum" mesajı bulunuyor ve tüle sarılarak hazırlanan kalp kutular üst üste konulduğunda ise adeta bir sevgi kulesini andırıyor. Görsel açıdan muhteşem hediye şovunun yanında Aşk Kulesi içerisinde aynı zamanda oldukça romantik hediyeler de var; 365 Adet aşk mesajları dolu kalpli kartlar; Seni Seviyorum yazılı kare çikolatalar, renkli draje ve şekerlemeler yer alıyor. Sevgililer Günü için Sürpriz hediye fikirlerimiz içerisinde Aşk Kulesi listemize 1. sıradan giriyor
nokta
Hediye vosvos oyuncak

SEVGİLİYE HEDİYE VOSVOS: Şirinliği ve sempatikliğiyle göz kamaştıran Sevgili Vosvos Arabalar Pembe ve lacivert renkleriyle dekoratif ve oldukça şık! Dahası plakasına isimlerinizin yazılı olmasıyle 2'li Vosvos Oyuncak Arabalar, erkek arkadaşınıza en güzel sevgililer günü sürprizlerinden biri olacak! 1967 Model Volkswagen Beetle model Vosvos oyuncak arabalar, özel hediye kutusu içerisinde ve üzeri gelin arabası gibi süslenerek isimlerinize özel 2 adet olarak gönderiliyor. 
nokta
erkeğe sevgililer günü sürprizi


SEVGİLİYE HEDİYE AŞK TAPUSU: Tapu nedir? Bir taşınmazın belirli bir parçası veya tamamının kime ait olduğunu gösteren ve devletin resmi tapu müdürlüğünce hak sahibine verilmiş olan resmi belgedir. Bu belgeye halk arasında başka bir değişle "tapu senedi" de denmektedir. Basitçe tapunun tanımını yaptıktan sonra, maden bu hayatta sahibi olduğumuz her şeyin bir belgesi veya bir senedi var, o khalde kalbimizin de olmalı! Öyle değil mi ama:) Biz de kalbimiz kime aitse Ona kalbimizin tapusunu verebilmeliyiz! Bu kadar basit:) İşte karşınızda Sevgililer günü hediyesi olarak bir hayli eğlenceli ve tabi ki de son derece sürpriz Sevgiliye Aşk Tapusu hediyesi. 
nokta
sevgililer günü sürprizi

KİŞİYE ÖZEL AŞKBİYOTİK SÜRPRİZİ: Sevgilinize aşkınızı sıra dışı bir hediye ile göstermek ve Ona olan sevginizi esprili bir dille ifade etmek ister misiniz? Üzerine isimlerinizin yazılacağı ve içerisinde yer alan Prospektüsü de size özel olarak hazırlanacak Aşkbiyotik, sevgililer günü için esprili ve sürpriz bir hediye düşünenler için ideal bir seçenek:)
nokta
sevgililer günü sürpriz hediyesi

EN TATLI AŞIKLAR KAVANOZ SÜRPRİZİ: 5 en iyi sevgililer günü sürpriz hediye fikirleri içerisinde yer alan bu son hediye de olağanüstü şık bir kavanozla hazırlanmış (Ki kavanozun dört bir yanında isimleriniz ve aşkınızın mizansen olarak temsili figürleri yer alıyor) bu çikolata kavanozu! En Tatlı Aşıklar çikolata kavanozu, çikolatadan vazgeçemeyen kız arkadaşınıza hem tatlı, hem de en güzel sürpriz hediyelerden biri olacak. 

Sevgililer Günü için Sürpriz hediye önerisi olan varsa lütfen Yorum kısmından bizlerle paylaşsın! Mutlu ve güzel bir sevgililer günü geçirebilmeniz dileğimle... Bol sürprizler Sizin olsun...
nokta
sevgililer günü hediyesi

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.