21 Ekim 2016 Cuma

thumbnail

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Defteri
Şimdi de sizleri sevgilinizi bir hayli şımartacak ve Ona olan hislerinizi en güzel şekilde düşünmenizi sağlayacak hatıra defteri tadındaki Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı ile tanıştıralım. Sevgilinizle ilişkinizde bugüne kadar Onun en sevdiğiniz yönlerini el yazınızla ölümsüz kılmak ve sevgilinize uzun yıllar saklayacağı anlamlı bir defter hazırlamaya ne dersiniz? Bir kitap dolusu mutluluğu sevgilinize bu şirin defterle hediye edeceksiniz! İçerisinde 96 sayfası bulunan ve her sayfasında boşluklu soruları olan Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabını el yazınızla doldurarak sevgilinize mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz. Birbirinden romantik illüstrasyonlarla dizayn edilmiş olan Aşk kitabı en uygun fiyatıyla Hediyemen.com'da satılıyor.

fiyat bilgisi
Sevgilinizin en sevdiğiniz özelliklerini şimdiden düşünmeye başlayın! Mesela en anlayışlı bulduğunu huylarını, en karakteristik cümlelerini, Onu tarif eden yönlerini, sevgilinizle ilgili hayallerinizi, gelecek planlamanızı, en güzel anınızı, en huzur verici yönleriniz. Kısacası sevgilinize dair hoşlandığınız tüm özelliklerini Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabında siz yazacaksınız. 
Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı
Biricik sevgilinize okudukça Ona olan sevginizi derinlemesine hissedeceği özel bir baş ucu kitabı hazırlayın. Yani aşkınızın kitabını yazın! İçerisinde enteresan illustrasyonlar ve dikkat çekici romantik figürler bulunan 96 sayfalık Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabıyla sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu yıldönümünüzde veya 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak kendi el yazınızla Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabını hazırlayarak sevgilinize mutlu olacağı özel bir kitap armağan edebilirsiniz. 
sevgiliye aşk kitabı
Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı bir bakıma kendi iç yolculuğunuz ya da diğer bir değişle sevgilinizin belkide aklınıza daha evvel hiç gelmemiş yeni yönlerini keşfetmenin öyküsü sayılabilir. Bu kitap için sadece bir yönlendirici veya taslak diyebiliriz çünkü kitabın A-Z'ye tüm hazırlayıcısı yani yazarı siz olacaksınız. Bu sıra dışı kitabı doldururken aşkınızın daha önce aklınıza hiç gelmeyen farklı özelliklerini bir de kitapta yer alan soruları cevaplarken farklı bir bakış açısıyla öğrenmiş olacaksınız! Çünkü bu kitap, tam da sorulması gereken sorular ve sevimli resimlerle dolu. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.