1 Aralık 2016 Perşembe

thumbnail

Mesleklere Özel Kupalar

meslek kupa bardakları
Bu yazımızı Mesleklere Özel Kupa Bardaklara ayırdık. Her mesleğin ayrı bir çalışma zorluğu ve aynı zamanda da güzelliği vardır. Kendimiz için de bir meslek belirlerken zorluğuna, uygunluğuna ve zevkimize göre belirleriz. Peki, bu çalışma temposuna kısa bir mola verirken aynı zaman da bir kupa çay veya kahve içmek istemez misiniz? Mesleklere göre kupa bardaklar sayesinde artık bu mümkün. Birbirinden farklı ve şık tasarımları ile adeta herkesin dikkatini üzerine toplayacak olan bu kupa bardakları tüm sevdikleriniz hak ediyordur bence. Mesleki kupa bardaklar, hediye vereceğiniz kişinin hem kendisini daha özel hissetmesini sağlıyor hem de iş yoğunluğundan sıkılıp bir mola verdiğinde sizleri anımsamanızı sağlıyor. Dilediğiniz her mesleğe uygun kupa bardaklar sitemizde mevcuttur. İster mühendis kupası, ister doktor kupası isterseniz de avukat kupa bardağı… Kısacası bu sitede yok yok!  Meslek kupa bardakları, hediye vereceğiniz herkesi mutlu edecek ve gören herkesi kıskandıracak niteliktedir. Birbirinden eğlenceli tasarımları barındıran bu kupa bardaklarına gelin hep birlikte bir göz atalım!


Mesleki Kupa Bardak Modelleri


Avukat Kupa Bardak

AVUKATLARA ÖZEL KUPA BARDAK


Bir avukatın en önemli özelliklerinden biri de adaletli olmasıdır. Hukukun sağlamlaşmasını ve dengeli olmasını sağlayacak olan avukatlar için güzel bir hediye almayı düşünür müsünüz? İster avukat olan ailenizden birine ister en yakın arkadaşınıza veya kendi avukatınıza, avukatlara özel kupa bardak almayı tercih edebilirsiniz. İş başı yaparken veya bir dava üzerinde düşünürken bu kupa bardaktan hem kahvesini keyifle yudumlayacak hem de her içişinde sizleri anımsayacaktır. Kupa bardağın üzerinde hukuku temsilen bir terazi figürü yer almaktadır. Ayrıca bardağın üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırarak hediyenizi daha özel ve anlamlı hale getirebilirsiniz. Çalıştığı hukuk bürosunun da adını yazmayı sakın unutmayın. Her ne kadar makinede yıkanmaya dayanıklı olsa da yazıların daha kalıcı olmasını sağlamak amacıyla elde yıkamayı tercih ediniz.

Resim Öğretmenine Hediye Kupa Bardak

RESİM ÖĞRETMENİNE HEDİYE KUPA BARDAK


Her öğretmen özel ve değerlidir. Verdikleri her bir bilgi bizleri daha ileriye taşımakta ve güçlendirmektedir. Bu kıymetli öğretmenlerde bazıları vardır ki bizlere kendimizin sanat yönünü de keşfetmesini sağlar. Bunu sağlayacak olan en kıymetliler tabi ki de resim öğretmenleridir. En küçük yaştan beri bizlere sabırla hayatı renklendiren resim öğretmenleri için güzel bir hediye almayı istemez misiniz? Resim öğretmenine hediye kupa bardak, oldukça hoş bir hediye alternatifi olacaktır. Kupa bardağının üzerinde rengârenk yazılmış Resim Öğretmeni yazısı ve resim öğretmenliği ile ilgili figürler yer almaktadır. Kupa bardağının üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak, kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu kupa bardağı sayesinde öğretmeniniz resim yaparken kahvesinden keyifli bir yudum alacak ve sizleri de anımsamış olacaktır. Resim öğretmenine alacağınız bu kupa bardağı önemli günler de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

En Güzel Hemşire Kupa Bardak

EN GÜZEL HEMŞİRE KUPA BARDAK


Doktorların en iyi yardımcısı olan hemşireler, şüphesiz ki sağlığımız için en az doktorlar kadar canla başla çalışmaktadır. Bizi bu kadar düşünen ve önemseyen hemşireler için güzel ve anlamlı bir hediye almak istemez misiniz? En güzel hemşire kupa bardak, hediye arayışında olanlar için çok anlamlı olacaktır. Kupa bardak deyip de sakın geçmeyin. Bu bardak diğer tüm bardaklardan çok farklı. Çünkü üzerine hediye vereceğiniz hemşirenin ismini yazdırabilir ve fotoğrafını bastırabilirsiniz. Kendisine özel tasarlanmış olan bu kupa bardağını gördüğünde eminiz ki çok sevinecek ve şaşıracaktır. Önemli gün ve haftalarda rahatlıkla seçebileceğiniz bu kupa bardak sayesinde nöbetler ve görevler artık çok daha kolay geçecek. 

hostes kupa bardağı

HOSTESLERE HEDİYE KUPA BARDAK


Bulutların üzerindeyken bizden ilgisini ve güler yüzlülüğünü eksik etmeye hostesler için güzel ve şık bir hediye almak istemez misiniz? Peki, bu hediyeyi nerede bulurum diye düşünüyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Hosteslere hediye kupa bardak, sizler için hem çok güzel hem de çok kullanışlı bir hediye alternatifi olacaktır. Kupa bardağının üzerinde hosteslik ile ilgili figürler yer almaktadır. Ayrıca kupa bardağının üzerine hediye vereceğiniz hostesin ismini de yazdırarak, kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Makinada yıkanmaya elverişli olmasına rağmen, yazıların daha da kalıcı olması amacıyla elde yıkanması tavsiye edilir. Karada veya havada içtiği her yudumda sizleri hatırlayacağı harika bir hediye istiyorsanız bu kupa bardağını mutlaka tercih etmelisiniz.

iç mimara hediye kupa

İÇ MİMARLARA HEDİYE KUPA BARDAK


Bir evin dışı olduğu kadar içi de oldukça önemlidir. Evimizde kendimizi yansıtmamızı sağlayan ve yaratıcılığı ile harika tasarımlar yaratan iç mimarlar için hem çok şık hem de çok kullanışlı bir hediye almak istemez misiniz? İç mimarlara hediye kupa bardak, çok güzel ve anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. Bu kupa bardağının üzerinde iç mimarlık ile ilgili figürler ile beraber İç Mimar yazısı yazmaktadır. Ayrıca bardağın üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini de sakın yazdırmayı unutmayın! Böylece hediye vereceğiniz kişi kendisini daha özel ve anlamlı hissedecek ve daha mutlu olacaktır. Kendisi çok güzel tasarımlar yaratırken aynı zamanda sizin verdiğiniz kupa bardağı eşliğinde sıcak kahvesinden bir yudum alıp, sizleri anımsayacaktır.

Erkek Kuaförleri İçin Hediyelik Kupa Bardak

ERKEK KUAFÖRLERİ İÇİN HEDİYELİK KUPA BARDAK


En az bayanlar kadar erkekler için de dış görünüş oldukça önemlidir. Tabi bu dış görünüşün en başında saçlar gelmektedir. Saçımızı emanet ettiğimiz ve ustalığına güvendiğimiz erkek kuaförleri için harika tasarımlı bir hediye almak ister misiniz? Erkek kuaförleri için hediyelik kupa bardak, eminiz ki hediye vereceğiniz kişiyi çok memnun edecektir. Kupa bardağının üzerinde erkek kuaförlüğü ile ilgili eğlenceli figürler yer almaktadır. Kişiye özel tasarlanan bu kupa bardağı sayesinde hediye vereceğiniz kuaför kendisini daha özel hissedecektir. Üzerinde kendi isminin yer aldığı bu kupa bardağını her zaman kullanmak isteyecek ve her kullandığında da sizleri anımsayacaktır. Öyleyse bu çok kullanışlı ve bir o kadar da anlamlı hediyeyi sakın kaçırmayın!

taksici kupası

TAKSİCİLERE ÖZEL İSİM YAZILI KUPA BARDAK


Toplu taşıma tercih etmeyenlerin ve kendi arabası olmayanların uğrak adresi taksiler bizler için hayati önem taşımaktadır. İstediğimiz her noktaya bizleri götüren ve gecesini gündüzüne katan taksiciler için harika tasarımlı bir hediye almak istemez misiniz? Taksicilik yapan akrabanıza, eşinize veya dostunuza taksicilere özel isim yazılı kupa bardak almayı bir düşünün isterseniz. Bu kupa bardağı diğer bardaklardan çok farklı! Dilerseniz sihirli bir kupa olarak satın alabileceğiniz bu kupa bardağı sevdiklerinize en özel ve güzel günlerinde armağan edebirsiniz. Üzerinde taksicilik ile ilgili figürler yer alan bu kupa bardağının üzerine hediyeyi vereceğiniz kişinin ismini yazdırmayı sakın unutmayın! Bu kupa bardağı sayesinde dinlenme zamanlarında sıcak bir çay/kahve içebilir ve sizlerin varlığını hissedebilir. 

denizci kaptana hediye kupa bardak

DENİZCİ KAPTANLARA ÖZEL KUPA BARDAK


Günlerce hatta aylarca denizler üzerinde uzun yolculuklar süren denizci kaptanlara hem sizi hatırlatacak hem de kendisini mutlu hissettirecek güzel bir hediye almayı düşünür müsünüz? Peki, böyle bir hediyeyi nerede bulacağım diye düşünüyorsanız tam da doğru adrestesiniz! Denizci kaptanlara özel kupa bardak, hediye arayışında olanlar için çok anlamlı bir hediye alternatifi olacaktır. Kupa bardağının üzerinde kaptanlık ile ilgili figürler yer almaktadır. Kupa bardağının üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırarak, kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle uzun yollara çıkıp bu kupa bardağını gördükçe ve kullandıkça sizi anımsayacaktır. Ayrıca bu kupa bardağı makinada yıkamaya dayanıklıdır fakat yazıların kalıcılığı için elde yıkamanız tavsiye edilmektedir.

Blogculara Özel Kupa Bardak

BLOGCULARA ÖZEL KUPA BARDAK


Yeniçağın mesleği olan blogcular, git gide kendilerini geliştirmekte ve kendilerinden bahsettirmektedirler. Yazma yeteneği olan hemen hemen herkesin yapabileceği yeni bir meslek grubu olan bloggerlık oldukça popülerdir. Eğer sizin de eşiniz, dostunuz veya yakın bir akrabanız bu meslek ile uğraşıyorsa onlar için çok güzel bir hediye fikrimiz var! Blogculara özel kupa bardak, sizler için hem çok güzel hem de çok anlamlı bir hediye alternatifi olacaktır. Kupa bardağının üzerine güzel bir başlık yazdırabilir veya bloğunun adını yazdırabilirsiniz. Ayrıca hediye vereceğiniz kişinin de ismini yazdırarak kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kupa bardağının üzerinde bloggerlık ile ilgili olan bilgisayar gibi figürler yer almaktadır. Bloguna her yazı yazarken veya kendisine dinlenme molası verirken bu kupa bardağından kahvesini yudumlayıp, sizleri anımsayacaktır. 

çevre mühendisi için kupa bardak

ÇEVRE MÜHENDİSLERİNE ÖZEL KUPA BARDAK


Bizler için çabalayan ve gelecek nesillere daha iyi bir çevre bırakmak adına uğraşan çevre mühendisleri için harika tasarımlı bir hediye almak ister misiniz? Her yerde bulamayacağınız bu özel hediye için şuan tam doğru adrestesiniz! Çevre mühendislerine özel kupa bardak, hediye arayışında bulunanlar için güzel bir hediye seçeneği olmaktadır. Kupa bardağının üzerine hediye vereceğiniz eşinizin, dostunuzun veya yakın bir akrabanızın fotoğrafını koyabilirsiniz. Kupa bardağının üzerinde çevre mühendisliği ile ilgili ağaç, güneş ve kuş gibi figürler yer almaktadır. Ayrıca kupa bardağının üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırmayı sakın unutmayın! Böylelikle kendisini daha özel ve anlamlı hissedecektir. Yoğun iş temposuna mola vermek istediğinde sizin aldığınız kupa bardağı ile kahvesini içerek, sizleri anımsayacaktır.

Tur Rehberlerine Hediye Kupa Bardak

TUR REHBERLERİNE ÖZEL KUPA BARDAK


Ülkemize turist gelmesi bizim için oldukça önemlidir. Bu ülkemize gelen turistlere, ülkemizi tanıtan ve gezdiren tur rehberleri ülkemiz için büyük bir önem taşımaktadır. Öğrendiği yabancı dili sayesinde turistlere fayda sağlayan tur rehberleri için çok harika bir hediye fikrimiz var! Tur rehberlerine özel kupa bardak, hem çok kullanışlı hem de çok güzel bir hediye seçeneğidir. Kişiye özel tasarlanan bu kupa bardakların ayrıca sihirli olanları da mevcuttur. Bardağın üzerine hediye vereceğiniz eşinizin, sevgilinizin veya arkadaşınızın ismini yazdırabilirsiniz. Bu sayede hediye vereceğiniz kişi kendisini daha özel hissedecek ve daha mutlu olacaktır. Bardağın üzerinde tur rehberliği ile ilgili hoş figürler yer alan bu hediyeyi sakın kaçırmayın!

Diyetisyenlere Hediye Kupa Bardak

DİYETİSYENLERE ÖZEL KAHVE KUPASI


Her hastalığa sebebiyet veren fazla kiloları almak her ne kadar kolay olsa da vermek bir o kadar zordur. Bu zorlu görevi üstlenen ve bize her türlü yardımda bulunan en önemli sağlıkçılardan olan diyetisyenler için güzel ve anlamlı bir hediye almak ister misiniz? Diyetisyenlere özel kahve kupası, hem çok şık hem de çok özel bir hediye seçeneği olacaktır. Kupa bardağınızı dilerseniz sihirli kupa şeklinde de satın alabilirsiniz. Kupa bardak üzerinde diyetisyenlik ile ilgili eğlenceli figürler yer almaktadır. Ayrıca kişiye özel tasarlanan bu kupa bardaklarına hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırmayı sakın unutmayın. Eşinize, sevgilinize veya arkadaşınıza çok güzel bir hediye seçeneği olan bu kupa bardağı her türlü özel günlerde tercih edebilirsiniz.

polis kupa bardak

POLİSLERE ÖZEL İSİM YAZILI KAHVE KUPASI


Gecesini gündüzüne katan ve ülkemiz için hiç durmadan polisler için güzel bir hediye vermek istersiniz sanırım. Polislere özel isimli kahve kupası, hem çok şık hem de çok kullanışlı bir hediye olacaktır. Bu meslek ile ilgilenen eşinize, sevgilinize veya bir akrabanıza bu kupa bardağını doğum günlerinde veya sizin için özel bir günde hediye edebilirsiniz. Kupa bardağının üzerinde polis teşkilatının amblemi yer almaktadır. Ayrıca sitemizden yapacağınız düzenlemeler ile kupa bardağının üzerine istediğiniz bir mesaj yazabilir ve hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan bu kupa bardak sayesinde, hediye vereceğiniz kişi hem kendisini daha özel hissedecek hem de daha çok mutlu olacaktır.

Atatürk ve Türk Bayrağı Kupa Bardak

ATATÜRK VE TÜRK BAYRAĞI KUPA BARDAK


Yine çok ama çok farklı bir kupa bardağı ile karşınızdayız! Doğum günlerinde veya herhangi özel bir günde gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz harika tasarımlı bir kupa bardak, eminiz ki sevdiklerinizi çok memnun edecektir. Atatürk ve Türk bayrağı kupa bardak, gören herkesin kıskanacağı türden bir hediye olacaktır. Kupa bardağının içe doğru oyuntusu olan yerde dönebilen, ahşaptan yapılmış bir Türk bayrağı yer almaktadır. Hemen üstünde ise Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası yer almaktadır. Kupa bardağının diğer yüzünde ise Atatürk’ün bir profili yer almaktadır. Kupa bardağının kullanım ömrü açısından elde yıkanması tercih edilmelidir. Oldukça anlamlı ve kullanışlı olan bu kupa bardağını sakın ama sakın kaçırmayın!

Kişiye Özel Fotoğraflı Polis Kupa Bardak

KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFLI POLİS KUPA BARDAK


Ülkesi ve milleti için her türlü ortamda korkusuzca çalışan polislerimiz için güzel bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman tam da doğru adrestesiniz! Kişiye özel fotoğraflı polis kupa bardak, hediye arayışında olanlar için uygun bir hediye alternatifi olacaktır. Kişiye özel tasarımı sayesinde gören herkesin merakını çekecek olan bu kupa bardak, sahibini oldukça hoşnut edecektir. Kupa bardağının üzerinde polis figürü olmasının yanı sıra kendi fotoğrafını da koymanız mümkündür. Ayrıca hediye vereceğiniz kişiye uygun bir mesaj veya başlık yazabilir ve ismini de yazabilirsiniz. Kendisine özel olan bu hediyeyi her gördüğünde ve kullandığında sizi anımsayacaktır ve sizlerde ona güzel bir hatıra bırakmış olacaksınız. Polis kupa bardağını almak için daha ne bekliyorsunuz?

Bilgisayar Mühendisine Özel Kahve Kupası

PROGRAMCILARA ÖZEL KUPA BARDAK


Bir siteye girmek, araştırma yapmak bizler için ne kadar basit değil mi? Peki, bu siteler nasıl oluşuyor nasıl programlanıyor hiç düşündünüz mü? Oldukça zahmetli ve kafa yormak gereken bir mesleğe sahip olan programcılar, bizlerin daha iyi bir internet keyfi yaşamasını sağlamaktadır. Bu denli önemli konuma sahip programcılar için harika bir hediye almayı istemez misiniz? Programcılara özel kupa bardak, hediye arayışında olanlar için iyi bir hediye alternatifi olacaktır. Bardağın üzerinde programlamaya ait kodlar yer almaktadır. Tabi, bu kodlar esprili bir şekilde kahve içmeye programlanmıştır. Bulaşık makinesinde yıkanmaya dayanıklı olan bu kahve kupalarını en güzel ve özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Mekatronik Mühendisine Hediye Kupa Bardak

MEKATRONİK MÜHENDİSLERİNE HEDİYE KUPA BARDAK


Son zamanların gelişen mesleği olan mekatronik mühendisliği, git gide popüleritesini arttırmaktadır. Dilediğiniz her mesleğe uygun kupa bardak bulabileceğiniz bu sitede elbette ki mekatronik mühendislerini de düşündük. Bu meslek ile ilgilenen sevgiliniz, eşiniz veya bir dostunuz var ise mekatronik mühendislerine hediye kupa bardak, özel günlerde alınabilecek en güzel hediyelerden biri olacaktır. Kupa bardağının üzerine mekatronik mühendisliği ile ilgili figürler yer almaktadır. Kişiye özel tasarlanan bu kupa bardağına hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Bu hediye sayesinde, hediye vereceğiniz kişi kendisini daha özel hissedecek ve kupa bardağından her bir yudum aldığında sizleri anımsayacaktır. Makinada yıkanmaya karşı her ne kadar dayanıklı olsa da bardak kullanım ömrünün daha uzun olması için elde yıkanması tavsiye edilir.

Acil Tıp Teknikerlerine Hediye Kupa Bardak

ACİL TIP TEKNİKERLERİNE HEDİYE KUPA BARDAK


İlk yardım konusunda uzman olan ve bizlere hayati müdahalelerde bulunan acil tıp teknikerleri için hem çok şık hem de çok anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Acil tıp teknikerlerine hediye kupa bardak, hediye arayıp da bir türlü bulamayanların yüreğine su serpecektir. Kişiye özel tasarımı sayesinde, hediye vereceğiniz kişiyi ayrı bir memnun ve mutlu edecektir. Bu meslek ile ilgilenen eşiniz, dostunuz veya sevgiliniz varsa bu kupa bardak çok güzel bir hediye olacaktır. İster doğum günlerinde ister özel bir gününüzde bu kupa bardağını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kupa bardağının üzerinde acil tıp teknikerliği ile ilgili kalp atışı figürü ve ambulans figürü yer almaktadır. Bardağın üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırmayı sakın unutmayın! Böylelikle kendisini daha özel hissedecektir.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.