13 Kasım 2017 Pazartesi

thumbnail

Öğretmene Sürpriz Hediyeler

öğretmenler günü hediyesi
Bir insanın hayatında ailesinden sonra en önemli kişi öğretmenidir. Hayat çizginizde bir adım ileriye gitmenize vesile olan öğretmenlere ne kadar teşekkür etseniz azdır. Yılda bir kez de olsa öğretmenlerinize minnettarlığınızı gösterebileceğiniz öğretmenler gününde farklı hediye alternatifleri arasından seçim yaparak öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Ancak öğretmeninize hediye alabileceğiniz tek gün öğretmenler günü değildir. Öğretmen doğum günü hediyesi de özel hediyelerden bir tanesidir. Evlatları gibi gördüğü öğrencilerin en özel günlerde kendisini hatırlaması öğretmeniniz için yegane mutluluk kaynağıdır. Öğretmen hediyeleriyle öğretmeninize olan sevginizi yansıtabilirsiniz. Öğretmene ne hediye alınır? tespit edemeyenler için hazırladığımız alternatif öğretmen hediyeleriyle öğretmeninizi sevindirecek bir hediye seçebilirsiniz. Kadın öğretmene hediye ve erkek öğretmene hediye alırken benzer hediyelerden yararlanabileceğiniz gibi farklı hediye alternatifleri de tespit edebilirsiniz. İşte öğretmenleriniz için seçebileceğiniz birbirinden güzel hediye fikirleri:

Kişiye Özel USB Kalem ve Kartvizitlik Seti

öğretmenler günü hediyesi
Öğretmene hediye seçerken en önemlisi öğretmeninizin seveceği ve kullanabileceği bir hediye almaktır. Öğretmeninize hem şık hem de kullanışlı bir hediye vermek isterseniz en doğru seçim USB, kalem ve kartvizit setinden oluşan bu şık hediye olacaktır. Üstelik bu hediyeyi öğretmeninizin ismine özel hazırlatabilirsiniz. Bilgisayarında kullanacağı bir 16 GB kapasiteli USB, not alabileceği ismine özel bir kalem ve deri kaplı kartvizitlikten oluşan bu set hoş bir renge sahiptir. Her hediyenin üzerinde öğretmeninizin ismi yer alacaktır. 16 GB kapasiteli USB harici bellek aynı zamanda anahtarlık olarak kullanılabilir.

Kişiye Özel LED Işıklı USB Bellek

öğretmenler günü hediyesi
Öğretmenler için hediye fikirleri arasında oldukça şık olan bu hediye ile ister öğretmenler gününde isterseniz özel bir günde öğretmeninizin kalbini kazanabilirsiniz. Şık bir sunuma sahip olan set, öğretmenler için en ideal hediyelerden bir tanesidir. Kadın öğretmene hediye ya da erkek öğretmene hediye olarak rahatlıkla verilebilir. Set orijinal siyah kutusu içerisinde sunulmaktadır. Kutunun ölçüleri 16 x 14,5 x 2,5 cm olarak belirlenmiştir. Hediyelerin üzerinde bulunan yazılar Lazer İşleme Teknolojisi ile yazılacağı için silinmez özelliktedir. 


İsme Özel En Başarılı Kişi Hediye Sepeti

öğretmene alınabilecek hediyeler
Öğretmenlerimiz hayatın her alanında başarılı olmamız için çalışıp didinen ve bizi geleceğe taşıyan yegane insanlardır. Salt bu özellikleri bile onların başarılı olması için yeterlidir. Öğretmene hediye almak isteyenler için en ideal hediyelerden bir tanesi ona bir başarı seti hediye etmektir. Öğretmenler için hediye fikirleri içerisinde öğretmeninizi onore edecek olan bu hediye ile ona ne denli başarılı olduğunu söyleyebilirsiniz. Tam 4 farklı hediyeden oluşan bu setin üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. 

Öğretmeninize Özel Oscar Heykeli

öğretmene anlamlı hediye
Öğretmene doğum günü hediyesi olarak da düşünebileceğiniz bu hediye paketi tamamıyla kişiye özel hazırlanmaktadır. Son derece etkileyici olan bu hediye içerisinde altın sarısı bir ödül kupası, mini bir plaket, altın madalya görünümünde hazırlanan ödül madalyonu ve başarısının keyfini süreceği isme özel bir kupa bulunmaktadır. Bu hediye sepetiyle öğretmeninize büyük bir teşekkür etmiş olacaksınız. 

Sınıf Öğretmenine Hediye Kitap Ayracı

Ailemizle olan büyüme sürecimizin hemen arkasından bizi yetiştirmeye devam eden kişiler öğretmenlerimizdir. Özellikle sınıf öğretmenleri kişiliğimizin şekillendirilmesinde ailemiz kadar etkilidirler. Hem gelecekte mesleki kariyerimizi şekillendiren hem de kişiliğimizin temel taşlarının atılmasında katkıları bulunan öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Onları en özel günlerinde hatırlayarak hediye vermek, küçük de olsa mutlu etmek belki de elimizden tek gelen şeydir. Bu nedenle öğretmene ne hediye alınır? diyenler için önerebileceğimiz birçok hediye bulunmaktadır.
öğretmenler için hediye
Öğrenci bütçesini sarsmayacak ve öğretmeninizi duygulandıracak şekilde bir hediye almayı planlıyorsanız, kitap ayracı oldukça uygun bir hediye olacaktır. Küçük ama bu hoş hediyenin en büyük özelliği ise isme hazırlanıyor olması. Öğretmene doğum günü hediyesi olarak da verebileceğiniz bu şık hediye kadın öğretmene hediye ve erkek öğretmene hediye olarak da rahatlıkla sunulabilir. İsme özel olarak hazırlanan kitap ayraçları kara tahta zemine sahiptir. Sınıf öğretmeni için düşünülmüş olan bu hediye oldukça sempatik bir hediye olmasıyla öğretmeninizin gönlünü kazanacaktır. 3 X 13 cm ölçülere sahip bu hediye hem kesenizi zorlamayacak hem hoş olmasıyla göz dolduracaktır. Üzerinde püskülleri de bulunan kitap ayracını kitaplarının arasında kullanan öğretmeniniz daima sizi hatırlayacaktır. 

Erkek Öğretmen Biblosu

Her yıl 24 Kasım öğretmenler günü olarak kutlanmaktadır. Bu güne yaklaşırken bütün öğrencileri öğretmene ne hediye alınır? telaşı sarmaktadır. Hayatımızda ailemizden sonra en önemli insanlar arasında yer alan öğretmenlerimize layığıyla bir hediye alabilmek oldukça önemlidir. Sadece öğretmenler gününde değil, tüm özel anlarda öğretmeninize hediye edebileceğiniz bu hoş biblo kusursuz detaylarla hazırlanmıştır. Mükemmel bir işçiliğe sahip olan biblo erkek öğretmene hediye arayanlar için biçilmiş kaftandır.


Erkek Öğretmene Hediye Madalya

erkek öğretmene hediye
Polimer malzemeden üretilmiş olan bu biblo uzun yıllar boyunca bozulmadan saklanabilir. Alacağınız bu biblo ile öğretmeninizi çok mutlu edeceksiniz. Aynı zamanda mizahi bir üslubu olan bibloyla öğretmeninizin yüzünde hoş bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Öğretmenler günü için orijinal bir fikir içeren erkek öğretmen biblosu, elinde kitapları ve dünya küresi, üzerinde ABC yazılı kazağı, gömleği, kravatı, pantolon ve ayakkabılarının yanı sıra kusursuz dizayn edilmiş yüzüyle çok benzersiz bir hediye olacaktır. El boyaması ile yapılan biblo 8,5 X 5,5 X 16,7 cm ölçülerindedir. Bibloyu öğretmenler gününde alabileceğiniz gibi öğretmene doğum günü hediyesi olarak da verilebilir. 

Anaokulu Öğretmeni İçin Hediye Yastık

Öğretmenlerle temasımız anaokulu döneminden itibaren başlamaktadır. Bu dönem çocuğun en hassas dönemlerinden birisidir. Ailesinden ilk defa gerçek manada ayrılan çocuklar için anaokulu öğretmenleri hayata hazırlanmanın ilk basamağıdır. Anaokulu öğretmenleri eğitim alanında çocukların hayatını güzelleştiren ve değer katan kişilerdir. Bu öğretmenlerimize alacağımız her hediye yetersiz kalacaktır. Çocuğunuzun anaokulu öğretmenine özel günlerde ya da öğretmenler gününde çok hoş bir hediye alabilirsiniz. Kadın öğretmene hediye edilebilecek bu hoş yastık rengarenk tasarıma sahip, sevimli çocuk figürleriyle süslenmiştir.

Öğretmene Alınabilecek Hediye Yastık

öğretmene alınacak hediye listesi
Anaokulu öğretmeninizin çok beğeneceği bu yastık öğretmenler için hediye fikirleri arasında kişiye özel olmasıyla da dikkat çekmektedir. Üzerine sadece öğretmeninizin ismini değil hoş bir mesajda yazabilirsiniz. Aynı zamanda okul ve sınıf isminizi de ekleyerek unutulmaz olmayı sağlayabilirsiniz. Öğretmeniniz yastığa baktıkça sizi hatırlayacaktır. Öğretmene doğum günü hediyesi olarak da verilebilecek olan bu yastık kaliteli, şık ve yumuşacık elyaf dokuya sahiptir. 40 X 40 ebatlarında olan yastıkla öğretmeninizin yüzünü güldürebilirsiniz. 

Lipstick Pen - Ruj Kalem

Bakımlı bir öğretmeniniz bulunuyorsa ona alacağınız en güzel hediyelerden birisi ruj şeklinde tasarlanmış tükenmez kalemdir. Bu kalemle tüm yazılarını yazacak ve notlarını keyifle tutacaktır. Bu esnada sizi hatırlayacağı bu çok şık ruj kalem kadın öğretmene hediye almak isteyen tüm öğrenciler için ideal bir hediyedir. Uygun fiyatlı olmasıyla da dikkat çeken bu hoş hediye öğretmenler için hediye fikirleri arasında estetik görünüşüyle ön plana çıkmaktadır. Öğretmeninizin hem eline hem de kalemliğine yakışacak olan bu kalem, klasik kalem modellerinin aksine çarpıcı bir görüntüye sahiptir. Farklı renklerde ruj gibi görünen kapağı çıkarıldığında içerisinde kaliteli yazan bir tükenmez kalem bulunmaktadır. sadece normal ruj ebatlarında olmasıyla da çantada kolayca taşınabilme özelliğine sahiptir. 

Erkek Öğretmene Hediye Mesajlı Gömlek

Erkek öğretmene hediye seçerken en fazla tercih edilen hediyeler arasında gömlek yer almaktadır. Takım elbise giyen öğretmenlerimizin sıklıkla kullandığı gömlekler onlar için en kullanışlı hediyeler arasında yer almaktadır. Öğretmene ne hediye alınır? diye düşünenler için gömlek çok doğru bir hediye olacaktır. Ancak sıradan ve sade bir gömlek yerine fark yaratacak mesajlı bir gömlekle öğretmeninizin kalbini kazanabilir ve gömleği giydiğinde sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Üzerinde yer alan sevgi dolu mesaj sayesinde öğretmeninize teşekkür etmiş olacak ve sizin için harcadığı emekleri takdir ettiğinizi hissettirebileceksiniz.

Öğretmenlere Özel Kupa Bardak

öğretmene özel kupa bardak
24 Kasım öğretmenler gününde hediye edebileceğiniz gibi öğretmene doğum günü hediyesi olarak da mesajlı gömlek hediye edebilirsiniz. Öğretmeniniz için yazılan özel mesaj yaka kısmında yer aldığı için bunu sadece kendisi görecektir. Bu sebeple mesajlı gömlek daha özel bir anlama sahip olacak bir hediyedir. Mesajlı gömleğin kol manşetlerine ve gömlek cebine de öğretmeninizin isminin baş harflerinin işleneceği bu gömlek sıradan bir hediye olmanın çok uzağında özel bir yere sahip olacaktır. Kişiye özel şekilde hazırlanan beyaz renk gömleğin iç yaka kısmına isterseniz “Canım Öğretmenim” gibi sevgi dolu bir mesaj yazdırabilir, isterseniz esprili bir mesajla öğretmeninizi güldürebilirsiniz. Kişisel hediyeler arasında yer alan mesajlı gömlekte tercihler tamamıyla size kalmıştır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanacağı bu şık gömleğin 3 farklı beden seçeneği bulunmaktadır. THEORIE marka olan gömlek M – L ve XL bedenlerine sahiptir. 

Bayan Öğretmenlere Özel Termos

Öğretmenlerimize hediye almak başlı başına özel bir görevdir. Hem öğretmeninizi mutlu etmek hem de işlevsel bir hediye almak oldukça önemlidir. Okul hayatınız boyunca sizde sayısız emekleri olan öğretmenleriniz için alacağınız hediyenin kişiye özel olması bu nedenle önemlidir. Kadın öğretmene hediye seçenekleri içerisinde oldukça şık ve kullanışlı bir hediye alternatifi olan termosla, öğretmeniniz soğuk kış günlerinde çayını ve kahvesini sıcacık tutabilecek, sıcak yaz günlerinde ısınmadan soğuk içeceğini yudumlayabilecektir. Öğretmene özel termos içerisine koyulan sıvıları aynı ısı derecesinde uzun süre muhafaza etme özelliğine sahiptir.
öğretmenlere ne hediye alınır
24 Kasım öğretmenler gününde verebileceğiniz gibi öğretmene doğum günü hediyesi olarak da bu özel termosu hediye edebilirsiniz. Termos kişiye özel hazırlanmakta ve üzerine öğretmeninizin ismi yazılmaktadır. Yeşil bir tahta önünde resmedilmiş kadın öğretmen figürü ve çiçek desenleriyle termos hoş bir tasarıma sahiptir. Termosun üzerine istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Mesajınızın altına ise öğretmeninizin ismini ekletebilirsiniz. Öğretmene hediye alırken standart hediyelerden sıkıldıysanız, kişiye özel termos alabileceğiniz en cazip hediye olacaktır.

Erkek Öğretmene Özel Mutfak & Deney Önlüğü

erkek öğretmen için hediye fikirleri
Pratik açma kapama kapağıyla çay saatlerinde kullanabileceği bu termosu yanında taşıyarak dilediği ortamlarda içeceğini tüketebilir. Paslanmaz çelikten imal edilen termos insan sağlığına zararlı bir madde içermemektedir. Termosun dış yüzeyi sert akrilik malzeme ile kaplanmıştır. Ürüne yazılacak olan mesajlar termosun dışında yer alan sert ve şeffaf akrilik malzemenin içerisine konumlandırılmaktadır. Baskılar oldukça kaliteli ve canlıdır. Termosun ölçüleri ise 19 cm uzunluk ve 7 cm genişlik olarak tasarlanmıştır. 

Ana Okulu Öğretmenine Özel Kalem Seti

Çocuklarımızın hayatlarındaki en önemli kişiler arasında elbette öğretmenleri gelmektedir. Okula ana sınıfıyla başlayan çocuklarımızın anaokulu öğretmenleri ve onlarla kurdukları bağ apayrıdır. Bu bağı destekleyebilmek için öğretmenler günü ya da özel günlerde çocuklarımızın adına öğretmenlerine hoş hediyeler alarak sürprizler yaparız. Bu sürprizler aynı zamanda çocuklarımıza gösterdikleri hassasiyet ve özen için öğretmenlere bir teşekkür niteliğindedir. Öğretmene ne hediye alınır? diye soran veliler için ideal hediyelerden birisi de anaokulu öğretmenine özel kalem setidir. Öğretmenler için hediye fikirleri arasında yer alan bu hoş setle çocuğunuzun anaokulu öğretmenine hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Atatürk Temalı Hediyeler

öğretmen hediyeleri
Mesleğini layığıyla ve büyük bir özveriyle yerine getiren öğretmenler için tasarlanan bu hediye kişiye özel hazırlanmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Şık beyaz bir kutuyla sunulan kalem setinin üzerine çocuğunuzun öğretmenin ismini işletebilirsiniz. İki ayrı kalemden oluşan bu set beyaz olarak tasarlanmıştır ve kutusu içerisinde sunulmaktadır. Hem kutunun üzerinde hem de kalemlerin üzerinde öğretmeninizin ismi yazılmaktadır. Kişiye özel olmasıyla öğretmeninizi çok özel hissettirecek bu hediye hem makul fiyatı hem de şıklığıyla göz doldurmaktadır. Kalemlerden bir tanesi tükenmez kalem, diğeri ise uçlu kalemdir. 16 x 5 x 2,5 cm çaplarındaki şık kalem kutuluğuyla birlikte gönderilen setle öğretmeninizi çok mutlu edeceksiniz. 


Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun Çikolatası

24 Kasım öğretmenler günü hem çocuklar hem de büyükler için önemli bir gündür. Her insanın hayatında sevdiği, değer verdiği ve iz bırakan bir öğretmeni mutlaka olmuştur. Öğretmenler gününde öğretmeninizi hatırlayarak ona bir hediye göndermek yapacağınız en güzel jestlerden bir tanesi olacaktır. Dünya üzerindeki en tatlı öğretmen için tatlı bir hediye düşünenler öğretmene hediye seçenekleri içerisinden öğretmenler gününe özel çikolatayı seçebilirler. Üzerinde öğretmenler gününüz kutlu olsun mesajıyla birlikte gönderilecek olan bu özel hediye öğretmenini unutmayan ve yüzünde bir tebessüm oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Öğretmenlere Özel Hediye Sepeti

öğretmenlere özel hediye sepeti
Çikolata her zaman her ortamda insanı mutlu etmeye yarayan en özel hediyedir. Mutluluk verdiği bilimsel olarak da kanıtlanmış olan bu hediye öğretmenler gününde öğretmeniniz için en ideal hediyeler arasında yer almaktadır. Karşı konulamaz kokusu ve çekici görüntüsüyle özellikle kadın öğretmene hediye almak isteyenler tarafından seçilebilir. Şık kutusu içerisinde gönderilen öğretmenler günü çikolatalarının içerisinde 15 adet sütlü çikolata bulunmaktadır. kara tahta biçiminde tasarlanmış özel kutusu içerisinde yine aynı konseptte çikolatalar yer almaktadır. 4x4 ebatlarındaki çikolataların üzerinde tıpkı kutunun üzerindeki gibi “Öğretmenler Gününüz Kutlu” olsun mesajı yer almaktadır. Öğretmeninizin damağını tatlandıracak bu hediyeyle aynı zamanda onu çok sevindirebilirsiniz. 

Canım Öğretmenim Kanvas Tablo

Öğretmenler günü için alınan sıradan hediyelerden daha farklı ve hoş bir hediye almak istiyorsanız, kişiye özel kanvas tablo ile bu farkı yaratabilirsiniz. Öğretmenler günü için ideal olan u hediye ile sizde büyük emekleri olan öğretmenlerinize en büyük teşekkürü etmiş olacaksınız. Şık bir tasarıma sahip olan kanvas tablo öğretmeninizin duvarını süsledikçe sizi hatırlayacaktır. Kadın öğretmene hediye arayanlar ya da erkek öğretmene hediye arayanlar için uygun bir alternatiftir. Sizin hayatınıza damga vuran bu özel insana alacağınız dekoratif özellikleriyle öne çıkan kanvas tablo kişiye özel olmasıyla da eşsiz bir hediyedir.

Atatürk Resimli Yaka Rozeti

erkek öğretmen için hediye fikirleri
Öğretmenler için hediye fikirleri arasında kişiye özel oluşuyla ön plana çıkan bu tablonun üzerine öğretmeninizin 2 fotoğrafını bastırabilirsiniz. Aynı zamanda öğretmenler gününe özel mesajınızı da tabloya bastırarak, öğretmenler günü için en güzel sürprizi hazırlayabilirsiniz. 2 adet mesaj bastırabileceğiniz tablo, 38 x 26 cm ölçülerindedir. Kaliteli beyaz bez yüzey üzerine süblimasyon tekniği kullanılarak hazırlanan kanvas tablonun iç yüzeyinde ahşap çerçevesi bulunur. Tablonun üzerine kitaplar, kalemler, gözlük, elma gibi motifler işlenmiştir ve bastırtacağınız resimlerin ön plana çıkması için kitaplık bulunan arka fon fulü olarak tasarlanmıştır. Öğretmeniniz için hazırlanacak bu özel hediye ile onun kalbini kazanacaksınız. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.