27 Eylül 2019 Cuma

thumbnail

Arkadaşa Özel Hediye Notları

Arkadaşa Hediye Notları
Arkadaşlık kavramı, günümüzün en ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip kişilerdir. Arkadaşlarımız, hayatımızda olup bitenleri paylaşabileceğimiz, her derdimize ortak olabilecek aynı zamanda mutlu günümüzde de sürekli yanımızda olan kişilerdir. Her bir insanın mutlaka kendisine çok yakın hissettiği bir arkadaşı bulunmaktadır. Bu arkadaşlıklar, uzun yıllar gidebilmesi için aranızda oluşan ufak tefek sorunları görmezden gelmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda arkadaşınız ile birlikte olan özel günlerinizde, arkadaşınıza bir hediye alışverişinde bulunmanızda çok önemli bir etkendir. Ancak arkadaşınıza vereceğiniz hediye klişe bir hediye olmamalıdır. Onu mutlu edebilecek her bir hediye türü, sizin seçim yapmanızda büyük bir role sahip olacaktır. Eğer arkadaşınıza nasıl bir hediye alacağınız konusunda tereddüt yaşıyor iseniz, bizler bu rehber doğrultusunda sizlere elimizden geldiğince yardımcı olacak ve hediye seçiminizde sizlere yardımcı olacağız.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
İnsanların büyük bir çoğunluğu kendisine hediye alınmasına karşı büyük mutluluk duymaktadır. Ancak bu hediyelerin türü değişebilmektedir. Bazen bir sözünüz bile arkadaşınız için büyük bir hediye olabilmektedir. Bu açıdan düşünüldüğünde arkadaşınıza güzel bir söz ederek ona büyük bir mutluluk verebilirsiniz. Peki ya nasıl bir söz edicem? Dediğinizi duyar gibiyim. Bu durumda da uygulamanız gereken bir adım bulunmaktadır. Özel hediye notları, arkadaşınıza sürpriz yapabilmeniz açısından oldukça etkili ve güzel bir hediye yöntemidir. Özel hediye notu, birkaç adet not kağıdının içerisinde yer alan sevgi terimlerini barındırmakta olan hediye türüdür. Her insan bu tür hediyelere karşı büyük bir mutluluk duymaktadır. Sizlerde arkadaşınıza klişelerin dışında bir sürpriz hazırlayarak, ona özel hediye notu sürprizinde bulunabilirsiniz. Şundan emin olmalısınız ki, adımları doğru uyguladığınızda arkadaşınız bu hediyenize karşı büyük mutluluk duyacaktır. 
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
Peki hediye notlarına ne yazacağız? Diyen kişilere de birkaç tavsiyemiz olacaktır elbette. Öncelikle özel hediye notu siparişinde bulunarak, bu nesnenin evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise bu hediye notlarına tamamen doğaçlama olacak şekilde arkadaşınıza duyduğunuz ilgiyi, sevgiyi ve sadakati içeren notlar hazırlamalısınız. Daha sonrasında ise arkadaşınıza bu hediyeyi verebilmek adına onun evine gidebilir, bu hediye notlarını odasının bir köşesine ondan gizli asabilirsiniz. Bu yöntemi uygulamak istemeyen kişiler için bir yol daha bulunmaktadır. O yol, ufak bir sürpriz kutunun içerisine bu notları koyabilir ve arkadaşınıza ellerinizle teslim edebilirsiniz. Her iki yöntemde arkadaşınızı oldukça mutlu etmeye yetecek güce sahiptir. Böylelikle sizde arkadaşınıza olan bağlılığınızı, sevginizi ve sadakatinizi bu ufak sürpriz ile ispat etmiş bir hale gelecek ve arkadaşınızı oldukça mutlu edeceksiniz. 
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
Özel hediye notları, oldukça ucuz rakamlardan satışa sunulmakta olan bir hediye türüdür. Hal böyle olunca en çok ilgi gören hediye türlerinden de birisi olmuştur. Sizde arkadaşınıza özel hediye notu hediyesinde bulunabilir böylece onun mutluluğunu sağlayabilirsiniz. Özel hediye notlarının ucuz ve bu kadar etkili olması, insanlara oldukça cazip gelmektedir. Eğer size de bu hediye türü cazip geldi ise, sizde özel hediye notu siparişinde bulunabilir ve arkadaşınıza hiç unutamayacağı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
Bu hediyeyi arkadaşınıza takdim ederken dilerseniz ondan gizlice odasının içerisine notları yapıştırabilir, dilerseniz de direkt olarak elden verebilirsiniz. Ancak bize soracak olursanız, 1. Adım çok daha etkili bir yol olabilmektedir. Arkadaşınız bu sürpriziniz karşısında oldukça şaşkın bir hale gelecek ve aynı zamanda oldukça sevinecektir. Sizlerde hemen özel hediye notu siparişinde bulunarak, arkadaşınızın mutluluğunu maddi açıdan oldukça ucuz rakamlar eşliğinde sağlayabilirsiniz. Unutmayın, arkadaşınız sizin en değerli hazinelerinizden birisidir. 

Hediyenizi Anlamlı Kılacak Hediye Notu Yazıları

** Bazı arkadaşlar bağımlılık yapar. Görmezsen özler, konuşmazsan eksiklik hissedersin.

** Ben değiştiğimde değişen ya da ben kafa salladığımda kafasını sallayan bir arkadaşa ihtiyacım yok. Gölgem de o kadarını becerebilir. 

** Sen gülerken yanındakiler güler, ama ağlarken yalnız ağlarsın. Onun için öyle bir ağaca yaslan ki kırılmasın, pekguzelsolzer.com öyle bir dost edin ki sen ağlayınca arkasını dönüp gitmesin.

** Arkadaş uğrunda ölmek kolay fakat uğrunda ölünecek arkadaşı bulmak zordur.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Gerçek şu ki herkes sizi incitecek. Sadece buna değecek insanları bulmanız lazım.
** Yanında çocuk gibi mutlu olduğun kişi, sahip olduğun en değerli şeydir.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.
** Gülkurusu akşamlarda, dost hasretlikleri yaşadık, belki yeri geldi ayrılıklara ağladık, ama kalbimize koyduğumuz dostlarımızı asla unutmadık inadına yaşadık.

** Yüreğine bir gül yolluyorum, gülüşlerimden. Sesi sevdadır suskunluğun, suskunluğuna sevdalandığım dost. Yüreğinin gülüşlerinde sakla beni.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Bir gün ıslak sokaklar boyu dostluğu ararsan, bir dağ eteğinde bir deniz kenarında, gözlerinden yaşlar akarsa, uzat bana elini, ben senin yanında olacağım.

** Unutma, dünyadaki en iyi terapi, arkadaşlarınla gülüp eğlendiğin zamandır.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

** Gerçek bir arkadaş iki gövdede yaşayan bir ruhtur.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Gökyüzünde her dostluk için bir melek yaşarmış, o dostluklar bozulunca melekler ağlarmış, sana söz can dostum bizim meleğimiz hiç ağlamayacak.

** Deniz derindir ama bizim dostluğumuz kadar değil.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

** Öyle bir ağaca yaslan ki hiç yıkılmasın Öyle bir arkadaş seç ki seni hiç unutmasın!

** Bir arkadaştan daha güzel bir şey yoktur, çikolatası olan bir arkadaş değilse.  Linda Grayson
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Gerçek arkadaşlık iki bedende bir ruhtur.

** Dostluk, güzellik ve sevgi kavramlarının sözlük anlamlarını değiştirmek mümkün olsaydı ben senin isminle değiştirmek isterdim.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Önemli olan sabahın dördünde arayabildiğiniz arkadaşlardır. Marlene Dietrich

** Dostluk dallarda goncadır, dostluk sırattan incedir, dostluk her şeyden öncedir. Sönmesin muhabbetin közü, merhabadır dostun sözü. Ey dost yürektesin.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Eski arkadaşların en güzel yanlarından biri onlar ile beraber saçmalayabilmenizdir.
** İyi arkadaşlar, iyi kitaplar ve uykulu bir bilinç, mükemmel hayat bu. 
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Kimi rahiplere gider, kimi şiire, bense arkadaşlarıma.

** Gerçek bir dosta sahipsen dünyanın geri kalanına ihtiyacın yoktur.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca, bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi güçlü, coşkulu, tutkulu hissediyorsak desene arkadaşım biz dostuz.

** Mutsuz evliliklerin sebebi aşkın eksikliği değil, arkadaşlığın eksikliğidir.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Gün gelir bir gün yalnız kalırsan, akıverirse iki damla gözyaşı gözünden, canlanırsa anıların birden bire beni hatırla arkadaşım, beni hiç unutma.

** Arkadaşlık ağaca benzer. Kurudu mu bir daha yeşermez. Nazım Hikmet
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** İşinize, sözünüze ve arkadaşınıza karşı dürüst olun.

** İyi dostlar yıldızlar gibidir, her zaman göremezsin ama orada olduklarını bilirsin.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Bir dostum var ki benim, gereği arayan yolda öncüsüdür yüreğimin. Yürütüyor yaşamın sırlarına doğru inançla, sahibidir bütün güzel sözlerin.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Her rüzgâr savuracak bir toz bulur, her hayal yaşanacak bir can bulur, her düş gerçekleşecek bir umut bulur. Unutma bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur.

** En nihayetinde, düşmanlarımızın sözlerini değil, arkadaşlarımızın sessizliğini hatırlayacağız.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** İnsanlar eğlenebildikleriyle arkadaş, anlatabildikleriyle dost, ağlayabildikleriyle kardeş olurlar.
** Arkadaşlık veya evlilikte ilişkiyi bir arada tutan bağ, iletişimdir. 

** Yeni tanışmış eski arkadaşlar için henüz bir kelime yok.

** Dost dediğin çay gibi olmalı. Şekeri ne eksik ne fazla, içine bir tat bırakmalı bazen acı, bazen tatlı, ama hep ihtiyaç duymalı.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Paylaşmaksa çıkarsız sevgiyi, hissetmekse içtenliği, aramaksa dertlere çözüm, güvenebilmekse nedensiz. Sonsuza kadar dostumsun.

** Sen umudum, vazgeçilmez tutkum, dünüm, bugünüm, yarınımsın. Ama en önemlisi biricik arkadaşımsın.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Arkadaş edinmenin en iyi yolu bir arkadaş olabilmektir.  Ralph Waldo Emerson

** Lafla değil, yürekle bağlılıktır dostluk. Yalnız anlarda, yalnız olmadığını bilmektir dostluk.

** Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Dünyada açıklanması en zor şey arkadaşlıktır. Okulda öğrendiğiniz bir şey değil. Fakat arkadaşlığın anlamını öğrenmediyseniz, hiçbir şey öğrenmemişsinizdir.  Muhammed Ali
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Arkadaşlık şu sözlerle doğar: ‘ Ne? Sen de mi? Bir tek ben olduğumu sanırdım.’  C.S. Lewis

** Biz arkadaşlarımızı çiçek gibi cebimizde değil kurşun yarası gibi kalbimizde saklarız.
arkadaşa hediye notu yazıları
** Gerçek dostlar yıldızlara benzerler. Karanlık çökünce ilk onlar gözükürler.

** Gerçek arkadaşlık iki insan arasındaki sessizlik huzur verici olduğunda başlar.
** Dostluk, bir yerlerde yedek kalbiniz olması gibidir. Sizdeki arızalanınca o devreye girer.
arkadaşa hediye notu yazıları
** Paylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme ve öyle bir arkadaş seç ki sen onun için ölümü düşünürken, o senin için çoktan ölmüş olsun.
arkadaşa güzel hediye notu yazıları
** Yıldızlar kadar arkadaşın olacağına, alaca karanlıkta parlayan ay gibi tek dostun olsun hayatta!
arkadaşa güzel hediye notu yazıları

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.