16 Haziran 2021 Çarşamba

thumbnail

Erkeğe Yapılabilecek Sürprizler

Erkeğe sürpriz yapmakŞurası bir gerçek ki sürpriz yapmak konusunda erkekler kadınlara göre daha yaratıcı ve istekliler. İnsanlık tarihinin başlangıcından günümüze kadar bu durum bu şekilde süre gelmiştir. Çoğu zaman Veren taraf hep erkek olduğu için sürpriz söz konusu olduğunda da bu kural değişmemiştir. Sadece insanlar âlemi ile sınırlı tutmazsak hayvanlar âleminde bile kur yapmak karşı cinsi etkilemek görevi hep erkek canlıya aittir. Hatta bu durum öyle bir noktadadır ki çoğu zaman erkeğin yaptığı sürprizlere bayanlar şaşırmaz var bile Oysaki erkekler cephesinden bakıldığında bir bayanın bir erkek için yaptığı sürpriz, erkek dünyasındaki yansıması şöyle olur. Yapılan sürpriz her ne ise gerçekten o sürpriz erkeğin unutmayacakları listesinde en üst sıralarda yer alır. Bu yazımızın amacı bayanları erkeklere sürpriz yapmak konusunda hedef tahtasına koymak değildir tabii ki… ya da bayanlara Sürpriz yapma konusunda kırmak niyetinde değiliz. Hatta belki de bu durum genlerine işlemiş olabilir. Yani yapıları böyle diyip konuyu kapatabiliriz de. Ancak yinede Erkek sevgiliye sürpriz yapmak isteyen “küçük bir gurup bayan için adanmış bir yazı diyebiliriz” bu yazımız için. Kısacası erkek arkadaşına sürpriz yapmaya niyetli ancak bu konuda yaratıcı düşünceler üretemeyen bayanlara küçük veya büyük sürpriz önerilerimiz olacaka. Erkeğe yapılabilecek sürpriz önerilerimizi birer birer sıraladık. Sevgiliye hediye ve sürpriz önerileri ile bir erkeği mutlu edebilir. Çok kolay şaşırtabilirisiniz. Erkeğin gönlünü Fetih edebilecek birçok denenmiş ve başarılı olmuş sürpriz önerileri derledik. Bu yazımızda erkek sevgiliye yapılabilecek en güzel sürprizleri okuyacaksınız. Erkekler nelerden hoşlanır erkeklere yapılabilecek sürprizler nelerdir Bu yazımızda bunun cevaplarını Araştırdık ve sizler için sunuyoruz buyurun bakalım. ( Bu yazımızda bazı cümlelerimizi şaka ile karışık yazmaya çalıştık şimdiden af ola)
Erkeğe yapılacak Sürprizler
Sevgiliye olan o en derin hislerinizi, duygularınızı küçük kırmızı zarflar içine ve kendi hazırlayacağınız küçük kartlar üzerine yazarak sürpriz yapmaya ne dersiniz? Akordiyon şeklinde dizilmiş ve birbirine yapıştırılmış Bu minik zarflar içerisine kalp desenli not kâğıtları üzerine hislerinizi nakşederek sürprizinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
basit sürpriz fikirleri
Bu mektupları kendi elinizle vermek yerine sevgilinizin adresine postalayarak sürprizinizi daha da anlamlı kılabilirsiniz. Zarfların kırmızı seçilmesi de boşuna değil. Zira kırmızı aşkın rengidir.
erkeğe basit sürprizler
Jenga oyununu bilmeyen yoktur. Ama biz yinede bilmeyenler için kısaca özetleyelim. Oyun; aynı boyutlardaki ahşap tahtalar ile bir kula oluşturulur Ve bu kuleyi oluşturan tahta parçaları oyuncular tarafından birer birer kule içinden çekilir. Tahta taşı çekerken kuleyi yıkan oyuncu kaybeder. Kısaca bu şekilde özetleyebiliriz bu oyunu…
Şimdi bu oyunu kendi emelleriniz için nasıl kullanacağınızı gelelim. Bu dikdörtgen biçimli ahşap tahtalar üzerine birbirinden değişik güzel sözler yazabilirsiniz. Ya da daha özeli ise jenga tahtaların üzerine birbirinden farklı erotik görevler yazarak hangi görev çekildiyse sevgilinizle bunu deneyebilirsiniz. Nasıl? Bir fikir ama…
erkeğe romantik sürpriz
Erkek arkadaşına veya eşine evde sürpriz yapmak isteyen bayanlar için oldukça özel ve romantik bir sürpriz önerimiz var! Biliyorsunuz evin en mahrem yeri mahrem yeri Yatak odasıdır. Yatak odasını romantik ve kışkırtıcı bir şekilde süslemeye Ne dersiniz? Kırmızı renk balonlar ve balonların ucuna sevgilinizle beraber çektirmiş olduğunuz o en güzel fotoğraflarınızı bağlayarak o nu kalbinden vurmaya ne dersiniz? Üstelik yatak örtüsü üzerinde kırmızı gül yapraklarda serpiştirmişsiniz. Böylesi bir sürprizi kimse aklından kolay kolay çıkaramaz!
erkekler için sürprizler
Sevgilinizle beraber çektirdiğiniz en özel anlarınız, Hatta şöyle diyelim ilişkinizin tarihini kısaca özetleyeceğine inandığınız en güzel özel fotoğraflardan oluşacak bir fotoğraf çerçevesi fikri sizce de heyecan verici olmaz mı? Tek bir kare içinde bir çok anı hatırlatan bu eşsiz fotoğraf çerçevesi kesinlikle duvarın en güzel noktasına asılmayı hak eder!
erkeğe sürpriz seçenekleri
Erkek arkadaşına cinsel içerikli veya erotik mesaj göndermek isteyenler! İşte bu mesajı en açık şekilde sunma imkânı. İçeriğindeki not okunmadan bile ne anlama geldiği dış yüzeyinden anlaşılabiliyor. Bu şekildeki gibi bir görsel yazıp hazırlayıp içeriğine istediğiniz bir mesajı da yazarak içine koyabilirsiniz..
erkeğe sürpriz yapmak
Kapının girişinde yere bıraktığınız takdirde eve adımını atan erkek sevgili evde neyin beklediğini ve ne amaçla beklediğini anlayabilir. Tabi eve ondan başka birinin girmeyeceğinden emin olmanız gerekiyor:)
erkeğe sürpriz yapmak
Eğer erkek arkadaşınıza bu aralar bir koli içinde hediye bir şeyler vermeyi düşünüyorsanız erkeğe sürpriz yazımızın bu kısmını mutlaka okumanızı öneririz. Hazırlayacağınız kolinizin kapak kısmına sizin için anlamı olan fotoğrafları yapıştırarak ona harika bir sürpriz hazırlamış olursunuz. Daha sevgiliniz kolisini açar açmaz duygu seline kapılacaktır. Özelikle sevgilisi uzak yerlerde olanlar için tavsiyedir. Fotoğrafları zımbalamayınız!
erkeğe sürpriz yapmak
Erkek arkadaşınıza aşk kavanozu hazırlayın. Sevgilinize ona yılın 365 günü sevdiğinizi hatırlatacak 365 adet aşk mesajı yazmaya ne dersiniz. Birbirinden romantik aşk mesajlarından oluşan bu konserve kutusunu da ona hediye edebilir ve gözlerini yaşatabilirsiniz. Bu şekilde bir aşk konservesi hazırlamak sizin için uzun bir iş gibi geliyorsa işte size başka bir alternatif. Bu siteden kalp şeklinde kırmızı kartlara basılmış ve her güne özel aşk mesajları satın alabilirsiniz.
erkek arkadaşa sürpriz
Sevgilinizin karakalem resmini çizdirin. Eğer erkek arkadaşınızın özel biri günü var. Mesela doğum günü var. Bu özel günde ona yine çok özel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?. Sıradan hediyelerin aksine oldukça orijinal ve sıra dışı bir sürpriz yapabileceğiniz bir fikir bu. Ona yüzde yüz benzetme garantisi sunulan karakalem resmini çizdirebilirisiniz. Bunun için tek yapmanız gereken www.portreresim.com adresini ziyaret ederk sipariş vermek olacaktır.
erkeğe güzel sürpriz hediyeler
İşte size sıra dışı bir sürpriz önerisi daha. Rubik küpler üzerine sevgilinizle beraberken çektirdiğiniz fotoğrafları yapıştırın. Daha sonra rubik küpün şekline uygun olacak biçimde resimleri maket bıçağı yardımıyla dilimleyin. İşte size orijinal bir sürpriz önerisi. Sizce de öyle değil mi?
romantik sürprizler
Erkek arkadaşa yapılacak sürpriz önerilerinde sınır yok. Bir balon içe önceden yazdığınız romantik bir söz yerleştiriyorsunuz ve daha sonra balon veya balonlar üzerine beni patlat yazısı yazıyorsunuz. Sonrası zaten biliyorsunuz. Sevgiliniz her patlattığı balonun içinden ona özel notlara ulaşıyor. Bu şekilde hem çok eğlenebilir hemde küçük aşk oyunları oynayabilirsiniz.
erkeklere sürpriz yapmak
İşte erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sürpriz önerisi. Birçok erkeğe sürpriz önerisi yazan internet sitelerinde olmazsa olmaz önerilerimizden biride bu işte. Bu sürprizi burada yazmazsak çatlarız. Sevgiliye evde hazırlanmış sürpriz bir romantik sofra. Resimdeki yiyecek veya içecekler emsal teşkil etmiyorlar. Sofrayı nasıl donatacağınız size kalmış. Ancak bu önerimizdeki tek kuralımız sofranın yerde kurulması ve loş ışıklar hatta mumlar olabilir. Bu arada evde bir sürü mum yakmak yerine yapay mumlardan satın alarak bu şekilde romantizm havası da katabilirsiniz. 
erkeğe evde sürpriz yapmak
LEd ışıklı mumlar
Beyaz bir kağıt üzerine değişik renk rujlarla dudak izlerinizi oluşturun ve bu dudak izlerinin yanında sevgiliye özel sözler yazmayı da ihmal etmeyin. Her bir öpücük için bir söz yazın. Bu şekilde sevgilinizin iş yerine yollayın. Yada dudak izlerinizden oluşan bir çerçeveyi ona sunabilirsiniz. Erkek sevgiliye çılgınca sürprizler yapmak isteyenler için birebir.
erek sevgiliye sürpriz yapmak
Kim Vosvos arabalarını sevmez ki. Hiç kimse bu vosvos’ların şirin olmadığını söyleyemez. İşte bu şirin arabalar üzerine aşkınızın ve sizin isimlerinin plaka kısmına yazılmasını ister misiniz? Bu aralar Vosvos arabalar üzerine sevgililerin isim yazdırmaları oldukça popüler… Bunu hatırlatalım. Bu şekilde vosvos arabalar üzerine sizde isimlerinizi yazdırmak istiyorsanız www.hediyemen.com’u ziyaret edebilirsiniz.
erkeğe sürpriz yapmak
Evet, sayın ziyaretçi. Geldik yazımızın sonuna. Bu yazımızda erkek sevgiliye yapılabilecek en güzel sürprizlerden bazılarını sizler için anlattık. Bu yazımıza benzer erkek sevgiliye sürpriz önerilerimiz yine sitemizde yer alacaktır. Bu arada yazımızın başında biraz bayanlara dokunacak cümlelerimiz olabiliriz. Biraz şaka ile karışık mesajlar vermeye çalıştık. Bir hatamız varsa af ola. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın.
kişiye özel kupa

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.