20 Şubat 2019 Çarşamba

thumbnail

Sevgiliye İlk Tanışma Hediyesi

İlk Tanışma Hediyesi
Sevgili ile tanışılan ilk an o kadar değerlidir ki, o günü aklından bile çıkaramaz insan. İlk bakış, ilk sözcükler, ilk görülen mekân her zaman iki taraf içinde unutulmaz olacaktır. Biri ile tanıştığında çok yoğun duyguların hissedilmesi aşkın özellikleri arasındandır. Genellikle ilk tanışılan gün tanışma yıldönümü olarak kutlanır. Bunu her yıl yapanlar ya da her ayın o gününde kutlayan çiftler bile vardır. Bu günlerin ne zaman ve nasıl kutlanacağı tamamen çiftlere kalmaktadır. Hediyemen.com ailesi olarak sizler için çok sayıda ilk tanışma hediyesi başlığı altında en güzel seçeneklerimizi derledik. Bunlar için ya da daha fazlası için sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Sevgiliye İlk Tanışma Hediyesi

İlk Tanışma Hediyesi


İster kadına, isterseniz de erkeğe alabileceğiniz çok sayıda ilk tanışma hediyesi seçeneğimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz türde ya da gösterişte, her kesime hitap eden ürünlerimiz mevcuttur. Dilediğinizi sepetinize ekleyebilir ve en kısa sürede istediğiniz adrese teslim edebilmekteyiz. İnternetten alışverişin kolaylıkları içerisinde yer alan kargo sistemi sayesinde seçtiğiniz ürün 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilebilmektedir. 

Sevgiliye İlk Tanışma Hediyesi

925 Ayar Sonsuzluk Gümüş Kolye


Tanışmanın önemini, sevgililer arasındaki değerin farkında olan Hediyemen.com ailesi vizyonunu geniş tutarak bunu sattığı ürünlere yansıtmaktadır. Herhangi bir aksilik ya da sorun karşısında ise müşteri hizmetlerimiz hemen devreye girmektedir. Sizler de sitemizin iletişim kısmında yer alan numaralara erişim sağlayabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz ilk tanışma hediyesi seçeneklerimiz:

Yaşayan Kolye Beyaz Papatya YK228

Yaşayan Kolye Beyaz Papatya YK228


Masumiyetin ve tertemiz bir sevginin ifadesi olan papatya ile hazırlanmış bu Yaşayan Kolye Beyaz Papatya YK228 adlı kolyesini sevgilinize ilk hediye olarak verebilirsiniz. Her türlü aksesuara bayılan kadınlar bu kolyeyi de çok beğeneceklerdir. Taşıdığı anlam ve zarafeti ile de boynundan çıkarmak istemeyecektir. Kolye, canlı çiçeklerin kurutulması ile el yapımı bir şekilde hazırlanmaktadır. Kolye ucu çinko alaşım ile üretilmiştir. Ürün kendi özel kutusu içerisinde 60 cm uzunluğunda kolyesi ile gönderilmektedir. Uzun yıllar kullanmaya elverişlidir. Çünkü kararma yapması riski yoktur. Siparişiniz ile birlikte 3 gün içinde istediğiniz adrese teslim edilebilmektedir. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak


Hem size özel tasarlanan hem de şık bir çakmağa sahip olmak istemez miydiniz? Sevgilinize ilk alabileceğiniz ufak hediyelerden biri olması için uygun bir üründür. Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak adlı ürün ile istediğiniz mesaj ve ismi yazdırabilirsiniz. Yalnızca sipariş sırasında bunu doğru ve eksiksiz yazmaya özen gösteriniz. Çok uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz bu ürüne sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünün üzerine basılacak resim süblimasyon baskı tekniği ile hazırlanmaktadır. Bunu beğenmiş ve daha fazlasını görmek istiyorsanız mutlaka sitemize bir göz atmanızı tavsiye etmekteyiz. Her erkeğin cebinde taşımaktan mutluluk duyacağı bu hediyeyi kaçırmayın deriz. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo

Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo


Karakalem seviyor ve sevgilinize böyle bir hediye almak istiyorsanız bu ürün tam size göre! Etkileyici ve orijinal bir hava katan Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo adlı ürünümüz ile sevgilinize sanat ile karışmış olan sevginizi göstermiş olun. Profesyonel resimlerden farkı olmayacak şekilde bilgisayar tekniği ile hazırlanan bu ürüne çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Bu Kanvas tablo, 38 x 26 cm ölçülerine sahiptir. Tablonun iç yüzeyinde ahşap çerçevesi bulunmaktadır. Sipariş sırasında istediğiniz resmi yüklemeyi unutmayınız. Bu ürünü beğendiyseniz sitemize bir göz atın. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Sevgiliye İlk Tanışma Hediyesi

Dilek Tohumları


İçerisinde aşk, başarı, mutluluk, sağlık, para ve de şans gibi iyi dileklerin bulunduğu 6 çeşit farklı model ile sunulan bu hediyeye bayılacaksınız. En iyi dileklerinizi ve sevginizi yansıtabileceğiniz bu hediye ile ilk tanışma hediyenizi almak isteyebilirsiniz. Dilek ağacına dilek asmak çok eski bir gelenektir. Hemen hemen herkes de bunu yapmaktan çok hoşlanmaktadır. Kaç adet ve hangi türden dilek tohumu istiyorsanız siparişiniz esnasında bunu belirtmeniz gerekmektedir. Modelini seçtiğiniz dilek tohumu 3 gün içerisinde istediğiniz adrese teslim edilecektir. Bu ve buna benzer hediye seçeneklerini yine sitemiz üzerinden görme imkânına sahipsiniz. Bu ürün gibi çok sayıda beğeneceğiniz ürünümüz mevcuttur. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk Tanışma Hediyesi

Sevgililere Özel Ahşap Aşk Defteri


Sahip olduğunuz aşkı artık kitaba dökme zamanı! Size özel olacak aşk defteriniz ile birlikte sevgilinize ilk tanışma hediyenizi verebilirsiniz. Ne şekilde tasarlamak istiyorsanız o şekilde tasarlayabileceğiniz sayfalara sahiptir. Sevgililere Özel Ahşap Aşk Defteri adlı ürünü küçük bir fotoğraf albümü olarak bile kullanabilirsiniz. 37 sayfadan oluşan bu ürüne çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. İnternetten alışverişin kolay yöntemlerinden olan kargo sistemi ile de istediğiniz her adrese gönderme imkânına sahibiz. İsimler ise defter kapağına lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Sevgililere Özel Ahşap Aşk Defteri kaliteli bir ahşap ile hazırlanmıştır. Süslü ve romantik bir şekle sahiptir. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

İlk Tanışma Hediyesi

Fotoğraf Baskılı Metal Makyaj Aynası


Sevgilinize en az onun kadar güzel ilk tanışma hediyesi almak çok zor bir iştir. Hem abartıya kaçınılmaması hem de sıradan olmaması gerekmektedir. Tüm bu isteklerinizi tek bir üründe birleştirdik. Fotoğraf Baskılı Metal Makyaj Aynası adlı ürünümüz sayesinde sadece ona özel bir ayna almış olacaksınız. Kadınların vazgeçemediği ve çantalarında sürekli taşıdıkları ayna, çok önemli bir eşyayı oluşturmaktadır. Çünkü aynaya her an her yerde ihtiyaç duyula bilmektedir. Bu ürünü beğendiyseniz ya da buna benzer ürünlere bakmak isterseniz sitemize bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu ürünü en az 3 gün içinde teslim etmekteyiz. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

İlk Tanışma Hediyesi

Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata


İlk tanışma hediyesi almak istiyorsunuz ama hiçbir hediyeyi beğenmiyor musunuz? O zaman size tatlı mı tatlı, romantik mi romantik bu çikolataları tavsiye ediyoruz. 30 karakterden oluşan bir mesaj ile her harften bir çikolata hazırlanmaktadır. İstediğiniz mesajı siparişiniz esnasında uygun yere yazmanız gerekmektedir. Ürün kutusu 17 x 17 cm ölçülerindendir. Her bir çikolata ise 4 x 4 cm ebatlarındadır. Bu tarz ürünler kargoya verileceği gün hazırlanıp özenle ve bozulmayacak şekilde paketlenmektedir. Bu şekli ile kargoya teslim edilmektedir. Bu ürüne benzer ürünlerimiz de sitemiz içerisinde yer almaktadır. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

İlk Tanışma Hediyesi

Kişiye Özel Film Şeridi Kupa Bardak


Aşkınızın yer yudumda tazeleneceği bu bardak hediyesi tam size göre! Kişiye Özel Film Şeridi Kupa Bardak adlı ürünümüz ile sevgilinizi mutlu etmeye ne dersiniz? Çok uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz bu ürünü asla kaçırmayın deriz. 3 adet istediğiniz fotoğrafı sipariş esnasında bizimle paylaşarak bardağınızı size özel yapabiliriz. İsimlerinizin de yer alacağı bu ürün ile hem zevkli hem de işe yarar bir hediye vermiş olacaksınız. Bu bardak porselen malzemeden üretilmiştir. 40 – 80 derece yıkanmaya dayanıklı olduğundan uzun süreli bir kullanım için bulaşık makinesinde yıkamamaya özen gösteriniz. İki modelden oluşan bu üründen hangisini istediğinizi siparişinizde belirtiniz. Bu ürüne Hediyemen.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.