3 Mart 2017 Cuma

thumbnail

Yaşayan Kolye

çiçek kolye
Bir bayanın en önem verdiği aksesuarlardan biri de kolyelerdir. Boyunlarını süsleyen değerli kolyeler bayanları cezbedici özelliktedir. Süslerine önem veren, kendine bakmayı seven hanımlar için aksesuar olmazsa olmazdır. O yüzden eğer bir bayana hediye almayı düşünüyorsanız kesinlikle ilk tercihiniz kolyeler olmalı. Fakat artık hediyeler sıradanlıktan kurtulup sıra dışı şeyler istiyor. Hem karşı tarafı mutlu etmek hem de kendini yaratıcı fikrinizi ortaya koymak istiyorsanız yaşayan çiçek kolye tam da size uygun bir hediye olacaktır. İster annenize ister kardeşinize isterseniz de eşinize… Her tarza ve her yaşa uyum sağlayan kurutulmuş çiçek kolyeler herkesin çok ama çok hoşuna gidecek. Yaşayan kolye, kolye ucunda el yapımı gerçek kurutulmuş çiçeklerden oluşmuş bir kolye çeşididir. Yeni trend yaşayan kolyeler her bayanın sahip olmak istediği türden bir kolye. Çünkü bu kolye ile sevdiklerinize hem bir çiçek hediye etmiş oluyorsunuz hem de bir kolye. Bir taşla iki taş vuracağınız bu hediye bu seneye damgasını vuracak! Ayrıca yaşayan kolyeler ile sevdiklerinizi bir çiçekmiş gibi hissettirebilirsiniz. Yaşayan kolye nerede satılır diye düşünüyorsanız cevabı burada! İnternet sitemizde birkaç tık ile kolayca ulaşabileceğiniz yaşayan kolyeler sizleri hiçbir zahmete sokmayacak! Mağaza mağaza gezinmeden oturduğunuz yerden sevdiklerinizi mutlu etmek artık çok kolay! Yaşayan kolye fiyatlarına değinecek olursak sizleri hiç zora sokmayacağını söyleyebiliriz. Oldukça uygun fiyatlı bu kolyeler sayfamızda sizleri bekliyor. Çiçek gibi olan sevdiğiniz bayanları mutlu etmek için daha ne bekliyorsunuz? Aradığınız ve daha fazlası hepsi bu sayfada!

Yaşayan Çiçek Kolye Mavi Papatya

Mavi Papatya Yaşayan Çiçek Kolye
sipariş butonu
Eşiniz veya sevgiliniz için sıradan hediyeler almaktan sıkılmadınız mı? Eminiz ki bu durum hem sizi hem de karşınızdakini epey bir bunaltmıştır. O halde sevdiklerinizi çok mutlu edecek harika bir hediye önerisi ile karşınızdayız! Yaşayan çiçek kolye mavi papatya her bayanın sahip olmak isteyeceği bir kolye. Çinko alaşımdan üretilen kalp şeklindeki kolye ucu hediyenize oldukça romantik bir hava katmaktadır. Kolye ucunun içerisinde gerçek kurutulmuş mavi papatyaların bulunduğu bu kolyeyi sevdiklerinize armağan ettiğinizde yüzündeki tebessümü görebileceksiniz. İster doğum gününde isterseniz de yıl dönümünde… Her türlü özel günde tercih edebileceğiniz bu özel kolyeyi sakın kaçırmayın!

Yaşayan Papatya Kolye

yaşayan çiçek kolye
sipariş butonu
Kadınlar bir çiçektir diye söyleyenler ne de haklı! Çiçek gibi olan bayanlarımız için çiçekten bir hediye almak istemez misiniz? Yaşayan papatya kolye sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en özel ve en güzel hediyelerden bir tanesi. Çinko alaşımdan üretilen kalp şeklindeki kolye ucu hediye vereceğiniz kişiyi oldukça etkileyecektir. Yaşayan papatya kolye sayesinde romantik yönünüzü ortaya çıkartabileceksiniz. Özel tasarımlı yaşayan kolye hediye vereceğiniz kişiyi çok ama çok mutlu edecek. Kalpli kolye ucu içerisinde mor renkli kurutulmuş papatyalar yer almaktadır. Herhangi bir özel günde tercih edebileceğiniz bu kolye, gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. Ayrıca fiyatı da oldukça cazip olan bu anlamlı hediyeyi sevdiklerinize almak için daha ne bekliyorsunuz?

Yaşayan Kolye Turuncu Beyaz Çiçek

yaşayak kurutulmuş çiçek kolyeler
sipariş butonu
Bayanlar için aksesuar olmazsa olmazlar arasındadır. Güzelliğine önem veren bayanlar için çok şık bir hediye fikrimiz var! Yaşayan kolye turuncu beyaz çiçek desenleri ile gören herkesi büyülüyor! Çinko alaşımdan üretilen kalp şeklindeki kolye ucu hediyenize oldukça romantik bir hava katacaktır. Kalpli kolye ucu içerisinde yer alan turuncu beyaz kurutulmuş çiçekler gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. Her bayanın sahip olmak isteyeceği bu kolyeyi sevdiklerinize armağan ederek onları özel kılmaya ne dersiniz? Hem çok şık hem de çok anlamlı özel! kolye üstelik oldukça uygun fiyatlı! Eşinizin veya sevgilinizin boynunu süsleyecek bu güzel kolyeleri sakın kaçırmayın!

Kurutulmuş El Yapımı Çiçek Kolye

el yapımı çiçek kolyeler
sipariş butonu
Eşiniz veya sevgiliniz için özel bir hediye arıyor fakat bir türlü bulamıyor musunuz? O zaman tam da doğru adresteniz! Kurutulmuş el yapımı çiçek kolye, sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi! Etnik havaya sahip özel tasarımlı çiçek kolye tüm dikkatleri üzerine toplayacak güzelliktedir. İster doğum gününde isterseniz de yıl dönümünde tercih edebileceğiniz bu güzel kolye hediye vereceğiniz kişiyi çok çok mutlu edecektir. Uzun süre kullanım ömrüne sahip bu kolye ile sevdiklerinize hem çiçek armağan etmiş olacaksınız hem de bir aksesuar. Gören herkesin beğeneceği el yapımı çiçek kolye uygun fiyatı ile de oldukça cezbedici. Hiçbir yerde bulamayacağınız bu özel tasarımlı kolye çok ama çok konuşulacak!

Yaşayan Mavi Kırımızı Papatya Kolye KR02

yaşayan çiçek kolye
sipariş butonu
Bayanları en çok mutlu edecek hediye şüphesiz ki çiçeklerdir. Fakat bu çiçeklerin ömrü ne yazık ki uzun soluklu olmamaktadır. Sevdikleriniz için uzun süre kalıcı, hoş çiçekler hediye etmek ister misiniz? Yaşayan mavi kırmızı papatya kolye ile bu mümkün. Kolye ucunda kurutulmuş mavi ve kırmızı renkli papatyaların bulunduğu bu kolye gören herkesin beğeneceği türden bir hediye olacaktır. Tüm dikkatleri üzerine toplayacak olan yaşayan kolye herkes tarafından çok konuşulacak! Her türlü özel günde armağan edebileceğiniz bu kolye her yaşa ve her zevke hitap etmektedir. Yaşayan papatya kolye hediye edip de karşı tarafın beğenmemesi mümkün değil! Özel tasarımlı oldukça şık yaşayan kolyeyi sevdikleriniz için mutlaka tercih etmelisiniz.

El Yapımı Kurutulmuş Çiçek Kolye YK87

yaşayan çiçek kolye
sipariş butonu
Sevgiliniz, eşiniz veya anneniz için çok farklı bir hediye arayışı içerisindeyseniz sizlere yardımcı olalım. El yapımı kurutulmuş çiçek kolye gören herkesi büyüleyecek güzelliktedir. Mor renkli harika tasarımlı bu kolye çinko alaşımdan yapılmıştır. Yuvarlak kolye ucuna sahip özel tasarımlı bu kolyeyi dilediğiniz her özel günde tercih edebilirsiniz. Her yaşa ve her zevke uyum sağlayan kurutulmuş çiçek kolye sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi. Çiçek kolyeyi sevdiklerinize armağan ederek onlara hem çiçek vermiş olacaksınız hem de bir aksesuar! Bir taşla iki kuş vuracağınız bu güzel kolye sevdiklerinizi çok ama çok mutlu edecek. 60 cm uzunluğa sahip çiçek kolye sevdiklerinizin boynunu en güzel şekilde süsleyecektir.

Kurutulmuş Çiçek Kolye Kalp Tasarımlı YK63

Yaşayan Çiçek kolye
sipariş butonu
Sevdiklerinize hediye çiçek aldığınızda dayanma süresi birkaç günü geçmemektedir. Hal böyle olunca da hediyeniz kalıcılıktan bir hayli uzak olmaktadır. Fakat kurutulmuş çiçek kolye kalp tasarımlı hali ile uzun soluklu bir hediye olacak. Kalp şeklindeki kolye ucu içerisinde kurutulmuş çiçeklerin yer aldığı bu güzel kolye hediye edeceğiniz kişiyi oldukça mutlu edecektir. İster sevgililer gününde, ister doğum gününde isterseniz de yıl dönümünüz de kurutulmuş çiçek kolyeyi hediye olarak tercih edebilirsiniz. Özel tasarımlı oldukça şık çiçek kolye romantik yönünüzü ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Gören herkesin kalbini fethedecek olan bu kolye tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilecektir. Uygun fiyatı ile de oldukça cezbedici olan bu güzel kolyeyi sakın kaçırmayın!

Yaşayan Yonca Kolye YK111

yaşayan kolyeler
sipariş butonu
4 yapraklı yonca şansın simgesidir. Bir yerde 4 yapraklı yonca ile karşılaştığımızda o günün güzel ve şanslı geçeceğine inanırız. O halde size şans gibi gelen sevgiliniz veya eşiniz için bu çok özel kolyeyi satın almak istemez misiniz? Yaşayan yonca kolye aşkınıza adeta şans getirecek. Özel tasarımlı yaşayan kolye gören herkesin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. Herkesin sahip olmak isteyeceği bu güzel kolye çinko alaşımdan yapılmaktadır. Şans kaynağı 4 yapraklı yonca kolye ucuna yerleştirilerek farklı bir hava yaratmaktadır. İster doğum gününde isterseniz de şansınızın döndüğü gün olan sevgiliniz ile tanışma yıl dönümünüzde bu kolyeyi armağan edebilirsiniz. Uygun fiyatlı bu özel kolyeyi sakın kaçırmayın!

Canlı Çiçek Kolye Pembe Papatya YK24

yaşayan kolyeler
sipariş butonu
Sevgililer gününde veya yıl dönümünüzde tercih edebileceğiniz harika bir kolye karşınızdayız! Güzelliği ile göz dolduran canlı çiçek kolye pembe papatya modeli ile gören herkesi büyüleyecek! Hem çok şık hem de çok anlamlı olan canlı çiçek kolye çinko alaşımdan yapılmaktadır. Yuvarlak kolye ucunun içerisinde yer alan kurutulmuş pembe papatyalar sevgilinizin boynuna çok ama çok yakışacak. Gören herkesin gözünü kamaştıracak olan bu özel kolyeyi sevdiklerinize armağan ettiğinizde eminiz ki çok mutlu olacaklardır. Her yaşa ve her zevke uygun olan bu kolyeler bir ömür boyu saklanacak türden bir hediye. Uzun süreli kullanım için kimyasal maddeler ile etkileşim halinde bulundurmamanızda fayda var.

Yaşayan Kolye Turuncu YK61

çiçek kolye modelleri
sipariş butonu
Turuncu renginin canlılığı bizlere adeta baharın geldiğini göstermektedir. Sevdikleriniz için turuncu rengin hâkim olduğu özel bir kolye almak istemez misiniz? Yaşayan kolye turuncu rengi ile adeta göz dolduruyor! Kalp şeklinde kolye ucuna sahip bu kolye çinko alaşımdan üretilmiştir. Özel cam ile koruma altına alınan turuncu renk çiçekler kolyeye ayrı bir zarafet katmaktadır. Her türlü özel günde tercih edebileceğiniz bu kolye sevdiklerinizi oldukça mutlu edecektir. Gören herkesin kıskanacağı türden bir hediye olan bu kolye bu yıla damgasını vuracak! Dillere destan güzellikteki yaşayan kolyeyi almak için daha ne bekliyorsunuz? Sevdiklerinizin boynunu sakın boş bırakmayın!


El Yapımı Papatya Kolye YK106

el yapımı çiçek kolyeler
Eşiniz veya sevgiliniz için hoş tasarımlı bir hediye düşünüyorsanız tam da doğru adrestesiniz! Papatyanın saflığı ve güzelliği ile buluşan el yapımı papatya kolye hem çok anlamlı hem de çok şık! Hem kolye ucu papatya görünümünde olan hem de içinde kurutulmuş papatya barındıran bu özel kolye sevdiklerinizin boynuna çok yakışacak! Çinko alaşımdan üretilen papatya kolye gören herkesin beğenisini kazanacak ve tüm dikkatleri üzerinde toplayacaktır. El yapımı papatya kolye sevdiklerinize verebileceğiniz en özel ve anlamlı hediyelerden bir tanesi! Her türlü özel günde tercih edebileceğiniz bu güzel kolye romantik yönünüzü ortaya çıkarmak için bir fırsat olabilir. Şıklığı ve zarafeti ile herkesi cezbeden bu kolye üstelik oldukça uygun fiyatlı! Sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı!

Kedi Tasarımlı Yaşayan Kolye YK88

yaşayan kolye
Kedi düşkünlerini sevindirecek harika bir hediye ile karşınızdayız! Kedi tasarımlı yaşayan kolye, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi. Hele ki hediye edeceğiniz kişi kedi canlısı birisi ise bu hediye ile nasıl mutlu olacağını siz düşünün! Kedi şeklindeki kolye ucunun içindeki renkli kurutulmuş çiçekler özel cam ile korunmaktadır. Gören herkesin dikkatini çekecek olan bu kolyenin sahibi kendisini oldukça şanslı hissedecektir. Hem çok şık hem de çok şirin bir tasarıma sahip olan bu yaşayan çiçeği her türlü özel günde sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile de tüm dikkatleri üzerine toplayan kedi tasarımlı yaşayan kolyeyi almak için daha ne bekliyorsunuz? Sevdiklerinizi bu özel kolye ile şımartmanın tam zamanı!

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.