10 Kasım 2016 Perşembe

thumbnail

Kişiye Özel Kolye Modelleri

kişiye özel kolye modelleri
Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz birbirinden etkileyici kişiye özel kolye modelleri bulacaksınız! Bayanlar için takıları olmazsa olmazlarındandır. Güzelliklerini tamamlayan bu aksesuarlar adeta onların bir parçasıdır. Takılardan da en çok kolyeleri severler. Çünkü kıyafetlerini tamamlayan en güzel aksesuar kolyedir. Tüm kolyelerini severek alır ve çok beğenirler ama onlar için özel olan kişilerden aldıkları kolyeler daha değerlidir. Bir bayanı mutlu etmek istiyorsanız, isim yazılı kolyeleri tercih edebilirsiniz. Peki, bu isim yazılı kolye nerede satılıyor diye düşünüyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Üzerinde sevdiğiniz kişinin ismi yazılı olan birbirinden farklı kolyeler bu sitede yer almaktadır. Farklı tasarımlarda sunulan bu isme özel kolyeler her bayanın beğenisini kazanacak tarzda. Anneler gününde annenize, sevgililer gününde sevgilinize ya da eşinize, yıldönümlerinde kısaca sizin için tüm özel olan günlerde tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz şık kolyeler sizi bekliyor. Üstelik hediyenizi ister isme yazılı 14 ayar altın kaplama ister isim yazılı gümüş kolye olarak tercih edebilirsiniz. Bu hediyelik isme özel kolye ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Bayana hediye isim yazılı kolye arayanlar, isimli kolye sipariş etmek isteyenler şimdi sizi seçerken çok zorlanacağınız birbirinden güzel modellerimizle baş başa bırakıyoruz. İşte karşınızda en şık kişiye özel kolyeler…

Bayanlara Özel Hediyelik Kolye Modelleri


kişiye özel kolyeler

İSME ÖZEL KALPLİ BAYAN KOLYE


Sizi kalpten seven eşiniz, sevgiliniz veya anneniz için çok özel bir hediye arıyor fakat hala bulamıyor musunuz? Onca hediye içinden neyi alacağınıza hala karar veremediyseniz tam da doğru adrestesiniz. İsme özel kalpli bayan kolye, hediye arayışında olanlar için çok uygun bir hediye alternatifi olacaktır. Kişiye özel kalpli bayan kolye, 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar altın kaplamadır. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu kalpli kolye eminiz ki sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Zincir uzunluğu 42 cm olan bu kalpli kolye, hediye vereceğiniz kişinin boynunda çok hoş duracaktır. Bu kolyeye her baktığında sizi anımsayacak ve hoşnut olacaktır. Kişiye özel tasarlanan bu şık ve anlamlı kolyeyi sevdiklerinize hediye etmek için daha ne bekliyorsunuz?

Sevgiliye Hediye İsme Özel Kolye

SEVGİLİYE HEDİYE İSME ÖZEL KOLYE


Sevgililer gününe özel farklı bir hediye arayanlar buraya! Kalbinize altın harflerle yazdığınız sevgilinizin ismini şimdi sıra kolyelere yazmaya geldi. Sevgiliye hediye isme özel kolye, özel günlerin en çok tercih edilen hediyelerindendir. Kişiye özel tasarlanan 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama olan bu kolye sevgilinizi mutlu etmeye yetecek ve hatta ayaklarını yerden kesecektir. İsminin son harfinden aşağı doğru sarkan kalp ile kalbinizin ondan sonra geleceği mesajını vererek aşkınızı anlatma imkânı bulacaksınız. Kişiye özel tasarlanacak olan bu kolye sayesinde sevgiliniz kendisini daha özel hissedecek ve bu kolye ile aşkınızı boynunda taşıyacaktır.

İsme Özel Vav Bayan Kolyesi

İSME ÖZEL VAV BAYAN KOLYESİ


Vav harfli kolyeler son zamanlarda bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Üzerinde manevi birçok anlam taşıyan vav harfi ile sevdiklerinizin ismini taşıyan bu kolye her bayanın hoşuna gideceği güzel ve anlamlı bir hediye olacaktır. Annenize, eşinize, sevgilinize kısaca hayatınıza anlam katan tüm bayanlara hediye edebileceğiniz bu kolye 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar altın kaplamadır. İsme özel vav bayan kolyesi oldukça zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. Vav harfli bayan kolye ile sevdikleriniz modaya uyum sağlarken siz de onları mutlu etmenin hazzını yaşayacaksınız. Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü gibi tüm özel günlerin aranılan hediyesi isme özel vav bayan kolyesi sizi bekliyor.

İsme Özel Ayak İzi Bayan Kolye

İSME ÖZEL AYAK İZİ BAYAN KOLYE


Anne adaylarını çok mutlu edecek bir hediye ile karşınızdayız. Duygusallığın tavan yaptığı hamilelik dönemindeki eşinizi mutlu edecek küçük ama anlamı büyük bir hediye etmek istemez misiniz? Mutlu yuvanızın yeni üyesini temsil eden bir çift ayak izi ve ister bebeğinize düşündüğünüz ismi isterseniz eşinizin ismini yazdırabileceğiniz bir kolyeye ne dersiniz? 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama olan bu isme özel ayak izi bayan kolye anne adayı olan eşinizin boynunda çok şık duracaktır. Yaşadığı bu güzel ama zorlu süreci atlatmasına yardımcı olabileceğiniz bu küçük sürprizlerle yanında olduğunuzu ifade etmiş olacaksınız. Bu kolyeye her baktığında siz ve bebeğiniz ile birlikte geçireceği mutlu günleri hayal edecektir.

İsme Özel Kilitli Kalpler Bayan Kolyesi

İSME ÖZEL KİLİTLİ KALPLER BAYAN KOLYESİ


İnsan ömrünün her dakikasını her saniyesini sevdiği ile adeta birbiriyle kilitlenmiş gibi birlikte geçirmek ister. Bunu sevdiklerinize ifade etmenin en güzel yollarından biri isme özel kilitli kalpler bayan kolyesinden geçmektedir. Sevdiğiniz insan ile ömür boyu birlikte olmak istiyorsanız ve bunu ona ifade etmek istiyorsanız bu kolyeyi hediye edebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan bu kolye sayesinde sevdikleriniz kendisi daha özel hissedecek ve size olan aşkı kat be kat artacaktır. Kolyenin üzerinde bulunan kilitli kalplerden birinin üzerinde sevdiğiniz ismi yer alacak ve diğer boş olan kalbi ise sizin dolduracağınız imasını verebilirsiniz. Sevgililer gününde, doğum günlerinde ve diğer tüm özel günlerinizde bu kalpli bayan kolyesini sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

kişiye özel bayan kolye - sevgiliye hediye

İSME ÖZEL ADINI KALBİME YAZDIM KOLYE


Bazı hediyeler vardır ki modası hiç geçmez. Her zaman sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında önlerde yer alır. İsme özel adını kalbime yazdım kolyesi de bunlardan biri. Sevdiğinize aşkınızı en iyi şekilde ifade edebilecek, onun adını kalbinize kazıdığınızı ve silinmesinin mümkün olmayacağını anlatabileceğiniz şık bir kolye. 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama olan bu kolye ile adını kalbinize yazdığınız sevgilinizi ya da eşinizi mutlu edebileceksiniz. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günü kısacası sizin için özel olan tüm günlerde tercih edebileceğiniz bu isme özel adını kalbime yazdım kolyesi bayanların çok beğeneceği bir hediye olacaktır. 

İsim Baş Harflerine Özel Kolye

İSİM BAŞ HARFLERİNE ÖZEL BAYAN KOLYE


Her bayan her ne kadar sevgilisinin onu ne kadar çok sevdiğini bilse de bunu ara sıra hatırlatacak güzel sözler ya da küçük hediyeler bekler. Birbirine kenetlenmiş iki adet kalbin içine isimlerinizi yazdırabileceğiniz bu isme özel kolye ile sevdiğinizin duymak istediği güzel sözleri en iyi anlatabilecek küçük bir hediye ile ifade etmiş olacaksınız.

Kişiye Özel Melek Kanadı Kolye

KİŞİYE ÖZEL MELEK KANADI KOLYE


Saflığı, temizliği, iyiliği ve güzelliği temsil eden melek kanadı kolyeler son dönemlerin gözde hediyelerinden biri haline geldi. Siz de sevgilinize saf, temiz olan aşkınızı ifade edebilecek bir hediye arıyorsanız kişiye özel melek kanadı kolye iyi bir tercih olacaktır. Üstelik bu meleğin kanatlarında sevdiğinizle sizin baş harfleriniz yer alıyor. 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama olan bu kolye şık tasarımıyla da tüm gözleri üzerine çekiyor. Sevgililer günü, yıldönümleri, doğum günleri gibi özel günlerinizde tercih edebileceğiniz bu hediye gören herkesin beğenisini kazanacaktır. Melek kadar temiz bir kalbe sahip olan sevdiğinize vereceğiniz bu kolye ile onu mutlu edeceksiniz.

Kalbimin Anahtarı Bayan Kolyesi

KALBİMİN ANAHTARI BAYAN KOLYESİ


Nasıl her kapının kilidini açan bir anahtar varsa, kalbinizin de kapısını açacak tek kişinin sevgiliniz olduğunu ona göstermek istemez misiniz? Bunu en iyi şekilde ifade edecek bir hediye ile karşınızdayız. Kalbimin anahtarı bayan kolyesi, hediye arayışında olanlar için çok uygun ve romantik bir hediye fikri olacaktır. 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama olan bu kolyeyi, sevdikleriniz için en özel günlerde tercih edebilirsiniz. Kalbe girmiş anahtar şeklindeki bu kolyenin içine kendi isminizi yazdırarak tüm benliğiniz ile ona ait olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Bu kalbimin anahtarı bayan kolyesini gördüğünde çok mutlu olacak ve boynundan bir daha asla çıkarmak istemeyecektir.

bayana hediye kolye

ÜÇ İSİMLİ NAZAR BONCUKLU KOLYE


Sevdiklerinizi en güzel ve özel hediyeler ile mutlu etmek istemez misiniz? Sizin için çok iyi bir hediye fikrimiz var. Üç isimli nazar boncuklu kolye, hediye arayışında olanlar için çok iyi bir alternatif olacaktır. Sıcacık yuvanıza yeni bir birey eklenecek ise eşinize doğum hediyesi olarak, eşinizin sizin ve bebeğinizin ismini yazdırabileceğiniz bu kolyeyi tercih edebilirsiniz. Üstelik mutluluğunuza ve aranızdaki bu bağa nazar değmemesini istiyorsanız, kolyenizi en güzel nazar boncukları ile taçlandırabilirsiniz. Eşiniz bu kolye ile çok mutlu olacak ve böylece kem gözlerden de uzak olacaktır. Dilerseniz anne babanızın ve kendinizin ismini de tek bir kolyede birleştirerek onları da mutlu etmeniz mümkün olacaktır.

İsim ve Tarihe Özel Tablet Bayan Kolye

İSİM VE TARİHE ÖZEL TABLET BAYAN KOLYE


Sevdiğiniz ve size özel anlam ifade eden tarihi ve isimlerinizi bir kolyede birleştirmek istemez misiniz? Tüm özel günlerinizde tercih edebileceğiniz bu isim ve tarihe özel tablet bayan kolye ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar altın kaplama olan bu kolye, tablet şeklinde olup üzerine lazer ile isim ve tarih yazılmaktadır. Kişiye özel tasarlanan bu kolyeyi sevdiğiniz kişiye hediye ettiğiniz zaman kendisini daha özel hissedecek ve boynundan hiç çıkarmak istemeyecektir. Dilerseniz onu ilk gördüğünüz tarihi, tanışma tarihinizi veya evliyseniz evlilik yıl dönümünüzü bu kolyenin üzerine yazdırabilirsiniz. Gören herkesi kıskandıracak olan bu kolyeyi sevdiklerinize almak için daha ne bekliyorsunuz?

İki İsimli Sonsuzluk Gümüş Kolye

İKİ İSİMLİ SONSUZLUK GÜMÜŞ KOLYE


Eğer aşkınızın ömür boyu ve hatta daha da öte sonsuza dek süreceğine inanıyorsanız ve bunu sevdiğinize ifade etmek istiyorsanız sizin için harika bir hediye fikrimiz var. İki isimli sonsuzluk gümüş kolye aşkınızı en derin şekilde ifade etmenizi sağlayacak en güzel araçlardan biri olacaktır. 925 ayar gümüş olan bu kolye usta el işçiliği ile tasarlanmış olup göz alıcı taşlar ile bezenmiştir. Hediye edeceğiniz bu sonsuzluk kolyesini dilerseniz sevgililer gününde dilerseniz evlilik yıl dönümlerinde tercih edebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan bu kolye sayesinde, hediye vereceğiniz kişi kendisini daha özel hissedecek ve mutlu olacaktır. Zincirin ucunda sonsuzluk işareti ve bu işaretin iki kenarında da aşkınızın ve sizin ismi yer alacaktır. Şık tasarımı ile tüm bayanların beğenisini kazanan bu kolyeyi sakın kaçırmayın.

İsme Özel Kalp Süslü Çember Kolye

İSME ÖZEL KALP SÜSLÜ ÇEMBER KOLYE


Kadınlar kalplerinde taşıdığı isimleri boynunda da görmekten büyük bir gurur ve sevinç duyacaklardır. Bu sebeple onlara böyle bir imkânı sağlayacak harika tasarımlı bir kolye hediye etmek ister misiniz? İsme özel kalp süslü çember kolye, şık tasarımı ile herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. 925 ayar gümüş üzerine 14 ayar altın kaplama olan bu kolyede çemberin etrafını göz alıcı taşlar kaplamaktadır. Çemberin bir tarafında sevginizi temsil edecek ufak bir kalp bulunmaktadır. Çemberin içine ise sizin için anlam ifade eden 4 kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Böyle güzel ve anlamlı bir hediyeyi görüp de beğenmemek imkansız olacaktır.

kız arkadaş için hediyeler

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.