20 Şubat 2018 Salı

thumbnail

Sevgiliye Özel Çikolata Modelleri

Sevgiliniz sizin için yeryüzündeki en önemli varlıklardan birisidir. Buna hiç şüphe yoktur. Bu nedenle ona özel şeyler almak ve çok güzel sürprizler yapmak istersiniz. Neredeyse bütün kızlar çikolataya bayılır ve hayır diyemezler. Fakat sıradan çikolatalar yerine onlara çok ama çok özel çikolatalar hediye edebilirsiniz. Böylelikle sevgilinizin yüzündeki gülümsemeyi görebilir ve ne kadar mutlu ettiğinizi anlayabilirsiniz.

Sevgiliye özel çikolata modelleri oldukça fazladır. İsteğe göre birçok model ve şekilde verilebilen bu çikolatalar kız arkadaşlarınızı oldukça mutlu edecektir. Onlar sizin için her şeyden daha değerli olduğundan, her şeyin en güzeline sahip olmalarını istersiniz. Bu nedenle tam da onlara göre özel çikolatalar hediye ederek mutlu edebilirsiniz.


Yukarıda gördüğünüz çikolatalar gibi hediyeler verebilirsiniz. Bu hediyelik güzel çikolatalar özel olarak tasarlanmakta ve çoğunda oldukça kaliteli çikolata kullanılmaktadır. Bu nedenle ağız tadını bozacak çikolatalar kullanılmaz.

Sevgiliye özel çikolata modellerinde oldukça fazla seçenek olmaktadır. Aslında bunda bir sınır bile yoktur. Sizlere bu özel çikolataları listeleyerek anlatacağız.

Romantik Kutuda Fotoğraflarınızın Olduğu Çikolatalar

Yukarıda resimde gördüğünüz gibi çikolata modelleri yaptırmak oldukça basittir. Ayrıca çok güzel bir seçim olan bu model birçok sevgili tarafından beğenilir ve hoş karşılanır. Sevgiliye özel çikolata alırken internet üzerinden sipariş verebilmeniz mümkündür. Bu tür bir resimli çikolata için sizden bir adet resim ve üzerine yazılacak isim, yazı istenmektedir. Sonrasında kısa süre içerisinde hazırlanan resimli çikolatalar adresinize kargolanır.

Ona Kocaman Bir Kutuda Birçok Çikolatayı Armağan Edin

Sevgiliniz için alabileceğiniz en güzel hediyelerden biriside çikolatadır. Evet, yanlış duymadınız onları çok kısa sürede mutlu edecek ve pratik bir çözüm olan çikolata sevgiliniz tarafından oldukça beğenilecektir. Fakat bu çikolatayı bakkaldan alıp direk ermek yerine hoş sürprizlerle vermek çok daha iyi olacaktır. Bu tür sürprizler ile sevgilinizi şımartıp onu çok mutlu edebilirsiniz.


Hediyelik çikolata alırken yukarıda resimdeki gibi bir şekilde sevgilinize verebilirsiniz. Yukarıda bir adet kutu ve içine doldurulmuş çikolatalar vardır. Aslında pek çok kişi tarafından yapılan klişe bir hediye olarak gözükse de sevgiliniz bu hediyeyi hiçte öyle görmeyecektir. Onun için dünyanın en güzel hediyesi ve hatta eşi benzeri olmayan bir hediye olarak gözükeceğinden emin olabilirsiniz.

Mesajlı Harf Çikolatalar İle Ona Sevdiğinizi Söyleyin

Sevgilinize üzerinde harfler olan ve mesaj yazabildiğiniz çikolatalar ile ona sevdiğinizi söyleyebilirsiniz.


Yukarıdaki gibi bir hediye çikolata hazırlatabilir sevgilinize sürpriz mesajlar verebilirsiniz. Oldukça güzel ve beğenilen bir tasarım ile yapılan bu çikolatalar isteğinize göre kaliteli farklı türde yapılabilmektedir. Sevgiliye özel çikolata belki de yenmeyecek kadar güzel fakat sevgiliniz bunu kıyıp yemek zorunda. Uzun zaman boyunca dolapta saklayabilir.

Çikolata Kavanozu İle Ona Bir Kavanoz Dolusu Aşk Armağan Edin

Çikolata kavanozları ile sevgilinizi şımartabilirsiniz. Bir sürü hediyelik çikolata modelleri bulunmaktadır. Bunlardan biriside çikolata kavanozu adı altında satılmaktadır. Bunun içerisinde isteğinize göre çikolatalar koyabilir ve hazırlatabilirsiniz.


Yukarıdaki resimde hediyelik çikolata kavanozu bulunmaktadır. Bu kavanozu dilerseniz alabilir dilerseniz kendiniz bile yapabilirsiniz. Bunun için odlukça basit odluğunu görebilirsiniz. Bir kavanoz alıp ufak tefek malzemeler ile süsleyebilirsiniz. Sonrasında ise içine özel çikolatalar alarak doldurup sevgilinize hediye edebilirsiniz. Hediye için oldukça değerli ve güzeldir. Bazı sevgililer yemeye kıyamasa da bu hediyeyi verdiğiniz için oldukça mutlu olacaktır.

Mesajlı Çikolatalar Oldukça İlgi Görmektedir

Sevgilinize hediyelik güzel çikolatalar almak istiyorsanız birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan biriside mesajlı çikolatalardır. Bazen af dilemek için bazen de sizin onu ne kadar sevdiğini hatırlatmanız için hediye edebilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüze ve sevginize bağlıdır neler yazmak istediğiniz.

Özel günlerde de bu tarz çikolatalara sevgi sözcükleri notu ekleyerek hediye edebilirsiniz. Çikolatanın hediye edilmesi için yer ve ya zaman şartı yoktur. Her zaman ve her gün bu tarz çikolata modelleri ile sevgilinize hediyeler verebilir onları şımartabilirsiniz.
Yukarıdaki resimde gördüğünüz üzere bir mesajlı çikolata modeli vardır. Bazılarında bu şekilde notlara yazılan mesajlı modeli, bazılarında ise direk çikolatanın üzerine yazılan mesajlı modelleri vardır. Sevgiliye özel çikolata alırken yanında not olmadan pek tadı çıkmaz.

Fotoğraflı Çikolata Kutusu

Sizin için dünyanın en önemli varlıklarından birisi de odur. Yani bir tanecik sevgiliniz. Ona her şeyi özel yaşatmak ve her şeyin özelini almak istersiniz. Bu alacağınız şey çikolata bile olsa özel olmasını istersiniz. Makalemizde bahsettiğimiz gibi birçok özel çikolata modelleri vardır. Genellikle çikolatalar üzerinden gittik. Fakat bu yazımızda çikolata kutusundan bahsedeceğiz.


Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere resimli bir çikolata kutusu bulunmaktadır. Bu çikolata kutusu firmaya gönderdiğiniz resmi kutuya basarak içine istediğiniz çikolataları koyup size teslim etmektedir. Oldukça anlamlı ve özel bir çikolata kutusu olduğu kesindir. Bazı çikolata modelleri, çikolatanın üzerindeki ambalajlara resim konulmasına izin verebilmektedir. Buda onun bir alternatifi diyebiliriz. Fakat daha mantıklı ve makul olanıdır. Diğer çikolatanın ambalajı atılabilirken bu çikolata kutusu uzun yıllar boyunca saklanabilir.

Sizlere yukarıda birçok çikolata modellerinden bahsettik. Sevgiliye alınabilecek en güzel çikolataları ayrı başlıklar arasında anlattık. Kutunun içerisine konulan bir sürü çikolata ile hazırlanan hediyeler oldukça fazla bulunmaktadır. Sizler için bu çikolata modellerini biraz daha detaylı inceleyeceğiz.
Sevgiliye hediye çikolata alırken kendi isteğinize göre değil de onun isteğine göre çikolatalar alıp hazırlamanız oldukça iyi olacaktır. Sevgilinizi mutlu etmenin en hızlı ve çabuk yoludur. Bu tarz kutu içerisinde çikolataları sevmeyecek bir sevgiliniz olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Sevmiyorum dese bile muhtemelen yalan söylüyordur.


Birçok çeşit ve tarzda hediye çikolata kutuları hazırlanabilir. Bunları el emeği ile hazırlayıp doldurmak çok daha mantıklı olur. En azından uğraşarak yaptığınızı düşünen sevgiliniz için daha romantik bir hediye olacaktır. Bu tarz çikolata kutuları için kutuyu ayrı yerden alıp önceden süslemeniz makuldür. Sonrasında ise sevgilinizin sevdiği tarzda çikolataları marketlerden alarak içerisine düzgün bir şekilde koymalısınız. Fakat sadece çikolataları doldurup vermeniz olmaz. İçine sevgilinize özel aşk sözleri ve duygusal şiirler ile yazılar ekleyebilirsiniz. Ve ya çikolataların yanına özel ve küçük hediyeler koyabilirsiniz. Bunlarda kutuya oldukça yakışacak ve daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi sevgiliye özel çikolata modeli bulunmaktadır. Aslında oldukça iyi düşünülmüş ve anlamlı bir hediyedir. Çikolata kutusuna sevgiliniz ile resminizi aynı fotoğraftaki gibi koyup kutunun içerisine de birbirinden güzel çikolataları eklemeniz oldukça iyi bir jest olacaktır. Sevgiliniz bu hediye karşısında muhtemelen gülüşlerini saklayamayacak ve çok duygulanacaktır. Onları bu tarz hediyeler ile şımartmak oldukça iyi gelecektir. Yorucu ve stresli iş gününün ardında verilen böyle bir hediye bütün stresi ve yorgunluğu atmaya yarar.


Hediyelik güzel çikolatalar alırken içine koyacağınız çikolataları iyi seçmeniz ve kaliteli kullanmanız önemlidir. Ayrıca yaz aylarında sıcak yerlerde tutmamalısınız. Yoksa sevgilinize içi vıcık vıcık olan bir çikolata kutusu hediye etmiş olursunuz. Buda önemli bir ayrıntıdır ve dikkat etmeniz gerekir. Serin yerlerde muhafaza ederek bu durumun yaşanmasını engellersiniz. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.