21 Ekim 2016 Cuma

thumbnail

Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmene ne hediye alınır
En kutsal meslek denilince hepimizin aklına ilk önce öğretmenlik gelir. Hangi meslek sahibi olursak olalım hepimizi birer öğretmen yetiştirdi. Onlar öğrencilerinin kimi zaman annesi, babası kimi zaman en büyük sırdaşı oldu. Ne yaparsak yapalım öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bu nedenlerle bütün öğrenciler ve velileri öğretmenler günü yaklaştığında öğretmenlerimize verilen değeri ifade etmek için öğretmenler günü hediyeleri alma arayışına girerler. Öğretmene hediye almak oldukça zor ve emek isteyen bir iştir. Çünkü bunca yıl bize emek eden fedakâr öğretmenlerimize en güzel en iyi hediyeleri almak isteriz. Gerçi biz her ne alırsak alalım, aldığımız hediyeyi beğeneceklerdir. İşte bu sitemizi ziyaret ettiğinizde bolca öğretmene hediye fikirleri edinebilirsiniz. Hediye almak için alışveriş merkezlerinde mağaza mağaza dolaşmak yerine sitemizde bulunan bol çeşit ve uygun fiyatlı ürünlerimizden sipariş vererek zamandan tasarruf edebilirsiniz. İster sınıf öğretmeni için hediye ister Türkçe öğretmeni için hediye isterseniz matematik öğretmeni için hediye tüm branşlar için tasarlanabilen özel hediyeler arasından öğretmenin branşına ya da karakterine uygun olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Öğretmeniniz bu özel tasarım hediyeleri gördükten sonra daha çok mutlu olacaktır. Unutmayın ki öğretmenlerin, eğitimimize olan katkısı inkar edilemez. Aileden sonra en büyük yardımcımız, yol göstericimiz öğretmenlerdir. İşte bu yüzden öğretmenler en güzel ve özel hediyeleri fazlası ile hak etmektedirler. Öğretmenlerimize hediye almak için illa ki öğretmenler gününü mü beklemek gerek? Dilerseniz öğretmeninizin özel günlerinde de hatırlandıklarını hissettirmek istiyorsanız öğretmene doğum günü hediyesi de seçebilirsiniz. Bilinen klasik hediyeler yerine bu yeni çılgın hediyeler öğretmeninize kendisini özel hissettirecektir. 


Her Branş İçin Öğretmenler Günü Hediyeleri


Öğretmene Hediye Kupa Bardak
ÖĞRETMENE HEDİYE KUPA BARDAK 

Gün boyu öğrencilerine bir şeyler verebilme adına didinip sesi kısılan öğretmenimiz teneffüste bir fincan sıcacık çay içmeyi özlemle beklemektedir. Bu sıcacık çayını sizin hediye ettiğiniz kupa ile içmesini istemez misiniz? Seramik kupanın üzerine öğrenmenizin adı ve branşının yanında en çok kullandığı klişe cümleleri de eklerseniz o çayın tadı bir başka olur. Hem öğretmenler odasında diğer öğretmenlerin kupalarıyla karışmamasına da yardımcı olmuş olursunuz. Her türlü branş için seçebileceğiniz bu hediye ile öğretmeninize kendisini özel hissettirecek ve işin içine eğlence de katmış olacaksınız. Belki de öğretmeniniz bu özel hediyeyi kullanmaya kıyamayacak ve evinin özel bir köşesinde saklayacak baktıkça da sizi hatırlayacaktır. Bu sebeple öğretmene hediye kupa bardak almak oldukça iyi bir fikir olabilir. 

öğretmene güzel hediyeler
CANIM ÖĞRETMENİM KANVAS TABLO

Öğretmenler gününde öğretmeninize klasik hediyelerden uzak size özel tasarımıyla sunabileceğiniz bir hediyeye ne dersiniz? Canım öğretmenim kanvas tablo ile artık klasik hediyelere son vermenin vakti geldi. Öğretmeninize ait iki adet fotoğraf ve içinizden gelen güzel anlamlı kelimeler ile süsleyeceğiniz 38x26 cm ölçülerine sahip beyaz bez üzerine süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanan bu kanvas tablo ideal bir hediye olabilir. Hediyelerin en güzeline layık olan öğretmenlerimize bu dekoratif hediye ile yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturmak elinizde.

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası
KİŞİYE ÖZEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÇİKOLATASI 

Öğretmenler günü için tatlı dilli öğretmeninize tatlı bir hediye yakışır. Özel tasarlanmış şık kutusu ile içerisinde 15 adet 4x4 cm boyutunda sütlü çikolata ve bu çikolata kaplarının üzerinde öğretmeninizin adı ve ona iletmek istediğiniz mesajı ekleyebilirsiniz. Kişiye özel öğretmenler günü çikolatası, diğer tüm öğretmenleri kıskandırabilir.

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun Çikolatası
ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ÇİKOLATASI 

Fedakâr öğretmenlerimize öğretmenler gününe özel olarak tasarlanmış üzerinde 'Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun...' yazılı şık ambalajı içerisinde 4x4 cm boyutlarında 15 adet leziz sütlü çikolatadan oluşan bu hediye iyi bir alternatif olabilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun çikolatası ile öğretmeniniz ders aralarında çikolata molası vererek daha keyifli bir teneffüs geçirecektir. 

Coğrafya Öğretmenine Hediye Mousepad
COĞRAFYA ÖĞRETMENİNE HEDİYE MOUSEPAD

Coğrafya öğretmenlerimize branşlarına uygun olarak tasarlanan üzerinde küre, kalem ve cetvel figürleri bulunan, ayrıca öğretmenimizin ismi yazılı, arka planında dünya haritası bulunan mousepad ile yapacağı çalışmalardan zevk alacaktır. Coğrafya öğretmenine hediye mousepad alarak faresini daha kolay kullanmasına yardımcı olacaksınız. 23x20cm boyutlarında olan bu mousepadi hediye ettiğiniz zaman coğrafya öğretmeniniz çok mutlu olacaktır. Eğer sınıf içinde bilgisayar ile sunum yapıyor ise, bu mousepadi kullanarak dersi daha keyifli ve mutlu anlatacağı kesindir. 

Tarih Öğretmenine Hediye Mousepad
TARİH ÖĞRETMENİNE HEDİYE MOUSEPAD 

Oldukça köklü bir tarihimiz olduğundan dolayı tarih öğretmenlerimize çok iş düşmektedir. Bu yoğun yorucu temposunda öğretmeninize hediye alarak onu mutlu etmek istemez misiniz? Tarih öğretmenine hediye mousepad tam da aradığınız hediye olabilir. Sizin için bu kadar çabalayan tarih öğretmenlerinize, üzerinde Atatürk ve Kurtuluş Savaşı figürleri bulunan ayrıca öğretmenimizin ismi yazılı bu mousepad tam da branşlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Hediye edeceğiniz 23x20cm boyutlarında olan bu mousepad ile tarih öğretmeniniz bilgisayar başından kalkmak istemeyecektir. Mousepadde ismi yazdığı için, kendisine özel olan bu hediye ile öğretmeninizin gözüne daha çok girmiş olacaksınız.

Erkek Öğretmene Hediye Çikolata Kavanozu
ERKEK ÖĞRETMENE HEDİYE ÇİKOLATA KUTUSU 

12x10x10 cm ölçülerinde cam kavanozun içerisinde 24 adet sütlü çikolata hangi öğretmenin hoşuna gitmez ki? Erkek öğretmene hediye çikolata kutusu, öğretmenler günü için ideal bir hediye olacaktır. Kara tahta önünde duran öğretmen figürü ile oldukça güzel bir tasarıma sahiptir. Çikolata kaplarının ve kavanozun üzerine, öğretmeninize hitaben dilediğiniz mesajınızı yazabilirsiniz. Öğretmeniniz kişiye özel hazırlanan bu hediyeyi gördüğünde oldukça mutlu olacaktır. 

bayan öğretmene hediye
BAYAN ÖĞRETMENE HEDİYE ÇİKOLATA KAVANOZU

Her öğretmen paha biçilemez niteliktedir. Bizleri olabildiğince iyi yetiştirmeye çalışırlar. Fakat bayan öğretmenler daha bir fedakâr ve merhametli olmaktadırlar. Bizde onları ikinci bir annemiz, arkadaşımız olarak görürüz. Bu kıymetli bayan öğretmenler için oldukça lezzetli bir hediye almaya ne dersiniz? Bayan öğretmene hediye çikolata kavanozu ile bunu sağlamanız mümkündür. Şirin kavanoz içinde bulunan 24 adet çikolata ile oldukça cazip bir hediye olarak gözükmektedir. Kavanozun üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyenizi daha özel ve anlamlı kılabilirsiniz. Öğretmenler gününde hediye fikri arayanlar için oldukça ideal bir hediye olacaktır.

öğretmene hediye fikirleri
KARNE VERME SIRASI ÖĞRENCİLERDE

Kişiye özel esprili öğretmen karnesi ile artık siz öğrenciler de karne verebileceksiniz. Öğretmeninize esprili bir tarzda vereceğiniz bu hediye ile eminim ki onu çok şaşırtacaksınız. Karne hediyesini dilerseniz öğretmenler gününde dilerseniz karne gününde verebilirsiniz. Bu karne aynı öğrencilerin karnesi ama tek bir farkla. Bu karnede değerlendirme ve notları bu sefer sizler yapacaksınız.  Görüşler kısmında öğretmeninize esprili bir not yazabilir veya onun ile ilgili güzel düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 

ilginç öğretmenler günü hediyeleri
ÖĞRETMENİMİN KLASİK SÖZLERİ SAAT

Öğretmenler günüde öğretmeniniz için hediye mi arıyorsunuz? Öğretmenimin klasik sözleri duvar saati tam da sizin imdadınıza yetişecektir. Oldukça farklı ve sıra dışı bu duvar saati kişiye özel tasarlanmaktadır. Bu duvar saatinin üzerine öğretmeninizin klişeleşmiş sözlerini yazabilir, ona esprili bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca duvar saatinin üzerine öğretmeninizin fotoğrafını da ekleyerek, hediyenizin daha anlamlı ve özel olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca duvar saatinin üzerine bir başlık eklemeyi de unutmayın. Böyle bir hediye vererek öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Eminim ki bu hediyeyi ömür boyu saklayacaktır ve kullanmaktan zevk alacaktır. 

Türkçe Öğretmenine Özel Kitap Ayracı
KİTAP GİBİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLERİ İÇİN AYIRAÇ

Hayatımızda Türkçe öğretmenlerinin yeri ve önemi büyüktür. Ana dilimizi bizleri öğretmekle yükümlü olan Türkçe öğretmenleri için hoş bir hediye almak istemez misiniz? Eminim ki her Türkçe öğretmeni kitap okumaktan hoşlanıyordur. Sizde bu özelliklerinden faydalanarak onlara güzel bir ayıraç hediye edebilirsiniz. Türkçe öğretmenine özel kitap ayıracı kişiye özel bir tasarım ile hazırlanmaktadır. Böyle bir hediye sayesinde her kitap okuduğunda sizleri hatırlayacak ve mutlu olacaktır. Ayıracın üzerine ismini ve unvanını yazdırarak hediyenizi daha özel kılmanız mümkündür. 

Yılın En İyi Öğretmeni Oscar Ödülü
YILIN EN İYİ ÖĞRETMENİNE ÖZEL ÖDÜL

Bazı öğretmenler vardır ki bizlere gerçekten yol göstermiş ve onu idol olarak kendimize seçmişizdir. Bu kadar değerli ve önemli öğretmenlerimiz için ufak bir hediye almayı ister misiniz? Yılın en iyi öğretmeni Oscar ödülü, öğretmenlere çok yakışacak bir hediyedir. Eğer hediye arayışı içerisindeyseniz bu Oscar ödülünü mutlaka tercihleriniz arasına not etmenizi tavsiye ederim. Bu hediyeyi dilerseniz yılsonunda, dilerseniz öğretmenler gününde ve hatta öğretmeninizin doğum gününde alabilirsiniz. Öğretmeniniz bu hediyeyi gördüğünde eminim çok mutlu olacak ve gururlanacaktır. Oscar ödülünün üstüne ‘Yılın Öğretmeni’ gibi sözler yazdırabilirsiniz. Bu ufak ama bir o kadar anlamlı hediyenizin üstüne, öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyenizi daha anlamlı ve özel hale getirebilirsiniz. 

Öğretmenlere hediye
MİNİK ÇOCUKLARIN BÜYÜK ÖĞRETMENİNE

Şüphesiz ki en tatlı ve en samimi öğretmenlik anaokulu öğretmenliğidir. Dışarıdan kolay bir öğretmenlik gibi gözükse de aslında çok zor bir öğretmenlik branşıdır. Küçük çocukların eğitim ve öğretimini sağlamak çok zor olmaktadır. Ayrıca anaokulu öğretmenlerinin üstünde farklı bir sorumluluk duygusu vardır. Bütün öğrencilerine kendi çocuğu gibi bakan bu fedakâr anaokulu öğretmenleri için bir hediye almak istemez misiniz? Ana okul öğretmenlerine özel mousepad çok anlamlı ve güzel bir hediye olacaktır. Çocuğunuz ile birlikte seçebileceğiniz bu tatlı mousepadler, eminim ki öğretmenlerin çok hoşuna gidecektir. Mousepad üzerine öğretmenin ismini yazdırabilir ve hediyeyi daha kişiye özel kılabilirsiniz. Bu mousepad sayesinde, ufak öğrencilerine bilgisayardan bir şeyler öğretmek, öğretmenler için daha zevkli olacaktır. 

Kimya Öğretmenlerine Özel Deney Önlüğü
ARTIK DENEY YAPMAK DAHA ZEVKLİ

Her ders birbirinden farklı deneyler yapan ve her seferinde sizleri az da olsa ürperten kimya öğretmeniniz için faydalı bir hediye almak istemez misiniz? Kimya öğretmenlerine özel deney önlüğü tam da hediye arayışında bulunanlar için bir nimettir. Öğretmenler gününde kimya öğretmeninize çok özel ve güzel bir hediye almayı düşünüyorsanız bu deney önlüklerini mutlaka tercih etmelisiniz. Önlüğün üzerine kimya öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyenizi daha özel hale getirmeniz mümkündür. Ayrıca onu gururlandıracak bir başlık da önlüğün üzerine ekleyebilirsiniz. Artık bu önlük sayesinde kimya dersleri daha güzel geçecek ve öğretmeniniz deney yapmaktan daha büyük bir keyif alacaktır. 

Canım Öğretmenim Resim Çerçevesi
ÖĞRETMENİNİZE ÖZEL ÇERÇEVE

Hiçbir zaman modası geçmeyen yegâne hediye çerçevelerdir. Fotoğraf çerçeveleri her kişiye her yaşa rahatlıkla alınabilir. Peki, biraz daha özel ve farklı bir resim çerçevesini öğretmeniniz için almak istemez misiniz? Dışarıda bulamayacağınız bu özel çerçeveler yalnızca bu sitede. Canım öğretmenim resim çerçevesi ile hem standart hem de çok farklı bir hediye vermiş olacaksınız. Diğer çerçevelerden farkı ise ismine özel olmasıdır. Çerçevenin üstüne öğretmeninizin adını soyadını ve o yıla ait tarihi atarak, hediyenizin daha akılda kalıcı ve özel olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çerçeve üzerine öğretmeninize ufak bir not da yazmanız mümkündür. Çerçeve üzerinde öğretmenliğe ait birkaç resim figürü bulunmaktadır.

Kimya Öğretmenlerine Özel Anahtarlık
HEP YANINDA TAŞIYABİLECEĞİ BİR HATIRA

Öğretmenler gününde hala ne hediye alacağınıza karar vermediniz mi? Kimya öğretmenlerine özel anahtarlık hediye alternatifleriniz arasına girebilir belki. Anahtarlığın bir yüzünde kimya dersine ait figürler, öbür yüzünde de öğretmeninizin ismi ve unvanı yer alacaktır. Üzerinde isim yazması sebebiyle oldukça özel ve güzel olan bu anahtarlığı, öğretmeniniz gördüğünde oldukça mutlu olacaktır. Hem bu anahtarlığı sürekli yanında taşımış olacak ve her gördüğünde sizi hatırlayacaktır. 

Kişiye Özel Yılın En İyi Öğretmeni Yastık
UYURKEN BİLE AKILDA KALACAK ÖĞRENCİ

Öğretmeniniz sizi okuldayken görüp anabilir. Fakat uyurken bile öğretmeninizin aklında kalmak ister misiniz? Kişiye özel yılın en iyi öğretmeni yastık ile artık bu mümkün. Öğretmeninizin çok severek kullanacağı bu yastığı, dilerseniz öğretmenler gününde dilerseniz öğretmeninizin doğum gününde hediye edebilirsiniz. Bu yastığı diğer yastıklardan ayıran özellik, kişiye özel olmasıdır. Yastığın üzerinde öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyenizi daha özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca onu gururlandıracak ‘yılın en iyi öğretmeni’ gibi sözler yazdırabilir, onu daha çok mutlu edebilirsiniz. Sıradan hediye fikirlerini göz ardı edip, böyle bir hediye almak için daha ne bekliyorsunuz?

Öğretmenlere Özel Fotoğraf ve Mesajlı Plaket
PLAKET KAZANMAYA HAK EDEN ÖĞRETMENLER

Her öğretmen farklı ve özeldir fakat kimi öğretmenler vardır ki bizim hayatımızda daha çok yer edinmiştir ve daha çok sevgimizi kazanmıştır. Eğer sizin de hayatınızda böyle öğretmenler varsa, onlara ufak bir hediye alarak mutlu etmek istemez misiniz? Öğretmenlere özel fotoğraf ve mesajlı plaket eminim ki öğretmeninizi çok mutlu edecektir. Bu plaketi dilerseniz öğretmenler gününde dilerseniz öğretmeninizin doğum gününde hediye edebilirsiniz. Böyle bir hediye karşısında öğretmeniniz çok şaşıracak ve gururlanacaktır. Plaketin üzerine öğretmeninizin fotoğrafını ve ismini yazdırarak hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca plaket üzerine öğretmeninize güzel bir not bırakmanız da mümkündür. Yılın en iyi öğretmenlerine bu plaketi almak için daha ne bekliyorsunuz?

öğretmene hediye
ÖĞRENCİDEN SERTİFİKALI ÖĞRETMENLER

Öğretmenler gününde öğretmeninize ne hediye alacağınızı hala bulamadınız mı? Bizim sizler için harika bir önerimiz var. Öğretmenlere özel mesajlı teşekkür sertifikası hediye seçenekleriniz arasında yer alabilir. Sertifikayı her zaman öğretmenler öğrencilere verecek hali yok ya. Biraz da öğretmenler öğrenciden sertifika alsınlar, değil mi?  öğretmeninizi gururlandıracak olan yılın en iyi öğretmeni sertifikası ömür boyu unutulmayacak bir hediye olacaktır. Sertifika üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyeyi daha anlamlı ve özel kılabilirsiniz. Güzel ve kaliteli bir çerçeve içerisinde bulunan bu sertifika eminim ki öğretmeninizi çok şaşırtacaktır. Ayrıca sertifika üzerine kendi sınıfınızı ve o yıla ait tarihi attırarak hediyenin akılda kalıcılığını daha da arttırabilirsiniz. Sertifika üzerine yazacağınız anlamlı notlar da öğretmeninizi duygusallaştıracaktır kesin.

Öğretmene Hediye Madalyon
ÖĞRETMENLERE ANLAMLI BİR JEST

Öğretmeninizi fotoğraflı en iyi öğretmen madalyonu ile sevindirmek istemez misiniz? Tamamen kişiye özel olan bu madalyonu öğretmenler gününde öğretmeninize hediye edebilirsiniz. Madalyonun üzerinde kendi fotoğrafını görünce de ayrı bir şaşıracaktır. Böyle bir hediye karşısında öğretmeniniz çok mutlu olacak ve evinin en güzel yerine bu madalyonu yerleştirecektir.

Klasik Öğretmen Sözleri Kupa Bardak
DERS ARALARI ARTIK DAHA ÖZEL

Öğretmeninizin ders aralarında hem daha keyifli çay kahve içmesini hem de sizi anmasını ister misiniz? Klasik öğretmen sözleri kupa bardak ile artık bu mümkün. Kupa bardağının üzerine öğretmeninizin klasik sözlerini yazdırarak ona esprili bir hediye verebilirsiniz. Kupa bardağının üstünde öğretmenlik ile ilgili birkaç figür yer almaktadır. Öğretmenler gününde çok güzel bir hediye alternatifi olacak bu kupa bardak, eminim ki öğretmeninizi çok mutlu edecektir. 


İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.