2 Nisan 2018 Pazartesi

thumbnail

İlginç Gece Lambası Modelleri

İlginç Gece Lambaları
Gece lambaları her evde kullanılması gereken aydınlatma yöntemleri arasında yer almaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere geceleri açılan veya takılan lambalardır. Genellikle uyumadan önce standart oda aydınlatmaları kapatıldıktan sonra gece lambaları aydınlatılması açılır. Takılmasının ve kullanılmasının değişik birçok amacı vardır. Çocuklar için genellikle karanlıktan korktukları için kullanılırken öte yandan gece kalktığınızda uykulu bir şekilde bir yere çarpmamanız ve düşmemeniz için gerekli olan aydınlatmayı sağlaması için kullanılır. Evlerin tasarımlarına göre ilginç gece lambası modelleri bulunmaktadır. Bu tarz lambalar ile hem gecelerinizi aydınlatabilir hem de evinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Çocuklarınızın odasında ve koridorda bu tarz lambaları kullanarak hem çocuklarınızın korkmamasını sağlarsınız hem de gece birisi uyandığında kaza yapmasını engellersiniz. Bu yazımızda Şık ve İlginç Gece Lambası Modelleri bulabileceksiniz. Bir yandan gece lambası kullanmak bir yandan da evinize ayrı bir hava katarak güzelleştirmek istiyor iseniz bu fikirleri değerlendirmelisiniz. Piyasada satılmakta olan birçok gece lambası modelleri bulunmaktadır. Fakat bunların çoğu prize takılan modeller olmakta ve hiçbir estetik görüntüye sahip olmamaktadırlar. Evinin güzelliğini bozmak istemeyen ve geceleri bile oldukça güzel havalar katmak isteyen kişiler bu tarz lambaları tercih etmemektedirler. Hem evinizin şıklığında hem de evinize çok ayrı hava katacak gece lambası modelleri oldukça fazladır.

1. LED Işıklı Mumlar

en ilginç gece lambaları
İlginç Gece Lambaları
sipariş
LED ışıklı mumlar ile evinize oldukça güzel görüntüler katabilirsiniz. LED ve pil ile çalışan bu küçük mum gibi tasarlanmış bu lambalar evinizde tıpkı mum yakıyormuşçasına hava vermektedir. Mumlar çok eskide kaldı. Damlama ve yakma derdi birçok kişiyi geceleri korkutmakta olup, mum yakmasına izin verdirmemektedir. Bu tarz dertlere bu LED mum lambası ile çözüm bulabilirsiniz. LED mumlar oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Ayrıca maliyeti de düşüktür. Bu nedenle birçok LED mum lambalarından alarak istediğiniz yere koyarak aydınlatmanızı sağlayabilirsiniz. LED lambalar aynı zamanda oldukça düşük enerjiye ihtiyaç duyduklarından dolayı uzun süreli kullanılmaktadırlar. 

2. Star Master Projeksiyonlu Gece Lambası

ilginç gece lambaları
sipariş
Projeksiyonlu gece lambası son zamanlarda internet ortamında oldukça fazla reklamları çıkmaktadır. Bu tarz gece lambaları genellikle çocukların odaları için tercih edilmektedir. Oldukça ilginç gece lambası modelleri arasında yer almakta olup gece uyumayı fazlası ile keyifli kılmaktadır. Gece yatağa yatan çocuklar bir süre bu gece lambasının ışıltısını izledikten sonra rahatlıkla uykuya dalabilirler. Odanın aydınlık olması çocuklara ayrı bir güven ve huzur vermektedir. Bu nedenle çocukların odasında gece lambası kullanmak önemli bir ayrıntıdır. 
değişik gece lambaları
USB Şişe Lambası
sipariş
Hem pil hem de adaptör ile çalışabilen bu projektör gece lambası, gökyüzünün yıldızlarını adeta evin içerisindeymiş gibi gösteriyor. Oldukça güzel ve huzur verici ışık oyunları ile görenleri kendisine hayran bıraktırıyor. Bir gece lambasına göre oldukça fazla özelliği bulunmakta ve fazlası ile şık görünüme sahiptir. 

3. Plasma Light - Sihirli Plazma Küre

en ilginç gece lambaları
sipariş
İlginç gece lambası modelleri için diğer bir fikir sihirli plazma küre olmaktadır. BU küre oldukça ilginç ve dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Büyülü ve geleceği gösteren kürelere benzese de bu işler için üretilmemiştir. Gecenin karanlığını ve günün stresini üzerinizden atmak için üretilmiş olan bu plazma küre oldukça kullanışlıdır. Birçok teknoloji marketlerinde de satışı yapılmıştır. 

Sihirli küre içerisinde bulunan elektrik akımları ile oynayarak kürenin camına mor, mavi ve pembe renklerde ışık iletmektedir. Buda hem evin içerisinde hem de kürenin camında oldukça güzel görüntülere neden olmaktadır. Bu plazma küre 220 volt elektrik akımı ile çalışmakta olup oldukça düşük enerji kullanmaktadır. Gece lambaları arasında en karizmatik ve popüler olanlarındandır. Ayrıca gün boyu bu küreye bakarak vakit geçirebilirsiniz. İzleyene oldukça keyifli dakikalar yaratmaktadır. 

4. Projeksiyonlu Okyanus Dalgaları Gece Lambası

Projeksiyonlu Okyanus Dalgaları Gece Lambası
Projeksiyonlu Okyanus Dalgaları Gece Lambası
sipariş
Okyanus ve suyun insan üzerinde ne derece rahatlatıcı bir etkisi olduğunu herkes bilmektedir. Özellikle su sesi ve dalgalar ile oldukça rahat ve temiz bir uyku çekilmektedir. İşte bu huzuru evinize bu gece lambası ile getirebilirsiniz. Hem gecenizi aydınlatmak hem de okyanusun rahatlatıcı görüntüsü ile uykuya dalmak istiyorsanız size önerebileceğimiz en ilginç gece lambası modeli budur. Oldukça şık ve güzel bir hava katmaktadır. Çocuk odası dâhil olmak üzere ara yerlerde ve salonda dahi bu gece lambasını kullanabilirsiniz. 

5. Ampul Şeklinde Dekoratif LED Lamba Kırmızı Işıklı

Fantastik Gece Lambaları
sipariş
Ampul şeklinde üretilen ve içinde kırmızı LED bulunan bu güzel gece lambası ile evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Hem odanızı aydınlatacak hem de evinize ayrı bir şıklık katacak tarzda bir gece lambasıdır. Ampulün içi boşaltılarak LED yerleştirilmesi ile oluşturulmuştur.
ilginç lambalar
Resimli Gece Lambası 3D
sipariş
Asma kancası ile dilerseniz tavana asabilir veya düz tabanı ile istediğiniz yere koyarak kullanabilirsiniz. Oldukça güzel bir tasarım ile üretilmiş olan bu LED lamba göre herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Evin en güzel köşesinde gece olmadan dahi kullanarak çok güzel ortamlar oluşturabilirsiniz. Karanlıkta göz yormamaktadır ayrıca üzerinde açma ve kapama düğmeleri bulunmaktadır. İki adet pil ile çalışan bu ürün oldukça fazla tercih edilmektedir.

6. Telefon Kulübesi Dokunmatik Gece Lambası

Telefon Kulübesi Dokunmatik Gece Lambası
Sıra Dışı Gece Lambaları
sipariş
Odanıza hem nostalji hem de şık bir hava katmak isteyenlerin tercihi olabilecek bir gece lambası modelidir. İlginç gece lambası modelleri arasında oldukça fazla tercih edilmektedir. Dokunmatik olmakta ve pil ile çalışmaktadır. Odaya veya koyulduğu mekâna oldukça güzel bir hava katmakta olup kullanışı da oldukça basittir. 
Ay Dede Gece Labası
Çoduk Odası Gece Lambası
sipariş
Oldukça güzel ve göz yormayan bir aydınlatma ile koyulduğu yeri aydınlatmaktadır. Gece uyandığınızda etrafın zifiri karanlığı hoşunuza gitmiyor veya sürekli uyanıp lavaboya gidiyor iseniz bir gece lambasına ihtiyacınız vardır. Evinizin şıklığında bu güzel gece lambasını alarak kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sevdiğiniz kişilere de bu güzel gece lambasından alarak sürpriz hediye edebilirsiniz. 

7. Dekoratif 3'lü Mumluk Seti

Dekoratif 3'lü Mumluk Seti
İlginç Aydınlatmalar
sipariş
Odanıza mum ışıkları ile oldukça güzel bir hava katabilirsiniz. Mum ışığının rahatlatıcı etkisi oldukça fazladır. Birçok kişi bu tarz mum ışıkları ile odasına loş bir ortam vermektedir. Hatta oldukça güzel görüntüye sahip olan bu gece lambalarını alan kişiler akşamları da kullanmaktadır. Gece ayrı bir güzellik ile yanan LED mumlar 3 adet olmakta ve dekoratif bir altlık üstünde yer almaktadır.
dekoratif lambalar
Dekoratif Lambalar
sipariş
Salon ve yatak odası dekorasyonu için en ideal yapıdadır. Geceleri film izlerken odanızın lambasını kapatarak bu güzel mum ışıklarını açıp filmin keyfini çok daha arttırabilirsiniz. Bu şekilde güzel dekorasyon gece lambaları ile evinizin havasını değiştirmek oldukça kolaydır. 
3D Led Lamba
3D LED Lambalar
sipariş
İlginç gece lambası modelleri için bu fikirler değerlendirilebilir. Gece lambaları daha çok çocukların odası için alınsa da bazı modelleri evler için dekorasyon niteliği taşımaktadır. Bu tarz ürünler oturma odası ve yetişkin yatak odalarında dahi rahatlıkla ve keyifli kullanılmaktadır. Bu tarz ilginç modellere talep çok daha fazla olmaktadır. Ayrıca çocukların odası için farklı ve güzel gece lambaları tercih edilmektedir. Projeksiyon gece lambaları daha çok çocukların odaları için tercih edilmektedir. Yetişkinler için ise daha çok modern tasarımlara sahip gece lambaları önerilmektedir. Her evin ihtiyacına göre gece lambaları bulunmaktadır. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.