26 Kasım 2020 Perşembe

thumbnail

Sevgilinize Yılbaşında Yapabileceğiniz Süprizler

yılbaşında sevgiliye sürpriz
Sevgiliye Yılbaşı Sürpriz Önerileri
Aşk hiç şüphesiz dünyanın en güzel duygusudur. Bu yüzden sevdiğiniz kalbimizin en özel yerindedir. Onunla geçirilen her an çok özel ve anlamlıdır. Özellikle özel günlerde sevdiğimiz insanla olmak isteriz. Bu özel günlerden bir tanesi de yılbaşıdır. Yılbaşında herkes sevgilisiyle farklı aktiviteler yapmak ister. Bunlara sevgiliye yapılacak sürprizler de dâhildir. İnsanlar genellikle klasik sürprizlerin yanı sıra sıra dışı sürprizleri tercih etmektedir. Bizler bu yazımızda sizlere sevgilinize yılbaşında yapabileceğiniz sürprizler için öneriler sunacağız. Sevgiliye yılbaşında nasıl sürprizler yapabiliriz? İşte sevgilisine farklı bir gün geçirtmek isteyenlerin yapabileceği bazı sürprizler.

El Emeğinizi Kullanın

sevgiliye sürpriz
Sevdiğiniz insan için sizin ellerinizle yaptıklarınızdan daha değerli bir hediye yoktur. İçerisine sevginizi katarak ördüğünüz bir kazak ya da şapka sevgilinize yeni yıl için harika bir hediye olabilir. Üstelik tam kış döneminde tam da ihtiyacı olacak bir sürpriz yapmış olursunuz. Bunun yanında kendi ellerinizle yaptığınız bir anahtarlık ya da bir kolye de partnerinizin son derece hoşuna gidecektir. Pahalı hediyelerden ziyade böyle bir hediye vermek ona olan sevginizin de bir göstergesidir. Sizin yaptığınız hediye ne olursa olsun paradan çok daha önemlidir.

Küçük Notlar Hazırlayın

sevgiliye yılbaşı sürprizleri
Sevgiyi hissettirmek çok önemlidir. Bu nedenle bayan ya da erkek hiç fark etmez seni seviyorum sözünü sevdiği insandan duymak ister. Özel günlerde bu söz daha bir önem kazanır. Yeni yıl için sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi anlatan ufak notlar hazırlayın ve ona fark ettirmeden kolay bulabileceği yerlere saklayın. Hazırladığınız notları genelde sıklıkla kullandığı alanlara koymaya özen gösterin. Çantasına, ceketinin cebine, çekmecesine, arabasının her hangi bir yerine koyabilirsiniz. Mesela yılın 365 günü için her güne bir aşk mesajı kavanozu ilginizi çekebilecek romantik hediyelerden biridir. Aşk Dolu Kavanoz için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. 


Sinemaya Gidin

sevgili ile sinemaya gitmek
Romantik filmler çiftlerin vazgeçilmez aktiviteleri arasında yer alırlar. Yeni yılda sevgilinizi sinemaya götürün. Yeni yıla el ele, romantik bir film izleyerek girmekten daha güzel ne olabilir ki. Sinema önerimize sıcak bakan insanlar için özel sinemaları öneriyoruz. Partnerinizle baş başa romantizmin doruklarına çıkın. Evim sensin, Bana Adımı sor, Aşk kırmızı, Sadece sen, Aşk sana benzer gibi filmleri aşk dolu dakikalar geçirmek isteyen partnerler için öneriyoruz. Peki, sadece romantik filmler mi izlenebilir? Tabi ki bu tercih size kalmış. Genelde çiftler romantizmi tercih ederler ancak farklı türlerde filmler de izlenebilir. Tercih tabi ki sizin.

Anıları Canlandırın

sevgiliye yılbaşı sürprizi
Erkekler bayanlara göre çok daha unutkandırlar. Bu nedenle zaman zaman çiftler arasında tatlı atışmalar olur. Bayanların ilk tanıştığımızda üzerimde ne vardı sorusuna erkeklerin pek çoğu cevap veremezler. Partnerinize ilk tanıştığınız günü yeniden yaşatın. İlk günkü kıyafetlerinizi giyin, eşsiz bir sofra hazırlayın ve yeni yıla ilk heyecanlarınızın size yaşatacağı eşsiz mutluluk eşliğinde girin. Güzel günleri hatırlamanın sevginizi daha da güçlendireceğini aklınızdan çıkarmayın.

Yılbaşına Özel Romantik Bir Sofra Hazırlayın

Özel Bir Sofra Hazırlayın
Çoğunlukla insanlar yeni yılı dışarıda kutlamayı tercih ediyorlar. Ancak siz partnerinizle bunun tam tersini yapabilirsiniz. En az bayanlar kadar harika yemekler yapan erkeklerin de olduğunu biliyoruz. Sevgilinizi şaşırtın ve ona harika bir sofra hazırlayın. Sofranıza yeni yılın vazgeçilmezi olan yılbaşı hindilerini de eklemeyi unutmayın. Partnerinizin en sevdiği yemeklerin yer aldığı bir sofra onu fazlasıyla mutlu edecektir. Tabi sofranın mum ışığıyla taçlandırılması gerektiğini de vurgulamak gerekir.

Partnerinize Kısa Bir Film Hazırlayın

yılbaşı sürprizi
Sinemaya gitmek yeni yıl için güzel bir sürprizdir. Peki, Sinema yerine Partneriniz için bir film hazırlamayı hiç düşündünüz mü? Bunu yapmak fazlasıyla zahmet gerektirir. Size hayatınızın en özel, en duygu dolu anlarını yaşatan sevdiğiniz için biraz uğraşa değmez mi? Cevabınız kesinlikle değerse bu sürpriz sevgilinizde tarifi olmayan duygular yaratacak. Ona kendi aşkınızı anlatan bir film hazırlayın. Kendi hikâyenizi film ile partnerinize tekrar yaşatın. Böylece sizin onu ne kadar sevdiğinizi görsün. Çevrenizdeki insanlarla bunu çok rahat yapabileceğinizi düşünüyoruz. Bu sadece yaptığınız süre için değil, ilerisi içinde unutulmaz bir anı olarak kalacaktır.

Yeni Yılı Farklı Bir Şehirde Geçirin

sürpriz yılbaşı

Eminiz ki hepinizin gidip görmek istediği yerler vardır. Yeni yılda sevgilinizi gitmek istediği yere götürerek hayalini gerçekleştirmek onun için dünyanın en özel sürprizi olabilir. Ciddi maddiyat gerektirmeyen ancak partnerinizi fazlasıyla sevindirecek olan bu sürprizi için erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Uçakla gidip döneceğiniz için Bu detaya dikkat etmekte fayda var diye düşünüyoruz. THY'nin yılbaşına özel kampanyalı uçuş tarifelerini takip edebilirsiniz. Eğer partnerinizin böyle bir hayali yoksa doğal güzellikleri olan şehirleri tercih edebilirsiniz.

Hediyenizi Verirken Heyecan Katın

sevgiliye sürpriz
Partneriniz için yeni yılda harika bir hediye seçmek yeterli mi? Bizce çok da yeterli değil. Sevgilinize alacağınız hediyeyi seçtikten sonra en önemli konulardan bir tanesi de ona hediyeyi nasıl vereceğinizdir. Bunun pek çok farklı yöntemi var ancak biz sizlere en romantik olanını öneriyoruz. Sevgilinize aldığınız hediyeyi evin her hangi bir yerine saklayın. Daha sonra eve girdiğinde gözüne çarpacak bir yerden başlayarak hediyesini bulması için ona ipuçları veren ve onu ne kadar sevdiğinizi hissettiren ufak notlarla onu hediyesine götürün. O evin içerisinde koştururken sizin sevgi sözcükleriniz kalbini ısıtacak ve hediyesini gördüğünde hissettiği en güçlü şey sizi ne kadar sevdiği olacaktır.


Partnerinize Leziz Kurabiyelerle Aşkınızı Anlatın

sevgiliye yılbaşı sürprizi
Bu sürpriz özellikle bayanların dikkatini çekecek. Partnerinize ellerinizle kurabiyeler hazırlayın ve üzerine ona hissettiğiniz duyguları harf harf yazın. Bu işlemi çikolatayla, fındıkla ya da meyve parçalarıyla yapabilirsiniz. Kendi tercihinize göre ister her kurabiyeye tek harf, ister tek kelime yazarak sevginizi ona en tatlı şekilde sunabilirsiniz. Aynı işlemi kek, pasta gibi çeşitlerde de uygulayabilirsiniz. Sevgilinize kurabiye sürprizi yapmak istiyorsanız, bu siteyi inceleyebilirsiniz. Butik Kurabiyeler


Sevgilinizin Yapmaktan En Çok Keyif Aldığı Aktiviteyi Yaparak Yeni Yıla Girin

sevgiliye romantik sürpriz
Hepimizin yapmak çok keyif aldığı şeyler vardır. Erkekler genellikle maç izlemekten ya da oyun oynamaktan keyif alırken bayanlar kitap okumak, magazin programları izlemek gibi aktivitelerden keyif alırlar. Cins ayrımı olmaksızın insanlar partnerlerinin zevklerine önem vermelerinden memnun olurlar. Siz de böylesine güzel bir günde sevgilinizin yapmaktan en çok keyif aldığı şeyi onunla birlikte yapın. Böylece partnerinize onun keyif aldığı şeylere ne kadar değer verdiğinizi göstermiş olursunuz. O gecenin partneriniz için unutulmayacak gecelerden biri olacağına emin olabilirsiniz.


Partnerinizin Resimlerini Sevgi Sözcükleri İle Süsleyin

yılbaşı sürprizleri
Maddiyattan çok maneviyata önem verenler için bu fikrin kaçırılmayacak kadar özel olduğunu düşünüyoruz. Eminiz ki sevgilinizin fotoğrafları evinizin en güzel yerlerinde yerini almıştır. Neden partnerinizin güzelliğini ona olan duygularınızı anlatacak sözcüklerle taçlandırmayasınız. Yapacağınız şey son derece kolay. Sevgilinizin resimlerini evinizin her köşesine asın. Yanlarına ona olan hislerinizi ifade eden cümleler olan ufak notlar yapıştırın. Partneriniz hem kendisini, hem sevginizi görsün.
sevgiliye yılbaşı sürprizi
Aşkınızı partnerinize en iyi şekilde hissettirecek sürprizler konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık. En büyük hediyenin ona olan sevginiz olduğu gerçeğini unutmadan sizlere verdiğimiz fikirlerden yararlanarak dünyaları verseniz az gelecek partnerinizi şaşırtacak sürprizler yapmanızın sevginizi güçlendireceğine inanıyoruz. Tabi ki bunlar bizim önerilerimiz ancak sizler de kendi hayal gücünüzü kullanarak farklı sürprizler hazırlayabilirsiniz. Aşkınızın her daim ilk günkü güzelliği ile kalmasını temenni ediyoruz.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.