18 Ekim 2016 Salı

thumbnail

En Yaratıcı Kişiye Özel Yastık Modelleri

Resimli Yastık ModelleriBu devirde gerçek aşkı bulmak ve onu koruyabilmek neredeyse çok zor. Zamane aşkları kısa zamanlı olmakta ve çok çabuk yok olmaktadır. Halbuki gerçek aşk bu denli kısa değildir, bir ömür boyu kalıcıdır. Bu yüzden bazıları yaşadıkları duygu ve heyecanı aşk zannetmektedir. Ama bunun uzaktan yakından aşk ile ilgi ve alakası yoktur. Gerçek aşk, ilgi ister emek ister özveri ister sadık olmak ister. Eğer sizde böyle birini bulduysanız ve gerçek aşk olduğuna inanıyorsanız, sevdiğinizi kaybetmemek için elinizden geleni ardınıza koymamanız gerekmektedir. Kimi zaman tatsız anlar yaşasanız bile, ortak yolu bulmalı ve hayatınıza iyi bir şekilde devam etmeniz gerekmektedir. Bu çok özel ve anlamlı birini bulduktan sonra geriye kalıyor ilişkiyi devam ettirmek. Çok seviyor olabilirsiniz fakat bu duygunuzu karşı tarafa da hissettirmeniz çok önemlidir. Sevdiğiniz kişiye ilgi ve alaka göstermeli ve her zaman hoşnut tutmalısınız. Romantik olmak herkesin damarında yoktur fakat arada sırada yapacağınız hoş güzel süprizler karşınızdakini mutlu etmeye yetecek ve artacaktır. Peki sevgiliye ne hediye alabilirsiniz? İşte bu çok düşündürücü ve kafa yorulması gereken bir sorudur. Alacağınız hediye çok ahım şahım olmasa bile, karşınızdaki hediye için özen gösterdiğinizi görmelidir mutlaka. Kafa yorulmadan gelişi güzel alınan hediyeler, karşımızdakini daha çok mutsuz edebilir. Ben de sizlere bu yüzden birkaç hediye modelleri göstereceğim.
hediyelik yastık modelleri
Kişiye Özel Hediyelik Yastıklar

HEDİYELİK KİŞİYE ÖZEL YASTIKLAR


Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık

Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık

Her yerde kolayca bulamayacağınız birbirinden özel ve güzel hediyeler bu sitede yer almaktadır. Oldukça güvenilir ve uygun bütçeli olan bu site de yok yok! Alacağınız hediye ne kadar özel olursa, karşı taraf daha mutlu olacaktır. Bu yüzden kişiye özel yastık kılıfı hediye tercihlerinizden biri olabilir. Sevgiliye yastık hediyesi çok anlamlı ve güzel olacaktır. Her yatağa yattığında sizi düşünecek ve güzel duygular içinde uykuya dalmasına vesile olacaksınız.
FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Aşkım Seni Çok Seviyorum Kare Yastık

Aşkım Seni Çok Seviyorum Kare Yastık


Bu sitede birbirinden güzel hediyelik yastık modelleri yer almaktadır. Hediyenizin daha özel ve anlamlı olmasını istiyorsanız yastığa resim de bastırmanız mümkündür. Sevgiliye resimli yastık modelleri hakkında pek bir fikriniz yoksa sitemizi mutlaka ziyaret etmenizde fayda var. Eğer yastık değil de sadece kılıf yaptırmak istiyorsanız da sevgiliye yastık kılıfı da alabilirsiniz. Peki resimli yastık kılıfı fiyatları ne kadardır?
FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

EMOJI Yastık

Doğum Gününe Özel EMOJI Yastık

Oldukça uygun bütçeli ve her keseye uygun olan modeller bulmanız mümkündür. Ben sizler için piyasayı araştırdım ve en uygun hediyelerin bu sitede olduğu kanısına vardım. Sevgilinize hediyelik yastıklar alarak onu çok mutlu edeceksiniz ve bu birbirinden güzel modelleri gördükten sonra bir an evvel hediyeyi almak için can atacaksınız. İşte bu harika romantik hediyelik yastık modellerine hep birlikte göz atalım.
FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Erkeğe Hediye Kişiye Özel Yastık

Erkeğe Hediye Kişiye Özel Yastık

Erkeğe özel karizmatik ve havalı yastık ile artık bu çok kolay. İstese de istemese de yatarken sizi düşünmek durumuna kalacak sevgiliniz. Vereceğiniz bu yastıkta sevgilinize ait düşünceleriniz yer alacaktır. Onun ile sevgili olduğunuza göre tabiki de onu yakışıklı ve karizmatik buluyorsunuzdur fakat bunu daha kalıcı hale getirmenin ve ona hissettirmenin vakti geldi. Sevgilinizin fotoğrafını da yastığın üzerine bastırarak hediyenizi daha özel ve anlamlı hale getirmeniz mümkündür. Erkekler de iltifat ve övgüden en az bayanlar kadar hoşlanmaktadır. Böyle bir hediye ile sevgilinize unutulmaz bir hediye vermiş olacaksınız.

kişiye özel yastıklar sevgiliye hediye

Yıldönümüne Özel Yastık 

Sevgiliniz için rahat ve güzel bir uyku istersiniz değil mi? Peki her gece uyurken sizi düşünerek uyumasını ister misiniz? Sevgiliniz ile yıl dönümünüz yaklaşıyor ve siz hala ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız bu sevgililere özel aşkımızın yıl dönümü yastık tam da sizlere göre. Böyle bir hediye yastık ile artık yıl dönümlerini unutmak imkansız hale gelecektir. Yastık üzerine isminizi ve tarihinizi yazdırarak sevgiliniz için ne kadar önemli ve anlamlı bir hediye oluşacağını bir düşünün. Takvim şeklinde olan bu yastıklara sevgilinize özel bir not da yazarak onu daha mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Kalplerimiz Birleşsin 2'li Yastık

Çiftlere Özel İsim Yazılı Yastık

Söz konusu sevdiğiniz kişi olduğunda hiçbir engel ve sınır tanımazsınız. Kişiye özel aşkın çekim gücü 2’li yastık seti sevgilisine hediye fikri arayanlar için uygun bir hediye olabilir. Yastıkların üzerine isimlerinizi yazdırarak hediyenizi daha özel ve anlamlı kılabilirsiniz. Bu yastığı sevgilinize hediye ettiğiniz zaman aynı bu yastığın üstündeki resim gibi, sevgiliniz de sizin çekim gücünüze kapılacaktır. Evinizdeki size özel yerleri süslemek için çok anlamlı olacaktır.
FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Kişiye Özel Efsane Aşıklar Yastık

Biz Efsane Aşıklarız Yastık

İnsanlık tarihinin başlangıcından günümüze kadar yaşanılmış ve bilinen en büyük aşkları yaşayan efsane isimler ile beraber anılmak ister misiniz? Kişiye özel efsane yastıklar ile artık bu mümkün. İşte sevgilinize aşkınızın büyüklüğünü ifade edebileceğiniz çok anlamlı bir hediye. Peki Romeo ile Juliet’in mi aşkı büyük sizinki mi? Efsane aşıklar ile sizin isminizin aynı yerde bulunacağı bir yastık hediye ederek, sizin de aşkınızın efsane olacağını sevgilinize göstermiş olacaksınız.

YILDÖNÜMÜNE ÖZEL MESAJ VE TARİH YAZILI YASTIK

Sevgiliye Hediye Edilecek Yastık

Tanışma, söz, nişan, evlenme ve doğum günü gibi özel günlerinizde sevgilinize ya da eşinize gayet uygun bir bütçe ile vereceğiniz oldukça anlamlı bir hediye olacak olan yıldönümüne özel mesaj ve tarih yazılı yastık karşınızdakini çok mutlu edecektir. Ayrıca bu yastık üzerine yazdıracağınız not ile sevdiğinize güzel mesajlar iletebilirsiniz. Bu yastıklardan her özel gününüz için ayrı ayrı sipariş vererek evinizin bir köşesine ya da oturma grubunuza sıra ile dizdiğiniz zaman, aşk yolculuğunuzun kronolojik hikayesini her birinde farklı mesajlar ile yansıtmanız gayet şık ve anlamlı olacaktır. Bu arada özel günlerinizi unutma gibi önemli bir sorundan da kurtulmuş olacaksınız.

resimli yastık yaptırmak istiyorum

Resimli Yastık Siparişi Vermek İsteyenler 

Bu yastığı hediye ederek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Yumuşacık dokusu ve capcanlı rengi sayesinde sevdiğiniz kişi bu yastığı kucağından bırakmak istemeyecek ve sürekli sizi hatırlayacaktır. Aşkınızı ilan ve ifade etmek için oldukça ekonomik ve şirin bir hediye olan aşkım yazılı kalp yastık 30 cm uzunluğundadır. Kalp şeklindeki yapısı ise bu yastık hediyeyi bir o kadar da anlamlı kılmaktadır.

romantik yastıklar

Sevgiliye Hediye Romantik Yastık

Bazı insanlar sevdiklerine karşı kalplerinde birçok duygu beslerler, ancak bunları bir türlü ifade etmenin yolunu bulamazlar. Siz de böyle bir kişiliğe mi sahipsiniz? O zaman sevgiliye özel mesajlı kalpler yastık tam size göre bir hediyedir. Bu sevimli yastığı sevdiğiniz kişiye hediye ettiğinizde ifade etmede güçlük çektiğiniz mesajları iletebilir, karşınızdakini mutlu edebilirsiniz. Her zaman sizi hatırlatacak ve sevdiğinizin yüzünde tebessümler oluşturacak sevimli bir hediye.

sevgiliye hediye yastık kılıfı

Sonsuzluk Simgesi 2'li Hediyelik Yastık

Sevgilimize olan aşkımız, bağlılığımızın sonsuza dek sürmesini isteriz. Artık ömür boyu lafını da aşan bu sonsuzluk kelimesi, çiftler arasındaki aşkı da kuvvetlendirecek bir kelimedir. Kişiye özel 2’li sonsuzluk yastık seti hediye arayan çiftler için ideal bir hediye olacaktır. İki ayrı yastıktan oluşan bu yastık seti üzerine isimlerinizi yazdırabilirsiniz. İki yastık birleşince sonsuzluk ifadesi ortaya çıkacak ve bu hediye karşınızda sevgiliniz oldukça mutlu olacaktır. Yastıklar üzerine, sizin için önemli olan bir tarihi de yazdırabilir, anlamlı ve romantik bir cümle de not edebilirsiniz.

romantik yastık modelleri

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi Yastık 

Sevgiliniz ile bir yılı doldurmak üzeresiniz veya eşiniz ile evlilik yıl dönümünüz yaklaşıyor ve hala alacak bir hediye bulamıyor musunuz? Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım yastık imdadınıza yetişecek cinsten bir hediyedir. Gönül verdiğiniz sevgiliniz veya eşiniz, bu hediye karşısında oldukça şaşıracak ve havalara uçacaktır. Bu romantik yastık üzerine beraber çekildiğiniz birkaç fotoğrafı ekleyerek, hediyeyi sizin için daha anlamlı ve özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca yastığın üzerine isimlerinizi yazdırıp, bu özel ve anlamlı tarihinizi de ekleterek hediyeyi güzelleştirmeniz mümkündür. Bu yıldönümü hediye yastık ile artık aşkınız daha da güzelleşecek ve bir dahaki yıldönümünü iple çekeceksiniz.

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

Film Şeridi Resimli Yastık

Her aşk hikayesi az da olsa bir filmden kareler gibi yürümekte ve devam etmektedir. Filmlerde görülen heyecanlı, tutkulu ve romantik aşklar gibi bir aşk yaşamak isteriz. Ki zaten ruh eşinizi bulduğunuzda sizin de yaşadığınız aşk, bir film gibi gelecek ve bu filmin hiç bitmemesini isteyeceksiniz. Peki, bu aşkınızın film şeridi gibi gözünüzün önünde akmasını ister misiniz? Kişiye özel film şeridi yastık ile artık bu mümkün. Yastık üzerine koyacağınız birkaç fotoğraf siyah beyaz şeklinde gözükecek ve film şeridi arasında gibi yer alacaktır. Ayrıca isimlerinizi de yazdırarak hediyeyi daha özel ve anlamlı hale getirmiş olacaksınız. Hediyeyi gördüğünüzde sevgiliniz adeta sevinç çığlıkları atacak ve mutlu olacaktır. Film şeridi yastık odanızın en güzel yerinde durmayı hak edecek türden bir hediyedir.

100 Dilde Seni Seviyorum Yastık

100 Dilde Seni Seviyorum Yastık

Aşık olduğunuz kişi karşısında bazen diyecek bir kelime bulamaz ve adeta diliniz tutulur. Aşkın büyüsü öyle bir şeydir ki, kimi zaman insanı böyle komik durumlara sokabilmektedir. Onu karşısında, sevdiğinizi söylemekte ve kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu derdinize çare olacak nitelikte harika bir hediye fikrim var sizler için. 100 dilde seni seviyorum yastık ile artık sevdiğinizi söylemek çok kolay. Sevdiğinizi tek bir dilde bile söylemekte çekinirken, 100 dilde kendinizi ifade edebileceksiniz. Yastığın ortasına kendi isimlerinizi yazdırarak, hediyenizi daha kişisel hale getirebilirsiniz. Bu hediye yastığınız ile artık aşkınız uluslararası bir aşk olacaktır.

İsminize ve Mesajınıza Özel 2'li Yastık

İsminize ve Mesajınıza Özel 2'li Yastık

Sevgiliniz veya eşiniz ile kendinize özel bir yastığınız olsun ister misiniz? Ayrıca yastığın üstüne sevgilinize bir not iletmeniz bile mümkün. Hem romantik hem de kişiye öze bu isminize ve mesajına özel 2’li yastık, hediye arayanlar için çok güzel bir hediye seçeneği olabilir. Baş harflerinizin büyük olduğu bu yastık, size ait bir yastık olacak ve başkaları kullanamayacaktır. Dilerseniz yastıklar üzerine birbirinde bağımsız sözler yazabilir veya birbirinize karşılıklı diyaloglar halinde de yazabilirsiniz. Aynı evi paylaşanlar için bir öneride bulunacak olursak, yastıkların yan yana durması daha anlamlı ve hoş duracaktır. Sevgilinize hediye alırken aynı zaman da kendinize de almış bulunacaksınız.

Resimli Yastık Mezunlara Özel

Yıllarca okuyarak verdiğiniz emek ve özverinin hakkını almanın vakti geldi artık. Üniversite mezuniyeti herkesin beklediği ve çok istediği bir şeydir. Yıllarca en iyi okullarda okumak ve en iyi bölümlerden mezun olabilmek için çabalayıp durdunuz. Bileğinizin hakkını bu diploma ile almış olacaksınız. Makine mühendislerine özel yastık ile mezuniyet hediyesi olarak çok güzel, kullanışlı ve anlamlı bir hediye seçmiş olacaksınız. Yastığın üzerine mezun olacak kişinin fotoğrafını, ismini, mezun olduğu yılı ve hangi bölümden mezun olduğunu yazdırabilir, böylece hediyenizi daha özel kılabilirsiniz. Hediyeyi alan kişi, mezuniyet sevincini katlayarak sizin verdiğiniz hediye ile daha da mutluluğu arttıracaktır.

Anne Adaylarına Özel Hatıra Yastık

Anne Adaylarına Özel Hatıra Yastık

Bildiğiniz üzere hamileler daha bir duygusal olmaktadırlar. Yani bu dönemde ona ne hediye alırsanız alın mutlu olacağı aşikâr fakat anne adaylarına özel hatıra yastık ile bu mutluluğu yüzde yüz garantileyebilirsiniz. Bebek bekleme heyecanı ve mutluluğu üzerine, bir de bu hediye çok anlamlı ve güzel olacaktır. Yastığın üzerine, eşinizi mutlu edecek ve gururlandıracak olan sözler yazabilirsiniz. Ayrıca yastığın üzerine isim yazdırmayı da sakın unutmayın. Bu hediye yastık ile eşinizin ömür boyu unutamayacağı bir hediye etmiş olacaksınız. Ayrıca anne adayına daha moral sağlayacak ve güzel bir hamilelik dönemi geçirmesine katkıda bulunacaksınız.

sevgiliye hediyelik yastıklar

Benimle Yaşlanır mısın Yastık

Kendi ruh eşinizi bulduğunuza inanıyorsanız ve karşınıza vazgeçilmeyecek bir çıktıysa artık sevgililik dönemini geride bırakma zamanı gelmedi mi ? Hayatınızı birleştirmek için öncelikle bir evlilik teklifi planlamalısınız. Erkeklerin en çok tedirgin olduğu ve söylemekte zorlandığı evlilik teklifleri, artık benimle yaşlanır mısın yastık ile daha kolay. Romantik güzel bir yastık ile evlenme teklifi etmeyi düşündünüz mü hiç? Yastık üzerine benimle yaşlanır mısın yazarak oldukça hoş ve romantik bir söz ile evlenme teklifi etmiş olacaksınız. Üzerinde yaşı bir çiftin figürü bulunan bu yastığa isimlerinizi yazdırarak, sizin de ilerde bu çift gibi olacağınızı ima edebilirsiniz. Ayrıca tarihi de not ettirmeyi sakın unutmayın.
FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Destansı Aşkımızın Kısa Hikayesi Yastık

Destansı Aşkımızın Kısa Hikayesi Yastık

Sevgilinize olan aşkınızı destansı bir şekilde anlatmaya var mısınız? Destansı aşkımızın kısa hikayesi yastık ile artık bu çok kolay. Yaşadığınız önemli günleri bu yastık üzerinde toplayarak hoş ve anlamlı bir hediye etmiş olacaksınız. Böylece önemli günleri unutmanız da imkansız hale gelecektir. Hangi tarihte sevgili oldunuz, hangi tarihte nişanlandınız veya evlendiniz gibi size özel tarihleri bu yastık üzerine kronolojik olarak sıralayarak unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Yastık üzerine isimleriniz ve aşkınızı tanımlayacak olan uygun bir başlık ile dillere destan aşk hikayeniz hazır hale gelecektir. Böyle bir hediye ile tüm özel günler bir arada birleşecek ve eşinizin mutluluğu kat be kat artacaktır. Bu harika ürünü mutlaka almayı düşünmelisiniz ve hediye seçenekleriniz arasına yerleştirmelisiniz.

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Romantik Yastık

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Romantik Yastık

Sevgilinizin her an yanında olamayabilirsiniz. Peki, sizi yanında gibi hissettirecek, sarıp sarmalayacak bir hediye var desek şaşırır mısınız? Kollu kırmızı kalp yastık 90 cm genişliği ile tam da sizleri kollarına sarmak için ideal bir boyuttadır. Sevgilinize böyle bir hediye verdiğiniz zaman adeta havalara uçacak ve çok mutlu olacaktır. Ayrıca böyle bir hediye ile ona kalbinizi teslim ettiğinizi de ima edebilirsiniz. Tüm özel günlerde hediye edilebilecek bir hediye olduğu için, hediye arayanlara fırsat niteliğindedir.

Yeni Çiftlere Özel Biz Evlendik Yastık

Yeni Çiftlere Özel Biz Evlendik Yastık

Uzun zamandır beklediğiniz an geldi ve evlendiniz. Sizin için çok özel ve güzel olan bu anı ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Yeni çiftlere özel biz evlendik yastık ile artık bu çok kolay. Mutluluk sevincinizi bu yastık ile paylaşabilirsiniz. Yastık üzerine isimlerinizi ve evlilik tarihinizi yazarak bu hediyeyi sizlere özel hale getirebilirsiniz. Eşinize böyle bir sürpriz yaptığınızda eminim ki çok mutlu olacaktır. Yastık üzerinde gelin ve damadın tenekeli bir arabada giderken göründüğü bir figürü bulunmaktadır. Yeni çiftlere özel bu yastık, eşinize armağan edilebilecek en güzel hediyedir.
FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.