15 Şubat 2018 Perşembe

thumbnail

Sevgilinizle İzleyebileceğiniz En Güzel Filmler

sevgili ile izlenebilecek filmler
Sevgiliniz ile evde sinema keyfi yapmak istiyorsunuz ama asıl kafanızı kurcalayan soru tercihi hangi filmden yana yapacağınız. Hem ilişkinize uyum sağlayacak hem de size romantik anlar yaşatacak filmlerin arasından seçim yapmak oldukça zor olabilir. Sinemada film izlemek elbette ayrı bir keyif ama konu sevgili olunca bizce romantik bir yemek sonrası birbirinize sarılarak evde film izlemek çok daha cezp edici diyebiliriz. Bu konuda sizlere yardımcı olalım istedik ve sevgili ile izlenebilecek en güzel filmler hangileri bakalım.

Henüz aşka dönüşmemiş ilişkiler için WHEN HARRY MET SALLY

WHEN HARRY MET SALLY
WHEN HARRY MET SALLY
Sizce bir kadın bir erkek arkadaş olabilir mi? Özellikle henüz sizler bu aşamadaysanız ve aranızda ki ilişkinin adını tam koyamıyorsanız bu dostluğu aşkı anlatan harika filmi tercih edebilirsiniz. Filmin sonunda her ikinizde istemsizce gülümsüyor olacaksınız diye düşünüyoruz. Bizce ilk sıraya koyarak tercih hakkınızı When Harry Met Sally filmi tercih edilebilir. Sevgili ile izlenebilecek diğer filmlerde göz atalım.


True Romance:
 

True Romance
True Romance
Değişik ve tuhaf bir tanışma hikayesinden ortaya çıkan bir aşkı bizlere anlatan True Romance, özellikle gizemli aşıklara çok uygun. Hem aksiyon hem romantik. Bir aşk için neler yapılabilir bunu filmi izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz. İster ilişkinizin başı olsun ister oturmuş bir ilişki olsun fark etmez bizce sevgili ile bu filmi rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Love

Love
Love
Adından anlayacağınız gibi bu bir aşk filmi ama nasıl bir aşk filmi? Bazen bir aşk 3 kişilik sıkıntılı bir sürece girebiliyor. Kaos bir aşk anlatılıyor olsa da bu gibi durumlar ile nasıl başa çıkacağı hakkında bilgi alabilir ve aşka tanık olabilirsiniz. Love filmi konusunda biraz cinsellik n planda olabilir. Bu sebeple bunun da bilincinde olarak izlemenizi öneririz. İlişkiniz için uygun olup olmama durumunu siz zaten bildiğiniz için seçim hakkınızı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda filmde çok sıkı ve harika müzikler olduğun da söylemeden yapamayacağız. Filmin afişi bile oldukça cesur gördüğünüz gibi. Birçok ödüle aday olan film bizce izlenmeli.

The Lobster

The Lobster
The Lobster
Sevgiliniz ile bir konu üzerinde fikir yürütmekten hoşlanıyorsanız o halde bu film tam size göre. İzlerken hayranlıkla ve severek izleyeceğiniz, bittikten sonra da bol bol kritiğini yapabileceğiniz bir film. Dolayısı ile tercihleriniz arasına The Lobster filmini koyabilirsiniz. Bu film size aşkı bir kez daha sorgulatıyor olacak. Fena mı beraber tartışırsınız ve birbirinizi çok daha iyi anlama fırsatı yakalamış olursunuz. Filmin afişi bile ne kadar güzel öyle değil mi? Yalnızlığı ve aşkı ne kadar güzel anlatmış.

Submarine

Submarine
Submarine
İlk aşklardan hoşlanır mısınız? özellikle sevdiğiniz kadın ya da erkekte sizin ilk aşkınız ise mutlaka bu filmi beraber izlemelisiniz. Aslında film ilk başladığında sizi pek çekmeyebilir ve çok sıradan gelebilir ama izledikçe he gülecek, hem hüzünleneceksiniz. Eğer ilk aşkınızı hatırlıyorsanız ne kadar duygusal ne kadar masum ve ne kadar güzel olduğu hemen aklınıza geliyor olacak. İşte bu film sanki sizi geçmişe götürecek ve aşkın en masum halini sizlere anlatıyor olacak.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.