21 Haziran 2016 Salı

thumbnail

Kişiye Özel Hediyeler

kişiye özel hediye fikirleri
Merhaba arkadaşlar, biliriz ki birilerine hediye almak oldukça zor bir iştir. Çünkü herkesin zevki ve tarzı farklı olduğundan dolayı, nelerden hoşlanacağını kestirmek, neleri seveceğini bilmek bir hayli zordur. Özellikle hediye alacağımız kişi bizim için önemli bir kişiyse bu hediye alma olayı bizler için tam bir işkence haline dönüşmektedir. Çünkü alacağımız hediyenin daha bir anlamlı, güzel ve eşi benzersiz olmasını isteriz. Kişiye özel hediye yapımları, hediyelerimizin özgün olması açısından oldukça iyi bir fikir olabilir. Böylelikle aldığımız hediye sadece o kişide var olmuş olur ve kendisini daha özel ve anlamlı hissetmesine de sebep olur. Ama bu tarz hediyeleri bulmak ve yaptırmak biraz zor olabilir. İşte bu gibi durumlarda danışacağımız bir eş dost, parlak fikirleri olan bir arkadaşa ihtiyaç duyarız ki bu herkesin sahip olabileceği bir nimet değildir. Bu yüzden internet siteleri bizlere faydalı olabilecek kişiye özel hediye seçeneklerini hemen bulmamızda yardımcı olabilir. Ancak her internet sitesine güvenmemek gerekir. Aldığımız hediyeyi büyük bir hevesle alırken, sonradan site mağduru olmamak ve hayal kırıklığına uğramamak için hediye alacağımız siteleri iyice bir araştırmak gerekmektedir. Kargo süresi kaç günde oluyor, sağlam kargo yapıyorlar mı, ürünleri tam ve eksiksiz yolluyorlar mı, istediğimiz özellikleri harfiyen yerine getiriyorlar mı, bunların hepsi önemli sorulardır ve dikkatle araştırılması gerekmektedir.

Kişiye özel hediye fikirleri alırken bizlere yardımcı olacak bu internet siteleri arasından bir tanesi benim oldukça ilgimi çekmektedir. Sizlere o sitede bulduğum birbirinden güzel ve ilginç hediyeleri göstereceğim ve eminim ki sizlerin ve aldığınınız kişinin de çok hoşuna gidecektir. Örneğin kişiye özel anahtarlık hem bayanlar hem de baylar için oldukça hoş bir hediye olabilir ya da bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden olan gömleği, kişiye özel gömlek olarak tasarlayıp babanıza, eşinize, erkek arkadaşınıza alabilirsiniz. Çalışan bay ve bayanların da oldukça hoşuna gidecek olan kişiye özel hediye kalemler ile de karşınızdaki kişiyi oldukça hoşnut etmeniz mümkündür. Şimdi sizlere yaptığım bu hediye araştırmalarından bir kaçını göstermek istiyorum. Eminim ki her birine bayılacaksınız ve size göre uygun olan hediyeyi seçip sevdiğiniz kişiye almak için sabırsızlanacaksınız.

Kişiye Özel Sürpriz Hediyeler


Erkeğe kişiye özel hediyeler

Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Çakmak


Kişiye özel fotoğraf baskılı çakmaklar, sigara kullananlar için ideal bir hediye olmaktadır. Ayrıca çakmak koleksiyonu yapanlar için de koleksiyonuna manevi güzel bir hediye olabilir. Birlikte bir fotoğrafınızı bastırdığınız bu çakmaklar eminim çakmak kullananların çok hoşuna gidecektir. Özellikle bu hediye ile karşı taraftaki kişi kendini daha özel hissedecektir.

sevgiliye kişiye özel hediyeler

Kişiye Özel Aşk Dolu Yastıklar


Hediye alacağınız kişi uykuya düşkün bir insansa bu hediye tam da onlara göre olabilir. Ayrıca yatak odalarında çok özel ve güzel duran bu yastıkları hem bay hem de bayanlara alabilirsiniz. Kişiye özel film şeridi yastıklar, yastığın üzerine eski zamanlardan kalma bir film şeridi şeklinde fotoğraflarla baskılanması sonucu oluşur. Ayrıca üzerine isminizi de yazdırabilirsiniz. Siyah beyaz da olabilecek bu fotoğraflar ayrı bir nostaljik hava katmaktadır. Bu hediye ile eminim ki çok kalp fethedeceksiniz.

kişiye özel hediyeler

Sevdiklerinize Sürpriz Yapabileceğiniz Sihirli Kupa


Çok ilginç ve oldukça şaşırtıcı olan kişiye özel iki fotoğraflı sihirli kupa bardak görenleri hayrete düşürecek. İçi boşken normal diğer kupa bardaklardan hiçbir farkı olmayan bu bardak, içine sıcak su, çay, kahve doldurduğumuzda özel tasarım yaptırdığımız fotoğraf ortaya çıkacaktır. Oldukça güzel ve sürpriz hediye olan bu kupa bardakları, sürekli çay kahve içen biri için rahatlıkla alabilirsiniz. İkinizin olduğu bu fotoğrafı görünce eminim ki çok şaşıracaktır ve hoşuna gidecektir.

isme özel hediyeler

Kişiye Özel Mutfak Önlükleri & İsim Yazılı Hediyeler


Bayanlar genelde yemek yaparken üstlerine yemek yağı, pisliği bulaşmasın diye önlükler kullanmaktadır. Peki onlar için bu kadar önemli olan bir önlüğü neden daha anlamlı ve özel hale getirmiyoruz ki? Bu yüzden bayanlara özel fotoğraflı mutfak önlükleri, bayanları oldukça cezbedici özellik taşımaktadır. Yemek yapmaya daha bir sevgiyle ve ilgi ile yaklaşacak olan hanımlar, bu kendilerine özel önlüklere bayılacaklar. Kendilerini daha özel hissedecek olan bu fotoğraflı önlüklere isim de yazdırarak daha bir hoş hale getirebiliriz. 

kişiye özel sürpriz hediyeler

Kişiye Özel Oscar Heykelciği


Sevdiklerimizi oldukça mutlu edecek olan bu kişiye özel Oscar heykelciği hediyesi ile sevginizi siz de ödüllendirebilirsiniz. Ona olan sevginizi ve hoşlantınızı bu Oscarlar ile göstererek onların ne kadar iyi, güzel, yakışıklı, kibar olduklarını sürekli hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Üzerine yazacağınız yılın en iyi sevgilisi, yılın en tatlı babası şeklinde cümleler ile hediye vereceğiniz kişiye onurlandırabilirsiniz. Kendisini daha özel ve iyi hissettirecek olan bu hediyeleri hem bayan hem de baylara gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 

kişiye özel anahtarlık modelleri

Kişiye Özel Anahtarlık Modelleri


Hemen hemen herkeste bulunan anahtarlara taktığımız anahtarlıkları özel ve anlamlı hale getirmek için bu hediyeler harka olacaktır. Ayrıca yeni ev alanlara da bu anahtarlıklar çok anlamlı olacaktır. Anahtarlıkların üzerine eşinizle veya sevgilinizle birlikte koyacağınız fotoğraflar anahtarlıklarımızı pek bir orijinal yapacaktır. Bir önünde fotoğraf bulundurabilir arka yüzünde de sevgilinize özel bir mesaj yazabilirsiniz. Kişiye özel fotoğraf ve mesaj baskılı kalp anahtarlıklar ile karşınızdaki kişiye hem küçük hem de anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız. 

kişiye özel resimli bardak altlığı

Kişiye Özel Resimli Bardak Altlıkları


Babalarımızın içmeyi çok sevdiği çayları tamamlayacak olan bu bardak altlıkları ile onları mutlu etmeniz oldukça kolay. Bu babalar gününde de onlar için ideal olabilecek bu hediyeyi onlara özel tasarlayarak babalarınızı daha da mutlu edebilirsiniz. Onları mutlu edecek sözlerle ve duygularınızı ifade eden sözlerle tasarladığınız bu bardak altlıklarını eminim ki babalarınız çok sevecektir. Babalar gününe özel 4’lü bardak altlığı seti çok özel tasarımları ile karşınızda. İsterseniz birkaç arkadaş birleşip her biriniz babalarınıza birer bardak altlığı hediye edebilirsiniz. 

kişiye özel hediyeler

Resimli Kişiye Özel Asker Künyesi 


Askere uğurlayacağınız bir sevgiliniz veya da eşiniz varsa bu hediye tam da sizlere göre. Çok sık görüşemeyeceğiniz için onda bulunabilecek resimli bir hediye eşinizi çok mutlu edecektir. Hem asker temalı hem de anı amaçlı bu kişiye özel asker künyesi her zaman saklanabilecek güzel bir hatıra olarak kalacaktır. Künye ucunda sizin veya birlikte bulunduğunuz bir fotoğrafı bastırarak, eşinizin hasretini bir nebze de olsa azaltabilirsiniz. 

kişiye özel romantik hediyeler

Sevgililere Özel Yastık Modelleri  - Kişiye Özel


Evlenecek olan bay ve bayanlar için çok özel bir hediye olan bu yastıklar ayrı ayrı çok şey ifade etmese de birleşince çok özel bir anlamı olmaktadır. Eşinize alabileceğiniz bu hediye eminim ki onun gönlünü fethedecektir. Set halinde olan kişiye özel 2’li sonsuzluk yastık seti iki yastık yan yana konulduğunda sonsuzluk işareti oluşturmakta ve hoş bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca üzerine yazdırabileceğimiz isimler ile de bu hediyeyi bizler için daha özel ve anlamlı kılmamız mümkündür. Yastık üzerine önemli gördüğümüz tarihi de bastırmamız mümkündür. Bu evlilik yıl dönümü, çıkma yıl dönümü, veya da sizin için anlamı olan ayrı bir tarih olabilir. 

kişiye özel güzel hediyeler

Kişiye Özel Kanvas Tablo Modelleri


Son zamanlarda epey bir yaygınlaşan kanvas tablolar eski çerçeveli tabloları unutturmak üzere bizlere. Çok da güzel bir hediye olacak potansiyele sahip kanvas tablolar herkes tarafından beğenilmektedir. Sevgilime mutluluğun tablosu kanvas tablo hediye etmek istiyorum diyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Birlikte olduğunuz fotoğraflardan oluşacak olan kanvas tablolar odanızın baş köşesinde olmayı hak ediyor bence. İsterseniz düğün fotoğrafından oluşan bu kanvas tablolar mutluluğunuzu ölümsüzleştirecektir.

Kişiye Özel Duvar Saatleri

Kişiye Özel Duvar Saatleri


Her zaman göz önünde duracak ve sürekli ihtiyaç duyulacak bir hediye düşünüyorsak duvar saatleri harika bir fikir olabilmektedir. Bizim için geçip giden zamanın önemi çok büyüktür. Bu yüzden de vereceğimiz bu hediye ile geçip giden her saniyede sevdiğimiz kişiyi hatırlamak mümkündür. Kişiye özel mesajlı kalpler duvar saati ile sevdiğimiz kişiye özel bir hediye vermiş oluruz. Kalplerin içine yazacağımız ona özel mesajlar ile her saate bakışımızda güzel zamanlar geçirebiliriz. Ayrıca saat içine yerleştireceğimiz ufak bir fotoğraf da bu hediyeye daha bir anlam katabilir.

kişiye özel gömlek

İsim ve Mesaj Yazılı Kişiye Özel Gömlekler


Bir erkeğe alınabilecek en kolay ve en güzel hediye gömlektir. Erkeklerin sürekli giymeyi tercih ettiği gömlekleri daha bir anlamlı hale getirmek ve manevi bir değer yüklemek istiyorsak kişiye özel beyaz erkek gömlek hediyesi tam da sizlere uygundur. Gömleğin cep kısmına veya kol kısmına ekleyeceğimiz isminizin baş harfleri ile bu beyaz gömleği daha hoş hale getirmek mümkündür. Bir doğum gününde, sevgililer gününde, evlilik yıl dönümlerinde çok güzel bir hediye olabilecek bu gömleği erkekler bayılacaktır. 

kişiye özel hediye seçenekleri

Kitap Okumayı Sevenlere & Mesajlı Okuma Ayraçları


Çoğu kişi kitap okumayı çok sevmez ki özelikle erkeklerde bu oran oldukça düşüktür. Kitap okumayan birine kitap ile ilgili hediyeler almak onları çok cezbetmeyecektir ama kitap kurdu olanlar için bu kitap ayıraçları onları aşırı mutlu etmeye yetecektir. Özellikle babalar gününde kitap seven sevgili babalarımızı bu hediye ile sevindirebiliriz. Üzerine yazacağımız onlara özel mesaj ile ve isimlerini yazdıracağımız bu özel kitap ayıracı çok güzel bir hediye olmaktadır. Babalar gününe özel kitap ayıracı babaları temsil eden karikatür desenleri ile mükemmeldir.

resimli puzzle hediyesi

Kişiye Özel Sürpriz Puzzle Hediyesi


Sevdiğimiz kişilere hediye verirken onların biraz emek vermesini uğraşmasını istiyorsak bu puzzlelar tam da sizlere göre. Bütün bir fotoğrafı parçalayarak puzzle haline getirebilir ve sonra da puzzle bittiğinde onu güzel bir çerçeveye koyup astırmak mümkündür. 130 parça kişiye özel foto baskılı puzzle sevgilimize, eşimize verebileceğimiz en güzel ve en popüler hediyelerdendir. 

resimli çikolatalar

Hem Lezzetli, Hem de Kişiye Özel Resimli Çikolatalar


Biz bayanların yemekten en hoşnut olduğu yiyeceklerden olan çikolatalar özel tasarımlar ile çok da güzel bir hediye haline dönüşebilmektedir. Sevgilimizi, eşimizi mutlu etmek amacıyla tasarlanan bu çikolataların dış kabına yerleştirilen fotoğraf baskıları ile çikolatalara manevi değer yüklemiş oluruz. Bayanların çok hoşuna gidecek olan Kalp kutuda fotoğraflı çikolatalar çok tatlı birer hediye olacaktır. Romantikliğinizi yansıtan olan bu çikolatalar ile sizlere tekrar aşık olması büyük bir olasıdır bizden demesi.

Kişiye Özel Kupa Bardaklar

Kişiye Özel Resimli ve Mesajlı Kupalar


Özellikle kız çocuklarının babalarını ilk aşkları, onların kralları olarak görülen babalara verilebilecek en güzel hediyelerden olan En kral baba kupa bardak, babalarınızın çok hoşuna gidecektir. Evimizin kralı gözüyle baktığımız babalarımıza bu hissi daha ölümsüz kılmak ve onlara da göstermek için kupa bardakların üzerine onların isimlerini yazdırarak ve de başına kral sözcüğünü ekleyerek bu kişiye özel kupa bardakları güzel bir kutu içerisinde hediye edebiliriz.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.