20 Aralık 2019 Cuma

thumbnail

Orijinal Yılbaşı Kutlama Mesajları

yılbaşı
Yeni yıl yeni umutlarla gelirken, hayatımızda yeni bir pencereyi de açar. Geçmişin kötü izlerini silerek yepyeni bir başlangıcın ilk adımıdır. Böylesine özel olan güne hazırlıklar hızlı bir şekilde başladı. Herkesin hayali neşeli ve renkli bir yılbaşı kutlamak olurken, gelenekselleşen hediye alma heyecanı da sürüyor. Bu anlamda Hediyemen bol ürün çeşitliliğini tercih edebilirsiniz. Elbette bir de yeni yıla girerken sevdiklerimizi tebrik ederiz. İyi dileklerimiz ile onların başarılı ve mutlu bir yıl geçirmeleri isteriz. Keşkelerin geride kaldığı huzurlu bir yıl için anlamlı mesajları sizin için bir araya getiriyoruz. 
yılbaşı mesajları
Yeni yıla girerken hayal kurmayı ihmal etmeyin. En sevdiklerinizle güzel bir yıl geçirmek için temennide bulunabilirsiniz. Geçmişte yaşananlar acı, tatlı bir tebessüm olarak yüzümüzde belirdiği gibi geleceğe dair umutlar ise gözlerimizde yeşermelidir. Yılbaşı kutlamalarında yanınızda olamayan sevdikleriniz için özel mesajlar gönderebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz yılbaşı mesajları ile yeni bir anının temelini atabilirsiniz. 
yılbaşı mesajları
Kalbinizi dinleyerek yeni mesajlar oluşturabilirsiniz. Sevginiz ve samimiyetiniz her şeye bedel olacak. Sevginizi perçinleyecek olan mesajdan çok hissettiklerinizi hissettirmenizdir. Bunun için ise doğru adrestesiniz. 
yılbaşı mesajları
Sevdikleriniz için mesajlarınızı içtenlikle verdiğinizde, bağlarınızda eskisinden çok daha güçlü bir hale geldiğini göreceksiniz. Geçmişin kötü yanlarından kendimizi arındırırken, yanımızda görmek istediklerimiz için vereceğimiz her mesaj büyük önem taşıyor. Bazen tek başına bir söz bile birçok şey anlatmak için yeterli olur. 
Bir mesaj ile sevdiklerinizin kalbini bir kez daha kazanabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel yılbaşı mesajları ile sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Ansızın çalacak bir telefonun bile onlar için ne kadar önemli olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Öyle ki kendimizden yola çıkarsak, aynı duyguları yaşayacağımızı kolaylıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle güçlüce atılacak sevgi tohumları, yıla yayıldığında daha büyüyerek yıkılmayacak bir ağaç halini alabilir. 
yılbaşı mesajları
· Yeni yılda senin her alanda istediklerini başarmanı dilerim. 

· Hayallerini yaşayabildiğin, keşke demediğin unutulmayacak bir yılın olsun. İyi seneler 
yılbaşı mesajları
· İçten bir gülümseme her şeye bedeldir. Yaşayacağınız güzel olayların yeni yılda yüzündeki gülümsemeyi hiçbir zaman eksik etmemesini temenni ederim. 

· Sen benim hayatıma giren neşemsin. Neşenin eksik olmayacağı bir yıl diliyorum. 
yılbaşı mesajları
· Başarıyı yakaladığın, hayalindeki işi gerçekleştirebildiğin yıl olması dileğiyle, mutlu seneler. 

yılbaşı mesajları

· Yanında olamasam da kalbimde olduğunu bil istiyorum. Birlikte yeni anılar biriktirebileceğimiz yıl olması dileğiyle, mutlu yıllar. 

yılbaşı mesajları
· Yeni yılınızda sizi ve aileniz kutlar, içten mutluluklar dilerim. 

· Tüm kötü günleri çok iyi günlerin dolduracağı yeni bir yıl dilerim. 
yılbaşı mesajları
· Yüzünde bolca tebessümün, içinde hiçbir sıkıntının olmadığı yepyeni bir yılın olsun.
yılbaşı mesajları
· Sağlıklı, mutlu, bol kazançlı bir yıl geçirmeniz dileğiyle, güzel bir yıl dilerim. 

· 2020 sizin içinde yepyeni başlangıçların zamanı olsun. Tüm isteklerinize kavuşmanız için yaşanacaklar gönlünüzce olsun. 

· Masal gibi bir yılın ilk gününde varlığınız en büyük hediye. 
yılbaşı mesajları
· Aradığınız tüm güzelliklere sahip olacağınız, eşsiz bir yıl olması dileğiyle, mutlu seneler. 

Hediye ile sevdiklerinizin yanında olamasanız bile mesajlarını ile kalplerine dokunabilirsiniz. Sevilmek, sevildiğini hissetmek, düşünülmek, düşünüldüğünü hissetmek, bir mesajla gerçek olabilir. İçinizden gelerek yazacağını yılbaşı mesajı ile unutulmayacak bir an yaşatabilirsiniz. 
yılbaşı mesajları
Çok uzak mesafelerden bile yanındaymış gibi hissettirebilirsiniz. Sizlere bir ömür yan yana olmak istediğiniz sevdiklerinize ne kadar değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Her zaman mutlu olmasını istediğiniz kişilere hediyenizle de yılbaşı mesajı verebilirsiniz. 
yılbaşı mesajları
Hediyemen hazırladığı kişiye özel ürünlerde sizlere çeşitli olanaklar sunuyor. Kişiselleştirdiğiniz ürünler taşıdığı anlamlı içerikler ile hafızlara kazınacak anları beraberinde getiriyor. Hayaller gerçek oluyor.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.