27 Eylül 2016 Salı

thumbnail

Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

Doğum Günü Hediyeleri
Bugün yazımızın konusu sevgiliye alınabilecek romantik doğum günü hediyeleri üzerinde. Ama ilk önce biraz bilimsel biraz da kendimce yazmak istiyorum. İzninizle. Hepimizin bu hayata gelmeden önce seçim yapma şansı yoktu. Hiç birimiz yaşayacağım aileyi, ülkeyi hatta yaşamak isteyip – istemediğimizi seçemezdik. Doğduktan belirli bir süre sonra kendimizin tam anlamıyla farkına vardık. Ve insan hayatı için en önemli 2 şey vardır. Biri doğumu, ikincisi ölümü. Çünkü bu başladığımız serüven, macera, hüzün, sevinç, entrika, korku, bol kahkahalı hayat eninde sonunda elbette bir gün son bulacaktı. Ben bunları niye mi anlatıyorum sevgili takipçilerim? Çünkü insan hayatında en önemli şey doğduğu gündür. Onun için en önemlisi o gündür. Ve her doğum günü gelmeden önce acaba kimler hatırlayacak? Acaba kimler ne hediye alacak? Acaba kimler mesaj atıp, arayacak? Kimler posta gönderecek? Kargo gelecek mi? Eski arkadaşlarımdan hatırlayanlar çıkar mı? Diye hepimiz bunların bir kaçını düşünmeye başlarız. Çünkü bizim için en önemli gündür doğum günümüz. Ve gerçekten öyle. Şimdi tüm hediyelerin anlamı var. Buna kesinlikle katılıyorum. Sevgililer günü, Anneler günü, Babalar günü diye devam ettirebilirim. Hepsinin bir anlamı var. Ancak bunlar birileri tarafından bir olay üzerine ortaya atılmış eylemler. Ancak bir insanın doğum günü çok önemlidir. Onu doğum gününde hatırlamak, ona değer verdiğinin fazlasıyla göstergesidir. O yüzden ben insanların doğum gününde daha dikkatli hediye seçilmesi taraftarayım. 
doğum günü hediyesi
Çünkü bazı insanlarda böyle bir görüş var. ‘’Amaan anneler günü her gündür yahu olur mu öyle şey’’ veya ‘’Evlat iyi olursa babaya her gün babalar günü’’ gibi. Yani bazı kişiler tarafından bu tarz başkaları tarafından oluşturulmuş günler önemsenmez. Değerli görülmez. Ancak doğum günleri öyle değildir. Bir başkası tarafından ortaya atılmış ve herkesin o gün belirli kişilere hediye yollayacağı gün değildir! O gün sadece onun günüdür. O yüzden gerçekten doğum günü hediyeleri fikirleri konusunda çok hassas davrandım. Çok dikkatli bir şekilde sizlere hediyeler araştırdım, en iyi güzel doğum günü hediyelerini bulmaya çalıştım. Umarım beğendiklerimi sizler de beğenir ve içerisinden alışveriş yaptıklarınız olur. Sevdiklerimize değer vermek çok güzel. Unutmayalım, biz karşımızda ki insana ne kadar değer verirsek göreceğimiz değer de o kadar artacaktır.

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Siyah beyaz alev gibi bir aşk… Diyorsanız siz de eşiniz için işte sizlere göre harika bir hediye! Kişiye Özel Film Şeridi Yastık sevgilinize gerçekten de muazzam şirinlikte bir doğum günü hediyesi olacaktır. Yastığı incelediğimiz de isim kalp isim şeklinde yazı yazılabildiğini görüyoruz. Ve kalp tasarımı ayrıca yazı fontları gerçekten güzel olmuş. Ayrıca film şeride şeklinde akacak olan fotoğraflar da çok güzel. Eşinize, sevgilinize, nişanlınıza ve sözlünüze gerçekten böyle bir hediye armağan edebilirsiniz. Özellikle eşiniz için çok güzel bir hediye olacaktır. Uyumadan önce yastığa bakıp size sarılmasını tahmin edebiliyoruz. Farklı bir hediye olacağı kanısındayız.

Sevgili Cüzdanı İle Aşkınıza Sürpriz Yapın

Sevgilinize esprili bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız, şimdi çok şaşıracaksınız! Tabi ki resmileştirme konusunda şaka yapıyoruz. Bu hediye Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı ürünü. Gerçekten güzel düşünülmüş bir hediye. Daha evlenmeyi düşünmüyoruz veya planımıza göre önümüzde ki yıllarda evleneceğiz diyorsanız bu hediye tam sizler için! Şimdiden belgenizi alın. Neden sevgililer için belge yok diyorsanız işte size sevgililik belgesi! Bu arada Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanını tamamen siz oluşturuyorsunuz. ‘’Belgeyi veren kurum’’, ‘’İsim – Soy isimler’’ , ‘’Tarih’’ ve ‘’Fotoğraflar’’ ekleyerek tamamen size özgü bir sevgililik belgesi oluşturmuş oluyorsunuz. Bence sıra dışı güzellikte bir hediye olacak ve sevgiliniz buna çok şaşıracaktır! Güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır sevgiliniz için.

Doğum Gününe Özel Konserve Kutuda Sürpriz Puzzle

doğum günü sürpriz konservesi
Sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır? Puzzle artık bildiğiniz üzere fotoğraf eklemesi yaparak kişiselleştiriliyor ve güzel bir hediye haline getiriliyor. Sizde sevgilinize, eşinize, kız arkadaşınıza, hatta ailenizden birilerine dostlarınıza 130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle alabilirsiniz. Her hangi bir fotoğraf eklemesi ile tamamen kişiselleştirdiğiniz bu hediye ile uygun fiyata karşılığında sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Emin olun ki Puzzle tamamlandığında daha çok mutlu olacaklar.

Sevgilinize İyi ki Doğdun Demenin En Romantik Yolu

sevgiliye sürpriz doğum günü
Sevgiliye doğum gününde sürpriz yapmak isteyenler için! Evet. Bu önereceğim hediye aslında tam olarak bir hediye değil. Şöyle anlatayım. Gül Yaprakları Konfeti hediyesi bir ek hediye. Yani eğer ki yemek, kutlama, buluşma tarzı sürprizler gerçekleştireceksiniz sevgilinizin girmesiyle beraber veya yanınıza geldikten sonra Gül Yaprakları Konfetileri patlatabilirsiniz ve onu gül yapraklarına boğabilirsiniz. Yüzünden gülücükler eksik olmayacaktır. Ayrıca fiyat olarak da çok uygun. Böyle bir organizasyon için olmazsa olmazdır!

En Çok Bakacağı Hediyelerden Birisi & Duvar Saati Hediyesi

Kişiye Özel Mesajlı Kalpler Duvar Saati
Daha önceki hediye fikirleri verdiğim yazılarım da belirtmişimdir. En çok beğendiğim hediyelerden birisi saat, ikincisi cüzdandır diye. Çünkü en çok saat ve cüzdan kullanılır. Kol saati, Cep Saati ve Duvar Saati hiç fark etmez. En çok bunlar kullanılır. Ve o nedenle güzel bir doğum günü hediyesi olan Kişiye Özel Mesajlı Kalpler Duvar Saatini sizlere tanıtmak istiyorum. Gerçekten çok ama çok güzel bir hediye olacaktır. Çünkü evin içerisinde en çok duvar saatlerine bakılacak ve sevdikleriniz baktıkça mutlu olacak size anlık teşekkür edecek. O yüzden sevdiğinize güzel bir doğum günü hediyesi arıyorsanız bence bu tam size göre. Ayrıca tam 5 farklı mesaj ile saatin üstüne fotoğrafınızla birlikte işleme yaptırıyor ve bu saati sizler için daha değerli kıldırıyorsunuz.

Askerdeki Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Sevgiliye doğum günü hediyesi
Askerdeki sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır? Vatani görevi için Askere gitmiş sevgililerini, nişanlılarını, eşlerini bekleyen bayan takipçilerimiz bu hediye üzerinde yoğunlaşmalı. Çünkü Askere giden bir erkek tamamen zihin olarak Asker ortamına bürünür. Yani Asker ile ilgili bir hediye geldiğinde daha çok mutlu olur. Buna örnek en akla gelen künyeden verebilirim. O yüzden kutsal görev Askerliğimizin sembolü Kişiye Özel Asker Künyesi gerçekten güzel bir hediye olacaktır. Özellikle fotoğrafınızı eklemeniz hasretinizi çeken Asker sevdiğiniz için çok güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Konserve Kutusunda Aşkınıza Mesajınız

sürpriz doğum günü hediyeleri
Sevgiliye harika bir doğum günü sürprizi daha! İlk öncelikle şunu söylemek istiyorum bu ürün gerçekten tasarım olarak harika olmuş. Bu kadar nostaljik ve güzel bir ürün görmedim. İçerisine yazılacak mesajları site içerisinde belirtiyorsunuz ve sevdiğiniz bu doğum günü hediyesini aldığında mesajları okuyarak mutluluğuna mutluluk katıyor. Kişiye Özel Konserve Kutusunda Aşkıma Mesajım gerçekten sıra dışı doğum günü hediyesi arayanlar için güzel bir örnek olacaktır.

2 Parçaya Ayrılabilen Kişiye Özel Romantik Anahtarlık

Evet. Biraz önceki yazılarımda en çok kullanılan hediyelerin saat ve cüzdan olduğunu belirtmiştim. Ayrıca bunları takip eden hediyenin anahtarlık olduğunu unutmamak gerekir. Anahtarlık da en çok kullanılanlar arasında yerini alacaktır. Düşünün ki anahtar bazen hiç üstümüzden çıkmıyor. Bazen hep elimizde dolaşıyor. Ve kaç defa göz göze geliyoruz anahtarlığımızla değil mi? O nedenle kesinlikle ama kesinlikle Kişiye Özel Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kalp Anahtarlık hediyesine göz atmanızı öneriyorum. Dediğim gibi hediye ne kadar kullanılırsa o kadar hatırlanır. Sevdiğiniz en azından evden çıkarken ve girerken sizin fotoğraflarını görerek mutlu olmalı. Bu da güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır. Umarım yazdıklarım arasında güzel bir hediye bulabilirsiniz. Sizler için yaptığım araştırmamın sonuna gelirken hepinize mutlu dolu günler diliyorum.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.