27 Ocak 2017 Cuma

thumbnail

Sevgililer Gününde Sevgilinize Gönderebileceğiniz Mesajlar

Hayatta en çok bize moral veren kuşkusuz sevdiklerimiz oluyor. İnsan sevgiden aldığı gücü başka hiçbir şeyden alamıyor. Dolayısıyla insan sevdiğine ne yaparsa yapsın yine de az kalır.
Bazı sevgiler vardır ki hiçbir kelime ifade edemeyecek kadar büyüktür. İnsanlar sevdiğine en güzel şekilde ifade etmek ister sevdiğini. Sevgili her zaman kendisine değer verilmesini ister. Bu bazen küçük bir şey de olabilir. Örneğin ona olan bağlılığınızı samimiyetle ona göstermeniz onun için çok büyük bir öneme sahip oluyor. Sevgili için heyecanın birçok yolu vardır. Yeri geldi mi sürpriz bir yemek veya bir buket çiçek gibi. Sevgililer Günü için bazen bir mesaj bile çok büyük bir önem taşıyor. Sevgililer günü için bizde sizler için en güzel mesajları hazırladık. 


Sevdiğim bir gün değil bir ömür geçirmek istiyorum seninle. 
Mutlu olacaksın, güleceksin hep benimle.
Sana dünyaları sunmak istiyorum,
Önüne güller sermek istiyorum sımsıkı saran ellerimle. Sevgili için büyülü aşk sözleri söylemek için şair ya da sanatçı olmaya gerek yok. Ona sevdiğinizi en sade ve inandırıcı yöntemle söyleyin. Her şey maddiyat üzerine kurulmamalı. Maddiyat yarısını oluşturan bir olgudur. Diğer yarısı da duygulardır. Duygular ne kadar karmaşık olsa da hedefe ulaşmak insanın elindedir. Bununla birlikte duygulara tercüme olmak sevgilinin en büyük isteğidir. 


İnsan sevip sevilince bir başkadır. Hayat daha pozitif ve güzel oluyor o zaman. Hayatta her şeyi göze alan biri olabiliyor mesela. Birçoğu heyecan içinde özel günleri bekler. Sevgililer yılda çeşitli durumlarda özel günlere sahiptirler ama en özeli sevgililer günüdür. Bugün için bizden size hediye olarak güzel mesajlar yazmak olacak. Sevgiliye güzel mesajlar yazabilmek her zaman için kolay değil tabi ama imkânsız olarak da bakılmamalı. Bir mesaj daha geliyor işte; 


Bir gün yaşamak üzere yola çıktım seninle. 
Yıllar sürecek bir güne var mısın benimle. 
Asla tükenmeyen duygularımla,
Sevgimle geldim bir de sana sonsuza kadar severek bakan gözlerimle.Sevgi için söz dizi üretmek hiçbir zaman yeterli olmaz çünkü sevmek ve sevilmek bambaşka güzel bir lütuftur yaratandan insanlara. İnsanoğlu yaratılmışların en özelidir. En özel yaratılan insanlar için sevgi yaşamın en temel ihtiyaçlarından biridir. Hepimiz sevmek sevilmek isteriz. Sevgisiz kalan her insan robotlaşmaya mahkûm olur. İşte bu yüzden sevgili çok kıymetlidir. Sevdiğimize özel günleri nasıl ve ne şekilde daha özel kılabiliriz diye soru işaretleri varsa aklınızda hepsini atın bir kenara. Onun için küçücük de olsa bir aktivite yapmanız bile oldukça önemli. Onun için işlerinizi erteleyin bir süreliğine. Kısa süreliğine de olsa bunu yapmanız sevdiğinizi hiç düşünmediğiniz kadar çok memnun eder. Ona işinizden çok daha fazla değer verdiğinizi gösterin. Hiç yapmak istemediğiniz bir şey varsa o yapmayı istiyorsa gözünüzü karartın ve onun için yapın. Örneğin salıncağa binip çocuklar gibi sallanın. Ona sevginizi her yolda gösterin. Sevgililere özel mesaj olarak aşağıda bir örnek daha verebiliriz.


Sevmenin her günü özeldir sevilen sen olunca.
Bir gün değil her gün güzeldir yanına varınca.
Her gün sevgililer günü benim için, 
Hayatıma senin gibi biri girince.


Sevginin kıymeti hiçbir şey ile kıyaslanamaz. Gözlerde ki ışık ilahi bir nimettir bütün sevilen insanlar için. Dünyaya kaç kere gelse de insan bir kere sevileni daima sevmek ister. Birlikte sonsuza dek kalmak ister. Ona her şeyini vermek ister. Bir sevgi bir dünyadır sevilmenin tadını bilene. İnsan gerçek anlamda hayatta bir kez sever bir daha aynısını yaşayamaz ne kadar denese de.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.