29 Eylül 2016 Perşembe

thumbnail

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

bir erkeği etkilemenin en iyi yolları
Bir erkeği etkilemenin bir çok yolu vardır. Hoşlandığınız erkeğin ilgisini çekmek için çeşitli yöntemler uygulayabilirsiniz. Kadınlar için bir erkeği etkilemek çok zor değildir ancak, kalbine giden yolu bulmak biraz zor olabilir. Hoşlandığınız erkeği sadece kadın olduğunuz için etkilememelisiniz. Etkilemeyi planlarken aşık olmasını da sağlamalısınız. Kadın olduğunuz için sizden etkilenmeyecek erkek yok diyebiliriz ama aşık olma sayısı çok düşüktür. Erkekler kolay kolay aşık olamazlar. Erkekleri aşık edecek önemli noktaları bulmamız gerekmektedir. Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları da kişiden kişiye göre değişmektedir. Her erkek aynı şeylerden hoşlanmaz ama ortak yönleri de bir hayli fazladır. Bu detayları atlamadan ilerlerseniz, hoşlandığınız erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. 

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları
Erkekler için aşık olmak zordur. Kadınlar ise hoşlandıkları ve etkilendikleri her erkeğe kolayca aşık olabilirler. Ama konu erkeklere gelince durum bu kadar kolay değildir. Bir erkek zor aşık olur ama oldu mu da kolay kolay vazgeçmez. Erkeklerin hayatı boyunca aşık olduğu kadın sayısı çok azdır. Çok az kişiye aşık olurlar ve yeni biri çıkmadığı sürece ömürlerinin sonuna kadar o kişiye aşık olarak kalırlar. Erkekler için aşk daha çok ulaşılmazlıklar içinde yaşanır. Kolay sahip oldukları bir kadına tutkuyla aşık olmazlar. Hiçbir şey yaşayamadığı kadına ise ömrünün sonuna kadar aşık olarak yaşayabilirler. Erkekler, kadınlar kadar her şeyini ortaya koymaz. Aşık olmasalar bile bir kadınla birlikteliğini sürdürebilirler. Bir kadınla birlikteyken başkasının aşkını içinde yaşayabilirler. Bu durum biraz üzücü biraz da yıpratıcıdır. Erkekler için düzenli hayat her şeyden önce gelir. Bu yüzden, aşık olmadan da evlilik gerçekleştirebilirler ama aşık olduğu ve yaşayamadığı bir kadın varsa onu da hiçbir zaman kalbinden söküp atamazlar. Evlenmeyi planladığınız erkeğin aklında yer edineceğiniz kadar, kalbinde de yer edinmelisiniz. Sadece mantıkla yapılan evlilikler de uzun süreli olur ama aşk ile yapılırsa daha sağlam olur. 
erkeği nasıl etkilersin
Bir erkeği aşık etmeyi planlıyorsanız, öncelikle onu çok iyi tanımanız gerekmektedir. Hoşlandığı ve ihtiyacı olduğu şeyleri çok iyi analiz etmelisiniz. İhtiyaçtan kastımız duygusal ihtiyaçlardır. Erkeklerin hepsi dışarıda farklı, içlerinde farklı karakterlerdir. Dışa vurdukları duygularının çok farklısını içinde kendileriyle yaşarlar. Bir çok erkek dışarıdan sakin görünür ama içinde gizlediği bir fırtına vardır. İşe o fırtınayı sizinle birlikteyken çıkarmayı başarırsanız, ömrünün sonuna kadar size aşık olarak yaşayabilirler. Ya da tam tersi olarak dışarı da çok hareketli olan erkeklerin içinde sakladıkları çok duygusal bir yönleri vardır. Hoşlandığınız erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız, içinde sakladığı bu duygusal tarafı da ortaya çıkarmayı denemelisiniz. Ama bunu kesinlikle baş başa iken yapmalısınız. Eğer toplum içinde ortaya çıkarmaya çalışırsanız, o erkek sizden kesinlikle nefret edecektir. Erkeklerin gizledikleri dünyayı size açmasını başarabilirseniz, sizden daha değerlisi olmayacaktır. Erkekleri aşık etmek bu yüzden biraz zordur. Erkeklerin gizli duygularını ortaya çıkarmak her zaman çok kolay olmamaktadır. “Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin” sorusunun da cevabını bu şekilde kendi içinizde bulabilirsiniz. 
erkeği kendine nasıl aşık edersin
Aşık olduğunuz erkeğin gizli duygularını açığa çıkarmak için onun en zayıf olduğu zamanlarda sohbet etmeye çalışın. Sürekli gününün nasıl geçtiğini, neler yaptığını sorun. Bu sorulardan yola çıkarak hayat hakkındaki düşüncelerini öğrenin. Hayat hakkındaki düşüncelere girmeye başladığında kesinlikle sohbeti uzatın. Siz de fikirlerinizi belirtin ve karşılıklı sohbet etmeye devam edin. Bu sohbeti yarıda kesmeden karşılıklı fikirler belirtmeye devam ederseniz, erkeğin içinde gizlediği duyguların açığa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Hoşlandığını kişi size eski sevgilisini bile anlatıyor olsa da onu dinlemeye devam edin. Onun için üzüldüğünüzü belirten destekleyici cümleler kurun. Bu sizin için epey zor olacaktır ama o size eski sevgilisini anlatırken bile onu dinlerseniz aslında onu daha iyi tanırsınız. Eski sevgilisinin bıraktığı eksikleri öğrenebilir ve bunları tamamlayabilirsiniz. Bir süre sonra sizden etkilenmeye başlayacaktır. Başta zor olan bu süreci atlattığınızda kazanan aşk olacak.
erkeği etkilemek için neler yapabilirim
Bir erkeği kendine bağlamanın yolları onun içindeki eksiklerin tamamlanmasından geçmektedir. Yanlış olan bir çok şeyi size anlatmasını sağlayın. Her erkek hayatının bir döneminde yanlış şeyler yapar önemli olan devam etmemesidir. Pişmanlık duyduğu, kendini kötü hissettiği yaşanan şeyleri size anlatmasını sağlayın. O, bunları size anlatırken kesinlikle yargılamayın. Herkesin hayatında böyle süreçler olabileceğini vurgulayın. Bu yanlışlardan onu kurtarmanın yollarını arayın. Birlikte çözümler üretin. Onun ilgisini çekecek etkinlikler yapın. Bir yemek pişirip evine getirmek bile erkekler için farklı ve anlamlıdır. Tüm duygusal boşlukları doldurmayı hedefleyin. Ailevi meselelerini bile sizinle paylaşmasını sağlayın. Ailevi meselelerden de söz ederken onu yargılamayın ama tartışın, sohbet edin, yardımcı olun. Bu konulara girmeyi başarabilirseniz, zafere yaklaşıyorsunuz demektir. Bu konular sizi de ona bağlayacak, onu da size bağlayacak. Sizin yanınızda kendisini daha enerjik ve mutlu hissedecek. Böylece daha fazla vakit geçirmeye başlayacaksınız. Mutlu olduğunu hissettiği anları sizinle yaşarsa ve mutlu anılarını sizinle paylaşmaya başlarsa, kesinlikle aşık olduğunu söyleyebiliriz. 
Bir Erkeği Etkilemenin Yolları
Bir erkeği kendine bağlamanın yolları arasında en çok altını çizmek istediğimiz konu ise; değişmemenizdir. Eğer o kişiye karşı gerçekten aşıksanız kesinlikle değişmemeye çalışın. Erkek size aşık olduktan sonra değişmeye ve huysuzlaşmaya başlarsanız, o erkeğin dünyasını yıkarsınız diyebilirim. Kadınların büyük bir bölümü bu hatayı yapmaktadır. Erkeği aşık etmek için çok iyi davranıp, aşık ettikten sonra değişimler göstermektedirler. Bu durum erkeklerin kadınlara karşı bakış açısını etkilemektedir. Değişen kadınlar yüzünden tüm kadınlara sahte davranışlar sergiliyor gözüyle bakılmaktadır. Eğer başta uyguladığınız yöntemlerin hepsini zorla yapıyorsanız ve sizin duygularınızı yansıtmadan sırf karşı tarafı etkilemek için uğraşıyorsanız, kesinlikle bu duruma dur demelisiniz. Zorla yaptığınız davranışların hepsi bir yerden sonra değişime uğrar bu da hoşlandığınız erkek için çok üzücü bir durum olur. Özellikle de evlendikten sonra kadınların büyük bir bölümünde değişimler gözlemlenmektedir. Kadınlara güvenilmemesi durumunu aslında kendileri yaratıyor. Evlenene kadar çok iyi gibi görünüp, evlendikten sonra her şeyi yargılayan, sorgulayan, sürekli huzursuzluk çıkaran kadınlar yüzünden güven azalmaktadır. Gerçekten aşık olduğunuzu hissediyorsanız, değişmeyeceğiniz bir ilişki kurmalısınız. 

Bir Erkeğin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım?

Bir Erkeğin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım?
Bu soru da kadınlar arasında en çok düşünülen konular arasında yer almaktadır. Bir çok kadın erkeğin ondan hoşlanıp hoşlanmadığını merak eder. Aslında iyi bir gözlem yaparsanız bunu çok iyi anlayabilirsiniz. Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamak için dikkatli davranmanız yeterli olmaktadır. Dikkatli bir gözlem yaparsanız, sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz. Erkekler, güzel ve ilgi çeken bir çok kadına karşı ilgi duyarlar ancak, gerçek hoşlanma ve etkilenme farklı olur. Eğer dikkat çekmediğiniz bir anda bile size ilgiyle baktığını görürseniz, sizden hoşlandığından emin olabilirsiniz. En şık ve ilgi çekici anlarınızda size bir çok erkek bakabilir, önemli olan ilgi çekici olmadığınız, doğal anınızda bile size bakabilen erkektir. Bu erkek arkadaş grubunuz içinde yer alıyorsa bunu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Diğer kız arkadaşlarınıza karşı sergilediği davranışlar ile size karşı olan davranışlarını analiz etmenizi öneriyoruz. Eğer sizden hoşlanıyorsa, diğerleri ile karşılaştırınca farkı göreceksiniz. Eğer bir fark görmüyorsanız, size gösterdiği ilginin aynısını diğerlerine karşı da gösteriyorsa bu onun kişiliği diyebiliriz. Bazı erkekler, tüm kadınlara karşı ilgi göstermeyi, centilmen olmayı severler. Bu durumda da her kadından hoşlanıyor anlamına gelmez. Bu karaktere sahip erkeklerin kime aşık olduğu, kimden hoşlandığı çok kolay anlaşılmaz. Bunu anlamanız için baş başa vakit geçirmeniz gerekir. Baş başayken size karşı daha özel davranışlar sergiliyorsa, sizden hoşlanıyor diyebilirsiniz. 
Bir Erkeği Etkilemenin Yolları
Sizden hoşlandığını anladığınız kişiye karşı siz de ilgi görüyorsanız, bunu bir ilişkiye dönüştürebilirsiniz. Sizden hoşlandığını çok belli ediyorsa ve bu da sizin hoşunuza gidiyorsa, onunla daha samimi konuşmalara başlayabilirsiniz. Birlikte vakit geçirebilir, etkinliklere katılabilirsiniz. Uzun uzun sohbetler ederek birbirinizi tanıyabilirsiniz. Böylece birbiriniz için uyumlu olup olmadığınızı da görmüş olursunuz. Ortak yönleriniz epey fazlaysa ve birlikte vakit geçirmekten keyif alıyorsanız, kesinlikle bir ilişki denemenizi öneririz. Bir erkeğin sizden hoşlandığını hissettiğinizde bu sizin için çok büyük bir heyecan yaratacaktır. Özellikle kadınlar, bir erkek tarafından beğenildiğinde çok büyük heyecan yaşarlar. Siz de bu heyecanın etkisi ile birlikte o kişiye karşı bir şeyler hissediyorsanız, yakınlaşmayı deneyebilirsiniz.

Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları

Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları
Bir erkeği baştan çıkarmak genellikle kolay gibi görünür. Ancak, erkeklerin karakterine göre bu değişiklik gösterebilir. Eğer, kesinlikle duruşunu bozmayan bir erkek ile karşı karşıyasanız bu durum sizin için zor olacaktır. Bir çok erkek için baştan çıkarılmak çok basit bir şeydir. Erkekler için baştan çıkarılmak için karşısında bir kadının olması yeterlidir. Erkekler, kadın ilgisine kesinlikle karşı koyamazlar. Bu yüzden de en zor anında bile bir erkeği baştan çıkarabilirsiniz. Baştan çıkarılmayan erkekler ise kadınların kesinlikle aşık olduğu erkeklerdir. Kadınlar, bir erkekten hoşlanabilir ama deli divane aşık olamazlar. Onun için her şeyi göze alabilecekleri, tüm tabularını yıkabilecekleri bir erkek olması için farklı özelliklere sahip olması gerekiyor. En önemli farklılıkta, zor olmaktır. Zor olan erkekler, kadınlar için bir cazibe merkezi diyebiliriz. Eğer bir erkeği baştan çıkarmak ne kadar zor ise, o erkeğe aşık olmakta o kadar kolaydır. Zor olan her şeyin güzel olduğu gibi bu durumda oldukça heyecanlı bir süreçtir. Baştan çıkarılma konusunda zorluk yaşadığınız erkeğe aşık olabilirsiniz. Aşık olduğunuzda da baştan çıkarmak için daha fazla uğraş verirsiniz. Baştan çıkarılma konusunda kesin tavırlı olan erkekler, kesinlikle en çok seven erkeklerdir. Eğer bir erkek kolay kolay baştan çıkarılmıyorsa, kolay aşık olmuyorsa, o erkek sizin hayatınızın erkeği olabilir. Kolay aşık olmayan bir erkeği baştan çıkarmayı başarırsanız, o erkek hayatınızın sonuna kadar sizi unutamaz ve hayatında büyük yer edinirsiniz. 
bir erkeği etkilemek
Bir erkeği baştan çıkarmanın yolları kesinlikle kendi içinizden geçiyor. İçinizdeki gerçeği ortaya çıkarırsanız, o erkeği etkilemeyi başarabilirsiniz. Erkeği etkilemek için doğal olmanızı öneriyoruz. Erkekler, her zaman doğal kadınlardan etkilenmektedirler. Gerçek kimliğinizi ortaya koyduğunuz en doğal anınızda erkeği etkilemeyi başarabilirsiniz. Etkilediğiniz erkek bu aşamadan sonra sizinle ilgilenmeye başlayacaktır. İlgilenmeye başladığında da doğal tavırlarınızı göstermeye devam edin. Birlikte vakit geçirin, sohbet edin. Bunların ardından da erkeği tamamen kendinize çekmeyi başarmış olacaksınız. Erkeği baştan çıkarmak için onun beklediği cümleleri kurabilirsiniz. Duymaya ihtiyacı olduğu cümleleri sizden dinlemek onu etkileyecektir. Bu fikirlerden yola çıkarak kendiniz de bazı detayları katarak, hoşlandığınız erkeği etkilemeyi başarabilirsiniz.
sevgiliye özel hediyeler

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.