5 Şubat 2019 Salı

thumbnail

Sevgiliyle Çekilebilecek Güzel Fotoğraf Kareleri

Sevgiliyle Çekilebilecek Güzel Fotoğraf Kareleri
Bazen sözler bile anlatamaz bir resmin anlatabildiğini. Ansızın çekilen kareler elbette ayrı güzel ama birde profesyonelce kurgulanarak ama içinde aşk dolu olan fotoğraflar ayrı bir güzel durur ve çok daha fazla şey anlatır. Bence siz de gelin bu kez sevginizi karelere sığdırın. Bunun için öyle profesyonel bir fotoğrafçı ekibi ile çalışmanıza da gerek yok. Orta halli bir fotoğraf makinesi ve sizi çeken bir arkadaş bulun yeter. Biz sizler için en yaratıcı kareleri veriyor olacağız. Yapmanız gereken biraz ilham almanız ve aşkınıza aşk dolu bakmanız olacak o kadar. Hatta bu çektiğiniz kareler ile sevgilinize harika bir sevgililer günü hediyesi de verebilirsiniz. Mandallar ile iplere asabileceğiniz el yapımı hediyeniz ile alternatif bir sevgililer günü hazırlayabilirsiniz.

Aşk Kolajı

sevgiliyle verilebilecek çılgın fotoğraf pozları
Örnekte gördüğünüz gibi de aynı gün birçok farklı noktada, aşkınızın en güzel karelerini oluşturabilirsiniz. Yolda yürürken, gülerken, birbirinize bakarken, bazen sadece elleriniz, bazen sadece gövdeniz. Yani örnek görselden yola çıkarak hoş ve farklı bir romantik fotoğraf çekimi elde edebilirsiniz. Burada özel olan fotoğraf makinesinin özelliği ya da çekenin profesyonelliği değil. Size gerekli olan ilham alacağınız bu kareler ve birbirinize duyduğunuz aşkınız olacak.

Eskitme teknikleri

sevgiliyle verilebilecek çılgın fotoğraf pozları
Özellikle biraz photoshop biliyorsanız çektiğiniz kareleri eskitme yaparak resimlere daha fazla ruh katabilirsiniz. 
sevgiliyle verilebilecek çılgın fotoğraf pozları
Bu sayede çok daha fazla yaşanmışlık ve çok daha fazla duygu eklemesi yapmış olacaksınız. 
sevgiliyle verilebilecek çılgın fotoğraf pozları
Hafif renk tonları ile oynayarak canlı tonlar yerine, daha donuk renkler fotoğraflarınızı nostaljik göstermenize yetiyor olacak.

GÜNEŞİN BATIŞI AŞKINIZA ŞAHİT OLSUN

sevgililere özel fotoğraflar,
Güneş batarken çekilen kareler her zaman ilgi örmeye devam eder. Bunun için biraz dar bir süreç ve mutlaka güneşin batışını güzel görebileceğiniz bir yere sahip olmanız gerekiyor olacak. Sonrası zaten doğal akışınız ile ve duygularınız ile kendini kolayca ortaya koyuyor olacak ve güzel fotoğraf karelerinin çıkmasını sağlıyor olacaktır. Özellikle birbiri ardına poz vererek bir bütünleme yapabilirsiniz. Örnek fotoğraf ile daha iyi anlıyor olacaksınız. Bunun için seri sekim yaptırarak istediğiniz kareleri kolayca yakalayabilirsiniz. 

BİRAZ AKROBASİ İLE ÇILGIN RESİMLERE NE DERSİNİZ?
sevgiliyle verilebilecek çılgın fotoğraf pozları
İçinizde ki o çocukluğu aşkınız ile de ortaya çıkarmak istiyorsanız o halde komik sevgili fotoğrafları oluşturmaya ne dersiniz? 
sevgiliyle verilebilecek çılgın fotoğraf pozları
Sevdiğiniz yerde uzansın ve sizler bir parende atarak tam onu öptüğünüz anda fotoğrafınızın çekilmesini sağlayın. Ortaya harika ve çok komik bir kare çıkıyor olacak. Hatta arka fonu da ayarlarsanız biçe tablo olacak görsellikte bir iş çıkabilir. Bu da yine harika sevgililer günü hediyesi olarak büyük bir çerçeve ile yapılarak hediye edilebilir. 

SPORCU AŞIKLAR

sevgiliyle verilebilecek çılgın fotoğraf pozları
Biz sporcuyuz ve aşk dolu fotoğraflarımıza bu da yansımalı diyorsanız o halde paraşüt ile atlamaya ne dersiniz? Biraz çılgınca evet biliyoruz ama ortaya harika kareler çıkacak bunu biliyorsunuz. Tabi bu örnekte ki fotoğraf için ilk atlayış değil, deneyimli olmak şart. Ama şartları zorlayarak elde edebileceğiniz tüm gök yüzü fotoğraflarının hepsi bizce harika bir anı bırakıyor olacaktır. 

MERAK UYANDIRAN KARELER

sevgiliyle yaratıcı fotoğraf kareleri
Sevgiliniz ile merak uyadıran ve sanki bir bilmece gibi çekilecek karelere ne dersiniz? Bakın gördüğünüz mü onunla çekilebilecek birçok kare sunduk sizlere. Özellikle bu bölüm bölüm çekilen fotoğraflar bizde çok daha şık. Yavaş yavaş size yaklaşan ve yaklaştıkça görünen sevgiliniz ile olan kareniz çok şık ve çok havalı olacak. 
sevgiliyle fotoğraf kareleri
Hatta iyi bir çekim ile ilk bakışta sizin olduğunuzu bile anlamak çok zor oluyor olacak. Herkes profosyonel bir tablo olduğunu düşünürken birden sizin olduğunuzu fark ettiği anda sizin de yüzünüzde bir tebessüm oluşuyor olacak buna eminiz.
romantik fotoğraflar
Bizce sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye elbette onu hep sevdiğinizi hissettirmek olacaktır.Ama bu işin içine biraz da romantiklik katarak aşkınızı imreneilecek ve hep mutlu kılacak bir mertebeye yükseltebilirsiniz.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.