31 Temmuz 2018 Salı

thumbnail

Kolay Hediye Kutusu Yapımı

Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Değerli sevdiklerinize duygularınızı belli etmenizin en önemli yollarından birisi de kendilerine uyan en özel armağanı seçip almanızdır. Yaş günü, 14 Şubat sevgililer günü, yıldönümü gibi unutulmaması gereken özel günler nedeniyle sıkça hediye almak halinde kalıyorsunuz ve bir zaman sonra ne tip hediye tercihleri yapacağınız konularında kararsız kalabiliyorsunuz. En az alacağınız hediye kadar satın alabileceğiniz hediye kutuları da bunlar kadar mühimdir. Aldığınız hediye ile ilgili fikir verecek kutular tercih edebilir hediye aldığınız kişinin heyecanını daha da arttırabilirsiniz. Alışılmış hediye kutuları tercih etmek yerine, kendi elleriyle yapacağı hediye kutusuyla sürpriz yapmak isteyenler için yapılması bir hayli basit hediye kutularını sizlerin zevkinize sunuyoruz. Kolay hediye kutusu yapmak isteyenler için katlama kısımları yardımıyla en hızlı biçimde meydana getirebileceğiniz kırmızı karton kutu ürünümüz hediye kutusu hazırlarken zaman kaybetmek istemeyenlerin favorisi olacaktır. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi almak amacıyla tıklayın. 
Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Kartondan hediye kutusu hazırlanması. Her yerden rahatlıkla elde edip bulabileceğiniz rengarenk kartonlar yardımıyla kendi zevkinize uygun renklerde dilediğiniz gibi bir hediye kutusu hazırlamanız mümkün. Acil durumlarda yaşadığınız mekanda yer alan kartonları bile gösterişli haliyle göz dolduran hediye kutularına dönüştürmeniz zannettiğinizden çok basit. Hediye kutuları için biraz vakit ayırarak her ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla yapabileceğiniz hediye kutusu kalıbınızı hazırlamalısınız. Fotoğrafta olduğu gibi sizler de kutu kalıbınızı hazırlayıp rahatlıkla yapmayı deneyebilirsiniz. 
Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Kalp şeklinde hediye kutusu hazırlanması. Hazırlayacağınız hediye kutusunun hissettiklerinizi temsil etmesini isterseniz kalp şeklinde hediye kutusu en doğru tercih olacaktır. Sevgiliniz için vermek istediğiniz hediyeniz kadar hazırlayacağınız hediye kutusu da oldukça önemli. Duygularınızı göstermenizde size yardımcı olacaktır bu kalp şeklinde hediye kutusunun yapılışı zannettiğinizden daha da sıradan. Ayrıntılar için videoyu seyredebilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda kalp şeklinde hediye kutuları yapabilirsiniz. Büyük bir kalp kutu yapmak isterseniz çizimlerinizdeki santimleri artırmanız ufak kalp kutu yapmak için de santimleri ufak tutmanız kafidir. Dilediğiniz renk ve ebatlarda hediye kutuları hazırlayabilirsiniz.
Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Kare hediye kutusu hazırlanması. Hediyenizin boyutuna uygun havalı ve tatlı bir hediye kutusuna gereksinim duyuyorsanız kare hediye kutusu tam size göre. Yapılması bir hayli kolay olan kare hediye kutusunu değişik renk ve motifte karton kağıtlardan yapabilirsiniz. Dilediğiniz boyutta yapabilmek için başka kutularda olduğu gibi çizimlerinizin santim ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Bu fotoğraftaki yöntemle de rahatlıkla daha pratik kare hediye kutuları yapabilir yaptığınız hediye kutularına tanıdıklarınıza akıllarından çıkmayacak hediyeler koyarak kendilerine uzun seneler akıllarından çıkmayacak anılar yaşatabilirsiniz.
Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Ayakkabı kutusundan hediye kutusu hazırlanması. Yuvanızın bir köşesinde yer kaplayan ayakkabı kutularınızı değerlendirmeye ne dersiniz? şöyle ki bayıla bayıla aldığınız nıke ayakkabınızın kutusunu bir gün işe fayda diye hep atmaktan vazgeçtiyseniz o günün bugün olduğunu size müjdeleyelim. Ayakkabı kutusundan kendisi için hediye kutusunu yapmak isteyenler kutunun yapılış aşamalarını yukarıdaki videodan izleyebilirler. Kaplama yöntemiyle dilediğiniz desendeki kağıdı hediye kutusuna dönüştürebilmek için makas kaplama kağıdı ve tutkala gereksiniminiz var. Kurdela ile ayrıntılı süsleme yapmak da sizin bileceğiniz şey.
Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Pet şişeden hediye kutusu hazırlanması. İçerisinde el becerinizin de bulunduğu değişik ve havalı bir hediye kutusu isterseniz pet şişeden yapılan hediye kutusu tam sizin için bir tercih. Yapılışı çok pratik olan bu hediye kutusu için aynı ebatlarda iki pet şişe ve havalı bir kurdele kafi olacaktır. Pet şişeleri aynı ölçüde kesip katlıyor ve bir arada geçiriyoruz. Kurdele ile paketimizi bitirerek hazırlamış oluyoruz. Sizler de basit ve değişik bir hediye kutusuyla tanıdıklarınızı sevindirmek isterseniz pet şişeden hediye kutusu yapmayı muhakak deneyimlemelisiniz. Plastik şişeleri atmayarak olağanüstü biçimde değerlendirmeye var mısınız?. Keçeden hediye kutusu hazırlanması. Süsleme sanatında ev aksesuarlarında sıklıkla kullanılan keçe hediye kutusu yapımında da güzel bir tercih olabilir. Rengârenk seçenekleriyle dilediğiniz ebatlarda yapabileceğiniz bu güzel kutu hem yapım kısmında sizi hem de hediyeyi alacak kişiyi çok sevindirecek. Dilediğiniz renk ve ebatlarda keçe cetvel makas ve tutkal bu değişik hediye kutusunu oluşturmakta kafi olacaktır. Vereceğiniz hediyeye bu tatlı mi tatlı keçe kutular çok yakışacak.

Hediye paketi hazırlanması teknikleri. 

Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Hediye paketi yapamamaktan dertli olanlar ve değişik şekillere sahip armağanları nasıl paketleyeceğini bilemeyenlerin dikkatine. Hediye paketi yaparken neleri gözden geçirmeniz gerektiğini ve hangi yerde hata yaptığınızı öğrenmek için videoyu seyredebilirsiniz. Hediye paketi süsü hazırlanması. Hediye kutularınızı hazırladıktan sonra onların şıklığını tamamlayacak hediye süslerini de atlamamalısınız?? hediyenizi daha da anlamlı hale sokacak en rengarenk hediye paketi süsü hazırlanması videosu yardımıyla süs yapmanın hiç de güç olmadığını göreceksiniz. Ribonlardan yapılan en bilindik paket süsünün yapılışının ne kadar sıradan olduğunu evre aşama gösteren bu fotoğraf ile sizler de yeteneklerinizi keşfe çıkmaya var mısınız? en sıradan hediye paketini bile çok havalı gösterecek bu süslemeler ile hediye vermek bundan böyle daha da neşeli olacaktır.
Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Hediye paketi kurdele hazırlanması. Hediye kutularının olmazsa olmazlarından bir tanesi de elbette ki şıklığını artıran kurdelelerdir. Sizler de kurdeleyi paketinize nasıl bağlamanız gerektiğini bilmemekten muzdaripseniz size kurdele bağlamayı en pratik biçimde öğretecek bu videoyu izlemeden geçmeyin. Hediye kutusu yapmayı ve en doğru hediye paketleme metodlarını ve hediye paketi süslemelerini nasıl yapacağımızı biliyor olduğumuzdan en fazla sorulan başka bir sual olan “hediye kutularının içine ne konulur?” konusuna da değinmeden geçmeyelim.
Kolay Hediye Kutusu Yapımı
Hediye kutularının içine ne konulur?. Hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine koyacağınız ürünlere hediye edebileceğiniz kişinin beğenilerini gözleri önünde bulundurarak kararlaştırmalısınız. Şöyle ki hediye alacağınız birey sevgilinizse hediye kutunuzun içinde muhakkak duygulu ürünler yer almalı. Aşkınızı en iyi biçimde temsil edecek duygulu mesajlı kağıtlar kalp konulu hediye alternatifleri ayrıca gül yaprakları yer almalı. Kadına hediye almaya karar verdiyseniz sarf ettiği markanın kozmetik ürünlerinin yer aldığı havalı bir hediye kutusu akıllardan çıkmayacak bir hediye olacaktır. Veya şıklığını tamamlayacak aksesuar ve aksesuarlar bir kadının kalbini fethedecek en isabetli hediyeler içerisinde söz konusudur. Erkeğe hediye belirlerken hediye kutusunda nelerin bulunması gerektiğine karar veremeyenler hediye aldığı kişinin nelerden hoşlandığını gözleri önünde bulundurmalı. Şöyle ki erkekler fonksiyonel armağanları severler. Içinde kişiye özel olarak tasarlanmış cüzdan çakmak veya gömlek gibi kullandıkça sizi hatırlayabileceği hediyelerin bulunduğu bir hediye kutusu her erkeği sevindirir. Hediye alacağınız birey en yakın arkadaşınızsa daha rengarenk neşeli ürün seçimleri yapabilirsiniz. En yakın arkadaşınızı sizden daha iyi bilen mümkün değil. Elbette en başta rengarenk ve içinde ne olduğunu merakta bırakacak bir hediye kutusu hazırlamanız gerekiyor. Basit gelsin??. Hediye kutusu nereden alınır?. Tanıdıklarınıza hediye almak büyük bir olasılıkla en fazla zorlanılan durumların başında yer alır. Tercihler yapmak ne alınması gerektiğine karar vermek ne kadar stresli bir hal da olsa hediyeyi alacak kişinin heyecanına şahit olmak bir o kadar sevindirir. Işte bu ana şahitlik edecek olan hediye kutuları hediyeyi alacak kişinin heyecanını ikiye katlar.
Hediye Kutusu
Hediye kutularını nereden Alırız? Tabi el emeği hediyelerin kıymeti paha biçilemez. Ancak hediye kutularının hazırlanması armağanı verecek kişiye bırakıldığında o çok beğenilen kutular rüya edildiği gibi olmayabilir. Veya yoğun iş temposundan hiçbir şekilde zaman bulamayıp o çok istenilen kutuya başlayamamış olabilirsiniz. İşte aynen bu gibi konularda hediyemen.com aradığınız hediye kutularını size çok sayıda seçenekle sunuyor.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.