2 Şubat 2017 Perşembe

thumbnail

Sevgililer Günü Sürpriz Hediyeleri

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri
Yaklaşan sevgililer günü herkesin sevdiği için özel bir hediye arama çalışmalarına girdiğini göstermektedir. Partnerinizi şaşırtacak ve bir o kadar mutlu edecek hediyeleri sizler için bir araya getirerek kolaylık sağlayıp, sizlere fikir vermeye çalıştık. Sevgililer günü sürprizi sizler içinde oldukça zor bir seçimi de beraberinde getirmektedir. Bu özel günde ilişkinin uzunluğu da seçilecek olan hediye konusunda bireyleri etkilemektedir. Sevgililerinize alacağınız bu özel hediyeler hem bu özel günü hem de birbirinize olan aşkınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı olacaktır. Daha çok aşkın, tutkunun ve kırmızının da günü olarak bilinen bu gün tüm dünyada aynı tarihte kutlanarak her yerde aşkların tazelenmesine de yardımcı olmaktadır.

Sevdiğiniz Kadına Alabileceğiniz Hediyeler

sevgililer günü
Sevdiğiniz kadına aşkınızı en güzel şekilde yansıtmak istiyorsanız bunu hem sempatik hem de sevimli ve şirin olan bir ayıcık yardımıyla bir sepet hazırlayarak yapmak mümkündür. Bir bayanı mutlu etmek oldukça kolay olduğu için bunu yaparken sevimli pelüş ayıcıklardan faydalanmak çok kolaydır. Ayrıca sevdiğiniz için hazırlayacağınız kalpli notlarda sevimli ayıcığınızın yanında onu çok fazla etkileyecek güzel notları düşmenizi sağlayacaktır. Yanında alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hediye de sevginizi ve aşkınızı temsil eden sonsuzluk simgeli kolye de sevgilinizi çok mutlu edecek bir hediye olarak sizin sepetinizde yerini alabilir. Aşk sepeti sevgililer günü hediyeleri olarak düşünülebilecek sadece bir tanesidir.


Sevgilinize Sihirli Bardak

sevgililer günü sürprizi
Kız arkadaşınıza alabileceğiniz ilginç ve değişik hediyelerden biriside sihirli bardaktır. Onunla olan güzel bir kareyi hem ölümsüzleştirirken hem de her gördüğünde mutlu olmasını sağlayacak bir hediyedir. Kupaya sıcak su koyduğu zaman biranda sevdiği bir kareyle karşılaşması kız arkadaşınızı çok sevindirecektir. Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edeceğiniz bu hediye 2 tane fotoğraf seçip paylaşmanız sonucunda bardakta yerini alacaktır. Boşken siyah bir görüntüye sahip olan sihirli bardak sıcak su koyulduğu zaman beyazlayarak baskıyı da yansıtır. Akıllardan çıkmayacak bir sürpriz olarak hediye seçenekleri arasında değerlendirilebilir. Sihirli kupaların son zamanların en çok satan hediyeleri arasında olduğunu da hatırlatmakta fayda vardır.


Kadınların Vazgeçilmezi Çikolata

Bayanların vazgeçilmezleri arasında başı çeken bir hediye olarak karşımıza çıkan çikolatalar günden güne şekil değiştirmektedir. Özel günlerden birisi olan Sevgililer günü de çikolatanın şekil değiştirerek erkeklerin tercih edeceği bir alternatif hediye seçeneği olarak yerini almaktadır. Sevdiği insana vermek istediği mesajı çikolatalar aracılığıyla söylemek isteyen beyler çikolatanın üzerine notlarını düşerek sevdiği kadına bu özel günde farklı bir jest yapacaklardır. Bu çikolatalar üzerine en çok yazdırılan notlar arasında Seni çok seviyorum, Aşkımsın, Her şeyimsin, İyi ki varsın, kiss me, ı love you vb. gibi kelimeler yer almaktadır. Oldukça kısa bir not gibi görünse de çikolatayla buluşunca dünyanın en güzel hediyesi olarak tercih edilmektedir.

Yastıklar Oldukça Tatlı

Romantik Ponçik Sevgililer Kare Yastık
Eşinizle kutlayacağınız ilk sevgililer gününüzde tercih edeceğiniz hediyelerden biri de evinizde kullanabileceğiniz ve eşinizin hiç beklemediği o sevimli yastıklardır. Ayrıca eşiniz uykuyu çok seviyorsa yastık tercih etmenizde oldukça etkili bir seçenek olacaktır. Sevgi yastığı olarak adlandırabileceğiniz bu yastıklara sevgilinizin en çok hoşuna gidebilecek bir dizaynda baskılar yaptırmanız mümkündür. Sadece çizimleri kullanabileceğiniz gibi yazıları da kullanabilme imkânına sahipsiniz. Sevdiğiniz insana unutulmaz ve bir o kadar da farklı bir özel gün hediyesi olacaktır. Bir tane ya da iki tane tercih edeceğiniz bu yastıklar aşkınızı yansıtacak mesajları üzerinde barındırdığı için bu kılıflarla sevginizi tekrar alevlendirebilirsiniz.

Eskimeyen Müzik Kutuları

sevgililer günü hediyesi
Kadınların yaşı ne olursa olsun her zaman bir yanları çocuk kalmaktadır. Küçükken oldukça çok sevdikleri müzik kutuları kaç yaşında olurlarsa olsunlar hediye edildiği zaman onları çok mutlu etmektedir. İçlerinde ki çocuğun dışına çıkmasına sağlayarak bu özel günde sevimli birer kız çocuğuna dönüşmelerine yardımcı olacaktır. Sevdiği erkek tarafından aldığı müzik kutusunu odasının en güzel yerine koyup onunla mutlu olmasını bilen o kadın o özel gün olan sevgililer gününün en değerli hediyesini almış olacaktır. Müzik kutuları genelde nostaljik bir hediye kategorisine girse de son zamanlarda oldukça fazla şekil ve özellikte bir çok müzik kutusu raflarda o özel alıcılarını beklemektedir.

Sevgiliye Özel Vosvos - Sevimli Arabalar

Son zamanlarda özel günlerde tercih edilen hediyeler arasında oldukça sık rastlananlardan birisi de arabalardır. Genellikle nostaljik modellerin tercih edildiği, süslendiği, isimlerin yazıldığı bu arabalar kız arkadaşınıza verilebilecek güzel hediyelerden birisidir. Bu arabalar dekoratif bir süs eşyası olarak tercih edildiği için oldukça küçük boyutlara sahiptir. Tercih edeceğiniz arabaların modelini ve rengini seçmede oldukça geniş bir seçeneğe sahip olduğunuzdan sevgilinizin zevkleri doğrultusunda hareket etmeniz mümkündür. Hediye arabalar sevimlilikleri sayesinde aşkınızı tazeleyeceğiniz bu özel günde tercih edeceğiniz ufak hediyelerden biridir. Ayrıca git gide anlamını yitiren birçok hediye yanında bu şirin ve tatlı arabalar sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler arasında yerini almaktadır.


Sevgiliye Hediye Esprili Aşkbiyotik - Aşk İlacı 

Sevgilinize klasik sevgililer günü hediyesi yapmak yerine oldukça farklı ve ilginç bir hediye tercih etmek mi istiyorsunuz? Son zamanların oldukça farklı hediyelerinden biriside aşk ilacı olarak karşımıza çıkar. Unutulmaz bir hediye olarak tercih edeceğiniz bu ilacı verirken sevdiğinize reçete yazmayı da unutmamalısınız. Bir günde sabah akşam sürekli bu ilacı alması gerektiğini söyleyerek onun gülümsemesine ve hediyenin de yapacağınız espri ile taçlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Değişik bir hediyeyle ilginç bir sevgililer günü geçirebilirsiniz. Aşkınızın sizi hasta ettiğini ve iyileşmek içinde bu ilaçları kullanmanız gerektiğini belirterek sevgilinizle ilaçları birlikte kullanmanız gerektiğini söyleyerek aşkınızın ne kadar büyük olduğunu belirtebilirsiniz.


Sevgiliye Özel Oscar Hediyesi

Sevgilinize verebileceğiniz en iyi sevgili Oscar ödülü onu oldukça şaşırtacaktır. Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu ve bu ödüle layık olduğunu belirterek vereceğiniz hediye onu mutlu edeceği gibi sevgisi içinde gurur duymasını sağlayacaktır. Klasik hediyelerin dışına çıkılarak tercih edeceğiniz bu ilginç ödül farklılık yaratmanıza da yardımcı olacaktır. Esprili olan bu hediye sevdiğinizin tüm beklentisini karşılayacak cinsten bir tercih olacaktır. Oldukça prestijli olan bu hediye ile sevgilinize duygularınızı hissettirebilirsiniz. Ayrıca bu hediyeyi yıllarca saklayabileceği için her gördüğünde sizin sevginizi tekrar hissetmesine de yardımcı olacaktır. Tercih edilebilecek ilginç hediyelerden birisi olan Oscar ödülüne her yerde kolaylıkla rastlamak mümkündür.

Sevgiliye Kitap

Sevgililer günü için orijinal ve özel bir hediye bulmak isteyenlere tavsiye edilebilecek hediyeler arasında ona özel olarak tasarlayıp yazdıracağınız kitaplar son zamanların trend hediyeleri arasında yer almaktadır. İster evli olun ister sevgili sevdiğinizin alabileceği en özel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Yazarı siz olacağınız için istediğinize hediye etmekte de özgürsünüz. Yazacağınız kitabın içinde ona olan sevginizden, aşkınızdan, mutluluğunuzdan bahsettiği gibi anılarınızı ölümsüzleştirmek içinde farklı bir fırsat sunmaktadır. Yapacağınız kitap sürprizi söz uçar yazı kalır sözünün değerini yansıtacağı için aşkınızın da yazılarak kalıcı olacağını yansıtmanıza olanak sağlayacaktır. Seneler sonra bile anlamını yitirmeyecek olan bu özel hediyeyi sizin için özel olan birine hediye etmeyi en özel güne bırakmayı unutmayın.

Kalp Şemsiye

Sevdiğiniz kadına hediye edebileceğiniz kullanışlı bir şeyler ararken tercih edebileceğiniz hem romantik hem de Özel bir ürün olarak kalp şemsiye önerilebilir. Özellikle de yağmurlu havaların romantik anlara dönüşmesini sağlayacak olan ve kendini değerli hissettirecek bu şemsiye kız arkadaşınıza sevgilinize eşinize alınabilecek özel bir hediyedir. Sevgililer günün de vazgeçilmez hediyelerinden biri olarak tercih edilebilecek olan bu hediye sevgilinizi çok mutlu edecektir. Ayrıca mevsim şartlarının da sevdiğinizi zorlayacağı bu günlerde alacağınız bu hediyeyle hem kendini korumasına yardımcı olacağınız gibi hem de sizi hatırlayarak romantik gezilere de birlikte çıkabileceğiniz bir hediye olarak size eşlik edecektir. Alternatif bir sevgililer günü hediyesi olabilir.

İsimli Çerçeveler

Sevgilinizle çekindiğiniz özel kareleri koyabileceğiniz ve aşkınızı yansıtacağınız o fotoğrafları taçlandıracak çerçevelerde sevgilinize hediye edilebilecek en özel seçeneklerden biridir. Sevgiliye Özel İsimli Çerçeve, isminden de anlaşılacağı gibi isimlerin çerçeveye işlenmesi ile elde ediliyor. Tek yapmanız gereken en romantik fotoğraflarınızdan bir tanesini Sevgiliye Özel İşlemeli Çerçeveye yerleştirip 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri nin en güzellerinden bir tanesi olarak sevgilinize vermek. Her baktığında unutulmaz ve en özel anılarınızı göreceği bu çerçeve aşkınızı yansıtacak en sıcak hediyelerdendir. Kız arkadaşınızı mutlu edecek bu güzel hediyeyi tercih etmeniz onun size olan askını alevlendirerek sevgi bağlarınızı güçlendirecektir. Hediye fikirleriniz arasına bunu da eklemenizde fayda var.

Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı

sevgililer günü sürpriz hediyesi
Birlikte mutluluğunuzu peşinizde sürüklediğiniz bir ilişkiye sahipseniz sevdiğiniz sevgili sertifikasına layıktır. İçinizde sakladığınız o romantik cümleleri dışarı çıkarıp hediye edeceğiniz sertifikaya tüm özel sözleri yazabilirsiniz. Aşkınızın ne kadar önemli ve değerli olduğunu sertifikanızla herkese gösterebilirsiniz. Üzerinde hem sizin hem sevgilinizin adının yazıldığı Sevgililer Gününe İçin Yılın Sevgilisi Sertifikası aşkınızın sembolü olacak. Bu sertifika evlenip çoluk çocuğa karıştığınız zaman göstereceğiniz güzel bir anı olarak evinizde kalacaktır. Sevgililer Günü İçin hazırlanmış Yılın Sevgilisi Sertifikası sevgililer gününde sevgiliye verilebilecek en güzel ve özel hediyelerden biridir. Bu romantik hediye sizi sevdiğiniz kızın hayran bakışlarıyla karşılaştıracak ve hem sizin hem de onun mutlu olmasını sağlayacaktır. 

Aşk Kavanozları Bir Harika

Sevdiğiniz kız İçin hazırlayacağınız 365 gün İçin tek tek özel olarak yazdığınız romantik sözlerin ve notların yazıldığı aşk kavanozu onun mutlu olmasını kolaylıkla sağlayacaktır. Sevdiğinize onu ne kadar çok sevdiğinizi her gün özel olarak hatırlatmak için, birbirinden farklı 365 romantik mesajın bulunduğu şık bir kavanoz. Bu Aşk Kavanozu kullanmanın tek bir kuralı bulunmaktadır. İçindekiler Yüksek dozda sevgi içerdiği için bu kavanozdan günde yalnız bir not seçmeniz gerekiyor. Bütün bir yıl boyunca en çok hatırlanacak hediye olacak bu olacaktır. Özel olarak hazırlanan bu kavanoz bir Yıl boyunca her gün için ayrı olan bir aşk mesajını aşk dolu kavanozla sevgilinizle buluşturacak.

Sevgili Şampanya Kadehleri

Sevdiğinizle unutulmaz bir akşam yemeği geçirmek istiyorsanız hediye kategorisinde oldukça büyük bir yer kaplayan kişiye özel kadehler bu özel günde sevgiliye hediye edilebilecek bir hediyedir. Aşk İçin bu fikir oldukça değişik bir karar olacaktır. Bir şişe şampanya ile Size Özel Şampanya Kadehleriyle sevdiğinize sürpriz yaptığınızı bir düşünün. Sevdiğiniz hazırlayacağınız bu romantik jest karşısında nasıl da şaşıracak ve mutlu olacak. Bu yüzden Hadi o zaman, vakit kaybetmeyin ve kadehleri sevgilinize hediye edin. Sizlere Özel Şampanya Kadehlerin üzerine isimlerinizi ve dilediğiniz her tarih yazılabilir. Kadehlerin üzerine yapılacak bu işleme, lazer ile kazıma yöntemiyle yapılıp kadehten çıkmamaktadır. Sizlere Özel Kadehlerinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Fotoğraf Baskılı Özel Duvar Saati

Kişiye özel olarak tasarlanabilen bu ahşap saatler sevginizle bir anlam kazanmaktadır. Sevgilinizle aranızda olan ilişkinizde yakalayabileceğiniz mutluluk bir duvar saati kadar yakınınızda olacaktır. Hayatınızda bazı insanlar vardır ki sadece yanınızda olması bile sizin için dünyalara değerdir. Yanınızda olmadığında ise sizin için hiçbir şeyin anlamı olmaz. O sizin yanınızda yokken günler, saatler hatta saniyeler bile çok zor geçer. İşte hayatınızdaki o özel insana hediye edeceğiniz Özel Ahşap Duvar Saati alternatifler arasındadır. Ahşap saate lazer işleme yöntemi ile yazılan yazılar zamanla silinmeyeceğinden uzun süre kullanılabilecek sizin için çok anlamlı ve özel bir hediye olacaktır.

Sevgiliye Özel Romantik Hediye Sepeti

İlişkide romantiklik hayat kurtaran bir püf noktadır. İlişkinize can katarak heyecan kazanmanıza yardımcı olur. Kız arkadaşınıza hediye edeceğiniz içerisinde kalpli kâğıtlarda notların yazılı olduğu, çikolataların yer aldığı ve bir adet gülünde bulunduğu kalpli kutu içerisinde birleştireceğiniz bu anlamlı parçalarla sevgililer günü için güzel bir hediye hazırlamış olabilirsiniz. Kadınları etkileyebilecek olan çikolatanın ve özel bir anlamı olan kırmızı gülün bir arada tercih edilerek kullanılması doğru bir seçim olarak göze çarpacaktır. Ayrıca hazırlayacağınız hediye sepeti kendi kelimelerinizin yer alması hediyeye daha da güzel bir anlam katmaktadır. Buda sevdiğinize kendi Emeklerinizle bir hediye hazırladığınızı göstererek bu hediyeyi çok seveceğini göstermektedir.

Pırlanta Yüzükler

Sevdiğiniz kadını etkilemek için pırlanta demeniz yeterlidir. Akan suları durduran pırlantalar hiçbir hediyenin yerini tutamayacak kadar özel bir tercihtir. Mutluluğu ve aşkı yaşadığınız sevgilinize yüzük alarak o parıltıyı gözlerinde görmeniz mümkündür. Oldukça fazla çeşide ve tipe sahip olan yüzüklerden sevdiğinizin zevkini yansıtacak olanı seçmek zor olmasa gerekir. Aşkınızı yansıtacak kalpli yüzükler bu özel gün için daha anlamlı olacaktır. 14 Şubat’ta hayatınızdaki en özel kişiye vereceğiniz bu yüzük hem bu özel günün anlamını yansıtmalı, hem sevdiğiniz kişinin ruhunu okşayacak zarafeti taşımalı, hem de ona karşı hissettiğiniz duyguların tercümanı olabilmelidir. Bu özel günde yüzükle sevgilinize unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi verebilirsiniz.

Kişiye Özel Çift Saatleri

Sevdiğinizle birlikte takabileceğiniz ve onunla aynı zamanı aynı anda yaşayabileceğiniz saatlerin anlamı çok güzeldir. Kız arkadaşınızla takacağınız saatlerin üzerine isimlerinizi, sizler için anlamı olan tarihleri işletmeniz de mümkün olabilmektedir. Sonsuzluğa kadar gidecek olan aşkınızın zamanının aynı saatlerle birlikte geçeceğini düşünerek ve yanına da böyle bir not düşerek bu anlamlı hediyeyi Sevgililer günü için tercih edebilirsiniz. Sevgilinizle uyum sağlayacağınız çift saatleri hoş bir görüntüye de sebep olacaktır. Daha çok sevgililerin kullanmayı tercih ettiği bu hediye yaklaşan Sevgililer günü içinde vazgeçilmez hediyeler arasında yerini almıştır. En sevdiğiniz özellikteki saatleri alarak anlamlı olan o günde sevgilinize hediye etmenizin zamanı geldi.


Kurabiyeler 14 Şubatın Vazgeçilmezi

Bu özel günde oldukça fazla rağbet gören ve gönülleri fetheden hediyelerden birisi de sevdiğinize aşkınızı anlatan kurabiyelerdir. Üzerinde söylemek istediğinizi anlatan figürlerin ya da yazıların yazılı olduğu kurabiyeler bu özel gün içinde farklı hediye seçenekleri arasındadır. Şeker hamurundan yapılan bu kurabiyeler tatlı yerken tatlı düşünceleri sizin hissetmenizi sağlayacaktır. Alacağınız hediyenin pahalılığı ya da büyüklüğü hiçbir zaman önemli olmadığı İçin değişik fikirlere açık olan bireyler için butik kurabiyeler farklı bir alternatiftir. Alacağınız hediyenizde sizden de bir şeylerin olması her zaman kutladığınız özel günler için romantik bir hediye olmasını sağlar. Sevgilinize eşi ve benzeri olmayan hediyelerden olan bu kurabiyeler ile tatlı bir özel gün hediyesi verebilirsiniz.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.